Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Pod dohľadom sudcovskej mafie z Považskej Bystrice      

                   Po skúsenostiach a nezvratných dôkazoch ktoré som získal, môžem povedať nasledovné – tzv. Slovenská republika je teroristicko-zločinecký, mafiánsko-gaunerský a najskorumpovanejší štát v Európskej únii. Toto je vizitka tých ktorí tu boli a sú v koalícii. Ale to, čo sa tu vytvorilo v mene zločineckej smeráckej mafie, to je absolútny vrchol.
         
          Len v takomto štáte mi môže skorumpovaný sudca z titulu svojej profesie zabrániť, aby ste nemohli použiť dôkazy, nezvratné dôkazy, ktoré jednoznačne ukážu, že článok s mojim podpisom na www.necenzurovane.net – Ľubomír Osrman, prezývaný Oserman, pravá ruka konšpirátora Smatanu – biele kone Miroslava Stacha, je pravdivý. Dôkazy mi poskytol hodnoverný svedok, ktorý tu bol v istých veciach priamo zainteresovaný, a čo bolo najdôležitejšie, sám navrhol, čo je aj mnou tlmočené v zápisnici polície, že všetko to, čo sa v článku o Osrmanovi píše, je mu ochotný preukázať v konfrontácii z očí do očí.   

          Keď toto sa Osrman dozvedel, spojil sa so sudcom Jankovským, ktorý na základe vymyslených bludov vydal neprávoplatné uznesenie a na základe zločinného spolčenia s košickou exekútorkou Hlavňovou bola na mňa uvalená exekúcia. Keďže viem to čo viem, že sudca Jankovský a jeho švagriná Monika Jankovská, toho času štátna tajomníčka na Ministerstve spravodlivosti SR, ako sudcovia z titulu svojich funkcií aktívne kryli kriminálnu činnosť mafiánskeho zločinca Petra Čongrádyho, s ktorým boli v nadštandardnom priateľskom zväzku. Dokonca ako sudcovia si nielen nesplnili to, čo im vyplývalo zo zákona, ale ešte mu aj napomáhali v ekonomickej likvidácii pána Janíčka – podrobnosti v niekoľko dielnom článku – Štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Jankovská a mafia ako jedna rodina. Len vďaka tomu, že Peter Čongrády bol zavraždený, tým bol prakticky zachránený život pána Janíčka, ktorého sa tento gang chystal popraviť. Že takýto ľudia napriek svojej špinavej minulosti môžu pracovať v slovenskej justícii, to sa môže stať len v zločineckom, skorumpovanom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku pod vedením zločineckej smeráckej mafie, oproti ktorej je napr. talianska mafia v pozícii učňov či dorastencov.

          No a v utorok 30. 6. 2015 som sa dozvedel, že nielen ja som obeťou tohto zločineckého gangu, ale už som získal mená ďalších troch ľudí, kde je zainteresovaný sudca Jankovský.

Vladimír Pavlík

Oznámenie KS Trenčín o postúpení sťažnosti
     
Odpoveď OS Považská Bystrica    Facebook Print Friendly and PDF


             
Hlavná stránka