Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Dokedy budeme Miroslavovi Stachovi trpieť jeho velikášstvo a nadradenosť? – 3. časť             

         
     
Návrh na vyšetrenie duševného stavu Miroslava Stacha

          Vážený pán primátor Janas, vážení poslanci, vážení psychiatri, vážené vedenie polície, 
          ako občan Považskej Bystrice, štvrť Orlové, po prečítaní Vášho príspevku v PB novinkách pod nadpisom: Mesto sa nevzdá predkupného práva na pozemky v Orlovom, kde z titulu svojej funkcie primátora ste reagoval na jeho správanie voči Vašej osobe, začínam mať vážne podozrenie a obavy o duševný stav Miroslava Stacha. Zastávam názor, že jeho voľný pohyb na verejnosti považujem za jej ohrozenie. Fakty ktoré ste tu uverejnil a ktoré sú súčasťou tejto mojej žiadosti či návrhu, aby si to mohli prečítať aj čitatelia mojich stránok na Slovensku a v zahraničí, nech sú mementom, kam sa až môže dostať dovtedy zdravý človek, ktorého opantá či ovládne majetkový mamon. Keďže správanie menovaného dlhodobo pripomína správanie poloblázna či blázna, ktoré je nebezpečné pre jeho okolie, navrhujem jeho odchytenie pracovníkmi polície a príslušného psychiatrického oddelenia, jeho umiestnenie na uzavretom oddelení a začať okamžite s primeranou liečbou. Taktiež som s hrôzou zistil, že aj napriek jeho duševnému stavu, ľudovo povedané, „jebumbary“ či „cez Košice“, menovaný má povolenie na legálne nosenie zbrane, ktorou sa rád oháňa a je len otázkou času, kedy môže prísť k tragédii. Je tu dôvodné podozrenie, že menovaný môže napríklad príslušné orgány žiadať o premenovanie svojho trvalého bydliska Orlové – na Orlové-Stachovo či Orlové-Stachovce či ďalšie nereálne žiadosti vymykajúce sa zdravému rozumu.     
Je alebo nie je Stacho biely kôň mafie? - M.A.J.O.R. Agency s.r.o., M.A.J.O.R. Agency SK s.r.o.
          Ing. Branislav Veľký – SKI PARK Ružomberok a mafia! Od Anatolija Zubovského GAZPETROL GROUP a.s. Košice, Anny Zubovskej a AZET invest s bielymi koňmi likvidátorov firiem, cez Kočnera a  cez Bojnice a Prievidzu  k Salmanovcom – o tých bude reč neskôr, – Ing. Igor Frič Ružomberok, Jozef Milan Ružomberok, Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, 1. Ružomberská lyžiarska, Kultúrny dom Andreja Hlinku – JUDr. Martin Bognár – Ing. Stanislav Zabák – Šala – Ing. Martin Horváth, Ing. Juraj Rehák –ARÉNA Pezinok s.r.o. – JUDr. Edita Gavorová – SIMAKO a.s. v likvidácii – Nábytok Bodnár v konkurze – Ing. Ladislav Minich – NAD Nováky, Banské stavby Prievidza – Váhostav – Tunely a špeciálne zakladania – Ing. Gustav Schnierer – Ing. Pavol Brtko – Ing. Adriana Matysová, Svätý Jur – RNDr. Ján Kato – Borinka – Mgr. Marián Bucholcer – AT Konzulting  a.s. – MEDA-Medical Group – Ing. Zbyhnev Stebel – Železničná lekáreň s.r.o. Košice – Mgr. Tomáš Slechan – Ing. Marián Hodák – Lekáreň MAX, s.r.o. – Lekáreň pri amfiteátri – Ing. Radovan Šillo – Senec, Liptovské pekárne a cukrárne- Igor Šillo – Jozef Šillo – POĽNOMLYN .s.r.o. Sládkovičovo –Ing. Ján Hudák Sereď,  GLORIA s.r.o. Trenčín – spoločník LEVCARISTOS VAGUS AGRICOLUS Trenčín – Ing. Stanislav Kobza - Ing. Vojtech Tĺčik – vo firmách blízkych priamo konkurznej mafii Zoroslava Kollára a Petra Sýkoru – Ing. Miroslav Maxon, Pavol Chmelina, a to už bude nielen o Salmanovovi, ale aj o Varehovi nabudúce… – blízky MUDr. Juraj Bôžik – Magnólia a.s. – Ing. Dušan Muňko, Ing. Zdenek Kopáčik, Ing. Elemír Tichý, Manuela Grossová a teda – Kaliňák, Flašík, Glváč, Lexa, Mečiar a konkurzná mafia JUDr. Zoroslava Kollára!!!!!

Vladimír Pavlík

    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka