Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Perfektná charakteristika Antona Hrnku v nedeľňajšej V politike na TA 3 – 19. 1. 2020 na zasranú, smradľavú, skorumpovanú sudcovskú prašivinu      

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
https://www.youtube.com/watch?v=lxGx7E2waMM
           

Začnem trochu netradične, vtipom, ktorý, pokiaľ by sa realizoval, ktovie či by to nebolo o 360 stupňov otočené, v tom pozitívnom. „Otecko, prečo tie zasrané, smradľavé, skorumpované sudcovské prašiviny tak utekajú,“ „Nepýtaj sa, a podávaj ďalšie náboje.“ Tak ako v nadpise, musím oceniť poslanca Hrnku zo SNS, ako sa v dotyčnej relácii vyjadril, keď došla reč, na jednu z najzločineckejších profesií a najsmradľavejšieho ľudského a amorálneho odpadu – sudcovskej profesie, čo je aj súčasťou dokumentu ako prílohy k tomuto článku.

Samozrejme, možno sa pýtať, aký právom ten Pavlík hádže všetkých sudcov do jedného vreca? Odpoviem protiotázkou, prečo sa doteraz neozval ani jeden sudca, že práve smradľavý odpad z ich profesie tu založil jednu z najzločineckejších organizácii – konkurznú sudcovskú mafiu? Že z tejto konkurznej sudcovskej mafie sa vygenerovala konkurzná sudcovská mafia okolo Zoroslava Kollára, z ktorej boli a sú pochcaní a posraní všetci doterajší premiéri, predsedovia parlamentov, prezidenti, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori, riaditelia SIS, ostatní členovia vlád, ako aj 150 kusov zbabelej protislovenskej čeľade, tieto zberby urobili zo slovenského parlamentu špičkový zločinecký protislovenský štátny orgán, do ktorého si chodia prevetrávať pohlavné orgány v pracovnej dobe? TAKÝTO HNOJ RIADI A MÁ RIADIŤ SLOVENSKO? Toslovenským sudcom doteraz neprekáža, že V mene Slovenskej republiky konečné rozhodnutia vynášajú aj zločinecké sudcovské konkurzné zberby? Kto zráta v mene týchto zločineckých gaunerov a ľudského odpadu všetky tie nevinné obete, ako aj zničené životy množstva ľudí? Ako je to možné, že tento smradľavý profesijný a amorálny ľudský odpad si tu vytvoril štát v štáte? Že každú oprávnenú kritiku do vlastných radov, berú ako zasahovanie do svojej nezávislosti, v skutočnosti do svojej zločineckej činnosti, ktorú im ešte odobrili cez zákony zločinecké vlády a zločinecké parlamenty?

Bolo by protizákonné a protiústavné, keby v rámci uzákonenia trestu smrti boli po Novembri 1989 pred každým okresným a krajským súdom, ako aj pred Najvyšším súdom postavené 3-4 kandelábre, v rámci prijatia zákona o verejných popravách? Kto zráta všetky tie obete a zničené ľudské životy zo strany zločineckých sudcovských a exekútorských gaunerov a im podobného ľudského odpadu týchto dvoch profesií? Bolo by možné, pokiaľ by tento zločinecký a ľudský odpad mal rešpekt pred občanmi, úctu a rešpekt pred zákonom, mohol by si dovoliť taký gauner a ľudský odpad, ako švagor bývalej štátnej tajomníčky, skorumpovanej mafiánskej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej, dlhoročného podpredsedu Okresného súdu v Považskej Bystrici, Róberta Jankovského, ktorý s úmyslom poškodiť, vydá nevykonateľné predbežné opatrenie, kde Vás dokonca krivo obviní, pričom na základe tohto nevykonateľného predbežného opatrenia, spoločne s kriminálnikom v úlohe navrhovateľa, dajú na Vás exekúciu. Dokonca tento zločinecký sudca, nečaká ani na uznesenie Krajského súdu v Trenčíne, ktoré vyšlo v jeho neprospech, nerešpektuje ani Vaše najzákladnejšie právo, právo na odvolanie, a naďalej protizákonne koná?

Čo je to za okresnú prokuratúru, ktorá v uznesení konštatuje, že sudca okresného súdu mal na vec len iný právny názor, ako senát krajského súdu, čím vlastne povýšila právny názor podriadeného sudcu nad právny názor nadriadeného senátu krajského súdu? To Vám neprekáža, Vy špinavé zberby z Ministerstva spravodlivosti SR a Súdnej rady? Veď to sú AJ Vaše vizitky. Ako je to možné, že navrhovateľ – kriminálnik MESIAC PRED TÝM, ako bol daný príkaz na exekúciu mojej osoby, dáva súdnoexekútorskej hyene Hlavňovej z Košíc návrh NA PREDAJ A DISPONOVANIE S MOJIMI NEHNUTEĽNOSŤAMI? Ako je to možné, že toto nevykonateľné predbežné opatrenie bolo vydané ešte pred podaním žaloby na súde?Môžeme sa čudovať, že slovenskej justícii neverí 75 percent občanov Slovenska?

Vladimír Pavlík   PRINT RSS

             
Hlavná stránka