Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Otvorený list poslaný Úradu vlády Slovenskej republiky      

                

                             Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

                                                e-mail: pavlik@necenzurovane.sk

 

Vážení
Úrad vlády SR
Námestie slobody 1
BRATISLAVA
813 70

VEC: Otvorený list poslaný e-mailom na info@vlada.gov.sk

 

          Vážení,
zločinecká smerácka mafia, najzločineckejšia organizácia v krátkej 23-ročnej histórii samostatného Slovenska od novembra 1989 ústami premiéra Fica vymenovala za ministra spravodlivosti JUDr. Tomáša Boreca – a to aj napriek tomu, že mal prepojenie na konkurznú mafiu JUDr. Zoroslava Kollára, o čom dotyční veľmi dobre vedeli, patriacu k vrcholu pyramídy zločineckej a zlodejskej organizácie v skorumpovanej a mafiánsko – gaunerskej Slovenskej republike. (prikladám dôkazy)  Za štátnu tajomníčku na dotyčnom ministerstve premiérom Ficom bola vymenovaná JUDr. Monika Jankovská, ktorá ako sudkyňa Okresného súdu v Trenčíne spolu so svojím švagrom JUDr. Róbertom Jankovským, toho času podpredsedom Okresného súdu v Považskej Bystrici, keď bol radovým sudcom, boli súčasťou gangu mafiánskeho bossa Petra Čongrádyho pri ekonomickej a fyzickej likvidácii trenčianskeho podnikateľa Ondreja Janíčka – o čom Robert Fico musel vedieť. (dôkaz: list pána Janíčka premiérovi Ficovi z 29. 1. 2014 a dva listy z roku 2013, podrobnosti v 2. časti Štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Jankovská a mafia ako jedna rodina na www.necenzurovane.net)

          Že pohrobkovia mafie Borec a Jankovská urobili z Ministerstva spravodlivosti SR zločineckú a skorumpovanú organizáciu opätovne potvrdzuje sudca Jankovský, ktorý, ktovie, či netrpí psychopaticko-sadistickou úchylkou, keď bol súčasťou gangu mafiánskeho bossa a zločinca Petra Čongrádyho pri ekonomickej a fyzickej likvidácii Ondreja Janíčka, vydal 20. apríla 2015 uznesenie, kde mi dvakrát nariaďuje niečo, čo nemôžem vykonať. Úmyselne, s jasným cieľom ma poškodiť ma obviní, že som majiteľ domény, bez toho aby sa presvedčil či sa to zakladá na pravde. (prikladám dôkaz, že nie som majiteľ domény, ale len prispievateľ)

          Bez toho, aby čakal, ako dopadne moje odvolanie, ktoré mimochodom dopadlo v môj prospech a jeho uznesenie bolo zamietnuté Krajským súdom v Trenčíne pod zn. 5Co/642/2015, v zločinnom spolčení so súdnou exekútorkou JUDr. Máriou Hlavňovou z Košíc a vytvorením organizovanej zločineckej skupiny, bola voči mne zahájená exekúcia, hoci som nikomu nič nedlhoval a uznesením krajského súdu nielenže žiadna exekúcie nemala byť voči mne začatá, pričom to ešte poisťuje § 37 Občianskeho zákonníka, citujem: právny úkon, ktorého predmetom je plnenie nemožné, je neplatný. Túto zločinnú a protizákonnú aroganciu si sudca Jankovský a súdna exekútorka Hlavňová mohli dovoliť len s požehnaním mafiánskych pohrobkov na funkcii ministra a štátnej tajomníčky, ktorá je švagrinou sudcu Jankovského. ( dôkaz: Jankovského uznesenie str. č. 1, začatie exekúcie, str. č. 1, uznesenie krajského súdu, str. č. 1)    

          Doteraz mi nebolo vrátené 500 euro, o ktoré som bol okradnutý zločineckou skupinou sudca Jankovský a exekútorka Hlavňová. Len v zločineckom, skorumpovanom a mafiánsko-gaunerskom Slovensku sudca nerešpektuje a ani nečaká na výsledok môjho odvolania, čo je najzákladnejšie porušenie môjho procesného, ústavného a ľudského práva na spravodlivý rozsudok, ktoré, hoci dopadlo v môj prospech, tak naďalej aj s exekútorkou Hlavňovou mi dávajú najavo, že pre nich zákony vyššej inštancie neplatia.

          Tento otvorený list, ako aj odpoveď naň z úradu vlády budú preložené do angličtiny a osobne budú podané na podateľni Európskej asociácie sudcov v Paríži.

Vladimír Pavlík


Potvrdenie o odoslaní e-mailu
ako funguje zločinecká justícia pod dohľadom Smeru


Od:

pavlik@necenzurovane.sk

Dátum:

Dnes, 08:40:25 CET

Pre:

info@vlada.gov.sk

 Text (1 KB)  
[Príloha "application/msword", meno: "Úrad vlády.doc"]
 Text (1 KB)  
[Príloha "application/msword", meno: "BOREC5.doc"]
 Text (1 KB)  
[Príloha "application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document", meno: "BOREC6.docx"]
 Text (1 KB)  
[Príloha "application/msword", meno: "Borec7.doc"]
 Text (1 KB)  
[Príloha : "image/jpeg", meno: "Jankovský.JPG"]
 Text (1 KB)  
[Príloha"image/jpeg", meno: "EXEKÚTOR.JPG"]
 Text (1 KB)  
[Príloha "image/jpeg", meno: "KS Trenčín-O.JPG"]
 Text (1 KB)  
[Príloha "image/jpeg", meno: "Exekútorská komora11.JPG"]
 Text (1 KB)  
[Príloha "image/jpeg", meno: "Exekútorská komora22.JPG"]

Prílohy:

BOREC5 
JUDr. Tomáš Borec je silným ohnivkom v štátnomafiánskej reťazi, ktorej súčasťou je dominantná konkurzná mafia!
TATRALIFT Trade a.s. Kežmarok  a 1. komunálna a.s. Lubina, JUDr. Jozef Michna, Mgr. Martin Kvietik
Ing. Jozef Debre- SKI Park Ružomberok – SKI PARK Vyšné Ružbachy, a.s. a Ondrej Žemba z TATRAVAGÓNKY Poprad,.
Všetci v HITERA, spol.s.r.o. a tam Ivan Maroš z vytunelovanej Hasičskej poisťovne a.s. konkurznou mafiou, v ktorej boli j JUDr. Zdenko Trebuľa a Doc. Jozef Moravčík, či Ing. Igor Grošaft. V BALAKOVE s.r.o. s JUDr. Pavlom Jurekom s úzkym prepojením na konkurznú mafiu v S.K.A. a.s. Bratislava –Finančník a oligarcha JUDr. Ladislav Hoffmann, Marián Arpányi, Ing. Miroslav Líška a Tibor Fuzek aj z DONARU a.s. Flašíka, Glváča a iných.  Ing. Ivan Peschl rovnako z Hasičskej poisťovne a.s., Mgr. Tomáš Komada v FK Senica a.s., ale aj Ing.  Slavomír Hatina. V DANIRO s.r.o. aj Aaron Kedar, SRN – učiteľ tunelov Slovenska.
Ivan Peschl aj v ELWING Slovakia – Ing. Juraj Richter, Ing. Ivan Peschl, Mgr. Tomáš Komada, Fridrich Kardoš / Aron Kedar /, JUDr. Svetlana Ficová !
JUDr. Gabriel Vysaník a Ondrej Žemba v OKTAN a.s. DN 2005 eur 71 267 344 ! 
Ing. Pavel Tripský Stupava - TATRAPOMA-SKI Turecká – spoločník BMI SECURITIES o.c.p. a iné a iní, : JUDr. Zoroslav Kollár, Ing. Juraj Šujanský – aj v ESPERII as. Trnava – s Ing. Miroslavom Záluzským zo SITY, tlačovej agentúry – kde fungovali JUDr. Zoroslav Kollár, Igor Grošaft, JUDr. Borislav Chovanec a iní mafiáni...HORDEN a.s. Trnava, vytunelovaný konkurznou mafiou s bielym koňom Tiborom Fuzekom z DONARU a.. Ing. Patrik Anina z trenčianskej chobotnice, čo zviera Janíčka a Strelčíka najviac? Lebo toto ste Vy, pán minister Borec, takto spletený s mafiou najhrubšieho rangu.

 BOREC6
JUDr. Tomáš Borec:
Tatrabanka, právnici a skorumpovaní bankári !
AXEN s.r.o. – spoločník Tatrabanka a.s. – JUDr. Peter Zelenay – MOSTÁREŇ BREZNO a.s.,  HTC Holding a.s. a JUDr. ZoroslavKollár, 1. garantovaná a.s. – Andrej Kollár - ŠTUDIO KOLIBA a.s. – Flašík, Glváč, Mečiar, DREVOLAN a.s. aj Ing. Peter Zlejšízo ŠTÚDIA KOLIBA a.s., METROPOLITAN a.s., MEGAVISION a.s. a konkurzná mafia Ing. JozefDúcz, JUDr. Ivan Hanic – ŠTÚDIO KOLIBA a.s. METROPOLIAN a.s. Novácke chemické závody,a.s. Martin Hlôška –Machnáča.s. – JUDr. Martin Bognár – SKI PARK Ružomberok, JUDr. Juraj Čech – Vodárenská spoločnosť Ružomberok – Kultúrny dom Andreja Hlinku Ružomberok a.s.- Ing. Miroslav Čurilla – NAFTA a.s. Ivana Kmotríka – TRANSPETROL a.s. – JUDr. Ján Sabol – BUČINA a.s. Zvolen, SPP, Basketbalový klub Šamoranín – Ing. ZdenekKopáčik – lexovci, flašíkovci, glváčovci, mečiarovci, vícenovci, etc…JUDr. Ján Sabol a EUROLEAS a.s. Ing. Ivan Kiňo, blízky priateľ konkurznej mafie, Ing. Ján Kasper, Ing. Pavol Kinčeš – SLOVRUSGAS a.s. – Ing. Ján Maťaš – GOLF- Development – Ing. Vladimír Soták – MOSTÁREŇ Brezno a.s., a iné…  Mgr. Zoltán Šajben a Anatolij Zubovskij Bojnice, SKI PARK Ružomberok, FORUM INVEST a. s . – SERGEJ SALMANOV! , Anna Zubovská, Eva Majská, Jozef Majský, Ing. Vladimír Majtán, prievidzská mafia až po zavraždeného Romana.  
A potom to urobia tak ako vždy použijúc všeobecne známe biele kone konkurznej mafie a likvidátorov nepotrebných firiem: REGASTA a.s. – a Ľubomír Galba!, BABEX s.r.o. Veľké Leváre – nedoplatok v SP 2010 eur 106 116, KRAKATIS 1 s.r.o. Veľké Leváre DN 2007 eur 2 423 156, Wi-gor s.r.o. – Jozef Paulus, Ladislav Biznár – Nedoplatok v SP 2010 eur 10 261,
BEL TRANS s.r.o.- Martin Červeňák, Eugen Sziráki,  Miloš Danihel a ten – BENTRANS s.r.o. – Ing. Miroslav Líška, Jozef Dúcz, Monika Vičanová, čo ani netuší, že taká firma existuje, z kancelárie konkurznej mafie je dievčina, Jozef Dúcz, a JSK – obchodná spoločnosť – Jánošík blízky priateľ Boreca, bývalý Kočnera, Sýkora, Kojda!
 Tatrabanke bol v Dozornej rade JUDr. Tomáš Borec v čase, keď mafiáni obchodovali takto:
Napísal sms riaditeľ pobočky Tatrabanky Petrovi Sýkorovi: mám na ruke nehnuteľnosť takú a takú, 10 mega na zmluvu, 5 mimo zmluvy….teda nezdanených, ako inak….Dokument je na necenzuroavných stránkach Vladimíra Pavlíka, aj v súdnom spise o výživnom. Nech vedia, ako zarába mafia, a aká je vymožiteľnosť práva voči nim v tomto Gorilistane… Tak som navštívila teda aj Tatrabanku, keď prestal platiť na nehnuteľnosť – rodinný dom, v ktorom vyrastal syn tohto chudobného duchom otca – hypotéku. Založil ho práve tu a získanú hypotéku vložil do nehnuteľností… Ako je potrebné upraviť účtovné dokumenty poradil bankár. Vraj Peter Sýkora nemá záujem hypotéku platiť, povedal bankár, že jeho ex manželka nezaujíma.. a na otázku o výške súm na jeho kontách sa len pousmial. PánBorec, boli ste vtedy v Dozornej rade. Tá má za úlohu kontrolovať hospodárenie. Hospodárenie, či delenie lupu?....Opýtať sa predsa môžem….

 BOREC7
TATRAPOMA – SKI Turecká – spoločníci – BMI SECURITIES o.c.p. a.s. –
TATRAPOMA – SKI a.s.- JUDr. Tomáš Borec ! – tu bol akcionár TATRALIFT a.s. Kežmarok – dlh voči štátu takmer 45 000 eur ! Akcionár ENERGY & COMONDITIES a.s. Bratislava tržby 18 088 376 a zisk  24 559 eur ! Ing. Michal Merga - TECTUM Bratislava – tam Ing. Ľubomír Švirloch – Stupavské konzervárne až po Lexu a Mečiara, Ing. Miroslav Papuščák – ZOPOS a DONAR a.s. Flašíka a Glváča / – akcionári – SLAVIA CAPITAL Group a.s. a PENTA – Gajan a Moško – konkurzná mafia. Spoloční ;k BMI Securities o.c.p. – JUDr. Zoroslav Kollár, Ing. Miroslav Seruga, CHELYS a.s. Zoroslav Kollár, Braňo Prieložný, Mário Hoffmann,  Jaroslav Wieger – HORDEN a.s. Trnava a Zoroslavov tunel cez beztrestnosť Tibora Fuzeka, gaunera, bieleho koňa aj z DONARU a.s. ! 
Tomáš Borec a vraj spravodlivosť. No to ja budem skôr kráľovna krásy in memoriam ! 
Tomáš Borec – Citu Bank Slovakia, aj Erika Csekes, blízka S.A.S. s.r.o. Dunajská Streda, Ladislav Biznár,
EMSI s.r.o. Bratislava 2002 – 2006, potom Šamorín,  Spoločníci – JUDr. Tomáš Borec, Ing. Ladislav Mikuš Pezinok, Juraj Šoltés, Ing. Renáta Vadóczová,  Mgr. Štefan Vadócz, Šamorín, od roku 2010 jediný štatutár.
JUDr. Tomáš Borec v Neopublic s.r.o.s Mgr. Štefanom Vadóczom, Šamorín,
AREPO s.r.o. Brezová, SALCOM s.r.o. Brezová,  Energoblok a.s. Brezová, Tesla Piešťany, Jozef Horváth Jablonica, Ing. Martin Barbierik Myjava, GB Instore Nové Mesto nad Váhom, Bradlex a.s. Brezová, PSB a.s.,  
JUDr. Tomáš BOREC – SPVO2 s.r.o. – JUDr. Slavomír Moško, JUDr. Martin Gúčik !
SPV20- Mgr. Ján Gajan ! Akadémia konkurzného práva – strašné, príšerné, hnus ! JUDr. Slavomír Moško, JUDr. Martin Gúčik v DUOX s.r.o. – aj SIMONA MOJŽIŠOVÁ, priateľka Pavla Jánošíka, blízkeho priateľa Tomáša Boreca a rovnako aj Petra Sýkoru ! 
Blízka Tradeix s.r.o. Ružomberok,  IT Busines s.r.o., a Alexandra John Piešťany !


Uznesenie OS v Považskej Bystrici
Upovedomenie o začatí exekučného konanie JUDr. Márie Hlavňovej z Košíc
Uznesenie KS Trenčín z 5. 8. 2015

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka