Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

NIE NA STRÁŽ! ALE MOR HO!
Odkaz predsedovi ĽS NS

Pokiaľ by Marian Kotleba  neignoroval  výzvu – otvorený list z 10. marca 2016, uverejnenú na internetovej stránke http://necenzurovane.net/volby2016/volby29.html a bol skutočným vlastencom ako Andrej Hlinka,  dnes by nestál pred senátom Najvyššieho súdu Slovenskej republiky, ktorý prejednáva návrh Generálneho prokurátora Čižnára na zrušenie politickej strany, ktorá nesie  od 9. novembra 2015 názov Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko. Naopak Generálna prokuratúra by mala problém  s podaním návrhu na zrušenie viacerých politických strán vrátane Smeru-SD, ktoré po novembri 1989  realizovali v praxi  na vlastných občanoch politiku s prvkami fašizmu a genocídy.  Fašizmus, ktorý sa tak často spomína  totiž nie je len teória ale hlavne fašistická prax.

V dôsledku uplatnenia  princípu kolektívnej viny, pri absencii retroaktívneho zákona o preukazovaní pôvodu majetku, čo Marian Kotleba v roku 2012 považoval za utópiu, všetky  následky za rozkradnutý štátny majetok, ktorý sa presunul do rúk finančnej oligarchie politici svojimi rozhodnutiami preniesli na slovenských občanov.  Umožnením rozkrádania zdravotníctva tzv. odvrátiteľnou  úmrtnosťou spôsobili a naďalej spôsobujú predčasnú smrť  podľa údajov Eurostatu minimálne  vo výške 11 000 ľudí ročne, čo od vzniku  Slovenskej republiky  prevyšuje počtom obetí  vrátane obetí tzv. sociálnych samovrážd a obetí vyše troch miliónov exekúcii, počet obetí holokaustu v období  Slovenského štátu v čase 2. sv. vojny.  

Namiesto sebareflexie po predčasných voľbách v roku 2012 a ospravedlnenia sa  skutočným vlastencom a bývalým podporovateľom ĽS NS, ktorým nikdy nešlo o osobný prospech,  akými boli   občiansky aktivista Vladimír Pavlík alebo veterán odboja a  predseda združenia politických väzňov František Bednár tiež aj Otto Volman, Ing.Rudolf Weiss a Kristína Duračinská,  sa Marian Kotleba nechal onálepkovať ako fašista  a extrémista.  Skoro všetci, ktorí boli po voľbách v roku 2012 z ĽS NS vyhodení alebo odišli sa tam okrem menovaných vrátili. Pokiaľ by v tom čase Kotleba nebol ovplyvňovaný Miroslavom Beličkom, prepojeným v minulosti s  HZDS  a pokiaľ by dal na odporúčania vyššie menovaných, dnes by bola ĽS NS stranou, ktorá by zjednocovala a ktorá by sa stala alternatívou   súčasnému  amorálnemu systému liberárno-pseudosociálneho korporatívneho fašizmu. Naopak existencia ĽS NS zabraňuje vzniku  alternatívy  reálnej politickej sily, ktorá by priniesla skutočnú zmenu v prospech občanov a plní len úlohu hromozvodu  a  miliónmi eur financovaného tzv. boja proti extrémizmu z ktorého sa stal výnosný zárobkový podnik.  

Ak sa  predseda ĽS NS a jeho verní  nedokážu poučiť z vlastných chýb  a nepochopia, že namiesto Na stráž musí byť  Mor ho, ich cesta nikam nepovedie a v prípade ich zrušenia, čo nepredpokladám, pretože Smer –SD je v situácii, že sa spojí aj s čertom len aby oslabil opozíciu, sa  prispôsobia systému  a v poradí už tretia Kotlebová strana  by bola  len ďalším kalkulom ako kúpená a neskôr premenovaná Strana priateľov vína.

Do tretice opakujem nie Na stráž, ktorým sa zdravili členovia  POHG, keď vraždili vlastných občanov, vrátane starcov, žien a detí predtým ako sa išli do kostola, ale Mor Ho!

A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.

Dnes je Slovensko opäť ohrozené pretože mnohí  kradmou rukou siahajú na jeho slobodu. A čo je horšie je  ohrozená samotná jeho podstata v systematickej a cielenej likvidácii rodín a tradičných kresťanských hodnôt, vďaka ktorým Slovensko prežilo aj tie najťažšie časy.  Dnes je ohrozená samotná podstata Slovenska, ktoré stratilo svoju ekonomickú svojprávnosť a z jeho občanov sa stali otroci.  
Ak verše  Sama Chalúpku  už dnes nikoho neoslovia tak, možno už len žalostne konštatovať, že národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Ak by to Kotleba a jeho družina pochopili a držali sa výzvy z 10. marca 2016, dnes by sa na súdoch trápne a alibisticky ako malé deti  nevyhovárali, že pomoc vo výške  14 88 eur bola náhoda, že 6 miliónov môže byť aj stoličiek a stolov a že poslanec NR SR za ĽS NS  nevedel ovládať počítať.  Ak sa už  rozhodnú niečo z úst vypustiť mali by si veľmi dobre zvážiť v akej situácii a do akých tém  sa púšťajú.  Andrej Hlinka na rozdiel od nich nikdy nebol pozér a vždy si za svojimi slovami stál bez ohľadu na následky,  či väzenie  a čo je podstatné,  nikdy ich neodvolal.  

                        Kornel Danis
April 11. 2019
Ontario Kanada.Podnet na rozpustenie politickej strany SMER-SD podľa zákona č. 85/2005 Z.z. o politických stranách a politických hnutiach

Oznámenie GP SR z 2.12.218
Odpoveď GP SR z 18.12.218
DODATOK:
Vladimír Pavlík bol jedným z najaktívnejších podporovateľov a obhajcov Slovenskej pospolitosti. Zatiaľ čo M. Kotleba po jej nezákonnom zrušení ostal pasívny a prispôsobil sa systému zmenou názvu Strany priateľov vína na ĽS NS, Vladimír Pavlík vyzýval na protesty a predloženie argumentov preukazujúcich nezákonný a protiústavný postup generálneho prokurátora Trnku a Najvyššieho súdu SR pri zrušení SP NS. Snahy Vladimíra Pavlíka a ľudí, ktorí sa pokúsili zbaviť SP NS a neskôr ĽS NS nálepky fašizmu boli eliminované a pokiaľ by k tomu nedošlo a M. Kotleba dobrovoľne a s hrdosťou neprijal úlohu fašistu, dnes by bola ĽS NS najsilnejšou politickou stranou na Slovensku, ktorá by z fašistických praktík obviňovala všetky tzv. štandardné strany. Ľudia z okruhu Vladimíra Pavlíka boli nežiaduci pretože súčasnej ĽS NS ide len o výmenu korporatívneho fašizmu za fašizmus národný.

http://www.necenzurovane.net/05/prop.html
Niektorí fašizmus propagujú a slovenskí politici ho na vlastných občanoch realizujú

http://www.necenzurovane.net/06/sud.html
Fašistickí tyrani a vrahovia z vysokej politiky kontra nefašistická Slovenská pospolitosť

http://www.necenzurovane.net/06/fakol.html
Vládne na Slovensku fašistická koalícia? Podporujú jej voliči fašizmus?

http://www.necenzurovane.net/06/dezinformatori.html
Dezinformátori zo Slovenskej televízie

http://www.necenzurovane.net/07/stop.html
Slovenská pospolitosť usvedčila slovenských politikov zo zločinov proti ľudskosti

http://www.necenzurovane.net/07/rada.html
Ako hlboko dokážu klesnúť dezinformátori z TA3

http://www.necenzurovane.net/09/sm.html
Pospolitosť, Rómovia, diletant Kaliňák, médiá a rozhorčení občania   

http://www.necenzurovane.net/09/ospra.html
A čo tak verejne sa ospravedlniť Slovenskej pospolitosti?

http://www.necenzurovane.net/09/marec.html
Policajti, novinári, fašizmus a realita

 http://petrahonova.blogspot.com/2012/07/kto-ovladol-slovensku-pospolitost-alsns.html
Kto ovládol  SLOVENSKÚ POSPOLITOSŤ a ĽSNS? SIS alebo peniaze?

 http://www.necenzurovane.net/10/trnka.html
Otvorený list Generálnemu prokurátorovi JUDr. Dobroslavovi Trnkovi

http://www.necenzurovane.net/10/zlocinci.html
Sú Generálna prokuratúra SR a Ústavný súd SR zločinecké organizácie? 
Prečo doteraz neboli schopní z titulu svojho postavenia zabrániť politikom v páchaní zločinov proti ľudskosti na nevinných slovenských občanoch?

http://www.necenzurovane.net/10/figel.html
Prečo fašizoidný Figeľ neprekáža SME, Plus 7 dní, KDH, farizejom zo židovských náboženských obcí a im podobným?

 http://www.necenzurovane.net/11/trnka.html
Minulosť a prítomnosť trtošiaceho prokurátora Dobroslava Trnku 

 http://www.necenzurovane.net/11/volby.html
Nenechajme sa pochovať

http://www.necenzurovane.net/12/ukoncenie.html
Povolebná analýza – a ukončenie spolupráce s Ľudovou stranou – Naše Slovensko Je Peter Getting z Plus 7 dní antifašistom, alebo fašistickým pohrobkom, ktorý sa hrá na antifašistu?

 http://www.necenzurovane.net/12/radicova.html
Vďaka Bohu, že z toho šoku expremiérka Radičová nepotratila – vlastný rozum  

 http://www.necenzurovane.net/13/fasizmus.html
Fašistická a extrémistická verbež hrajúca sa na antifašistov 

http://www.necenzurovane.net/volby2016/volby32.html
VÝZVA INICIATÍVY 2016-Bráňme demokratické princípy SR


   PRINT RSS

Hlavná stránka