Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Dokedy budeme Miroslavovi Stachovi trpieť jeho velikášstvo a nadradenosť? – 2. časť      

          Keďže menovaný sa cíti a správa ako majiteľ Považskej Bystrice a okolia, ktorý má neustále pocit a potrebu, že mu tu už všetko patrí, čo som mal aj možnosť nedávno pocítiť. Asi 300 metrov od jeho skromnej haciendy, ktorej hodnota aj so všetkým čo ku nej patrí, je len úbohých 360 000 000 korún slovenských mal som spolu s ďalšími spolumajiteľmi stavebný pozemok, ktorý som sa rozhodol predať. Ja som mienil, ale Stacho chcel meniť. Rozhodol sa, že z môjho stavebného pozemku urobí bezcennú vec, ktorá bude nepredajná. Keby sa mu to bolo podarilo, bol by zablokoval aj ostatných deväť majiteľov. Šťastie sme mali v tom, že sme našli schopnú realitku, ktorá predpokladala, že Stacho bude robiť všetko pre to, aby sa tam nestavalo. Usudzujem, že ten dôvod bol taký, že počítal s tým, že voľby na primátora vyhrá jeho človek, pán Smatana, ale v realite že primátorom z úzadia bude on. Avšak niektoré pozemky už boli predané stavebníkom, ale v januári 2015 budú musieť už noví poslanci pod vedením nového primátora vydajú rozhodnutie o výstavbe.

          Tu je ale potrebné poznamenať, aj keď na primátora Janasa sa vznáša rôzna kritika, či už oprávnená alebo neoprávnená, tak tento primátor spolu s kompetentnými poslancami, keďže vedeli, že tu chcú stavať mladé rodiny, boli nápomocní k urýchleniu vystavenia stavebného povolenia. Toto odhlasovali všetci poslanci, s výnimkou jedného ktorý bol proti. Lenže niekoľko dní pred hlasovaním Miroslav Stacho z pozície sily prišiel presviedčať poslancov na Mestský úrad, aby za toto nehlasovali – aby vyhoveli jemu. To sa mu nepodarilo, tak začal šíriť, že pokiaľ ten ktorého podporuje, pána Smatanu, že v januári sa to neschváli a stavať sa tam nebude, pokiaľ jeho kandidát bude zvolený za primátora. Z dôvodu, že to by ho rušilo v jeho skromnej haciende za 360 000 000 korún. Ste si Vy vôbec vedomý pán Smatana, ako aj Vaši voliči, aký lotor za Vami stojí a podporuje? Už ste zabudli, ako Vás roky naháňal po súdoch? Z akého dôvodu s takýmto človekom spolupracujete?

          Najviac mu v žalúdku ležal môj pozemok, ktorý je svojim spôsobom strategický pre výstavbu všetkých domov. Keďže je najbližšie k jeho skromnej haciende, mal nielen naň zálusk, ale dokonca aj verejne vyhrozil jeho novému majiteľovi, že na ňom nič nepostaví!!! Aj preto tento lotor sa stal pre mňa verejným nepriateľom číslo JEDNA a zároveň mu oznamujem, že vojnu, ktorú s ním budem viesť, tak mu nebudú platné ani všetky známosti ktoré má na najvyšších miestach v zločineckom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku a ktorými sa tak rád chváli, keď tyranizuje svoje okolie. Len tak mimochodom, nechcel by niečo povedať či napr. nepotrebuje doriešiť aj niečo  so Salmanovovcami, s ktorými je nielen personálne prepojený, či bol prepojený? PODĽA MOJICH INFORMÁCII V TÝCHTO OBCHODOCH S ALKOHOLOM BOLI AJ PENIAZE RUSKEJ A ČEČENSKEJ MAFIE  -  A TÍTO NEMAJÚ RADI NEJASNOSTI V OBCHODOCH.

         V tejto časti, ako aj v tretej, štvrtej a piatej si ukážeme na koho, vrátane konkurznej mafie, je Stacho prepojený. Takže čitatelia si môžu spraviť úsudok a vyšetrovatelia polície a prokuratúry, pokiaľ majú profesijnú a občiansku česť, by sa mohli menovaného na všeličo popýtať, lebo on by nemal dožiť v úbohej haciende za 360 000 000 korún, ale v Ilave či Leopoldove.
          PRIMA ZDROJ Žilina a.s. – blízka SPONA a.s. Považská Bystrica a SENECKÝ ZDROJ, akciová spoločnosť Lučenec, ďalší u mafie.  Blízky Ing. Pavol Krištof zo Zvolenskej teplárenskej, FNM, Elektrosvitu Nové Zámky a to je nejaký príbeh, blízka REPUBLIKA a.s. a Magda Mečiarová, blízky CEBO HOLDING SLOVAKIA a.s. Partizánske v konkurze – daňový nedoplatok za rok 2003 eur 12 846 047, PRESSBURG CENTRUM, a.s.-Ing. Zdenek Kopáčik a lexovci, mečiarovci, maxonovci, flašíkovci, glváčovi a ďalší podobní….
          PRIMA ZDROJ Banská Bystrica – PRIMA ZDROJ holding a.s. – Technokom s.r.o. Trenčianske Teplice, MUDr. Tibor Guštafík – SLOVAKIA a.s.- JUDr. Zoroslav Kollár, JUDr. Milan Látal – Televízia Trenčianske Teplice – Mestský bytový podnik Trenčianske Teplice, TERMIA s.r.o. Trenčianske Teplice, Stavebné bytové družstvo Trenčín, a môžeme si pokojne urobiť prechádzku celým Slovenskom.   

          Ing.Jozef Mitošinka a kto všetko ešte ovládol Považskú Bystricu, a nielen ju - ZTS Dubnica nad Váhom, Ing. Milan Rehák, NAFTA a.s., FNM, Slovenská sporiteľňa, DANUBIAPRINT – JUDr. Ján Ondruš – Bučina Zvolen, Levočské strojárne, TV Pezinok a smerácka mafia! 

          Ing. Juraj Póor – Vzduchotechnika Nové Mesto nad Váhom, Finančné a daňové služby, - Helena Póorová, Ing. Jozef Modrovich, Ing. Rudolf Kubička a blízky JUDr. Ladislav Hoffman a SLOV COUPON Invest EMPIRIA. Je tam aj Ing. Beata Rusová, audítorka z konkurzu IDEA NOVA, takže mafiáni vždy vedia, koho objednať….v TAZ a.s. v likvidácii je s JUDr. Rudolfom Trellom, blízkym konkurznej mafii, a v blízkom COMAX-TT, a.s. je už rodina Majská. Blízky Ing. Jozef Nemcsics v Priemyselnej banke Košice, a v PSB a.s., ktorú odviedli biele kone Vladimíra Strýčka Karol Galba a spol.

Vladimír Pavlík

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka