Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

PO PODPORE V NEDODRŽOVANÍ ZÁKONOV „SUDCU“ JANKOVSKÉHO OD MINISTRA BORECA A ŠTÁTNEJ TAJOMNÍČKY JANKOVSKEJ DOSTAL ROZHREŠENIE AJ Z GENERÁLNEJ PROKURATÚRY SR      

             

Vedomé zločinné spolčenie „sudcu“ Jankovského a „exekútorky“ Hlavňovej voči mojej osobe

          § 37 ods. 2 Občianskeho zákonníka – PRÁVNY ÚKON, KTORÉHO PREDMETOM JE PLNENIE NEMOŽNÉ, JE NEPLATNÝ. Prečo ale tento právny úkon neplatí pre zločineckú skupinu – „sudcu“ Róberta Jankovského, podpredsedu Okresného súdu v Považskej Bystrici a exekútorskú hyenu Máriu Hlavňovú z Košíc? Dokedy ich bude podporovať a kryť vedenie Ministerstva spravodlivosti SR? Akým právom sa takýto sudcovia a exekútori OHÁŇAJÚ zákonmi, keď oni samotní ich NEREŠPEKTUJÚ?  

          Pokiaľ v uznesení prokurátor Generálnej prokuratúry SR sa oháňa sudcovskou nezávislosťou či tvrdením, že sťažovateľ neuviedol žiadne relevantné dôkazy, tak môžem len konštatovať, zlatí, nestranní, nezávislí a objektívni sudcovia za vlády hitlerovského fašizmu a nacizmu, ktorí súdili bulharského komunistu Juraja Dimitrova a umožnili mu, aby dokázal svoju nevinu. LEN TAKÝTO SUDCOVIA BY OČISTILI SLOVENSKO OD SKORUMPOVANEJ A SMRADĽAVEJ PONOVEMBROVEJ SUDCOVSKEJ PRAŠINY. Koľko asi nevinných obetí majú na svedomí za posledných 20 rokov títo hajzli zo sudcovsko-exekútorskej zberby, títo špinaví vrahovia?

          Podľa prokurátora GP SR nie je trestný čin, keď sudca vedome, s jasným úmyslom Vás poškodiť či iným spôsobom ublížiť vydá uznesenie, ktorého plnenie je nemožné, nečaká ani nerešpektuje uznesenie nadriadeného súdu, ktorý rozhodol v môj prospech, spolčí sa s exekútorskou hyenou Hlavňovou, uvalia na mňa protiprávnu a protizákonnú exekúciu – a napriek tomu že táto sudcovsko-exekútorská zločinecká skupina vie, že na základe uznesenia Krajského súdu v Trenčíne, ako aj § 37, ods. 2 Občianskeho zákonníka, doposiaľ mi nebolo vrátene, o čo ma táto perverzná zločinecká skupina okradla, čím jasne mi dávajú najavo, že si to môžu dovoliť, lebo majú podporu zločineckej a skorumpovanej organizácie Ministerstvo spravodlivosti SR. Nemožno sa tomu čudovať, keď ministra Boreca a štátnu tajomníčku Jankovskú dali do funkcie hajzli zo zločineckej smeráckej mafie cez neoboľševického netvora na funkcii premiéra Roberta Fica. A tých porušení zákonov z ich strany tu bolo niekoľko.
Príloha – uznesenie GP SR

Vladimír Pavlík

     Uznesenie GP SR    

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka