Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

AKO FUNGUJE POVAŽSKOBYSTRICKÁ MAFIA      

                  

                          

 

          V meste Považská  Bystrica, ktoré je povestné najvýznamnejším drogovým trhom, a najviac ukradnutých škodoviek na počet obyvateľov, vznikla nová, ale asi najbrutálnejšia mafiánska skupina v histórii Slovenska, kde v porovnaní Černák so svojimi kumpánmi bol len dedinský bitkár.

          Táto PB skupina sa skladá zo Slotovho rýchlomilionára a samozvaného kráľa Orlového  v pozícii PoloBoh, ďalej zo sudcu OS v Považskej Bystrici z rodu Čongrádyho, známy svojou láskou k moci a peniazom, ďalej z aktivistu, nie politika, plateného asi Židmi a jeden samosprostý biely kôň, ktorý všetkých osiera svojimi príbehmi o neexistentnej minulosti.  

          Vladimíra Pavlíka ktorý prispieva na www.necenzurovane.net sa rozhodli ho zničiť za článok o Osrmamovi, kde poukázal na konkrétne kriminálne praktiky na základe svedectva od človeka, ktorý bol ochotný v konfrontácii pred policajným vyšetrovateľom dotyčného usvedčiť, čo on odmietol. Keďže neuspeli cez trestné oznámenia  na polícii, kde paradoxne, ako som sa dočítal, Obvodné oddelenie PZ v Považskej Bystrici to chcelo dať na priestupkovú komisiu, no samotný Vladimír Pavlík trval na tom, aby to odstúpili Okresnému riaditeľstvu PZ v Považskej Bystrici – kriminálnej polícii, ako trestnú činnosť zo strany Osrmana, kde by ho v konfrontácii usvedčil konkrétny svedok. Osrman ale pred policajným vyšetrovateľom túto konfrontáciu odmietol!!! A dobre vedel prečo!!! Keďže neuspel ani na prokuratúre, tak sa obrátil na sudcovskú mafiu na OS v Považskej Bystrici žalobou na ochranu osobnosti. Medzi zasvätenými sa hovorí, že mafia by rada poznala meno človeka ktorý tieto informácie Pavlíkovi dal a v konfrontácii bol ochotný Osrmana usvedčiť. Keďže sa jedná o závažnú trestnú činnosť, svedka, pokiaľ by sa odtajnil pred sudcovskou mafiou, by čakala istá smrť.    

          Ako sa možno dočítať na www.necenzurovane.net, také flagrantné porušenia zákonov zo strany sudcovskej mafie voči Vladimírovi Pavlíkovi, ako on sám konštatuje, sa mohli robiť len s vedomím exministra Boreca, napojeného na konkurznú mafiu Zoroslava Kollára, s ktorým brat sudcu Jankovského, manžel bývalej Borecovej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej, ktorá je zároveň švagrinou dotyčného sudcu, chodil hrávať golf do Rakúska. Požehnanie museli mať aj u polície, prokuratúry či nadriadenom krajskom súde.            

Občan z Považskej Bystrice   PRINT RSS

             
Hlavná stránka