Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Miroslav Stacho – sadista a psychopat, ktorý bezdôvodne dobil dôchodcu pred vlastným vnukom – otvorene podporoval Juraja Smatanu na funkciu primátora v Považskej Bystrici      

          Známy konšpirátor s polobláznivým správaním Juraj Smatana, ktorý americkú administratívu považuje za vzor demokracie a mierotvorcu, pričom Rusko, div nie za najväčšieho nepriateľa tejto planéty, mal medzi podporovateľmi a známeho oligarchu s čudnými prepojeniami na konkurznú mafiu Miroslava Stacha. Na tom by nebolo nič nenormálne, pokiaľ by menovaný patril do kategórie normálnych ľudí, ale nie do kategórie feudálnych sadistov a psychopatov.

          Otrasnú fotografiu, ktorú tu uverejním, je výsledkom jeho sadistického a psychopatického besnenia, ktoré si vyvŕšil na bezbrannom dôchodcovi, ktorý bol aj so svojim vnúčikom na mieste, kde podľa tohto feudála nemal byť. Zábery na fotografii sú tri dni staré po bitke bezbranného dôchodcu. Takéto modriny ako má na nohách, mal prakticky na celom tele. U menovaného sa ale nejedná o prvý takýto útok, pričom sa správa, ako keby bol majiteľ okrajovej časti Považskej Bystrice – Orlové. Zaujímavé je, že menovaný má aj po tomto psychopaticko - sadistickom útoku doteraz zbrojný pas. Preto dotyčnú fotografiu budem rozposielať na príslušné orgány s jedinou otázkou, či je v súlade so zákonom, že tento sadista a psychopat má doteraz zbrojný pas.

          Je nielen vedecky ale aj lekársky dokázané, že podobné vlastnosti či časť z nich, sa prenášajú napr. dedením aj na deti takýchto sadistov a psychopatov. Pred nejakým časom bol na Okresnom súde v Považskej Bystrici konkurz na vyššiu súdnu úradníčku, z ktorej po istom čase sa stane doživotná sudkyňa. Paradoxne zo všetkých prítomných na tomto konkurze, víťazom sa stala dcéra tohto sadistu a psychopata. Keďže v komisii bol aj podpredseda tohto súdu Jankovský, ktorému sa začnem podrobne venovať, tak výsledku sa ani nečudujem, keďže som počul aj také názory, že niektorí z uchádzačov boli na omnoho vyššej úrovni jak po stránke profesijnej, tak aj po stránke morálno-charakterovej. A priateľské vzťahy Jankovského a jeho švagrinej, štátnej tajomníčky na ministerstve spravodlivosti Jankovskej s mafiánskym zločincom Petrom Čongrádym tiež o niečom vypovedajú. Doposiaľ nie sú schopní preukázať, že ako sudcovia si splnili svoju zákonnú povinnosť ktorá im vyplývala z titulu ich profesie, ohľadom už nebohého mafiánskeho zločinca Petra Čongrádyho. Takže sa pýtam, akým právom sú doteraz na svojich funkciách?

Vladimír Pavlík


    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka