Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Sieg Heil, zločinecký a psychopaticko-sadistický ľudský odpad z ponovembrových vlád a parlamentov, s génmi fašistických, nacistických, gardistických, neoľudáckych, arizátorských zločincov, ako aj s génmi masových vrahov z POHG  

Tento diskusný príspevok sa objavil pod mojim článkom s nadpisom – Exekútorská zlodejka JUDr. Andrea Prudká, súdny exekútor, Exekútorský úrad Považská Bystrica, ma vedome okradla o sumu 2x146,72 eur na www.necenzurovane.net Takže si ho pozorne prečítajte, pričom pokračovanie a moja reakcia naň budú až pod ním.

 

obyčajná občianka • pred dňom
Ja som na tom horšie, Jankovská ma okradla, zrušila podvodne ex offo bez likvidácie na návrh štátneho zamestnanca súkromnú firmu iného kraja, pričom neskončila so mnou ani pracovnoprávny vzťah zamestnanca. Úrad práce ma nezaradil do evidencie, lebo súdy odmietli vydať hodnoverný doklad o skončení pracovného a poistného vzťahu zamestnanca. Dala som trestné oznámenie na polícii, že pochybil úrad práce - polícia aj prokuratúra skonštatovali, že úrad práce nič neporušil. Dala som žalobu na súd o skončení súdom pracovného a poistného vzťahu, od januára 2009 dodnes napriek opakovaným žalobám sudcovia nekonali a samozrejme, predčasný starobný dôchodok som nedostala, lebo som nemala súdom skončený pracovný vzťah zamestnanca, sudca opakovane odmietol sa zaoberať mojou žalobou, podobne krajský súd. Keďže mi museli vyplácať starobný dôchodok, tak mi retroaktívne 6 rokov a 5 mesiacov dozadu zrušili poistný vzťah zamestnanca a samozrejme toto obdobie vylúčili zo započítania odpracovaných rokov. Zdravotná poisťovňa okamžite spätne žiadala po mne platiť preddavky na zdravotné poistenie (dozadu) - z nulového príjmu v roku 2009 mi exekútor vyrubil platiť viac ako 5200 €. Už 4. podvodnú exekúciu na mňa vymysleli - som zvedavá, ako to dopadne, dala som sťažnosť na ÚS SR.
Mám právoplatné rozsudky súdov, mala mi byť vyplatená náhrada škody, mala mi byť vrátená firma, namiesto toho sudcovia na mňa dali podvodné exekúcie, lebo žiaden zákon neukladá povinnosť občanovi, ktorému štátni zamestnanci nedovolili pracovať, ani vykonávať akcionárske práva, aby z nulového príjmu platil odvody. Odvody z nulového príjmu môže platiť iba dobrovoľne nezamestnaná osoba, čo som ja nebola.
Takí hlupáci, akí sú v Matovičovej vláde, to je neskutočné -Krajniak, nedoštudovaný politik a najväčšia odborníčka mafiánska štetka, ktorá si nestihla riadne urobiť ani maturitu.
Sme rodina s Matovičom páchajú genocídu na dôchodcoch - ešte viac ako 10 rokov ma nemôže ošetriť žiaden lekár, údajne mám dlh u zdravotnej poisťovne, ale ja jej nedlhujem ani cent. Dlhuje im Slovenská republika, v zastúpení MS SR, keď jej Monika Jankovská konala v rozpore s platnými zákonmi.

Moja reakcia

Existuje vôbec v Európskej únii taký štát, ktorý by mal takých zločineckých a psychopaticko-sadistických vyvrheľov ako Slovensko? Mám na mysli ponovembrové vlády, parlamenty, ale od toho sa odvíjajúce štátne orgány ako MV SR, GP SR, MS SR, a hlavne, najzločineckejší ľudský odpad z čeľade exekútorov, ktorí, spoločne, s vládou, parlamentom a justíciou, patria na špicu tohto zločineckého, ľudského a profesijného odpadu. Existuje vôbec taký štát v Európskej únii, ktorý by mal toľko smradľavého, zbabelého, kolaborantského a plebejského ľudského odpadu medzi dospelou populáciou – podľa môjho názoru minimálne 70 %? Existuje vôbec v Európskej únii taký štát, v ktorom by sa realizovali takéto odporné zločiny zo strany vyvrheľov z vysokej politiky národnosti slovenskej voči vlastným občanom?

Vladimír Pavlík   PRINT RSS
             
Hlavná stránka