Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Čo majú spoločné náš pán prezident a Marian Kotleba

   

 

          Vo štvrtok 16. júna 2016 prezident Andrej Kiska predniesol prejav v slovenskom parlamente o stave republiky. Hoci hovoril len všeobecné veci, známe roky rokúce, po jeho skončení koalícia spoločne s opozíciou, mimo ĽS-NS, spievali na neho oslavné ódy, až mi to pripomínalo híkanie oslíkov či oslov, ktorým spestrili obedné žrádlo nejakou výnimočnou dezertnou pochutinou. Presne v takom istom štýle híkajú aj fanatickí prívrženci Kotlebu, keď povie niečo všeobecné, čo už je roky rokúce známe.  

          Ja sa teraz zameriam na dve veci, ku ktorým by som chcel zaujať stanovisko a doplniť konkrétnymi argumentmi. „Máme skutočne nezávislú políciu, inšpekciu či prokuratúru?“ položil otázku za všetkých občanov prezident Andrej Kiska. Čo ma prekvapilo či zarazilo, že nespomenul jeden z najzločineckejších a najskorumpovanejších štátnych orgánov zločineckého, mafiánsko-gaunerského a skorumpovaného Slovenska – justíciu a jej hlavný nadriadený orgán, Ministerstvo spravodlivosti SR. Kto zráta všetky tie nevinné obete ktoré táto zločinecká verbež s génmi fašistických a gardistických vrahov z vojnového obdobia dohnala k predčasnej smrti, kto zráta tie tisíce či desaťtisíce nevinných rodín, ktorým zničili život? Nie je to výsmech, keď takáto verbež vydáva rozsudky V mene republiky? 

          Alebo náš pán prezident práve preto nespomenul skorumpovaných arcizločincov zo slovenskej justície, aby ich zbytočne nepodráždil a na verejnosť sa nedostalo päť právoplatných rozsudkov najvyššieho súdu, ktoré konštatovali, že firmy pána Kisku zbohatli cez úžernícke úroky na slovenských občanoch – a že tieto rozsudky zakrývajú JUDr. Švecová, predsedníčka Najvyššieho súdu SR a JUDr. Bajánková, predsedníčka Súdnej rady? Ďalší paradox je, že náš pán prezident blúzni, tára a konšpiruje o očistení slovenskej justície, ale doteraz ani slovom sa nezmienil, že práve z tejto skorumpovanej zločineckej sudcovskej čeľade hneď po novembri 1989 tu vznikla konkurzná sudcovská mafia, patriaca k vrcholnej špičke arcizločineckej a arcizlodejskej skorumpovanej čeľade v tomto štáte, ktorá za všetky tie zločiny a zlodejstvá ktoré napáchala na slovenskom národe a na tomto štáte, mala byť verejne utratená – a to takým spôsobom, aby skapíňali čo najdlhšie a v najukrutnejších bolestiach. Treba ale povedať, že nielen náš pán prezident je v tomto prípade pochcaný a posraný. Pochcaní a posraní boli aj doterajší prezidenti, premiéri, predsedovia parlamentov, všetci doterajší poslanci parlamentu, ministri vnútra a spravodlivosti, generálni prokurátori. Takáto svoloč a zberba doteraz riadi Slovensko....

          Andrej Kiska sa otvorene vyhranil proti politickému extrémizmu a do kúta poslal neonacizmus, antisemitizmus, rasizmus, popieranie holokaustu a relativizáciu zločinov proti ľudskosti. Zoberme si napríklad vyjadrenie nášho pána prezidenta, ako poslal do kúta relativizáciu zločinov proti ľudskosti. Samozrejme že aj s pojmami neonacizmu, antisemitizmu, rasizmu, popierania holokaustu, nemal na mysli tých hlavných páchateľov – zločincov, zlodejov, sadistov, psychopatov a masových vrahov z vysokej politiky, ale poníženého služobníka štátnej moci Kotlebu, ktorý veľmi rád prijal túto úlohu byť hromozvodom. Veď s našim pánom prezidentom majú jedno spoločné – všeobecné táranie, no ani jedno konkrétne meno. Obaja mlčia nielen o obetiach sociálnych samovrážd, ale dokonca mlčia aj o desiatkach tisícoch obetí, ktoré predčasne zomreli za posledných 24 rokov kvôli drastickému vykrádaniu zdravotníctva, keď približné odhady hovoria o štvrtine až jednej tretine, ktoré sa zo zdravotníctva každoročne vykradne. Keď tak čítam rôzne názory, že Andreja Kisku riadia slobodomurári, sionisti, NWO, americká administratíva a im podobní, mám taký dojem, podľa Kotlebovej zbabelosti hovoriť o zločinoch proti ľudskosti páchaných na slovenskom národe, že niektoré z týchto kruhov aj jeho držia za gule.

          Taktiež ma zarazilo farizejstvo Andreja Kisku, ktorý sa hrá na ochrancu rómskeho etnika, no doteraz Kotlebovi verejne nevytkol, že asociálni cigánski paraziti nie sú žiadnymi najväčšími parazitmi na Slovensku ako to on hlása a tvrdí cez svoje bludy, ale že najväčší asociálni paraziti sedeli a sedia v ponovembrových vládach a parlamentoch, spoločne s finančnými skupinami, oligarchami, konkurznými mafiami a ďalšími pijavicami prisatými na štátnom rozpočte. Čo už, veď vlastne obaja sú súčasťou týchto spolkov.

Vladimír Pavlík
   PRINT RSS
             
Hlavná stránka