Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

SUDCOVIA A EXEKÚTORI –VRAHOVIA SLOVENSKÝCH OBČANOV!      

Desivý nález vo Veľkom Mederi: V byte našli mŕtvoly trojčlennej rodiny Pluska 27. 7. 2015
Podľa výpovedí susedov rodina mala dlžoby a hrozila jej exekúcia. Polícia prípad vyšetruje ako vraždu.
Skutoční vrahovia však potrestaní nikdy nebudú!

Dokumentárny film objasňujúci pozadie hromadnej samovraždy celej rodiny Pjeczkovcov z Veľkého Medera.

ZA NEZÁUJMU SPOLOČNOSTI, KTORÁ JE UŽ ĽAHOSTAJNÁ A CHLADNÁ K VYŠE 3 MILIÓNOM EXEKÚCII, SUDCOVIA A EXEKÚTORI DOHÁŇAJÚ K SMRTI SLOVENSKÝCH OBČANOV
Stane sa ďalšou obeťou aj pán Izakovič?


 Vrahovia so štátnym súhlasom zabíjali pred rokom 1989 ľudí na hraniciach  s Rakúskom a Nemeckom.  Dnes vrahovia už nestrieľajú a netrhajú ľudí psami. Dnešní vrahovia – slovenskí sudcovia a exekútori vraždia ľudí sofistikovane, s bezohľadnou chladnokrvnosťou a cynicky – exekúciami ich uštvú až ich doženú k samovražde.  

26. júla 2015 si zobrala život a skočila zo 7 poschodia uštvaná exekútorom –vrahom Barbora Milics, kto bude ďalší?

Vladimír Pavlík, ktorého iná potencionálna vrahyňa so štátnym súhlasom Ministerstva spravodlivosti  JUDr. Mária Hlavňová z Košíc chce zlikvidovať  nezákonnou exekúciou dôchodku a ktorému napriek tomu, že jej zaplatil 177 eur ako trovy nezákonnej exekúcie bez právoplatného exekučného titulu, nechala exekvovať z dôchodku 327 eur?

            Vladimír Pavlík pritom nebol nikdy nikomu dlžný ani korunu. Sudcovská mafia prepojená s exekútorskou mafiou ho chce na úkor porušovania vlastných zákonov a Ústavy SR donútiť neoprávnenou exekúciou  k tomu, aby odstránil z internetovej stránky, ktorá nie je ani jeho, článok o jednom vagabundovi z Považskej Bystrice.  Vladimír Pavlík  sa však striktne pridržiava znenia Ústavy Slovenskej republiku a zákonov,  čo súdnych a exekútorských zločincov privádza k zúrivosti a porušujú jeden zákon za druhým. A to by si nedovolili ani komunisti pred rokom 1989. Slovenskej komore exekútorov bol preto odoslaný návrh na zbavenie výkonu funkcie exekútorky JUDr. Márie Hlavňovej z dôvodu podozrenia zo spáchania trestného činu a závažného porušenia povinností exekútora v zmysle ust. § 221 ods. 2 písm c), exekučného poriadku, vo veci č. k. EX 406/2015.

Dokedy budú  mlčať slovenskí politici, prezident a všetci tí čo sa hrajú na demokraciu? Sotva možno očakávať, že  tému sociálnych samovrážd a exekútorskej genocídy otvorí prezident Kiska, ktorý kvôli špekulatívnemu zisku nechal vysťahovať 48 rodín z dvoch bytových domov, ktoré výhodne odkúpil aj s nájomníkmi.  Mlčí Procházka, pseudosociálny demokrat Fico a všetci ostatní, vrátane pseudonárodniara Kotlebu.  Stalinove obete podľa hesla,“ keď sa rúbe les lietajú triesky“  pohrobkovia arizátorov a normalizátorov  nahradili   obeťami nevyhnutných  ekonomických reforiem. O tom, že pre zabezpečenie svojho blahobytu  obetovali tisíce slovenských občanov, ktorých priviedli k biede a dohnali k tomu, že si v zúfalstve siahli na život, však už mlčia.

Možno predpokladať, že títo zločinci a vrahovia, budú mať na svedomí ešte veľa nevinných ľudských životov, pokiaľ sa nenájde nikto kto sa v súlade s článkom č. 32 Ústavy SR postaví na odpor proti tomu, kto upiera jeho základné ľudské práva a slobody, najmä právo na dôstojný život. Ak sa tak nestane potom nastúpi vyššia spravodlivosť a títo zločinci a exekútorskí vrahovia sa po smrti budú smažiť v tom najhlbšom pekle kam právom patria, pretože svoje špinavé svedomie zapredali zlatému teľaťu a samotnému antikristovi. Na ich rukách je krv nevinných obetí a za to budú oni a ich rodiny na veky preklatí a zatratení.

V. K.


Stanislava Červeňová

Túto ženu našu priateľku uštval exekútor, ukončila svoj život a nemusela zomrieť, keby sa národ postavil konečne za svoje práva: prácu, dôstojný život ... Jej vrahom je exekútor, a žiaľ aj mlčiaca väčšina - žiadna samovražda - tento ohavný názov vymysleli podvodníci a zločinci, aby sa zbavili zodpovednosti za ohavné zločiny proti ľudskosti a ďakujeme našim nezvestným prokurátorom, ktorých kompetencie sú dohliadať nad zákonnosťou, rovnako aj poslanci sú zodpovední za tento vyhasnutý ľudský život a budú sa zodpovedať za ohavné činy proti ľudskosti, keď nie na tomto svete, hneď potom čo si po nich príde SMRŤ - tá jediná je katom všetkých. https://www.facebook.com/barbora.kudelova.7?pnref=story
Barbora Milics

Facebook
· 228 spoločných priateľov

 · 
· 
·  Marian Krivý Exekútorský úrad - JUDr. Rudolf Krutý, PhD. súdny exekútor ...
Exekútorský úrad - JUDr. Rudolf Krutý, PhD. súdny exekútor, Bratislava, Slovakia.
http://www.exeurad.sk/
https://www.facebook.com/.../Exekútorsk.../299958013402747

· 
·  Dasa Tonkova Hanba celemu narodu!
Pokial nam su lahostajne vrazdy nasich bliznych sme na tomto svete zbytocni dokonca skodni pretoze dovolime zlocincom zabijat nevinnych !

 

 

Danka Bobeková

Vy odporné štátnomafiánske a exekútorské hyeny. Moja, jedna z najlepších fb priateliek Barborka je Vašou ďalšou sociálnou obeťou. A nielen Vy ste hyeny. Barborka už dávno neplakala. Barborka kričala svoje SOS aj pod mojimi statusmi. Nie len VY ste boli hluchí a slepí. Nevedela som pre ňu urobiť viac, ako napísať dva statusy a žiadať o pomoc pre ňu a jej chlapcov. Tak som to dvakrát urobila aj pre Duška, môjho fb priateľa, viac nemôžem urobiť. Máme tu právnikov, revolucionárov ativistov, premnožených hlupákov aj debilov. SME tu taká všehochuť. Keď som sa pýtala Barborky, s ktorou som si písala a popísala mi svoj osud, či sa jej niekto ozval, či jej pomohol, jej odpoveď bola : NIKTO, Dan ka moja. Nedáme sa IM, aj keď nás je málo.
Toto je Vaša ďalšia OBEŤ. SOCIÁLNA, Vy zapredanci tejto krajiny. VY ZAPREDANCI, čo ste nám sľúbili istoty, a ponúkli ste nám len mašľu.
Barbobrka moja, nenachádzam slová, ktorými by som vyjadrila bolesť nad Tvojim odchodom do večnosti tak skoro. Odpočívaj v pokoji.
Ja NIKDY NA TEBA NEZABUDNEM !
Je to ďalší čierny deň. SOS pre túto krajinu......

· 
·  Helenka Bylinka Stanka,vytvorme OZ na pomoc ludom, kde by sme mohli pomahat ludom... aj platit.

· 
Marek Šťastný uprimnu sustrast celej rodine :-(((
Páči sa mi to · Odpovedať · Pred 1 hodinou

Danka BobekováBarbora Milics

Odpočívaj v pokoji moja drahá Barborka.

Kristína Vargová Habinová bola s: Barbora Milics.

Fotografia používateľa Kristína Vargová Habinová.

Zdieľať

Kristína Vargová Habinová

NEUVERITEĽNÉ - R.I.P. BARBORA
s Barborou Milics.
Dnes si zobrala zivot skocila zo 7 poschodia ustval ju exekutor !

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=891284020902410&set=a.151629701534516.22316.100000624610612&type=1&theater

ja som vám to ešte včera večer hned posielal,ale jedno vám môžem povedať ja som s nou písal a nikdy by to nespravila vlastne už ani nemala prečo lebo predala dom vyplatila si dlhy odsťahovala sa do činžiaku do menšieho bytu

a nikdy by nenechala tam deti a na pospas osudu k tomu že letela s toho okna jej niekto dopomohol nič iné
Ťažko súdiť, keď sme tam neboli.

Velmi ťažko ani nie lebo krutého potkani také veci robia a jeden príklad vám môžem uviesť že mojho suseda celého dolamali vyhodili z okna vyrazili mu vykopali zuby a to ešte aby nebolo málo tak ho o pár týždňov zas zrazili autom a s chlapca je mrzák v súčastnosti peniaze už nikdy nedostanú do roboty mrzáka už nikam nezoberú a o peniazoch môžu iba snívať a keby som bol v ten deň doma ked sa to stalo tak ani jeden by celý zdravý a možno ani živý už neodišiel späť
a to boli od krutého ľudia presne

Fotografia používateľa Kristína Vargová Habinová.

Komentár   Zdieľať

Fotografia používateľa Danka Bobeková.


Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

Kancelária Slovenskej komory exekútorov
Ul. Šustekova č. 49
851 04 Bratislava
Považská Bystrica 27. 7. 2015

Vec:   Sťažnosť s návrhom  na  zbavenie výkonu funkcie exekútorky JUDr. Márie Hlavňovej   z dôvodu podozrenia zo spáchania trestného činu a závažného porušenia povinností exekútora v zmysle ust. § 221 ods. 2 písm c),  exekučného poriadku, vo veci č. k. EX 406/2015.

Hore menovaný podávam Kancelárii Slovenskej komory exekútorov v zmysle ust. § 221 ods. 2, písm. c), sťažnosť s návrhom na  zbavenie výkonu funkcie exekútorky JUDr. Márie Hlavňovej,  Exekútorský úrad Košice, Hlavná 115, 040 01 Košice,   z dôvodu podozrenia zo spáchania trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa, bezdôvodné obohatenie a pokus o úmyselné spôsobenie  závažnej ujmy na zdraví s možným následkom smrti. Začatím exekúcie vo veci č. k. 406/2015, nepeňažného plnenia bez právoplatného exekučného titulu v rozpore s ustanovením §  41 a 42 exekučného poriadku, hrubo a vedome porušila Zákon o súdnych exekútoroch a exekučnej činnosti (Exekučný poriadok) a o zmene a doplnení ďalších zákonov č. 233/1995 Z.z. Touto nezákonnou exekúciou mi bola spôsobená finančná ujma vo výške 177, 98 eur, ktorú som uhradil v stanovenej lehote na účet exekútorského úradu v Košiciach. V rozpore s tým bez zákonného dôvodu a písomného vyrozumenia mi bolo pozastavené vyplácanie dôchodku ako mi to oznámila poštová doručovateľka, a po telefonickej reklamácii na pošte v Považskej Bystrici mi bolo dňa 24. 7. 2015 oznámené, že mi z dôchodku exekútorka stiahla sumu 327,88 eur., na základe návrhu Ľubomíra Osrmana, čím ma k dnešnému dňu ako dôchodcu s dôchodkom vo výške 390 eur, okradla a bezdôvodne sa obohatila o sumu 505,84 eur.
Keďže sa jedná o moju ekonomickú likvidáciu, ktorou ma chcú dohnať k sociálnej samovražde,  tak ako po roku 1989 podobní zločinci dohnali k samovražde zo zúfalstvá tisíce občanov Slovenska, na protest proti tomuto nezákonnému postupu zahájim v lehote 3 mesiacov od odoslania tejto sťažnosti protestnú hladovku pred budovou Ministerstva spravodlivosti SR o čom upovedomím masmédia v SR a zahraničí, vrátane Amnesty International a zastupiteľské úrady v SR oznámením v anglickom jazyku.
Odôvodnenie:
                                                           I.
Ako potvrdzujem v prílohe, dňa 29. 6. 2015 som podal Generálnej prokuratúre SR trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa podľa § 326 ods. 2 písm. c.,  a  ods.   3. písm. a,  a písm. c.,  exekútorkou  JUDr. Máriou Hlavňovoú, Exekútorský úrad Košice, Hlavná 115, 040 01 Košice, ktorá vo veci návrhu na exekúciu sp. zn. 406/2015  svojvoľne a úmyselne  začala exekúciu v rozpore  s Exekučným poriadkom, hoci si bola vedomá, že pre exekúciu neexistuje vykonateľný exekučný titul. Konala tak vedome zrejme po dohode so sudcom Okresného súdu v Považskej Bystrici JUDr. Róbertom Jankovským, ktorý vydal doposiaľ neprávoplatné uznesenie o predbežnom opatrení č.k. 7C/138/2015, zo dňa 20. 4. 2015, ktorým mi prikázal odstrániť zo internetovej stránky www.necenzurované.netwww.necenzurovane.ueuro.com článok týkajúci sa majetkovej trestnej činnosti a okolností súvisiacimi s touto trestnou činnosťou a osobou Ľubomíra Osrmana, navrhovateľa vo veci č.k. 7C/138/2015.  Keďže bolo všeobecne známe, že som mal pred niekoľkými rokmi závažnú mozgovú príhodu a bol som čiastočne ochrnutý  existuje dôvodné podozrenie, že nezákonnou exekúciou  mi mala byť spôsobená závažná ujma na zdraví s následkom smrti, čím došlo k spáchaniu trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa aj z osobitného motívu a tiež preto, aby inému zmarili alebo sťažili uplatnenie jeho základných práv a slobôd, v tomto prípade  ústavného práva na spravodlivé súdne konanie a práva na opravný prostriedok.
II.  
Na základe uvedeného článku Ľubomír Osrman podal podnet na Obvodný úrad v Považskej Bystrici a žiadal, aby mi bola daná pokuta za priestupok proti občianskemu spolunažívaniu. Po predvolaní na Obvodné oddelenie v Považskej Bystrici som navrhol, keďže uvedené  skutočnosti v článku môžem dokázať svedeckou výpoveďou, aby bola vec odstúpená Okresnému riaditeľstvu Policajného zboru v Považskej Bystrici a vykonaná konfrontácia. 
Potom, čo Ľubomír Osrman na polícii neuspel podal  návrh Okresnému súdu v Považskej Bystricu, aby tento predbežným opatrením ešte pred podaním návrhu na ochranu osobnosti  mi prikázal, aby som podľa  tvrdenia Ľubomára Osrmana, odstránil z mojich internetových stránok www.necenzurovane.net a www.necenzurovane.ueuo.com   predmetný článok a zdržal sa publikovanie o tejto veci.
Okresný súd v Považskej Bystrici vydal dňa 20. 4. 2015 uznesenie o predbežnom opatrení č. k. 7C/138/2015, ktorým mu v celom rozsahu návrhu vyhovel.
Nakoľko nikdy som nebol a ani nie som vlastníkom, registrátorom alebo prevádzkovateľom uvedených  internetových stránok, nemôžem preto nariadenie súdu dodržať. Mohol by som len požiadať o odstránenie  predmetného  článku, čo mi však súd nenariadil.
Aj z tohto dôvodu som proti uzneseniu  dňa 15. 5. 2015, v zákonnej lehote podal odvolanie a z dôvodu prepojenia sudcu Okresného súdu v Považskej Bystrici JUDr. Róberta Jankovskeho a jeho švagrinej, ktorá je štátnou tajomníčkou Ministerstva spravodlivosti SR, Jankovskej, ktorá mala spolu s menovaným sudcom blízky vzťah s nebohým mafiánom Čongrádym, pričom ako sudcovia si nesplnili povinnosť ktorá im vyplývala zo zákona, som podal súčasne aj  námietku zaujatosti samosudcu a uplatnenie práva na nestranný súd a nestranného sudcu. Sudca ktorý bol v nadštandardnom vzťahu s mafiánskym zločincom Petrom Čongrádym, vedel o jeho trestnej činnosti – a z titulu svojej profesie si nesplnil povinnosť ktorá mu vyplývala zo zákona, nemôže byť nestranný.
O odvolaní proti uzneseniu o vydaní predbežného opatrenia Krajský súd Trenčín k dnešnému dňu nerozhodol.
Napriek tomu Ľubomír Osrmal podal Okresnému súdu Považská Bystrica návrh na začatie exekúcie pre tzv. nepeňažné plnenie, hoci som menovanému nikdy nebol dlžný žiadne peniaze.  OS Považská Bystrica vydal nezákonné rozhodnutie  na základe ktorého  exekútorka  JUDr. Mária Hlavňová, hoci bola písomne upovedomená, že v tomto prípade sa jedná o  nezákonnú exekúciu bez právoplatného exekučného titulu v rozpore s ust. § 41 a 42 exekučného poriadku, začala exekúciu a neakceptovala mnou podanú námietku a jej dodatok ako potvrdzujem v prílohe:
Exekučný titul
§ 41
(1) Exekučným titulom je vykonateľné rozhodnutie súdu, ak priznáva právo, zaväzuje k povinnosti alebo postihuje majetok.
§ 42
(1) Potvrdením o vykonateľnosti opatrí exekučný titul podľa § 41 ods. 1 súd, ktorý vo veci rozhodoval ako súd prvého stupňa.

                                               II.
Dňa 17. 6. 2015 som dostal upovedomenie o začatí exekúcie sp.zn. EX 406/2015 zo dňa 11. 6. 2015 od exekútorky JUDr. Márie Hlavňovej, Exekútorský úrad Košice, Hlavná 115, 040 01 Košice, ktorá vo veci návrhu na exekúciu Ľubomíra Osrmana  vedeného pod. sp. zn. EX 406/2015  svojvoľne a úmyselne  začala exekúciu v rozpore  s Exekučným poriadkom, hoci si bola vedomá, že pre exekúciu neexistuje vykonateľný exekučný titul a čom som ju  elektronickou poštou ihneď  upovedomil a zároveň som jej oznámil, že Krajskému súdu v Trenčíne k 18. 6. 2015 nebol doručený spis č. k. 7C/138/2015, vrátane odvolania proti uznesenia a námietka zaujatosti sudcu.  Keďže v exekúcii pokračovala blokovaním môjho účtu v banke, mám za to, že tak konala  vedome zrejme po dohode so sudcom Okresného súdu v Považskej Bystrici JUDr. Róbertom Jankovským, ktorý vydal doposiaľ neprávoplatné uznesenie o predbežnom opatrení č.k. 7C/138/2015, zo dňa 20. 4. 2015
Keďže bolo všeobecne známe, že som mal pred niekoľkými rokmi závažnú mozgovú príhodu a bol som čiastočne ochrnutý, čo môžem potvrdiť lekárskym potvrdením, existuje dôvodné podozrenie, že nezákonnou exekúciou  mi mala byť spôsobená závažná ujma na zdraví s následkom smrti, keďže predpokladali, že začatie nezákonnej exekúcie a blokovanie účtu mi spôsobí opäť mozgovú príhodu alebo infarkt, čím  došlo k spáchaniu trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa § 326 ods. 2 písm. c., z osobitného motívu  a podľa  ods.   3. písm. a,  a písm. c.,  tiež aj preto, aby inému zmarili alebo sťažili uplatnenie jeho základných práv a slobôd, v tomto prípade  ústavného práva na spravodlivé súdne konanie a práva na opravný prostriedok.
Keďže som  z nevedomosti zákona trovy exekúcie dňa 22. 6. 2015 uhradil, čím došlo k bezdôvodnému obohateniu exekútorky, požiadal som dňa 23. 6. 2015  o vrátenie sumy vo výške 177, 90 eur.  Exekútorka na moje námietky k dnešnému dňu neodpovedala a v rozpore s tým bez zákonného dôvodu a písomného vyrozumenia mi bolo pozastavené vyplácanie dôchodku, ako som zistil na pošte v Považskej Bystrici, ktorá mi dňa 24. 7. 2015 oznámila, že mi z dôchodku exekútorka stiahla sumu 327,88 eur., čím ma k dnešnému dňu ako dôchodcu s dôchodkom vo výške 390 eur, okradla a bezdôvodne sa obohatila o sumu 505,84 eur.
Mám preto zato,  že postupom exekútorky bolo porušené aj  ustanovenia § 44 ods. 1 exekučného poriadku, čím došlo k zákazu s nakladaním môjho majetku a obmedzeniu s čerpaním finančných prostriedkov z môjho bankového účtu.
§ 44
(1) Exekútor, ktorému bol doručený návrh oprávneného na vykonanie exekúcie, predloží tento návrh spolu s exekučným titulom najneskôr do 15 dní od doručenia alebo odstránenia vád návrhu súdu (§ 45) a požiada ho o udelenie poverenia na vykonanie exekúcie.

Spôsob vykonania exekúcie je v hrubom rozpore s ustanovením § 62 a § 63 ods.  4 exekučného poriadku.

SPÔSOBY VYKONÁVANIA EXEKÚCIE
§ 62
Exekúciu možno vykonať len spôsobmi uvedenými v tomto zákone.
§ 63
 (4) Ak podkladom na exekúciu je exekučný titul, v ktorom sa ukladá iná povinnosť než zaplatenie peňažnej sumy, spôsob vykonania exekúcie sa spravuje povahou uloženej povinnosti. Možno ju vykonať
a) vyprataním,
b) odobratím alebo zničením veci na náklady povinného,
c) rozdelením spoločnej veci,
d) uskutočnením prác a výkonov.
§ 64
Spôsob vykonania exekúcie určí exekútor, ak tento zákon neustanovuje inak (§ 167 a 172). Spôsob vykonania exekúcie určí exekútor tak, aby bol primeraný vymáhanej povinnosti a aby hodnota zabezpečeného majetku povinného zodpovedala hodnote vymáhanej povinnosti.

Dôkaz:
             1. Upovedomenie o začatí exekúcie EX 406/2015 zo dňa 11. 6. 2015
            2. Doklad o zaplatení trov exekúcie
            3. Námietka proti exekúcii zo dňa 22. 6. 2015
            4. Oznámenie Poštovej banky o blokovaní účtu
           5. Námietka proti trovám exekúcie zo dňa 23. 6. 2015

Na základe uvedených dôvodov som presvedčený, že sa exekútorka JUDr: Mária Hlavňová po dohode so sudcom Okresného súdu Považská Bystrica dopustila trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa a hrubo porušila exekučný poriadok. Takého svojvoľné konanie by bolo v každom demokratickom štáte EÚ považované za nebezpečné pre spoločnosť, pretože je opovrhnutiahodné,  bezohľadné, cynické a pohŕdajúce  ľudským životom, čo by je  dostačujúcim dôvodom na  zbavenie výkonu funkcie exekútorky. Taktiež predkladám konkrétny dôkaz, že nie som ani majiteľom ani správcom konkrétnej domény.
Na vedomie: Ministerstvo spravodlivosti SR

Prílohy:

  1. Trestné oznámenie podané GP SR zo dňa 29. 6. 2015.
  2. Upovedomenie o začatí exekúcie EX 406/2015 zo dňa 11. 6. 2015
  3. Doklad o zaplatení trov exekúcie
  4. Námietka proti exekúcii zo dňa 22. 6. 2015
  5. Oznámenie Poštovej banky o blokovaní účtu
  6. Námietka proti trovám exekúcie zo dňa 23. 6. 2015
  7. Lekárske potvrdenie o mozgovej príhode

 

Vladimír Pavlík


SIEG HEIL, PONOVEMBROVÁ SLOVENSKÁ SOFISTIKOVANÁ FAŠISTICKÁ TOTALITA

          Pochybujem, že takéto niečo by sa mohlo stať v hitlerovskom fašistickom a nacistickom Nemecku, alebo za vlády prezidenta Jozefa Tisu, alebo v Rusku či Bielorusku. Predstavte si, že človeku ktorému absolútne nič nedlhujete, podá návrh na exekúciu môjho dôchodku, odobrí mu to Okresný súd v Považskej Bystrici a exekútorka z Košíc Vám stiahne 327 eur a 88 centov. A v piatok, 24. 7. 2015, poštárka ktorá mi v ten deň každý mesiac nosila dôchodok mi oznámi, že dôchodok pre mňa nemá. Tak toto som sa dozvedel, keď som telefonicky kontaktoval poštu v Považskej Bystrici, že som nedostal dôchodok. Žiadne oficiálne rozhodnutie súdu, žiadna výzva či upozornenie. Paradoxne, táto zločinecká a fašistická Slovenská republika cez zločincov a zlodejov ktorí ju riadia budú tvrdiť, že Slovensko je protifašistický štát. Z dôchodku totiž platíte plyn, elektrinu, vodu a ďalšie poplatky a musí Vám ešte zostať na stravu, hygienu.... Myslím si, že nemusím sa tu rozpisovať, akou cestou chcú docieliť moju predčasnú smrť.

          Prezidentom Putinovi a Lukašenkovi zo srdca prajem, aby nemali ani štipku zľutovania so svojimi občanmi v službách americkej administratívy, tzv. mimovládky a ľudsko-právni aktivisti, ktorí majú s ich podporou rozvracať Rusko a Bielorusko. Na facebooku majú tieto dva štáty dostatok priaznivcov – a bol by som potešený, keby tento článok bol ich štátnym orgánom poslaný.

Vladimír Pavlík


Zbabelci, pokrytci, kolaboranti so štátnou mocou, hyeny – aj takí sú Slováci

          Sociálna samovražda pani Barbory Milics ku ktorej ju dohnal zločinecký kapitalisticko-fašistický ponovembrový slovenský politický systém, opätovne ukázal pokrytectvo a hyenizmus časti Slovákov. Taký Jozef Oravec dokonca neváhal zneužiť jej facebookovú nástenku, už ako nebohej, kde v diskusii sa o mne vyjadril ako „o známom schizofrenikovi“, v čom s ním nezabudla súhlasiť akási Saška Vrtochová, tzv. občianska aktivistka z čeľade zhlukujúcej sa okolo Martina Guliša a jemu podobných rozbíjačov občianskych aktivít, na čo som bol upozornený dvomi osobami.

          Lenže na rozdiel od nich tento schizofrenik, ako ma nazvali, ako jediný na Slovensku dokázal doporučeným listom zo 6. 5. 2008 poslať najvyšším štátnym orgánom návrh na umiestnenie pamätnej tabule obetiam sociálnych samovrážd v budove Národnej rady Slovenskej republiky, ktorú tu prikladám – a samozrejme to aj na základe nezvratných argumentov zdôvodniť. 

Vladimír Pavlík


Pamätná tabuľa pre obete sociálnych samovrážd

                                 
Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

                                                                                                                     Orlové 6. 5. 2008

Vážení
Kancelária prezidenta SR
Zámocká 2
P.O. BOX 128
810 00 Bratislava

Vážení
Národná rada Slovenskej republiky
Poslanecké kluby SMER-SD, ĽS-HZDS, SNS, SDKÚ-DS, KDH, SMK
Námestie A. Dubčeka 1
812 80 Bratislava 1

Vážení
Kancelária predsedu Národnej rady SR
Námestie A. Dubčeka 1
812 80 Bratislava 1

Vážení
Úrad vlády Slovenskej republiky
Námestie slobody 1
813 70 Bratislava

VEC: Návrh na umiestnenie pamätnej tabule obetiam sociálnych samovrážd v budove
          Národnej rady Slovenskej republiky

           Skladali ste, a svojim podpisom ste stvrdili sľub, že budete slúžiť občanom Slovenskej republiky. Miesto toho slúžite sami sebe, svojim rodinám, investorským zbojníkom zo zahraničia a politickým spolupartajníkom. Následky za ekonomické zločiny Vami napáchané, či vo Vašom mene napáchané, ste vedome, systémom kolektívnej viny, preniesli na nevinných občanov. Najodpornejším spôsobom ste popreli a popierate ich najzákladnejšie práva a slobody. Vrátane práva na slušný život, ako aj život samotný. Rozvrátili ste rodiny, duševne ste povraždili státisíce občanov, nezanedbateľný počet z nich ste dohnali k sociálnym samovraždám. Cez ekonomiku dlhodobo bránite slovenským ženám aby rodili deti, čím sa spolupodieľate na úbytku vlastného národa. Robili ste a robíte to vedome a cieľavedome, v spolupráci so sionisticko-židovskými lichvármi zo Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu, keď tieto pokusy ste cynicky nazvali ekonomickými reformami. Váš blahobyt je zrealizovaný na úkor blahobytu radových slovenských občanov. Ako čiastočné odškodnenie z Vašej strany navrhujem, aby v budove Národnej rady SR bola umiestnená pamätná tabuľa s takýmto textom:

 

                                        OBETIAM SOCIÁLNYCH SAMOVRÁŽD

Odpustite nám, členom ponovembrových vlád a parlamentov, že za ekonomické zločiny nami napáchané, či v našom mene napáchané, sme systémom kolektívnej viny následky preniesli na nevinných občanov. Nezanedbateľný počet z nich sme takto dohnali k sociálnym samovraždám. Preto patríme k odpadu slovenského národa.

Vladimír Pavlík                                                                                

    Facebook Print Friendly and PDF             
Hlavná stránka