Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

OD MEČIARA KU KOTLEBOVI
(Urob Kotlebovi dobre, oserie ti plot)
  

    PREČO NEVERÍM KOTLEBOVI ROZHOVOR S VETERÁNOM PROTIKOMUNISTICKÉHO ODBOJA
MÔŽE SLOVENSKO EXISTOVAŤ SAMOSTATNE? Alebo čo vám Kotleba nepovie
Hlasovanie poslancov „Národnej zrady“ Slovenskej republiky v predvečer 20. výročia zavraždenia Róberta Remiáša  je  pľuvancom do tváre všetkých slušných ľudí. Ako sa môžu pozrieť do tváre matky, ktorej syn zaživa zhorel v strašných bolestiach poslanci, ktorí hlasovali proti, zdržali sa alebo hlasovanie zbabelo odignorovali svojou neprítomnosťou, na to nech si spomenú v hodine svojej smrti a nech je k ním Boh milosrdný.

Matka Róberta Remiáša:
Nedopusťte, aby sa to stalo vaším deťom Anna Remiášová po dvadsiatich rokoch od vraždy jej syna Róberta predniesla dojímavú reč. Vyzýva Slovensko, aby nepremlčalo zločiny Vladimíra…

K tradičným zapredancom a judášom z ponovembrových parlamentov, ktorých hlasovanie nemohlo prekvapiť sa Bohužiaľ pridali poslanci od ktorých by to sotva niekto očakával, poslanci Kotleba-ĽSNS. Ich hanebné hlasovanie neospravedlňuje žiadna chytrácka a špekulatívna výhovorka predsedu strany Mariána Kotlebu.

Týmto ich  opovrhnutiahodným konaním  sa potvrdila žalostná pravda o ktorej  boli  doposiaľ  len pochybnosti,  že  Kotleba-ĽSNS je len ďalším klonom HZDS. Signály o prepojení a vplyve   politického odpadu z HZDS boli známe už v čase kedy Kotlebu vyvážal na  luxusnom  Hummri  podnikateľ v minulosti spriaznený s HZDS Miroslav Belička, ktorý  ho označoval ako našu „ikonu“. Po politickom vyhorení Mečiara a jeho HZDS viacerí  zacítili novú príležitosť ako sa recyklovať späť do politiky a k výnosným flekom cez Kotlebu, ktorého začali najprv skryte a neskôr už otvorene podporovať.   Kandidátna listina Kotleba-ĽSNS, na ktorej sa ocitli dvaja bývalí členovia Mečiarovej vlády Ján Cuper a Eva Zelenayová, bola už len zavŕšením tohto procesu.  Podrobne je to uvedené v príspevku s názvom ODPAD SLOVENSKÉHO NÁRODA A SPOLUPÁCHATELIA A SCHVAĽOVATELIA ZLOČINOV HZDS SA VOTREL NA KANDIDÁTKU STRANY MARIÁNA KOTLEBU.
V kontexte s týmto článkom je hlasovanie poslancov Kotleba-ĽSNS  jasným dôkazom, že Kotleba nikdy proti zločinom HZDS  a zakladateľovi štátneho terorizmu Vladimírovi Mečiarovi nepôjde, pretože Vladimíra Mečiara považuje za otca štátnosti Samostatného Slovenska, čo v jeho očiach ospravedlňuje všetky jeho zločiny. Týmto sa stáva prvý bod Desatora ĽSNS o prešetrovaní privatizácie a navrátení rozkradnutého majetku štátu len falošným predvolebným sľubom. O tom ako Kotleba „vyčistil „ stranu od všetkých nežiadúcich, ktorí mali na prvý bod Desatora iný názor sa budem podrobne zaoberať v ďalšej časti  bloku s podtitulkom „Urob Kotlebovi dobre, oserie ti plot“.

Nemožno pochybovať, že neprítomnosť Kotlebu na hlasovaní o zrušení Mečiarových amnestií bola cieleným zámerom, aby vyhovel požiadavke tzv. právneho experta JUDr. Jána Cupera, ktorý  hoci sa do NR SR nedostal,   ostáva právnym poradcom a jeho úlohou bude pripravovať právnu  obranu vo veci podnetov na zrušenie Kotleba-ĽSNS. Keďže Kotlebova strana má  týmto priložený nôž pod krkom, Kotleba musí skákať tak ako pískajú poradcovia z pozadia, teda nedráždiť Kaliňákove MV SR a GPSR, ktoré budú riešiť resp. vyjadrovať sa k návrhom na zrušenie Kotleba-ĽSNS a v zásadných hlasovaniach podporovať koalíciu na čele so Smerom. Svoju prvú úlohu Kotleba 28. 4. 2016 úspešne splnil.  Kotleba  si je vedomý, že  GP SR nebude natoľko naivná, aby v krátkom rušila Kotleba-ĽSNS, pretože by mu tým len zvýšila popularitu a do volieb v roku 2020,  resp. do predčasných volieb by išiel na kandidátkeĽudovej strany, ktorú má v zálohe a ktorej štatutárom je od 14. 8. 2013 poslanec NR SR Rastislav Schlosár ako je zistiteľné z registra politických strán na webovej stránke MV SR.  S určitosťou možno preto predpokladať, že ak by  GP SR podala návrh na zrušenie Kotleba-ĽSNS, tak to načasujú tak, aby Najvyšší súd  SR rozhodol tesne pred voľbami, aby Kotleba nestihol prevexlovať seba a svoju družinu na kandidátku  záložnej Ľudovej strany. Ak by k tomu došlo, do hry vstúpi právny expert Cuper, preto musí Kotleba poslúchať a držať hubu a krok. Jeho politický kabaret preto nemožno brať vážne. Nie je vylúčená ani alternatíva, že ak by Kotlebovi zmarili účasť v budúcich voľbách,   skončilo by to podaním na  Ústavný súd. Paradoxne je Kotleba nútený využívať  vymoženosti  tzv. „demokratického štátu“, ktoré by v prípade ak by sa dostal  k moci najradšej zrušil, pretože hoci sa tvári ako baránok, ktorý si ctí demokraciu jeho skutočným cieľom je demokraciu postupne nahradiť diktatúrou. Zrušenie divadelného predstavenia v Brezne je len malým náznakom toho, čo by nasledovalo ak by získal reálnu politickú moc, čo našťastie kvôli jeho neschopnosti spolupracovať v horizonte dvoch alebo troch volebných období počas ktorých môže mútiť vodu nehrozí.

Hlasovanie poslaneckého klubu Kotleba-ĽSNS ukázalo dvojtvárnosť Mariána Kotlebu, ktorý na jednej strane odsudzuje justičnú vraždu prezidenta Jozefa Tisa, ktorý by sa nikdy neznížil k tomu čo Vladimír Mečiar a na druhej strane mu neprekáža zakrývanie zločinu inej vraždy amnestiami. Je aj ďalším dôkazom nepoučiteľnosti tohto národa a jeho neschopnosti samostatného myslenia, ktoré nahrádza slepým zbožňovaním a naivnou dôverou k otcom národa, či novodobým spasiteľom alebo vodcom, ktorí mu za to ponúkajú len ďalšie falošné sľuby a prázdne slová.

Ak Slovensko niečo skutočne potrebuje tak je to ĽS-NS s čistými a poctivými ľuďmi v jej vedení. Po registrácii zmeny názvu na Kotleba-ĽSNS je značka ĽSNS voľná a ak sa nájde politická strana, ktorá to s budúcnosťou občanov Slovenska myslí úprimne, mala by značku ĽS-NS prijať, očistiť a udržať, pretože iniciálky M. K. sa dajú prezentovať aj ako Mečiar. Kotleba.


                                                                                              Ladislav Burdiga

http://www.etrend.sk/ekonomika/unos-demokracie-pokracuje-meciarove-amnestie-poslanci-nezrusili.html

Únos demokracie pokračuje. Mečiarove amnestie poslanci nezrušili

Podľa poslanca P. Kresáka amnestie vlastne amnestiami ani nie sú. Nespĺňajú základné ústavné požiadavky na amnestiu. 

http://tomasbenetin.blog.sme.sk/c/416739/kotlebovci-sa-zdrzali-pri-hlasovani-za-zrusenie-meciarovych-amnestii.html

http://www.hlavnespravy.sk/jan-cuper-v-kauze-udajnej-vrazdy-remiasa-sme-dospeli-k-inemu-poznaniu/776060
Ján Cuper: V kauze údajnej vraždy Remiáša sme dospeli k inému poznaniuhttps://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=37250
Hlasovanie podľa klubov Vytlačiť stránku / Print page
Národná rada Slovenskej republiky - hlasovanie poslancov
Schôdza Schôdza č. 3 
Dátum a čas 28. 4. 2016 17:19 
Číslo hlasovania 28 
Názov hlasovania Návrh poslanca Národnej rady Slovenskej republiky Jána BUDAJA na vydanie ústavného zákona o zrušení niektorých rozhodnutí o amnestii (tlač 37) - prvé čítanie. Hlasovanie o tom, aby bol návrh zákona prerokovaný v druhom čítaní.
Výsledok hlasovania Návrh neprešiel
Prítomní 129
Hlasujúcich 124
[Z] Za hlasovalo 55
[P] Proti hlasovalo 4
[?] Zdržalo sa hlasovania 65
[N] Nehlasovalo 5
[0] Neprítomní 21


Klub SMER - SD

[?] Bagačka, Michal

[0] Baláž, Vladimír

[?] Baška, Jaroslav

[?] Blaha, Ľuboš

[?] Blanár, Juraj

[?] Bublavý, Dušan

[?] Buček, Jozef

[?] Burian, Jozef

[0] Čaplovič, Dušan

[P] Číž, Miroslav

[?] Ďurovčík, Emil

[?] Faič, Vladimír

[?] Galis, Dušan

[?] Glenda, Tibor

[?] Glváč, Martin

[?] Goga, Pavol

[?] Hambálek, Augustín

[0] Choma, Igor

[?] Chudík, Peter

[?] Jahnátek, Ľubomír

[?] Janíková, Mária

[?] Jarjabek, Dušan

[?] Ježík, Jozef

[?] Kamenický, Ladislav

[?] Kéry, Marián

[P] Kondrót, Maroš

[?] Krajkovič, Mikuláš

[?] Kubánek, Stanislav

[?] Kvorka, Ján

[?] Laššáková, Jana

[?] Madej, Róbert

[?] Matejička, Vladimír

[?] Mojš, Milan

[?] Muňko, Dušan

[?] Náhlik, Peter

[?] Nachtmannová, Oľga

[?] Nemky, Martin

[0] Panáček, Milan

[?] Pavlis, Pavol

[?] Petrák, Ľubomír

[P] Podmanický, Ján

[?] Puci, Róbert

[?] Raši, Richard

[?] Senko, Ján

[?] Šuca, Peter

[?] Valocký, Jozef

[?] Vaľová, Jana

[?] Vážny, Ľubomír

[?] Želiezka, Ľubomír

Klub SaS

[Z] Baránik, Alojz

[Z] Blahová, Natália

[Z] Cigániková, Jana

[Z] Dostál, Ondrej

[0] Droba, Juraj

[Z] Galek, Karol

[Z] Galko, Ľubomír

[0] Gröhling, Branislav

[Z] Ivan, Miroslav

[Z] Jurzyca, Eugen

[Z] Kaščáková, Renáta

[0] Kiššová, Jana

[Z] Klus, Martin

[Z] Laurenčík, Milan

[0] Mihál, Jozef

[Z] Nicholsonová, Lucia

[Z] Osuský, Peter

[Z] Poliačik, Martin

[Z] Rajtár, Jozef

[Z] Sloboda, Vladimír

[Z] Zemanová, Anna

Klub OĽANO

[Z] Budaj, Ján

[Z] Dubačová, Viera

[Z] Fecko, Martin

[Z] Gaborčáková, Soňa

[Z] Grendel, Gábor

[Z] Heger, Eduard

[Z] Jurinová, Erika

[Z] Krajčí, Marek

[?] Lipšic, Daniel

[0] Lukáč, Jozef

[Z] Matovič, Igor

[Z] Petruchová, Silvia

[Z] Remišová, Veronika

[Z] Sopko, Miroslav

[Z] Suchánek, Alan

[Z] Vašečka, Richard

[Z] Verešová, Anna

[Z] Viskupič, Jozef

[Z] Žarnay, Oto

Klub SNS

[?] Antošová, Eva

[?] Baláž, Radovan

[?] Bernaťák, Tibor

[0] Danko, Andrej

[?] Farkašovský, Karol

[Z] Hrnko, Anton

[?] Jančula, Tibor

[?] Kmec, Stanislav

[?] Kuciaňová, Magdaléna

[?] Pamula, Peter

[?] Paška, Jaroslav

[?] Ridoško, Jaroslav

[?] Smolíková, Eva

[?] Tittel, Dušan

[?] Zelník, Štefan

Klub ĽS Naše Slovensko

[?] Beluský, Martin

[0] Binder, Ondrej

[?] Drobný, Stanislav

[?] Grausová, Natália

[?] Kecskés, Ján

[?] Kolesár, Juraj

[0] Kotleba, Marian

[0] Kotleba, Martin

[0] Krupa, Peter

[0] Mazurek, Milan

[?] Mizík, Stanislav

[0] Nehézová, Jana

[0] Schlosár, Rastislav

[0] Uhrík, Milan

Klub SME RODINA

[Z] Goga, Ľudovít

[Z] Holúbek, Rastislav

[P] Kollár, Boris

[Z] Krajniak, Milan

[Z] Krištúfková, Petra

[Z] Marček, Peter

[Z] Pčolinská, Adriana

[Z] Pčolinský, Peter

[Z] Šebová, Zuzana

[Z] Šimkovičová, Martina

[Z] Štarchoň, Peter

Klub MOST - HÍD

[0] Bastrnák, Tibor

[Z] Bugár, Béla

[?] Csicsai, Gabriel

[N] Gál, Gábor

[Z] Jakab, Elemér

[Z] Kresák, Peter

[N] Pfundtner, Edita

[N] Sárközy, Irén

[Z] Šebej, František

[N] Vörös, Péter

Poslanci, ktorí nie sú členmi poslaneckých klubov

[?] Adamčík, Eduard

[?] Bašistová, Alena

[0] Beblavý, Miroslav

[Z] Cséfalvayová, Katarína

[Z] Fedor, Martin

[N] Hrnčiar, Andrej

[0] Janckulík, Igor

[Z] Macháčková, Katarína

[Z] Petrík, Simona

[Z] Procházka, Radoslav

[Z] Simon, Zsolt   PRINT RSS
             
Hlavná stránka