Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

ZA NEZÁUJMU SPOLOČNOSTI, KTORÁ JE UŽ ĽAHOSTAJNÁ A CHLADNÁ K VYŠE 3 MILIÓNOM EXEKÚCII, SUDCOVIA A EXEKÚTORI  DOHÁŇAJÚ K SMRTI SLOVENSKÝCH OBČANOV

Stane sa ďalšou obeťou aj pán Izakovič?

Vážená redakcia.

Pre úplný obraz Slovenskej republiky ako právneho štátu Vám zasielam aj vyjadrenie MS SR, ktoré postupuje vec generálnej prokuratúre na priame vybavenie ako trestný čin, nikto však v tejto republike nemá právo zasiahnuť do páchania trestného činu, každý ma jedine právo byť nestranný pozorovateľ a z diaľky pozorovať, ako je na mne trestný čin páchaný.

S pozdravom

Ing. Ondrej Izakovič


Na čo je verejný ochranca práv, keď nedokáže ochrániť ľudí pred páchaním trestného činu, pretože ako uvádza v odpovedi, nemá právomoc na preskúmavanie konania exekútorov!

Odpoveď verejnéj ochránkyne práv


Ing. Ondrej Izakovič
Vážená redakcia Necenzurovaných novín.

Aj keď je dnes prvý apríl, myslím, že to, čo je v prílohe, aj keď vyznieva ako prvoaprílový žartík, je vyjadrenie ochrancu ľudských práv občanovi Slovenskej republiky, ktorý sa domáha spravodlivosti, aby na ňom nebol páchaný trestný čin.

S pozdravom

Ing. Ondrej Izakovič

Vážená redakcia necenzurovaných  novín.

Dovoľujem si Vás upozorniť na lekársku správu v prílohe, ktoré úzko súvisí s trestným činom, ktorý je na mne páchaný.

Ďakujem.

Ing. Ondrej Izakovič-------- Preposlaná správa --- Forwarded Message --------


Predmet:

ex 376/99

Dátum:

Fri, 11 Mar 2016 05:58:23 +0100

Od:

ondrik.izakovic <ondrej.izakovic@gmail.com>

Pre:

Mgr. Monika Mikulíková <mikulikova.monika@slovanet.sk>, Mgr. Monika Mikulíková <mikulikova.monika@slovanet.sk>, informacie@prezident.sk, sekretariat@vop.gov.sk, ske@ske.sk, Necenzurovane yandex <necenzurovane@yandex.com>Neviem, ako vlastne dopadlo včerajšie pojednávanie. Jedno viem, nechce sa mi žiť, je na mne páchaný trestný čin a právny štát a jeho predstavitelia dávajú k všetkému tichý súhlas.

 

 

UKÁŽKA AKO EXEKÚTORSKÉ HYENY NA SLOVENSKU POHŔDAJÚ ĽUDSKÝM ŽIVOTOM             

          ( Obeť  exekútorky z obavy nemôže uvádzať svoje meno)

Odstupom času a nerešpektovaním mojich ľudských práv na dosiahnutie spravodlivosti pred páchaním trestného činu podvodu za pomoci Okresného súdu Bratislava III. ste ma priviedli do neúnosnej a nezvládnuteľnej situácie.

Som obeťou súdneho podvodu. Popierate mi moje občianske práva na dosiahnutie spravodlivosti.

Zablokovali ste mi peniaze na zabezpečenie základných ľudských potrieb. Nemám si za čo kúpiť jesť. Donútili ste ma držať dvadsiatyprvý deň nedobrovoľnej hladovky.

Vie mi niekto vysvetliť, prečo tento "právny štát" sa zaoberá tým, že sa bránim proti trestnému činu ale nezaoberá sa tým, že je proti mne trestný čin páchaný ? Ako môžu súdy v právnom štáte podporovať trestný čin ?


Neviem, ako ináč bojovať proti trestným činom páchaným za podpory súdov. Samozrejme som ochotný predložiť aj ostatné doklady, ktoré potvrdzujú moju pravdu a ktoré majú súdy tiež doručené.

Prezident Slovenskej republiky páchanie trestných činov pravdepodobne za pomoci klientelizmu a korupcie považuje za nezávislosť súdov a neviem sa dovolať spravodlivosti aj napriek tomu, že som viackrát predkladal dôkazy, že sa jedná o trestný čin podvodu a falšovania účtovných dokladov.

Keď si prečítate žiadosť o nápravu právneho stavu, jednoznačne plynie, že súd rozhodol na základe sfalšovaných dokladov a je mu úplne jedno, že právny subjekt neexistoval.


Exekútor miesto toho, aby akceptovala skutočnosť, že sa domáham spravodlivosti a bojujem proti trestnému činu podvodu, sa mi vyhráža, že ma nechá zavrieť do blázinca a že pošle na mňa políciu. Ak je toto právny štát, tak skutočne neviem, čo tu ešte robím.

Ak nepríde k náprave právneho stavu, tak nech aspoň vidí Slovensko, aké svinstvá sa dajú robiť prostredníctvom súdov a ako štátne orgány alibisticky strkajú hlavu do piesku a schovávajú sa za nezávislosť súdov.

S pozdravom

O. I..Prosím Vás o určenie lekára, ktorý začne sledovať môj zdravotný stav.


-------- Preposlaná správa --- Forwarded Message --------


Predmet:

Fwd: Fwd: Fwd: Re: ex 376/99

Dátum:

Mon, 8 Feb 2016 09:15:13 +0100

 

 

Pre:

Žilíková - Exek. úrad Mgr. Mikulíková <exekutor.br@slovanet.sk>, Mgr. Monika Mikulíková <mikulikova.monika@slovanet.sk>, ske@ske.sk, informacie@prezident.sk, sekretariat@vop.gov.sk
Dňa 2. 2. 2016 o 14:36 Mgr. Monika Mikulíková napísal(a):


Vážený pán I..., 

ak MI ešte raz napíšete list  v ktorom sa budete vyhrážať samovraždou ja budem nútená postúpiť ho príslušnému oddeleniu policajného zboru podľa miesta Vášho bydliska, nakoľko mám ako občan takéto veci oznámiť a myslím si že počas pobytu na psychiatrii budete mať zabezpečené stravovanie a žiadne existenčné problémy mať z toho dôvodu nebudete.

S pozdravom

                         Mgr. Monika Mikulíková
                               Súdna exekútorka

 

 

-------Original Message-------

From: o.i.
Date: 02.02.2016 14:31:17
To: Žilíková - Exek. úrad Mgr. Mikulíková;  ske@ske.sk;  informacie@prezident.sk
Subject: Re: ex 376/99

Dobrý deň, pani Mikulíková.
   
Nerešpektujete moje právo na nápravu právneho stavu, ktorý som podával. Ak mi neodblokujete účet a nebudete rešpektovať situáciu a moje práva na nápravu krivdy čo sa stala, je pre mňa situácia úplne nezvládnuteľná. Ak sa nedohodneme aspoň na splátkach toho, čo mi bolo neprávom prisúdené, ostáva mi len jediná vec. Samozrejme v takom prípade už nebudete mať po kom vymáhať exekúciu. Skutočne ide o môj život. Budete sa musieť zmieriť s tým, že som bol nútený kvôli Vášmu chybnému rozhodnutiu a korupčnému rozhodnutiu súdu si siahnuť na život.

I.O.
Dňa 2. 2. 2016 o 13:04 o.i.... napísal(a):
Dobrý deň, pani Magistra.

Bol voči mne spáchaný podvod zo  strany pána Mikulu. Vy ste dotiahli podvod do úplného konca. Gratulujem Vám k víťazstvu.  Bohužiaľ v tomto momente ste zvíťazili nad mojim životom. Vašim konaním ste ma prinútili, aby som si dobrovoľne siahol na život, nakoľko je situácia pre mňa neúnosná. Pevne verím, že Vás toto Vaše rozhodnutie bude sprevádzať celým Vašim životom.

O....I....
Dňa 1. 1. 2002 o 2:28 Žilíková - Exek. úrad Mgr. Mikulíková napísal(a):
Z môjho pohľadu p. I..., je každý dospelý svojprávny človek zodpovedný sám za seba ja si len plním svoje pracovné povinnosti, za ktoré nesiem zodpovednosť a ako dospelému svojprávnemu mužovi by pre vás nemal byť väčší problém skontaktovať sa s oprávneným a požiadať ho o splátkový kalendár.
----- Original Message -----
From: O... I....
To: "Mgr. Monika Mikulíková"
Sent: Friday, June 27, 2014 10:16 AM
Subject: Re: ex 376/99

Dobrý deň, pani Mikulíková.

Plne rešpektujem, čo mi píšete. Exekúcii nie je možné sa vyhnúť. Samozrejme, je tu aj otázka ľudského pochopenia. Zablokovaním účtu ste mi znemožnili platiť odvody, aj podnikať. Hľadal som u Vás pochopenie a kompromis, aby som mohol zarobiť peniaze a plniť si povinnosť vyplývajúcu z exekúcie. Stav je taký, že rozhodnutím ohrozujete môj život.

S pozdravom

O.I...

Dne 27. 6. 2014 10:20, Mgr. Monika Mikulíková napsal(a):


Dobrý deň,

zákon neumožňuje postihnúť Váš účet do určitej sumy, čo banka určite rešpektuje, a ten istý zákon umožňuje splátkový kalendár avšak je podmienený písomným súhlasom oprávneného, rešpektujem Vaše
právo na prešetrenie Vašej veci a prijmem výsledky tohoto šetrenia, avšak aktuálne ja mám povinnosť dodržiavať tiež nejaký zákon a kým nebudem mať povinnosť zariadiť sa inak, budem postupovať v zmysle aktuálneho stavu veci.

S pozdravom

                              Mgr. Monika Mikulíková
                                    Súdna exekútorka 

 

-------Original Message-------

From: O. Ic
Date: 26.06.2014 17:38:25
To: "Mgr. Monika Mikulíková"
Subject: Re: ex 376/99

Ďakujem za ochotu. Nie som schopný to zaplatiť a ak nebudem mať povolené plátky, je to môj koniec úplne všetkého. Zablokovaním účtov ste ohrozili moju existenciu a siahli ste mi na životné minimum a nenechali ste mi ani to minimálne na živobytie, na čo mám zo zákona nárok. Vec som bol nútený postúpiť právnikom. Predsa so zákona mi plynie nárok na príjem, ktorý mi musíte ponechať a to ste mi znemožnili, čiže ste ohrozili môj život, lebo nemám Vašim krokom peniaze ani na stravu, ani na nič.

O. I.

Dne 26. 6. 2014 13:12, Mgr. Monika Mikulíková napsal(a):


Dobrý deň, preštudovala som si uznesenie Okresného súdu Bratislava III. a zistila som nasledovné skutočnosti: predložili ste MI doklad o pokračovaní odvolacieho konania avšak ako som zistila z exekučného spisu zamietnuté bolo povolenie na obnovu konania vedeného pod spisovou značkou 13 C 129/00 zo dňa 17.1.2001 a Vy ste MI predložili uznesenie o povolení obnovy konania pod spisovou značkou 12 C 117/01 zo dňa 31.3.2005, čiže ide jednoznačne o dve rozdielne veci.

Čo sa týka Vašej požiadavky na splátkový kalendár súhlas so splátkami dáva v zmysle Exekučného poriadku oprávnený, z toho dôvodu pokiaľ ja nebudem mať súhlas od oprávneného žiadny splátkový kalendár a následné odblokovanie Vašich účtov nie je možné.

S pozdravom

                                Mgr. Monika Mikulíková
                                       Súdna exekútorka

 

-------Original Message-------

From: O I
Date: 26.06.2014 11:06:56
To: mikulikova.monika@slovanet.sk
Subject: ex 376/99

Dobrý deň, pani Mikulíková.

V prílohe Vám posielam posledný doklad zo súdu, ktorý jasne hovorí, že v
odvolacom konaní sa bude pokračovať. Odvolacie konanie do dnešného dňa
nebolo ukončené.

O. I.

  

 

 


   PRINT RSS

             
Hlavná stránka