Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Trestné oznámenie na predsedníčku Najvyššieho súdu SR JUDr. Danielu Švecovú a predsedníčku Súdnej rady SR JUDr. Janu Bajánkovú      

                  

                            Vladimír Pavlík, Orlové 75, 017 01 Považská Bystrica

                                                                                                           
                                                                                                             Orlové 5. 3. 2015 

 

Vážení
Generálna prokuratúra SR
Štúrova 2
Bratislava 1
812 85

Poslané e-mailom na generalna.prokuratura@genpro.gov.sk

 

VEC: Oznámenie o podozrení trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa na predsedníčku Najvyššieho súdu SR JUDr. Danielu Švecovú a predsedníčku Súdnej rady SR JUDr. Janu Bajánkovú podľa § 326 ods. 1, písm. a), b), c).

           Na facebookovej stránke sudcu Najvyššieho súdu SR JUDr. Štefana Harabina som si prečítal, citujem: „Uvidíme či pán Kiska odvolá z funkcie sudcu pani Švecovú, ktorá v lete dosiahne 65 rokov. Veď na jeho želanie zvýšila dôveryhodnosť justície z úbohých 38 % až na rekordných 12 % aj tým, že pod štátnym znakom v pojednávacej miestnosti Najvyššieho súdu SR organizovala 12. februára 2016 súkromno politický míting SMER-u v predvolebnej kampani. Toto v budove najvyššieho súdu neurobil ani tandem Čarnogurský, Lipšic.

         Alebo v prípade pani Švecovej to pán Kiska výnimočne neurobí a neodvolá ju, lebo pani Švecová zatiaľ kryje päť právoplatných rozsudkov najvyššieho súdu, ktoré konštatovali, že firmy pána Kisku zbohatli cez úžernícke úroky na slovenských občanoch. Pomáha jej v tom aj pani Bajánková, ktorá nezákonným spôsobom zabránila v súdnej rade Dr. Strakovi vyšetrovať úžernícke úroky firiem pána Kisku. Pán sudca Straka z Krajského súdu Prešov určite ochotne odpovie čo je za tým, stačí ho osloviť.“

          Je mojou občianskou povinnosťou, pokiaľ som sa dozvedel o protizákonnej činnosti najvyšších predstaviteliek slovenskej justície to oznámiť GP SR, čo aj robím vo forme oznámenia o podozrení z trestného činu, lebo veľmi pochybujem, či by sudca s dlhoročnou praxou, JUDr. Štefan Harabin, takéto niečo verejne napísal, pokiaľ by sa to nezakladalo na pravde. Taktiež trvám na tom, aby menovaný bol vypočutý v tejto veci, ktoré píšem v trestnom oznámení.

          Že slovenská justícia patrí medzi najskorumpovanejšiu a najnedôveryhodnejšiu žumpu na Slovensku svedčí aj to, že zločinecká smerácka mafia ktorá tu tvorila koalíciu, za ministra spravodlivosti cez premiéra Fica vymenovala JUDr. Tomáša Boreca, prepojeného na arcizločineckú konkurznú mafiu JUDr. Zoroslava Kollára a za štátnu tajomníčku na dotyčnom ministerstve bola vymenovaná JUDr. Monika Jankovská, ktorá ako sudkyňa KS Trenčín spolu so svojim švagrom JUDr. Róbertom Jankovským, toho času podpredsedom OS Považská Bystrica, keď bol sudcom na dotyčnom súde, pomáhali mafiánskemu bossovi Petrovi Čongrádymu násilím a hrubou silou ekonomicky likvidovať a okrádať trenčianskeho podnikateľa Ondreja Janíčka, ktorého neskôr tento gang ako nepohodlného svedka sa chystal zavraždiť. Jeho šťastím bolo, že ešte predtým bol zavraždený samotný Peter Čongrády, čo vlastne pánu Janíčkovi zachránilo život.

Vladimír Pavlík

 Dátum: Dnes, 08:25:39 CET
Od: pavlik.vladimir@zoznam.sk
Komu: generalna.prokuratura@genpro.gov.sk
Kópia: generalna.prokuratura@genpro.gov.sk
Predmet: trestné oznámenie

 


S vecou súvisiace: NEUVERITEĽNÝ PRÍBEH ANDREJA KISKU Alebo ako sa z kšeftára a syna normalizátora stal špičkový lokaj USA a NATO

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka