Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

VEĽMI PEKNE PROSÍM GENERÁLNU PROKURATÚRU A ŠPECIÁLNU PROKURATÚRU – NEROBTE SI ZO MŇA PIČU      

             

          Dňa 14. 7. 2015 som poslal Generálnej prokuratúre SR tento dotaz a očakával som, že sa k tomu vyjadria, citujem: Prokuratúra podľa ústavného práva patrí do kontrolných orgánov. Preto je jej povinnosťou zákonnými prostriedkami chrániť nielen štát, ale aj práva a záujmy fyzických a právnických osôb. A na základe tohto som sa opýtal, z akého dôvodu smerácka mafia vymenovala za ministra spravodlivosti Tomáša Boreca, napojeného na konkurznú mafiu Zoroslava Kollára – a poslal som aj nezvratné dôkazy, ktoré budú aj súčasťou tohto článku.

          Ďalej som napísal, že za štátnu tajomníčku dotyčného ministerstva bola smeráckou mafiou vymenovaná Monika Jankovská, ktorá spolu so svojim švagrom Róbertom Jankovským, sudcom na Okresnom súde v Považskej Bystrici, keď bola ako sudkyňa v Trenčíne, boli v nadštandardnom vzťahu s mafiánskym zločincom Petrom Čongrádym, vedeli o jeho zločineckej činnosti, ako aj jeho gangu, no nikdy si nesplnili to, čo im zo zákona vyplývalo – teda, boli jeho spolupáchateľmi.

          Miesto toho, aby som dostal primeranú odpoveď, zobrali to ako trestné oznámenie z mojej strany, hoci som žiadne trestné oznámenie nedával. Urobili somára nielen zo mňa, ale aj z policajného vyšetrovateľa, ktorému to bolo odstúpené. No a na moju sťažnosť na jeho uznesenie som dostal tento „skvost“ – uznesenie, ktoré kompletne uverejňujem a zároveň dodávam:

          VEREJNE OBVIŇUJEM ministra Boreca z prepojenia na konkurznú mafiu. VEREJNE OBVIŇUJEM smerácku mafiu, že práve toto bol hlavný dôvod prečo bol daný na funkciu ministra spravodlivosti. VEREJNE ICH OBVIŇUJEM, že na funkciu štátnej tajomníčky dotyčného ministerstva bola daná Monika Jankovská, aj keď im bolo známe, že spolu so svojim švagrom kryli závažnú trestnú činnosť mafiánskeho zločinca Petra Čongrádyho a obaja mu napomáhali cez podvody, vykonštruované obvinenia a hrubú silu okradnúť pána Ondreja Janíčka – aby všetci spoločne urobili z Ministerstva spravodlivosti SR zločineckú a skorumpovanú organizáciu.   

          VEREJNE OBVIŇUJEM prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Generálnej prokuratúry SR, že svojim uznesením sa postavil na stranu zločinu a pre Slovenskú republiku je presne takým istým bezpečnostným rizikom ako minister Borec, štátna tajomníčka Jankovská a jej švagor, sudca Okresného súdu v Považskej Bystrici Róbert Jankovský. Zároveň to prepošlem NBÚ na preverenie, aj keď tento úrad spadá pod  smerácku mafiu. Súčasťou článku sú tri dokumenty ohľadom Boreca a uznesenie špeciálnej prokuratúry.

Vladimír Pavlík
Uznesenie GP SR

BOREC5 
JUDr. Tomáš Borec je silným ohnivkom v štátnomafiánskej reťazi, ktorej súčasťou je dominantná konkurzná mafia!
TATRALIFT Trade a.s. Kežmarok  a 1. komunálna a.s. Lubina, JUDr. Jozef Michna, Mgr. Martin Kvietik
Ing. Jozef Debre- SKI Park Ružomberok – SKI PARK Vyšné Ružbachy, a.s. a Ondrej Žemba z TATRAVAGÓNKY Poprad,.
Všetci v HITERA, spol.s.r.o. a tam Ivan Maroš z vytunelovanej Hasičskej poisťovne a.s. konkurznou mafiou, v ktorej boli j JUDr. Zdenko Trebuľa a Doc. Jozef Moravčík, či Ing. Igor Grošaft. V BALAKOVE s.r.o. s JUDr. Pavlom Jurekom s úzkym prepojením na konkurznú mafiu v S.K.A. a.s. Bratislava –Finančník a oligarcha JUDr. Ladislav Hoffmann, Marián Arpányi, Ing. Miroslav Líška a Tibor Fuzek aj z DONARU a.s. Flašíka, Glváča a iných.  Ing. Ivan Peschl rovnako z Hasičskej poisťovne a.s., Mgr. Tomáš Komada v FK Senica a.s., ale aj Ing.  Slavomír Hatina. V DANIRO s.r.o. aj Aaron Kedar, SRN – učiteľ tunelov Slovenska.
Ivan Peschl aj v ELWING Slovakia – Ing. Juraj Richter, Ing. Ivan Peschl, Mgr. Tomáš Komada, Fridrich Kardoš / Aron Kedar /, JUDr. Svetlana Ficová !
JUDr. Gabriel Vysaník a Ondrej Žemba v OKTAN a.s. DN 2005 eur 71 267 344 ! 
Ing. Pavel Tripský Stupava - TATRAPOMA-SKI Turecká – spoločník BMI SECURITIES o.c.p. a iné a iní, : JUDr. Zoroslav Kollár, Ing. Juraj Šujanský – aj v ESPERII as. Trnava – s Ing. Miroslavom Záluzským zo SITY, tlačovej agentúry – kde fungovali JUDr. Zoroslav Kollár, Igor Grošaft, JUDr. Borislav Chovanec a iní mafiáni...HORDEN a.s. Trnava, vytunelovaný konkurznou mafiou s bielym koňom Tiborom Fuzekom z DONARU a.. Ing. Patrik Anina z trenčianskej chobotnice, čo zviera Janíčka a Strelčíka najviac? Lebo toto ste Vy, pán minister Borec, takto spletený s mafiou najhrubšieho rangu.

 BOREC6
JUDr. Tomáš Borec:
Tatrabanka, právnici a skorumpovaní bankári !
AXEN s.r.o. – spoločník Tatrabanka a.s. – JUDr. Peter Zelenay – MOSTÁREŇ BREZNO a.s.,  HTC Holding a.s. a JUDr. ZoroslavKollár, 1. garantovaná a.s. – Andrej Kollár - ŠTUDIO KOLIBA a.s. – Flašík, Glváč, Mečiar, DREVOLAN a.s. aj Ing. Peter Zlejšízo ŠTÚDIA KOLIBA a.s., METROPOLITAN a.s., MEGAVISION a.s. a konkurzná mafia Ing. JozefDúcz, JUDr. Ivan Hanic – ŠTÚDIO KOLIBA a.s. METROPOLIAN a.s. Novácke chemické závody,a.s. Martin Hlôška –Machnáča.s. – JUDr. Martin Bognár – SKI PARK Ružomberok, JUDr. Juraj Čech – Vodárenská spoločnosť Ružomberok – Kultúrny dom Andreja Hlinku Ružomberok a.s.- Ing. Miroslav Čurilla – NAFTA a.s. Ivana Kmotríka – TRANSPETROL a.s. – JUDr. Ján Sabol – BUČINA a.s. Zvolen, SPP, Basketbalový klub Šamoranín – Ing. ZdenekKopáčik – lexovci, flašíkovci, glváčovci, mečiarovci, vícenovci, etc…JUDr. Ján Sabol a EUROLEAS a.s. Ing. Ivan Kiňo, blízky priateľ konkurznej mafie, Ing. Ján Kasper, Ing. Pavol Kinčeš – SLOVRUSGAS a.s. – Ing. Ján Maťaš – GOLF- Development – Ing. Vladimír Soták – MOSTÁREŇ Brezno a.s., a iné…  Mgr. Zoltán Šajben a Anatolij Zubovskij Bojnice, SKI PARK Ružomberok, FORUM INVEST a. s . – SERGEJ SALMANOV! , Anna Zubovská, Eva Majská, Jozef Majský, Ing. Vladimír Majtán, prievidzská mafia až po zavraždeného Romana.  
A potom to urobia tak ako vždy použijúc všeobecne známe biele kone konkurznej mafie a likvidátorov nepotrebných firiem: REGASTA a.s. – a Ľubomír Galba!, BABEX s.r.o. Veľké Leváre – nedoplatok v SP 2010 eur 106 116, KRAKATIS 1 s.r.o. Veľké Leváre DN 2007 eur 2 423 156, Wi-gor s.r.o. – Jozef Paulus, Ladislav Biznár – Nedoplatok v SP 2010 eur 10 261,
BEL TRANS s.r.o.- Martin Červeňák, Eugen Sziráki,  Miloš Danihel a ten – BENTRANS s.r.o. – Ing. Miroslav Líška, Jozef Dúcz, Monika Vičanová, čo ani netuší, že taká firma existuje, z kancelárie konkurznej mafie je dievčina, Jozef Dúcz, a JSK – obchodná spoločnosť – Jánošík blízky priateľ Boreca, bývalý Kočnera, Sýkora, Kojda!

 Tatrabanke bol v Dozornej rade JUDr. Tomáš Borec v čase, keď mafiáni obchodovali takto:
Napísal sms riaditeľ pobočky Tatrabanky Petrovi Sýkorovi: mám na ruke nehnuteľnosť takú a takú, 10 mega na zmluvu, 5 mimo zmluvy….teda nezdanených, ako inak….Dokument je na necenzuroavných stránkach Vladimíra Pavlíka, aj v súdnom spise o výživnom. Nech vedia, ako zarába mafia, a aká je vymožiteľnosť práva voči nim v tomto Gorilistane… Tak som navštívila teda aj Tatrabanku, keď prestal platiť na nehnuteľnosť – rodinný dom, v ktorom vyrastal syn tohto chudobného duchom otca – hypotéku. Založil ho práve tu a získanú hypotéku vložil do nehnuteľností… Ako je potrebné upraviť účtovné dokumenty poradil bankár. Vraj Peter Sýkora nemá záujem hypotéku platiť, povedal bankár, že jeho ex manželka nezaujíma.. a na otázku o výške súm na jeho kontách sa len pousmial. PánBorec, boli ste vtedy v Dozornej rade. Tá má za úlohu kontrolovať hospodárenie. Hospodárenie, či delenie lupu?....Opýtať sa predsa môžem….

BOREC7
TATRAPOMA – SKI Turecká – spoločníci – BMI SECURITIES o.c.p. a.s. –
TATRAPOMA – SKI a.s.- JUDr. Tomáš Borec ! – tu bol akcionár TATRALIFT a.s. Kežmarok – dlh voči štátu takmer 45 000 eur ! Akcionár ENERGY & COMONDITIES a.s. Bratislava tržby 18 088 376 a zisk  24 559 eur ! Ing. Michal Merga - TECTUM Bratislava – tam Ing. Ľubomír Švirloch – Stupavské konzervárne až po Lexu a Mečiara, Ing. Miroslav Papuščák – ZOPOS a DONAR a.s. Flašíka a Glváča / – akcionári – SLAVIA CAPITAL Group a.s. a PENTA – Gajan a Moško – konkurzná mafia. Spoloční ;k BMI Securities o.c.p. – JUDr. Zoroslav Kollár, Ing. Miroslav Seruga, CHELYS a.s. Zoroslav Kollár, Braňo Prieložný, Mário Hoffmann,  Jaroslav Wieger – HORDEN a.s. Trnava a Zoroslavov tunel cez beztrestnosť Tibora Fuzeka, gaunera, bieleho koňa aj z DONARU a.s. ! 
Tomáš Borec a vraj spravodlivosť. No to ja budem skôr kráľovna krásy in memoriam ! 
Tomáš Borec – Citu Bank Slovakia, aj Erika Csekes, blízka S.A.S. s.r.o. Dunajská Streda, Ladislav Biznár,
EMSI s.r.o. Bratislava 2002 – 2006, potom Šamorín,  Spoločníci – JUDr. Tomáš Borec, Ing. Ladislav Mikuš Pezinok, Juraj Šoltés, Ing. Renáta Vadóczová,  Mgr. Štefan Vadócz, Šamorín, od roku 2010 jediný štatutár.
JUDr. Tomáš Borec v Neopublic s.r.o.s Mgr. Štefanom Vadóczom, Šamorín,
AREPO s.r.o. Brezová, SALCOM s.r.o. Brezová,  Energoblok a.s. Brezová, Tesla Piešťany, Jozef Horváth Jablonica, Ing. Martin Barbierik Myjava, GB Instore Nové Mesto nad Váhom, Bradlex a.s. Brezová, PSB a.s.,  
JUDr. Tomáš BOREC – SPVO2 s.r.o. – JUDr. Slavomír Moško, JUDr. Martin Gúčik !
SPV20- Mgr. Ján Gajan ! Akadémia konkurzného práva – strašné, príšerné, hnus ! JUDr. Slavomír Moško, JUDr. Martin Gúčik v DUOX s.r.o. – aj SIMONA MOJŽIŠOVÁ, priateľka Pavla Jánošíka, blízkeho priateľa Tomáša Boreca a rovnako aj Petra Sýkoru ! 
Blízka Tradeix s.r.o. Ružomberok,  IT Busines s.r.o., a Alexandra John Piešťany !

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka