Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

AKO ORDINUJE ZLOČINECKÁ MAFIÁNSKA SUDCOVSKÁ ZBERBA NA OS POVAŽSKÁ BYSTRICA      

          Predstavte si, že napíšete článok, kde sú prezentované veci, ktoré sú jednoznačne preukázateľné konkrétnym svedkom, keďže od neho aj pochádzali. Dotknutá osoba podá trestné oznámenie, no keď sa na polícii dozvie, že ju chce v konfrontácii z očí do očí usvedčiť konkrétny svedok, toto odmietne, takže polícii a prokuratúre neostáva nič iné, len jeho trestné oznámenie odmietnuť. Takže sa obráti na Okresný súd v Považskej Bystrici so žalobou na ochranu osobnosti.

V tomto skorumpovanom a zločineckom štátnom orgáne nájde spriaznených sudcov, ktorých nezaujíma, že odmietnutím konfrontácie sa priamo usvedčil, keďže obaja patria medzi špičkových zločineckých krivičov zákonnosti. Ako prvý zaúradoval podpredseda okresného súdu  so zločineckou a kriminálnou minulosťou Róbert Jankovský, ktorý ako sudca na dotyčnom súde pomáhal mafiánskemu bossovi Petrovi Čongrádymu ekonomicky likvidovať tou najhrubšou silou trenčianskeho podnikateľa Ondreja Janíčka spolu so svojou švagrinou Monikou Jankovskou, keď bola sudkyňou v Trenčíne. Tento gang ho chcel neskôr ako nepohodlného svedka zavraždiť, ale sám Čongrády, vďaka Bohu, bol zavraždený, takže Ondrej Janíček ostal žiť. Hoci o tomto bol informovaný samotný premiér Fico, ten napriek tomu vymenoval Jankovskú za štátnu tajomníčku mafiánskeho ministra Boreca, napojeného na konkurznú mafiu Zoroslava Kollára, keď obaja menovaní zakrývali trestnú činnosť samotného Jankovského v krivení zákonnosti.

Ten si vedomý svojho postavenia vedome vydal uznesenie so zmätočným a nevykonateľným predbežným opatrením, ktoré mu zmietol zo stola nadriadený Krajský súd v Trenčíne na základe môjho odvolania, lebo sa nedalo realizovať. Lenže toto sudcovské hovädo dokáže porušiť aj to najzákladnejšie právo odvolať sa, nečakal ani na rozhodnutie nadriadeného súdu a bola na mňa uvalená exekúcia, paradoxne za to, že som NEREŠPEKTOVAL jeho nevykonateľné a zmätočné predbežné opatrenie.

Po ňom prebral štafetu sudca Ladislav Vašut, synáčik ocinka, ktorý patril do okresnej nomenklatúry v časoch najtvrdšej normalizácie, takže tí, ktorí toto obdobie zažili, si môžu domyslieť, o akého netvora sa mohlo asi jednať. V období normalizácie on a jeho sestra vyštudovali právo, on je sudca, ona prokurátorka v Považskej Bystrici. Podrobnosti písať nejdem, lebo už boli uverejnené, azda len toľko, že netvor dokáže splodiť len netvora. Preto som požiadal Generálnu prokuratúru aby mohla byť zrealizovaná konfrontácia Osrmana s mojim svedkom a zároveň verejne obviniť sudcov Jankovského a Vašuta z marenia spravodlivosti a žalovať ich. Zároveň predkladá tri autentické dokumenty, ako toto pokračuje. Lenže všetko nasvedčuje tomu, že sudcovské hovädo Vašut a Osrman majú oprávnený strach z tejto konfrontácie a v rozpore so zákonom vydá rozsudok, odvolávajúc sa na nové pravidlá, pričom tento spor sa začal a pokračoval ešte pred platnými novými predpismi a zákonmi.

O ČO SA TU V SKUTOČNOSTI HRÁ?

          TAK AKO SOM SA DOZVEDEL, ŽE ZA DOTYČNÝ ČLÁNOK ZAPLATÍM VLASTNÝM ŽIVOTOM, KEĎ V PRVEJ FÁZE MA PRIPRAVIA O MAJETOK, K ČOMU MÁM AUTENTICKÝ DOKLAD, TAKTIEŽ MI BOLO POVEDANÉ, ŽE KONFIDENT ŠTB, FARÁR TRNKA, SA VYJADRIL, ŽE TEN „PAVLÍK MUSEL DOSTAŤ INFORMÁCIE OD ČLOVEKA, KTORÝ V TOM S NAMI IŠIEL. JE POTREBNÉ TOHO ČLOVEKA ZISTIŤ A UMLČAŤ HO, ČO BY MAL ZISTIŤ POVAŽSKOBYSTRICKÝ SÚD.“
          PRETO DVAJA ZLOČINECKÍ SUDCOVSKÍ GAUNERI, VAŠUT A JANKOVSKÝ, ODSKÚŠALI NA MNE TIE NAJZÁKERNEJŠIE METÓDY, MAJÚC PODPORU VTEDAJŠIEHO MAFIÁNSKEHO ZLOČINECKÉHO MINISTRA BORECA, NAPOJENÉHO NA KONKURZNÚ MAFIU ZOROSLAVA KOLLÁRA A JEHO ŠTÁTNEJ TAJOMNÍČKY JANKOVSKEJ, ŠVAGRINEJ SUDCU ZLOČINCA JANKOVSKÉHO, NETVORA, S PREZÝVKOU MAMBA, KTORÁ OMYLOM PRÍRODY DOSTALA ŽENSKÚ PODOBU, TOHO ČASU POSLANKYŇA SMERU, KTORÁ V SKUTOČNOSTI BY MALA RIADIŤ MINISTERSTVO SPRAVODLIVOSTI SR, ABY BOLO NAĎALEJ AKTÍVNYM ZLOČINECKÝM ŠTÁTNYM ORGÁNOM.

          Zároveň predkladám tri autentické dokumenty, ako orgány činné v trestnom konaní robia všetko pre to, aby nedošlo ku konfrontácii môjho svedka, doposiaľ utajeného, s Osrmanom a eštebáckym farárom Trnkom. Preto zločinecký sudcovský gauner Vašut rozhodol V mene republiky tak, ako je to v článku z 10. 9. 2016 na www.necenzurovane.net/stacho/vrahovia20.html.  

          Záverom sa verejne pýtam Roberta Fica – osem rokov si sa nečinne ako premiér prizeral, ako gauneri zo zločineckej smeráckej mafie tak drasticky vykrádali zdravotníctvo, že kvôli tomu predčasne každoročne zomrelo niekoľko tisíc nevinných ľudí. Z titulu Tvojej zodpovednosti, ako aj zbabelého mlčania Ťa verejne obviňujem, že si v pozícii masového vraha, ako aj to, dokedy budeš držať ochrannú ruku nad Jankovskou.
          
Vladimír Pavlík


OZNÁMENIE O NOVÝCH SKUTOČNOSTIACH TRESTNEJ ČINNOSTI
 – ŽIADOSŤ O POSKYTNUTIE ŠTATÚTU CHRÁNENÉHO SVEDKA
                                                     

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka