Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

ARCIEXTRÉMISTKA ŽITŇANSKÁ SVOJU ZBABELOSŤ A MLČANIE O JUSTIČNÝCH ZLOČINOCH CHCE PREKRYŤ ZRÝCHLENÝM USVEDČOVANÍM EXTRÉMISTOV      

             

          Politická skokanka z politickej strany do politickej strany, alebo ináč povedané, politická prostitútka Lucia Žitňanská, toho času opätovne ako ministerka spravodlivosti v službách gaunerov zo zločineckej smeráckej mafie,  pocítila nám potrebu (nemyslím ani malú ani veľkú) či samopotrebu sa nejako realizovať či samorealizovať. Práve ona, zbabelá občianska nula, bez profesijnej a občianskej cti, kvôli kariére je ochotná sa spojiť aj so samotným Antikristom či jeho plodmi a očistiť Slovensko od extrémizmu, by predstavovala ideálnu dvojicu s odborníkom na duševnú hygienu, s Františkom Šebejom.   

          Veď prijať funkciu od zločineckej smeráckej mafie reprezentovanú najvyššie postaveným bielym koňom po politickej línii v rámci EÚ, Robertom Ficom, ktorému doteraz nevedela prísť na meno, svedčí o mnohých negatívach jej samotnej, vrátane profesijných a morálnych. Prijať ponuku od premiéra, pod ktorého vedením sa osem rokov vykrádalo zdravotníctvo tak vulgárnym a drastickým spôsobom, že kvôli tomu každoročne predčasne zomierali tisíce nevinných ľudí, pričom zlodeji a vykrádači zdravotníctva o tom dobre vedeli, teda, že sa jednalo o vedomých masových vrahov, istených masovým vrahom ako spolupáchateľom, premiérom Ficom, ktorý nesie tú najvyššiu zodpovednosť.  

          Slovenská justícia patrí medzi najzločineckejšiu a najskorumpovanejšiu komunitu, spolu s exekúterskou mafiou majú na svedomí nezanedbateľný počet predčasne ukončených ľudských životov, tisíckam a tisíckam rodín ich rozhodnutie zničilo život, na svedomí majú nezanedbateľný počet bezdomovcov, teda ľudí, ktorých pripravili o byty a ktorí skončili na ulici. Ministerka Žitňanská veľmi dobre z titulu svojej funkcie o tom vie, bola dosť dlhé obdobie ministerkou spravodlivosti, teda jedného z najzločineckejších a najskorumpovanejších štátnych orgánov – ministerstva spravodlivosti.

          Po novembri 1989 v rámci slovenskej justície vzniklo špičkové zločinecké a zlodejské zoskupenie pod názvom – konkurzná sudcovská mafia, ktorá neskôr vygenerovala konkurznú mafiu okolo Zoroslava Kollára a biele kone. Doposiaľ som nepočul ani jedného sudcu, ktorý by toto VEREJNE ODSÚDIL, že to považuje za hanbu slovenského súdnictva. Pýtam sa, akým právom takýto sudcovia predstavujú zákon, pardon, tzv. zákon, kde v drvivej väčšine je vždy poškodený slušný občan? Kto zráta všetku tú ekonomickú škodu, vrátane predčasne ukončených ľudských životov, či zničených ľudských životov, ktoré má na svedomí konkurzná sudcovská mafia a konkurzná mafia okolo Zoroslava Kollára? Aké zbabelé, skorumpované a nesvojprávne tlupy, zbabelé profesijné a občianske nuly riadili doteraz zločinecký a skorumpovaný štátny orgán – Ministerstvo spravodlivosti SR, ktoré doteraz všetky tieto zločiny kryje a zastrešuje?

          Zlatá nacistická justícia v Nemecku, keď hodnotím jej senát, ktorý súdil bulharského komunistu Dimitrova – a porovnávam to so skorumpovanou a zločineckou tlupou zo slovenskej justície. Je vrcholom cynizmu a výsmechom nielen pre daňových poplatníkov, ale aj slušných ľudí, keď tento odpad slovenského národa neustále niečo požaduje, hlavne vo svoj vlastný prospech. Vraj potrebujú pokoj, nezávislosť, primerané finančné ohodnotenie a nezasahovanie do ich práce. No a ako sa nám za toto všetko odvďačili? Vytvorili si tu štát v štáte, kde konkrétni zločinci a korupčníci nám dokazujú, ako v ich podaní vyzerá zákon, objektivita, nestrannosť.
Bolo by možné v nacistickej justícii, aby sudca či sudcovia boli súčasťou zločinu, ktorému pomáhali likvidovať nevinných a bezbranných ľudí? Bolo by možné, aby súčasťou nacistickej justície bola zločinecká exekútorská zberba a fungovanie organizovaných zločineckých skupín sudca – exekútor? Nie, nebolo by to možné, ani len v náznakoch. A pokiaľ by sa takéto niečo stalo, takí sudcovia by okamžite vyleteli hore komínom, alebo by boli utratené iným, primeraným spôsobom. Mohol by v nacistickej justícii v Nemecku fungovať terajší podpredseda OS Považská Bystrica JUDr. Róbert Jankovský, ktorý ako sudca OS Považská Bystrica pomáhal mafiánskemu bossovi Čongrádymu k ekonomickej likvidácii trenčianskeho podnikateľa Ondreja Janíčka tými najdrsnejšími metódami? Mohol by na čele nacistickej justície v Nemecku stáť človek prepojený na konkurznú mafiu, typu Tomáša Boreca, ktorého do funkcie ministra spravodlivosti uviedol premiér Fico? Mohla by v nacistickej justícii v Nemecku fungovať ako zástupkyňa ministra JUDr. Monika Jankovská, ktorá ako sudkyňa v Trenčíne pomáhala mafiánskemu bossovi Čongrádymu ekonomicky a hrubou silou likvidovať trenčianskeho podnikateľa Ondreja Janíčka a do funkcie štátnej tajomníčky ju menoval premiér Fico, hoci musel vedieť o jej kriminálnej minulosti?  

Ako ordinujú takéto psychopaticko-sadistické sudcovské monštrá, ktorých kryje ministerstvo spravodlivosti?

          Do tejto skorumpovanej a zločineckej čeľade možno plným právom zaradiť aj podpredsedu Okresného súdu v Považskej Bystrici JUDr. Róberta Jankovského – a nielen jeho. Netvor a monštrum v ľudskej podobe, ktorého pri krivení zákonnosti kryli bývalý minister Tomáš Borec a jeho bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská, a Jankovského švagriná. Netvor, ktorý zničil život niektorým ľuďom, no strach prehovoriť je veľký. Ale aj napriek tomu sa našla jedna výnimka. Volá sa MARTIN HAJDUCH a je blogerom na SME. DOPORUČUJEM MOJIM ČITATEĽOM ABY SI VYHĽADALI JEHO BLOGY, KAŽDÝ Z NICH JE KONKRÉTNE DOLOŽENÝ.  A preštudovať by si to mala aj ministerka Žitňanská.

          Právo na odvolanie patrí medzi najzákladnejšie ústavné a zákonné právo každého občana a malo by byť absolútne rešpektované. No pre netvora a odľuda Jankovského, ktorý má medzi skorumpovanou sudcovskou zberbou svoje postavenie, aj zásluhou jeho švagrinej Jankovskej, toho času poslankyne za zločineckú smerácku mafiu, mi pošle uznesenie, kde predbežným opatrením ma vyzýva k niečomu, čo nemôžem splniť, čo on dobre vie. Samozrejme že som sa odvolal na Krajský súd do Trenčína, ktorý jeho predbežné opatrenie zmietol zo stola, teda v môj prospech, lenže tento netvor sa cíti tak silný, že pre neho NEPLATÍ rešpektovanie krajského súdu, ktorý z titulu svojho postavenia v zločineckej a skorumpovanej sudcovskej zberbe považuje len za ponížené prostitútky a slúžky, ktoré má v paži.

          Teda, ešte dva mesiace pred tým, ako krajský súd mi dal za pravdu, netvor a odľud Jankovský, keďže som nesplnil jeho zmätočné predbežné opatrenie, v zločinnom spolčení so súdnou exekútorskou hyenou JUDr. Máriou Hlavňovou z Košíc, je na mňa uvalená  exekúcia. Pričom § 37 ods. 2, hovorí nasledovné – NEPLATNOSŤ EXEKÚCIE – PRÁVNY ÚKON, KTORÉHO PREDMETOM JE PLNENIE NEMOŽNÉ, JE NEPLATNÝ. A toto je len pár percent toho, čo si na mne odskúšala zločinecká sudcovská zberba, majúca v tomto podporu u ďalších štátnych orgánov. Ako mi bolo naznačené človekom, ktorý sa v týchto kruhoch pohybuje, bolo na moju adresu povedané, že za článok ktorý som napísal, zaplatím vlastným životom, skončím ako bezdomovec, že k tomu ma doženie strata môjho vlastného majetku. Podrobnejšie je to napísané v sťažnosti na Ústavný súd SR, ktorého text je uverejnený na http://necenzurovane.net/stacho/osrman42.html, ako aj z môjho svedectva na Slobodnom vysielači – Bez cenzúry – odvysielané v nedeľu 26. 6. 2016, ktoré je tiež na dotyčnej stránke.

          Takže odkaz pre ministerku Žitňanskú – ak máte len trochu profesijnej a občianskej cti, zatiaľ o tom pochybujem, začnite si nielen všímať, ale aj bojovať proti extrémistom v justičných radoch.

Vladimír Pavlík

   PRINT RSS

             
Hlavná stránka