Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Otvorené a úprimné vyznanie sudcom z nacistickej justície, ktorí súdili bulharského komunistu Dimitrova v Lipskom procese v roku 1933      

             

          Veľavážené sudcovské ctihodnosti,

          od súdneho procesu s týmto bulharským komunistom uplynulo už 82 rokov, keď Nemecko už prakticky bolo v područí hitlerovského fašizmu a nacizmu. Najskôr sa odrazím z Príručného slovníka k dejinám KSČ, z vydavateľstva politickej literatúry Bratislava z roku 1964, str. 424-425. Citujem:

           Lipský proces r. 1933 - rozsiahla provokačná akcia nemeckých nacistov. Konal sa od 21. 9. do 23. 12. 1933. Fašisti krátko po tom, ako uchopili moc, zosnovali 27. 2. 1933požiar Ríšskeho snemu, ktorý im poslúžil ako zámienka na rozpútanie krutého teroru a prenasledovania robotníckeho hnutia. Okamžite rozšírili verziu, že požiar je dielom medzinárodného komunistického hnutia, a rozpútali veľké ťaženie. Pripravili provokačný protikomunistický proces. Na lavici obžalovaných sa ocitli Georgi Dimitrov a ďalší bulharskí komunisti, žijúci v tom čase v emigrácii. Zároveň s nimi bol obžalovaný aj duševne chorý Marinus van der Lubbe, pôvodom Holanďan, ktorého nacisti označovali za komunistu, a bývalý poslanec KS Nemecka Torgler, ktorý po príchode hitlerovcov k moci kapituloval a neskôr s nimi kolaboroval.

          Ale nacistom sa nepodarilo urobiť z protestu začiatok medzinárodného ťaženia proti komunistickému hnutiu, pretože Dimitrov vo svojom hrdinskom vystúpení dokázal, že skutočnými podpaľačmi Ríšskeho snemu boli hitlerovci na čele s Göringom.  

Ako by Dimitrov dopadol, keby vtedajšiu nacistickú justíciu riadila zločinecká smerácka mafia cez Boreca, Jankovskú a v senáte by bol jej švagor sudca Róbert Jankovský?

          Otvorene a s plný vedomím chcem povedať, Vaše sudcovské ctihodnosti, ktoré ste súdili Dimitrova, že pre mňa navždy ostanete ako vzor demokracie, nestrannosti, spravodlivosti, súc si vedomý aj toho, že Vy ste vlastne riskovali svoje životy či svoju kariéru v štáte, ktorý už bol pod kontrolou fašizmu a nacizmu. Viem si predstaviť tie zúrivé reakcie žalobcov, veď už v tom období pre fašistické a nacistické Nemecko boli komunisti a Židia považovaní za najväčších nepriateľov. Verejne konštatujem, že práve Vy, by ste boli schopní očistiť slovenskú justíciu od takej skorumpovanej gaunerskej prašiviny, aká sa tu vytvorila za ministra Boreca, jeho štátnej tajomníčky Jankovskej, ktorí pod dohľadom a za pomoci zločineckej smeráckej mafie urobili z ministerstva spravodlivosti zločineckú a krvilačnú organizáciu. Do tejto čeľade možno zaradiť aj cca 70 % skorumpovaných hajzľov, zhlukujúcich sa v Slovenskej komore exekútorov. V mnohých prípadoch ich zločinecké spolčenia robia z nich vrahov nevinných slovenských občanov.

          Bol by tento nacistický senát dovolil sa Dimitrovovi obhájiť, keby tam sedel sudca Róbert Jankovský, podpredseda Okresného súdu v Považskej Bystrici, v bašte zločineckých mafiánskych gaunerov a hajzľov? Veď tento sudca, ktovie či zo svojej nadsudcovskej nadradenosti, krytý svojou švagrinou Jankovskou a ministrom Borecom, ktorí sú istení zločineckou smeráckou mafiou, alebo zakomplexovanosťou, Vás obviní z niečoho, pričom vie, že sa to nezakladá na pravde, vydá uznesenie ktoré sa nedá realizovať, nedovolí sa Vám ani odvolať – nečaká ako dopadne Vaše odvolanie na krajský súd, dopredu radí – prikazuje navrhovateľovi ako má postupovať, zločinne sa spolčí so súdnou exekútorkou Hlavňovou, nerešpektuje uznesenie nadriadeného súdu spolu s dotyčnou exekútorskou hyenou.
Práve preto, Vaše sudcovské ctihodnosti ktoré ste súdili Dimitrova, budete pre mňa do konca života vzorom, budem Vás verejne propagovať, verejne obdivovať a dávať Vás za vzor v protiklade s konkrétnou a skorumpovanou sudcovsko - exekútorkou prašivinou v ponovembrovom zločineckom, skorumpovanom a mafiánsko – gaunerskom Slovensku.

Vladimír Pavlík

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka