"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

SLOVENSKÁ REPUBLIKA JE JEDINÝM ŠTÁTOM EÚ, V KTOROM MINISTERSTVO VNÚTRA A POLICAJNÉ PREZÍDIUM RIADIA ĽUDIA PREPOJENÍ S ORGANIZOVANÝM ZLOČINOMZločinecký charakter a smerovanie tohto štátu, po úspešnej transformácii reálneho socializmu na súčasný hybridný pseudo-kapitalizmus s prvkami korporatívneho fašizmu, by nebolo možné bez skorumpovaných a vydierateľných  ľudí prepojených so špičkami organizovaného zločinu.

Ostentatívnu aroganciu s akou boli zneužívané  silové zložky, Mečiarom, Lexom, či Hudekom, nahradila súčasná slizká sofistikovanosť Róberta Kaliňáka, pod ochrannými krídlami  falošného sociálneho demokrata Fica,  čo je zárukou pozametania pod koberec všetkých korupčných a daňových káuz, počnúc Gorilou a končiac podvodmi s DPH, v ktorých lietal aj samotný minister vnútra so svojím komplicom „kokaínovým“ Počiatkom, synom agenta ŠtB   a zahraničnej rozviedky.

Za absolútny výsmech toľko proklamovaných  európskych hodnôt možno považovať nadchádzajúce predsedníctvo EÚ, ktoré na pol roka preberie Slovenská republika, pretože EÚ bude predsedať štát, ktorého ministerstvo vnútra a policajné prezídium vedú osoby evidentne prepojené s organizovaným zločinom. Ak už v Národnej rade SR o týchto skutočnostiach zbabelo mlčia všetci opoziční poslanci vrátane Kotlebovej strany, ktorá má priložený nôž pod krkom zo strany MV SR a GP SR, pretože  na základe desiatok podnetov môžu kedykoľvek (s najväčšou pravdepodobnosťou tesne pred podávaním kandidátnych listín v najbližších voľbách do NR SR )  túto stranu zrušiť, nad týmto bezpečnostným rizikom a diskreditáciou EÚ by sa v prvom rade mali zamyslieť kompetentní v Európskej komisii, Rade Európy a  Europole. Ak už nemali gule opoziční poslanci NRSR, odvahu preukázala poslankyňa Lucia Nicholsonová, ktorá ako jediná ministrovi vnútra Kaliňákovi do oči povedala, že je klamár. Už len na tom základe malo byť povinnosťou poslancom podať návrh na vyslovenie nedôvery takémuto ministrovi vlády.

Citujem z príspevku angažovaného autora uverejneného na webovej stránke  „ Som v obraze“Ak je pravdou len stotina z toho, čo tvrdia o Kaliňákovi ľudia z polície a finančnej správy, tento uhladený, takmer slizký politik, nás stojí denne asi jednu malú nemocnicu, alebo mesačné zvýšenie platov pre učiteľov a zdravotné sestry.
Posledným prípadom, ktorý samozrejme určite nebude posledným, je zastavenie trestného stíhania pri Baštrnákovom podvode s DPH pri bytoch, v ktorom býva aj samotný tutti di capo Robert Fico. Jasnejší, doslova učebnicový prípad zločinu sa naozaj nedá asi momentálne nájsť! A čo sa udialo? Vyštrovateľ finančnej správy odovzdal prípad vyšetrovateľovi NAKA napriek tomu, že má procesne presne rovnaké oprávnenie a postavenie, ako ten policajný?! To znamená, že sa tak mohlo udiať len v štvoruholníku Kažimír- Imrécze-Čech-Kaliňák. Nik iný nemal a nemá takú silu a možnosť, rozpustiť prípad v kyseline, ako kedysi likvidoval svojich spolupáchateľov známy gang kyselinárov.

To, že každý národ má takú vládu akú si zaslúži, platí na Slovensku úplne a doslova. Po zakladateľovi a otcovi štátu prišiel so svojimi istotami spasiteľ Fico a najnovšie sa  objavil  nový populista Kotleba, ktorý má však len jeden problém, keďže nie je schopný s nikým spolupracovať a nemá  stranu, ktorá by s nim išla do koalície,  ak ho nezrušia  neostáva mu nič iné ako   presviedčať národ, že musí vládnuť len sám, čo našťastie v horizonte najbližších 50 rokov  nehrozí.   Za tohto stavu otupenej rezignácie mlčiacej väčšiny, ktorá si už ani nevie predstaviť, žeby za nejakou stranou nebola nejaká finančná skupina s eštebáckym rodokmeňom alebo „úspešný“  ponovembrový zbohatlík zo smotánky, nemôže prekvapiť postoj tzv. orgánov činných v trestnom konaní k svedectvu Mikuláša Černáka, ktoré sa dostalo na verejnosť  paradoxne v jeho knihe „Prečo som prelomil mlčanie“ koncom roku 2015. Od vydania tejto knihy sa nenašiel nikto kto by položil kompetentným otázku, prečo o tom všetci mlčia!

V prílohe pripájam dve časti tejto knihy, ktoré by v každom civilizovanom a právnom štáte EÚ vyvolali  zemetrasenie na policajnom prezídiu s boli dostatočným podkladom pre ich preverenie vyšetrovateľom prokuratúry alebo polície. Z prvej ukážky knihy musí byť každému gramotnému človeku jasné, že agent resp. spolupracovník SIS Ondrej Žemba, je dôvodne podozrivý z objednávky vraždy. Nie je to však vôbec jasné nikomu z politikov, prokuratúry, policajného prezídia, NAKA atď.
Prečo som prelomil mlčanie I.

Mikuláš Černák  touto cestou verejne potvrdil len to, čo už bolo dávno známe. Konkrétne sa jedná o objednávku vraždy Róberta Holuba, ktorú vybavoval na podnet elity HZDS, ktorej Holub prerastal cez hlavu, Ondrej Žemba, často v médiách označovaný ako hlava podsvetia podtatranského regiónu.  Tento bývalý šampión v kulturistike, za socializmu člen Pomocnej stráže verejnej bezpečnosti (PSVB), ktorý začínal ako vymáhač  finančných pohľadávok  a tzv. ochrankár tzv. starých komunistických štruktúr, za čo aj bol právoplatne odsúdený za vydieranie, po vražde Vladimíra Bachledu  a Petra Steinhubela (alias Žaluďa)  ovládol jeden z najväčších strategických podnikov v regióne Tatravagónku.

Druhá ukážka z knihy M. Černáka  potvrdzuje, že ľudia ako Ondej Žemba alebo Ján Kán  by za zločiny na ktorých sa podieľali sotva ostali  na slobode bez krytia skorumpovaných policajtov a prokurátorov, ktorí boli na výplatnej páske mafie.  Súčasný Prvý viceprezident Policajného zboru mgr. Milan Lučanský, menovaný do hodnosti generála  je jedným z tých,  ktorí v podtatranskom regióne kde pôsobil, zabezpečovali beztrestnosť mafiánovi Žembovi o ktorom všetci,  vrátene médií podozrivo mlčia.  
V prílohe pripájam list slovenského občana Lukasa Gemzu, ktorý na vlastnej koži spoznal mafiánke praktiky SIS a slovenskej polície a ktorý v liste M. Černákovi otvorene kladie otázky o prepojení polície s mafiou.

      Lukas Gemza, …………………………………………………..ÚK     

      Mr. Mikuláš Černák,
      UVTOS a UVN
      Mierové námestie 1
      Priečinok 41
      019 17 Ilava, SR                                                                                                                   28. 4. 2016

 

Dobrý deň Vám želám Vážený pán Černák,
Volám sa Lukas Gemza, ako ste si už všimol na obálke a záhlaví listu. Pred nejakým časom som Vám poslal list kde som sa podpísal ako “malý Rony”.  Možno si  na ten list ešte spomeniete.

Prečítal som si Vašu knihu kde ste prelomili mlčanie a tiež dôvody Vášho prelomenia a musím Vám povedať, že ste urobili správnu vec. V časoch keď ste bol na vrchole slávy sa popri Vás “vozili” svine typu Kán a jemu podobní bonzáci skutočnej mafie – tej politickej. Po prečítaní Vašej knihy mi už je aspoň jasné prečo ľudia ako Ondrej Žemba, Kán a ďalší nie sú vo väzení ako Vy. O  Žembovi sa vo všeobecnosti vie, že je agentom SIS a ľudia ako Milan Lučanský mu zabezpečujú ochranu a beztrestnosť na najvyšších miestach.
Prečítanie Vašej knihy  mi dosť pomohlo  utriediť si moje vedomosti čo sa týka politickej mafie, lebo ako som Vám naposledy spomínal, tak som v spore s bývalým prezidentom Kováčom a veľa veci mi unikalo. Momentálne rozbieham za pomoci zahraničných priateľov nové začatie kompletného vyšetrovania a rád by som poukázal na Vás a Vašu knihu ako hodnoverný zdroj na poukázanie kto vlastne riadi Slovenskú republiku. Keď na najvyšších miestach silových zložiek dokážu dosadiť  ľudí ako je Mičieta a jemu podobní,  svedčí to len o jednom,  politika na Slovensku je najorganizovanejšou zločineckou skupinou aká tam pôsobí.

V roku 2010 som začal na vlastnú päsť  riešiť našu rodinnú kauzu – Michalom Kováčom st. ukradnutého dedičstva. Nebál som sa, lebo človek sa pravdy nemôže báť ale nechápal som ako v právnom štáte dokážu politici kryť zločiny ako sú vraždy, vydierania a ďalšie závažné zločiny. Jedným z prípadov je jasne Karol Mello, ktorého si potrebujú držať pekne v Belize ako styčného vojaka pre kontrolu účtov a peňažných transakcii. Nemal som to vôbec ľahké. 4 x krát  sa ma pokúsili  zavraždiť, dovolili si na mňa poslať ozbrojene komando,  kedy ma príslušníci SIS naložili do dodavky a odvliekli do lesa. V tejto veci bolo aj začaté trestne stíhanie pre vydieranie a únos ale vďaka tomu, že sa ho dopustili siskári sa to snažili zahrať do autu. Momentálne pracujem na tom, aby vyšetrovanie bolo obnovené a riadne všetko vyšetrené. V tomto prípade hrá úlohu jeden náš spoločný “priateľ” a nim je Daniel Lipšic, ktorý bol v tom čase minister vnútra a osobne dohliadal na to, aby sa to nevyšetrilo. Je až zarážajúce ako si v tomto s Kaliňákom rozumejú a žiadne politické nepriateľstvo v tomto prípade nemajú. (Čo si budeme hovoriť, veď sám viete kto sa stal viceprezidentom PZ… ) Nemám čo stratiť a tak som veci postúpil ďalej na ďalšie konanie zahraničným organom, keďže sa jedna o medzinárodnú skupinu. Neviem ako to dopadne, ale verím, že  dobre pre mňa. Politika je mafia a s mafiou sa má bojovať. Vrátim sa ešte k osobe Michala Kováča. Ten jeho parchantík sa vyváža s diplomatickým pasom po celom svete a nedávno bol vyšetrovaný na Taiwane za podvod presahujúci pol miliardy euro kde mu riť zachránil znovu diplomaticky pas darovaný Mikulášom Dzurindom, ďalším podporovateľom zločineckej organizácie.  Záverečný senát  v prípade tohto podvodu na Taiwane je vytýčený na 29.  apríla tohto roku. Ako náhodou na výročie zavraždenia Róberta Remiáša. Ja osobne som presvedčený, že nie Mečiar ale Kováč  starší stoji za vraždou Remiáša, keďže on osobne ešte v kresle prezidenta udelil v prípade vraždy niekoľko milosti. Milosti v tej dobe patrili medzi prísne tajné utajovane skutočnosti a tak zabezpečil nevinu nielen vrahom ale aj jeho podvodníckym kumpánom, ktorí dodnes hýbu politikou. Viď príklad Kočner. Všetci vedia čo je zač, ale nikto proti nemu nezakročí.
Máte môj veľký obdiv, pretože oproti mne máte veľmi zviazané ruky keďže ste v Ilavskej väznici, ale vedzte,  že máme spoločný cieľ – boj proti pretvarajúcim sa “ priateľom “ a skutočným zločincom. Máte na rozdiel od nich svoju česť aj napriek Vašej minulosti, a to si naozaj zaslúži uznanie. Vy ste pre nich viac ako nebezpečný a preto sa nedivím, že Vám život sťažujú ako sa len dá. Ale verte, že kto bojuje s pravdou tak výhra aj keď je to beh na dlhú trať.

Veď nič nie je skryté, čo by sa neodhalilo, a nič nie je utajené, čo by sa neprezvedelo.
Lukáš 12/2

Ja Vám môžem len zaželať hlavne veľa pevného zdravia a sily do bojov voči tomu všetkému skorumpovanému čo tam na Slovensku je a verím, že v budúcnosti tí, ktorí stoja za Vaším odsúdením, Vás v Ilavskom klastore zamenia pretože verím, že Vy sa na slobodu dostanete.

S pozdravom Lukas Gemza

 

Tento list a podrobné prečítanie kapitoly s názvom „To, čo malo ostať zahalené tajomstvom“ nepotrebujú komentár a ak je tomuto ľahostajnému národu jedno kto riadi Ministerstvo vnútra a v parlamente sú len táraji a paraziti platení z daní slovenských občanov, nie je to jedno ľuďom ako Lukas Gemza, ktorí vo verejnom záujme urobia maximum preto, aby sa o tom dozvedeli kompetentní od Bruselu až po Washington.


Poslancom NR SR a slovenskej verejnosti  možno odkázať len jedno, ak na  ministerstva vnútra SR a policajnom prezídiu budú sedieť ľudia ako Kaliňák, Lučanský či Gašpar a policajti a prokurátori budú dovolenkovať s mafiánmi, tento štát bude vždy len kriminálnou a mafiánskou análnou dierou Európy.

Alex Bondarčuk

 

             


S príspevkom súvisiace:
http://www.poslednykriziak.sk/politicky-projekt-penty-katastrofa-penta-story-14/371/
http://www.etrend.sk/firmy/tatravagonka-sa-chytila-na-supertrhu.html
La Mafia-Historie
www.lamafia.cz/sloven.htm
Přeložit tuto stránku
Postupne jeho teritórium začal zveľaďovať Ondrej Žemba. V súčasnosti zrejme patrí k najmocnejším mužom mafie na Slovensku. Ondrej mal záujem aj o vplyv v ...
http://www.e-obce.sk/clanok.html?id=945&akcia=novykomentar

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/pobili-policajti-z-inspekcie-ministerstva-vnutra.html
http://www.pluska.sk/plus7dni/vsimli-sme-si/kto-pomahal-mellovi.html
http://www.pluska.sk/slovensko/spolocnost/prokurator-sufliarsky-dovolenkoval-clovekom-odsudenym-za-drogy.html

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/sokujuce-video-svedok-prehovoril-detaily-vrazdach-cernakovho-gangu.html
https://www.youtube.com/watch?v=pNM86--wbl8

   PRINT RSS
Hlavná stránka