Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ako prebieha zločinné spolčenie považskobystrických sudcov Jankovského a Vašuta s kriminálnikom Osrmanom z Považskej Bystrice      

  

          Dočítal som sa, že jedna z najzločineckejších a najskorumpovanejších profesií na Slovensku, profesia sudcovská, bude mať opäť vyššie platy. A hneď som si spomenul, ako po novembri 1989 práve zločinecké zberby z tejto profesie založili konkurznú sudcovskú mafiu, aby asi mali konečne pocit, že v ich skorumpovanej a zločineckej čeľadi existuje ešte niečo zločineckejšie a skorumpovanejšie. Paradoxné na tom je, že sú z nich doteraz pochcaní a posraní všetci doterajší prezidenti, premiéri, predsedovia parlamentov, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori, parlamentní poslanci. V mene tejto zberby bol štát, teda my všetci, okradnutí o miliardy eur, boli povraždené biele kone, niektoré sú doteraz nezvestné. Práve z konkurznej sudcovskej mafie sa vygenerovala konkurzná mafia okolo sudcu Zoroslava Kollára, ktorá spoločne s gaunermi zo zločineckej smeráckej mafie cez podvody a ekonomickú kriminalitu okradli tento štát tiež o nejakú tú miliardu eur, majú na svedomí zavraždené biele kone, či doteraz nezvestné biele kone. Miesto toho, aby takáto zasraná, smradľavá sudcovská prašivina so zločineckou a kriminálnou minulosťou už hnila dva metre pod zemou, naďalej ordinuje, pričom právo a zákon si vykladá po svojom úchylnom a zvrhlom ponímaní.

          Len v zločineckom, skorumpovanom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku sa môže stať, že kriminálnik ktorý odmietne konfrontáciu pred vyšetrovateľom polície so svedkom, ktorý by ho usvedčil – a on si je toho vedomý, preto je jeho trestné oznámenie políciou a prokuratúrou odmietnuté, tak sa s dôverou obráti na sudcovskú zberbu na Okresnom súde v Považskej Bystrici, kde dvaja konkrétni sudcovia patriaci do tejto zberby, (nie všetci sudcovia) JUDr. Róbert Jankovský, podpredseda dotyčného súdu so zločineckou a kriminálnou minulosťou – a sudca JUDr. Ladislav Vašut, prednovembrový ortodoxný komunistický zločinec, splodený okresným nomenklatúrnym kádrom v časoch najtvrdšej normalizácie v Považskej Bystrici. Keďže som ročník 1948, veľmi dobre si pamätám svedectvá ľudí, dnes už nebohých, ktorí boli v rokoch mojich rodičov, o otcovi tohto sudcovského netvora. Svedectvá to boli otrasné. Samozrejme, že gény netvora otca, zdedil aj netvor syn.  

Klamstvá kriminálnika Osrmana podporovaného považskobystrickou sudcovskou zberbou

          To ale kriminálnikovi Osrmanovi, ktorý nemal odvahu pred vyšetrovateľom polície na Okresnom riaditeľstve v Považskej Bystrici na konfrontáciu s mojim svedkom, KDE HO DOKONCA ANI NESPOCHYBŇOVAL, čo už ale neplatilo pred spriaznenou považskobystrickou sudcovskou zberbou, kde zrazu svedka spochybňuje, dokonca ide až tak ďaleko vo svojich tvrdeniach, ako by som si toho svedka mal vymyslieť. To bolo ešte v roku 2015.

          Aj v októbri 2016 pred vyšetrovateľom NAKA tvrdí, v uznesení ČVS:PPZ-702/NKA-PK-ST-2016 toto – „že sú to všetko iba jeho klamstvá a výmysly, ako aj EXISTENCIA jeho tzv. dôveryhodného svedka.“ Tým myslel článok, ktorý som o ňom napísal na www.necenzurovane.net. Keďže Ministerstvo vnútra je zločinecký a skorumpovaný štátny orgán, ne čele ktorého je popredný predstaviteľ zločineckej smeráckej mafie Robert Kaliňák a polícia je v úlohe poníženej prostitútky a slúžky, tak sa ani nečudujem, že vyšetrovateľ NAKA nemal záujem, alebo nesmel mať záujem, na konfrontácii s mojim svedkom, ktorý by usvedčil kriminálnika Osrmana z toho, čo som o ňom napísal. Postavil sa nielen na jeho stranu, ale aj na stranu sudcovskej zberby z Považsko-bystrického Okresného súdu Jankovský a Vašut, pri očisťovaní „dobrého mena“ tohto špinavého kriminálnika.

          Taktiež uverejňujem časť svedectva môjho svedka, opísaného z celého svedectva poslaného v sťažnosti na dotyčné uznesenie. Citujem: „Osrman klame, pokiaľ tvrdí, že Pavlík napísal o ňom klamstvá v kauze Trnku a obrazov. Všetko čo bolo v tomto článku napísané, je pravdou. Ďalej Osrman klame ak tvrdí, že neexistuje svedok, ktorý Pavlíkovi diktoval detaily v dotyčnom článku. Uisťujem Vás, že existujem a som pripravený na konfrontáciu s Osrmanom...... Osrman nie je žiadny zberateľ umenia, je to len priekupník so všetkým čo má hodnotu a vyzerá staro. OD PRVOPOČIATKU BOL ZÚČASTNENÝ NA CELOM PODVODE V RAKÚSKU. Osrman klame, že sa z tlače dozvedel o tom, že Trnka je vzatý do väzby...... Opätovne zdôrazňujem, že chcem konfrontáciu s Osrmanom a usvedčiť ho. Vladimíra Pavlíka som poprosil, aby moju identitu tajil najmä pred Okresným súdom v Považskej Bystrici, ktorý je prepojený s Osrmanom.....“

          Jedinou snahou Jankovského a Vašuta bolo zistiť meno môjho svedka, nechať ho zastrašiť, či zlikvidovať, a mariť spravodlivosť. To že tohto špinavého kriminálnika sa neopýtali a nevyrovnali s tým, prečo odmietal konfrontáciu s dotyčným svedkom pred vyšetrovateľom polície usvedčuje nielen jeho, ale aj zločineckú sudcovskú zberbu Jankovský a Vašut, zo zneužitia svojej právomoci. S tým sa zhoduje aj informácia, ktorú som dostal, že farár Trnka, evidovaný konfident ŠtB, sa mal vyjadriť, ŽE TEN, KTO DAL PAVLÍKOVI INFORMÁCIE, MUSEL BYŤ JEDEN Z NICH. A samotný Jankovský, ktorý istý čas ako sudca bol súčasťou Čongrádyho gangu pri násilnej ekonomickej likvidácii trenčianskeho podnikateľa Ondreja Janíčka, MÁ ZARUČENE V TOMTO BOHATÉ SKÚSENOSTI.

          Že zvýšenia platov sa dočkajú aj špinavé a skorumpované sudcovské zberby, ktorých podľa mojich odhadov je v tejto, jednej z najzločineckejších profesií cca 80 %, za zasmraďovanie aj tak zasmradenej slovenskej justície, je vizitkou zločineckej vlády, zločineckého parlamentu, zločineckej justície, ako aj guľošváľošov a prevetrávačov pohlavných orgánov v pracovnej dobe, riadiacich Ministerstvo vnútra SR a Generálnu prokuratúru SR.

Vladimír Pavlík

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka