"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Hlboká sonda do „svedomia“ exprezidenta Michala Kováča – 5. časť

List Márie Svitanovej premiérovi R. Ficovi


Zločincom a podvodníkom až do smrti a nikdy inak!

Môže sa komunizmom odchovaný zločinec a podvodník exprezident Michal Kováč poľudštiť aspoň v hodine smrti? Na túto otázku odpovedám, že nie, pretože zločincom sa človek nerobí sám od seba, ale sa im už narodí a on ním bol doslova a do písmena. Parazitoval v reálnom socializme a mal patričné odporúčanie  aj do ponovembrového  komunisticko-eštébacko-mafiánskeho kapitalizmu.  Pretože človek, ktorý si bez akýchkoľvek zábran privlastní dedičstvo, ktoré malo patriť obyčajným ľuďom zo Spišskej Belej, ktorí celý život, na rozdiel od neho poctivo pracovali a nikdy nekradli, si iné pomenovanie ani nezaslúži.

Ľahšie prejde ťava uchom ihly ako bohatý bránou nebeského kráľovstva.
Mat 19,24

Michal Kováč, ktorý je hanbou samostatného  Slovenska a zhanobením postu prezidenta, sa už dlho nebude skrývať za svetskú a pominuteľnú moc a jej predajnú justíciu. Za svoje hanebné skutky na neho čaká miesto v najhorúcejšom pekle po boku najhorších zločincov.
Skôr sa pohne skala, ako zmäkne otrlé srdce zločinca, ktorý má certifikát do  každého režimu a preto bude Michal Kováč zomierať s biľagom odporného a cynického bankového  gangstra, ktorý sa ako hyena zachoval k ľuďom, ktorí sa na neho s dôverou a v dobrej viere obrátili so žiadosťou o pomoc s prevodom ich dedičstva zo zahraničnej banky do bývalého Československa.


Prepis listu Márie Svitanovej premiérovi R. Ficovi
List M. Svitanovej

                                                                                              24.1.2013

Vážený pán premiér Slovenskej republiky p. Robert Fico. Úvodom môjho listu prijmite odo mňa srdečný pozdrav s prianím dobrého zdravia a veľa síl a pevné nervy do nového roka.

Volám sa Mária Svitanová rod. Labusová nar. 8.9.1943, bytom Spišská Belá SNP 34. Neviem či sa ešte pamätáte na mňa keď sme sa stretli vo vestibule budovy na Ministerstve spravodlivosti, my s bratom, teraz už nebohým Františkom Labusom a Vy ako agent pri Štrasburgu. Hľadali sme pomoc a obrátili sme sa aj na Vás a Vy ste vtedy povedal, „aby nás nevideli, že spolu hovoríme“ a odišiel ste a poslali ste nám sekretárku s brožúrkou na Štrasburg. Nechápala som to až do štvrtka 10.1.2013, kde na STV2 bola relácia Pod lampou, som pochopila slovenskú demokraciu, že na Slovensku sa treba báť, veď to poznám už aj ja celé 4 roky.

Nielenže od posledného súdu Bratislava IV, s Michalom Kováčom s manželkou, zbojníkom, podvodníkom, mám odpočúvaný telefón. Ale ani nemáme na Slovensku právo na spravodlivosť. Pán Kováč, v súdnej miestnosti nás „akože“ nepoznal, nikdy v Spišskej Belej nebol, hoci na miestnom úrade sú záznamy s ich podpismi a keď sme vyšli z miestnosti, tak sa oboril na nás, „čo to rýpete toľko, čo to nenecháte na pokoji!“ a pán JUDr. Bolebruch neviem z koho chcel urobiť výsmech videom starým, hoci od prvého stretnutia žiadam súd o video s ORF, no žiaľ „Cirkus Humberto“ a naše ľudské práva sú v háji.

Po 15 rokoch čo je na súde Bratislava IV a troch súdoch  a dvoch na Krajskom súde, prišlo nám vyrozumenie, aby sme sa obrátili na  Bratislava VI, že vraj im to nepatrí, poraďte mi pán premiér čo mám robiť, či sa smiať, či plakať nad slovenskou justíciou?

A my sa k nášmu dedičstvu po našom dedovi Valentínovi Labusovi nemôžeme dostať, lebo sme sa obrátili na nezávislé súdy Slovenska, žiaľ omyl! Ale veď Vy o tom všetkom dobre viete, že zbojníci tipu exprezidenta Michala Kováča, ako prvého Slovenského prezidenta, prisahal aj podpísal Ústavu Slovenskej republiky, že každý občan má právo na svoj majetok, ale len na papieri, ale realita je iná. Podľa môjho názoru Michal Kováč je na Slovensku, ako rakovinový nádor. S ukradnutých peňazí rozdáva, ako dobrý „ O tata“ a kde tento pazdier sa uchytí, sa tvorí zasa nový nádor a je na Slovensku maras, bodrel ako Mečiar, Slota, Sokol a im podobní. Rozdáva s kradeného a ešte má za sebou aj nezávislé súdy, tajnú službu typu SIS a my Labusovci a je nás okolo 300 na Slovensku nemáme ani špicaté lakte, ani dlhé prsty, tak sme na posmech.

Pán Kováč nás okradol o veľké milióny a mne dal sťahovať exekúciou na jeho právnika, ktorú som zaplatila šekom a po týždni sa mi peniaze vrátili. A mne z dôchodku každý mesiac cez sociálnu poisťovňu sťahovali, že som bola nútená si vziať pôžičku na inkaso, stravu, lieky, no nie je to hanba? A naše dedičstvo hajdáka zbojník, podvodník v kresle prezidenta Slovenskej republiky Michal Kováč! Úbohé Slovensko! A tieto jeho chápadlá siahajú až do Štrasburgu, kde po roku a pól a po dvoch urgenciách nás zmietli zo stola a skratovali! Neviem či je to na smiech alebo plač! Proste „ Cirkus Humberto“.

Chcela by som sa opýtať, „Vás pán premiér, kto za tento stav Slovenskej republiky nesie zodpovednosť?“

Obracali sme sa o pomoc na prezidenta pána Ivana Gašparoviča, dostali sme odpoveď, že on na to nemá právomoci, bývalá premiérka Iveta Radičová nám povedala, že má nad nami zviazané ruky, pán minister spravodlivosti nemôže s nami urobiť nič! Inak sa pýtam Vás pán premiér Slovenskej republiky – Róbert Fico, pod koho spadá Slovenská republika? Aby nás vyviedla z toho chaosu a marazmu, nás obyčajných ľudí, ktorí sme poctivo robili, nekradli a teraz živoríme a naše dedičstvo hajdáka, rozdeľuje zbojník Kováč. No nie je to „Cirkus Humberto?“ Podľa môjho názoru je sťažnosť ohrozená od prezidenta ohrozená od prvého prezidenta Michala Kováča, ako štátnika, ktorý zašpinil, ako štátnik prezidentské kreslo, priam ho „zasral“ a myslím si, že to kreslo treba verejne očistiť! A urobiť konečne na Slovensko poriadok.

Pritom všetkom ste bol aj Vy, veď ste v relácii o 5 minút 12, 13.1. 2013 aj potvrdil, že ste podpísal Ústavu Slovenskej republiky, tak by ste sa mal zaujímať, či je dodržiavaná, či pošliapaná!

Pred niekoľkými rokmi ste podal žalobu na Ivana Mikloša, že je z jedných najbohatších ľudí na Slovensku, žiaľ ste to vzdal, prečo?
Pán Premiér, už Vás to nezaujíma? Pred voľbami, keď zvíťazila Iveta Radičová, robil volebnú kampaň v Spišskej Belej na námestí Ivan Mikloš, tak som sa ho pýtala, či ešte „ rajbu peneži“ na to sa ma pýtal „čo za peneži,  jake peneži“ a ja mu na to, tie čo mali od Kováča, keď prezidentoval a Vy ste vládli a Vás obdaroval, dostala som odpoveď „a emisie čo“ a na moju otázku čakám odpoveď do dnes, však sranda? Myslím si, že okradnutí Labusovci majú svoje ľudské práva pošliapané, priam sme vyšli na Slovensku na Posmech na každej inštitúcii, kde sme sa obrátili, hotové opice, že sa domáhame na Slovensku „ o naše dedičstvo“.

Neviem, či sa dočkáme spravodlivosti na Slovensku, ale ja verím v Božiu ako aj svetskú spravodlivosť,  že prídu na čelo Slovenskej republiky ľudia –politici, ktorým bude záležať na spravodlivosti a budú spokojní aj ľudia na Slovensku, ako ste ukončil debatu na STV1, o 5 minút 12, 13.1.2013.

Šak Vám prajem pán premiér Robert Fico, aby ste sa obklopili správnymi ľuďmi, aby ste odolali útokom na Vašu osobu a vyviedli „ naše Slovensko z tohto bordelu a marazmu“. Tak Vám ešte raz prajem veľa zdravia, pevné nervy a hojne Božie požehnanie v súkromnom ako aj verejnom živote.

S pozdravom                                       Mária Svitanová
SNP 34
059 01 Spišská Belá

PS:
Prosím, aby ste mi odpustili nejaké chyby,
veď som už stará baba, ale podstata listu je
Pravdivá! Čakám na Vašu odpoveď.


    Facebook


Hlavná stránka