Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Kto je v pozícii zločinca a vraha voči Slovensku a jeho občanom – NATO, alebo ponovembroví politici?

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik        


          Takzvaný Slovák a národovec, hrajúci sa na kresťana, kolaborant a zbabelec v hlbokom predklone pred zločincami z vysokej politiky a masovými vrahmi ktorí cez vykrádanie zdravotníctva páchajú najodpornejšie zločiny proti ľudskosti, Marian Kotleba, v politickej relácii TV Markíza, kde jeho partnerom bol Richard Sulík, nazval NATO zločineckou organizáciou. Pokiaľ mám hovoriť sám za seba, áno, NATO je zločineckou organizáciou v súvislosti s Afganistanom, Juhosláviou, Líbyou.... Ale zároveň sa pýtam, koľko občanov NATO zavraždilo či dohnalo k predčasnej smrti na Slovensku? Pokiaľ mi je známe, Kotleba je členom zločineckého a protislovenského štátneho orgánu – SLOVENSKÝ PARLAMENT – ktorý od roku 1993 cez zločinecké zákony dohnal k predčasnej smrti cez ekonomiku a zločiny proti ľudskosti, cez vykrádanie zdravotníctva, minimálne 150 – 180 tisíc nevinných slovenských občanov.

 Pričom vo vojnovom období, od roku 1939, cez 50. roky minulého storočia, vrátane normalizácie, pokiaľ tu zarátam 60 – tisíc vyvezených Židov, obete povraždené počas SNP, hromadné popravy zo strany nacistov a masových vrahov z POHG, povraždené a umučené obete v 50. rokoch minulého storočia, tak mi to vychádza na cca 80 – 90-tisíc nevinných obetí, obetí zločinov proti ľudskosti, do roku 1989. No a pokiaľ to porovnám s obeťami zločinov proti ľudskosti od roku 1990 až do dnešnej doby, tak to číslo, 150 – 180-tisíc, je tým najodpornejším a najukrutnejším mementom nielen vládnutia zločineckých a psychopaticko-sadistických vyvrheľov z vysokej politiky, ale aj zbabelosti tohto tzv. národa, kam možno zaradiť cca 70 % dospelej populácie. A netreba zabudnúť na jeden dôležitý aspekt, ŽE ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI V OBDOBÍ ROKOV 1990 až pod dnešnú dobu, patria do mierového a demokratického obdobia, na rozdiel od rokov 1939 – 1989. Taktiež nemožno zabudnú na rozdielne metódy páchania týchto zločinov proti ľudskosti.

Zločinecký a protislovenský štátny orgán – SLOVENSKÝ PARLAMENT – svojim mlčaním o masových vrahoch z vysokej politiky, oligarchoch, finančných skupinách, mafii na najvyššom stupni pyramídy, cez ekonomiku a vykrádanie zdravotníctva, kvôli čomu každoročne predčasne zomrie 8 – 10-tisíc nevinných občanov Slovenska, pričom Kotleba, za celú dobu čo je v parlamente, SVOJIM MLČANÍM, AKO AJ KOLABORANTSKÝM HLBOKÝM PREDKLONOM PRED TÝMITO ZLOČINCAMI, JE NIELEN V POZÍCII SPOLUPÁCHATEĽA, ALE AJ V POZÍCII SAMOTNÉHO ZLOČINCA.Za celú dobu, čo je v parlamente, ani raz, ale aj ďalších 149 kusov tejto zbabelej a smradľavej protislovenskej čeľade, ani jeden jediný kus nepodal návrh, aby v parlamente bol prijatý ústavný zákon, že vykrádanie zdravotníctva patrí do kategórie tých najodpornejších ZLOČINOV PROTI ĽUDSKOSTI.Takže si to rozmeňme na drobné – NIE NATO, ALE SLOVENSKÝ PARLAMENT JE ZLOČINECKOU ORGANIZÁCIOU VOČI SLOVENSKU, PRIČOM KOTLEBA JE JEHO PEVNOU ZLOČINECKOU SÚČASŤOU.

Na rozdiel od Kotlebu a jemu podobných, mne nerobí problém vymenovať tých, ktorí za tieto ekonomické zločiny a zločiny proti ľudskosti nesú najväčšiu zodpovednosť

          Verejne obviňujem všetkých doterajších premiérov, predsedov parlamentov, ministrov zdravotníctva, vnútra a spravodlivosti, doterajších generálnych prokurátorov a riaditeľov SIS, vlády a parlamenty, ako aj ponížené a zbabelé plebejské ovce, tvoriace tzv. národ, ktoré im toto umožnili a umožňujú.

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS

Hlavná stránka