"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

DOKEDY BUDE MINISTERSTVO ZAHRANIČNÝCH VECÍ SR KRYŤ MICHALA KOVÁČA ML. PODOZRIVÉHO Z MILIÓNOVÝCH PODVODOV, V SÚČASNOSTI VYŠETROVANÉHO NA TAIWANE PROKURATÚROU ?

Čoraz viac ľudí začína nazývať Slovenskú republiku  zločineckým štátom v ktorom sa oplatí beztrestne páchať ekonomické zločiny pod ochranou štátu a ním kontrolovanými a ovládanými inštitúciami, ktoré namiesto  dohliadania nad dodržiavaním zákonov,  čo by malo byť ich povinnosťou,  umožňujú ich porušovanie, maria vyšetrovanie a kryjú páchateľov.

Medzi tzv. nedotknuteľných sa dostal aj exprezident Michal Kováč, vďaka spolitizovanej kauze únosu jeho nezdareného syna Michala Kováča ml., ktorého diletanti z Mečiarovho HZDS  za asistencie Lexovej SIS odchytili ako škodnú a podhodili pred četnícku stanicu v Rakúsku, keďže bol na neho vydaný na požiadanie Nemecka medzinárodný zatykač pre podozrenie z miliónových podvodov, na Slovensku do autu zahranej kauzy Technopol.  Týmto idiotským nápadom sa z podvodníka stala obeť a presstitúti vyrobili z mladého Kováča ukrivdeného chudáka, ktorému veční reformátori zo slovenskej pseudopravice  museli „zadosťučiniť“ za spáchanú krivdu tým, že ho pred trestným stíhaním ochránili diplomatickým pasom a umiestnili  ako diplomata v službách Ministerstva zahraničných vecí SR do Indie na dobre platený flek.  Samozrejme za peniaze daňových poplatníkov, slovenských „ovčanov“, ktorí si na financovanie množstva štátnych parazitov už zvykli ako na šibenicu.  Hoci  kauza Technopol sa podobne ako kauza Gorila a množstvo ďalších na Slovensku sa nikdy riadne vyšetrovať nebude, je na zamyslenie, že zakrývanie trestnej činnosti priamo Ministerstvom zahraničných vecí SR, čo nemá v civilizovanom svete obdobu a môže si to dovoliť len štát, ktorý riadia zločinci a mafie, toleruje aj EÚ napriek tomu, že trestnému stíhaniu Kováča juniora,  podľa vyjadrenia nemeckej prokuratúry bráni len  jeho diplomatický pas. 

V tomto prípade platí, že jablko nepadá ďaleko od stromu a aký je otec taký je aj syn,  pretože exprezident Kováč ako bývalý zamestnanec Československej obchodnej banky ešte za socializmu pripravil o dedičstvo dôverčivých ľudí zo Spišskej Belej, ktorým zanechal dedičstvo v rakúskej banke nebohý gróf Zamoyski.  Peniaze však na ich účet nikdy nepreviedol a zneužil originálne dokumenty, ktoré  títo ľudia v dobrej viere prostredníctvom sestry Emila Labusa odovzdali jeho manželke.  Nakoľko táto pani zomrela, rodina sa nikdy nedozvedela čo sa stalo s dokumentmi odovzdanými Emílii Kováčovej a ich dedičstvom.  Keby nedošlo k spomínanému únosu syna Michala Kováča st. zrejme by žili v presvedčení, že dokumenty o dedičstve sa stratili. V televíznom spravodajstve však náhodou videli ako exprezident pre rakúsku televíziu  na otázku odkiaľ mal peniaze na zaplatenie kaucie za prepustenie syna z vyšetrovacej väzby odpovedal, že peniaze zdedil po príbuznom zo zahraničia a ako dôkaz ukázal dokument o  dedičstve, ktorý spoznali ako ten, ktorý odovzdala ich nebohá príbuzná pred rokmi manželke exprezidenta Michala Kováča. Hoci  potom podali vo veci trestné oznámenie na polícii. Ich šance na vyšetrovanie prezidenta boli nulové a vyšetrovanie išlo dostratena. Navyše sa proti ním začal nátlak, odpočúvaním telefónov a účelovým obvinením a dodnes nevyšetrený únosom kukláčmi  jedného z členov rodiny, ktorý sa prípadu venoval najaktívnejšie a ktorý kvôli perzekúcii musel vycestovať do zahraničia.

Michal Kováč junior nezaprel gény svojho otca, pretože po ňom zdedil mimoriadne silný zmyslel pre bezprácny zisk na úkor iných. Vďaka politickým zločincom, ktorí mu poskytli diplomatický pas,  oficiálna propaganda kauzu Technopol patrične zahmlila a mladý Kováč si lebedil v diplomatický službách aj za vlády  Smeru-SD, ktorý nemal záujem vŕtať do hovna, aby nesmrdelo obdobne ako v kauze Gorila, pretože by sa mohli v tomto hovne zababrať aj niektorí z ich sociálnodemokratických súkmeňovcov. Z Indie sa po niekoľkých presunoch Kováč junior dostal na Taiwan ako Vedúci  úradu Slovenského ekonomického a kultúrneho úradu v Taipei.

Koncom júna 2015 sa v novinách a na stránke www.chinesedaily.com a ďalších objavila správa o vyšetrovaní obrovského podvodu za 500 mil.  USD,  súvisiaceho so zdravotníckym materiálom, v ktorom sa spomína aj meno slovenskej spoločnosti Chirana a v ktorom je vypočúvaný zatiaľ ako svedok Mr. Michal Kovac.  Z čínskeho prekladu cez počítačový translátor sa dá čo to zistiť a spomína sa transfer resp. pranie peňazí cez  Honduras.

Ak to niekomu začína pripomínať kauzu Technopol  tak sa vôbec nemýli. Ten istý človek a opäť podivné transakcie. Problém je však v tom, že Čína je na podobné praktiky obzvlášť citlivá a pred popravčou  čatou tam už skončili aj väčší prominenti ako Kováč junior.

Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie je pochopiteľné, že o veci sa nebudú uverejňovať podrobnosti, pretože kompetentné vyšetrovacie orgány v zahraničí veľmi dobre vedia ako kriminálna banda  na Slovensku dokáže zametať stopy a kryť zločiny.  Názorným príkladom je upratanie Františka Dlhopolčeka do Anglicka, Izraela a nakoniec do Číny, známeho z prípadu z podvodným predajom Diamantovej bane v JAR kde vtedy pôsobil  a na ktorom participoval ako veľvyslanec.  Dá sa predpokladať, že Kováč bude opäť niekde odprataný, aby držal hubu.  Z tohto dôvodu o marení spravodlivosti zo strany SR informujem príslušné inštitúcie vrátane Ministerstva zahraničných veci SR, ktorého ministra Lajčáka týmto vyzývam, aby k  veci zaujal ako šéf rezortu stanovisko, keďže sa jedná o jeho zamestnanca a vyšetrovanie slovenského diplomata v zahraničí vyvoláva viacero otáznikov nad personálnou politikou tohto rezortu. 

Rovnako sa obraciam na slovenské médiá, aby si plnili svoju povinnosť  v zmysle tlačového zákona a neinformovali slovenskú verejnosť len o extrémistoch, ktorí protestujú proti imigrantom v Bratislave, ale aj o vyšetrovaní nášho diplomata prokuratúrou v súvislosti s podvodom za pol miliardy.

Je najvyšší čas, aby exprezident Michal Kováč prestal s trápnou komédiou v ktorej sa hrá na chudáka, ktorý nemá na lieky a opatrovateľku, ktorému musí na to poskytovať dotácie štát na úkor chudákov tisícov slovenských dôchodcov, ktorí musia prežiť zo žobráckych dôchodkov. Ak by to bola pravda bolo by hanbou, ak sa jeho syn s diplomatickým platom nedokáže postarať o vlastného otca. Je smutnou realitou slovenskej žurnalistiky, že tak ako o kauze Diamantovej bane všetky média zbabelo mlčia aj o prípade ukradnutého dedičstva. Pani Márii Svitanovej nepomohol ani nedávny protest priamo v budove Národnej rady SR, poslanec Radošovský za KDH jej blahosklonne povedal, že sa na to „Miša“ opýta. Rovnako ako presstitúti sa zachoval aj tzv. Slobodný vysielač, ktorý na návrh otvoriť túto tému nereagoval, čo svedčí o jeho podivnom pozadí a financovaní.

Túto výzvu zasielam na vedomie:

MZV SR
Veľvyslanectvo  Čínskej ľudovej republiky
Veľvyslanectvo Spolkovej republiky Nemecko

Alex Bondarčuk


 http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/exprezident-michal-kovac-nema-lieky.html

Exprezident Michal Kováč nemá na lieky. Prezradil nám svoj mesačný príjem

http://www.sme.sk/c/2129697/michal-kovac-ml-a-pripad-technopol.
Michal Kováč ml. a prípad Technopol

Slovenský ekonomický a kultúrny úrad Taipei

VEDÚCI ÚRADU
Photo        Michal KOVÁČ
vedúci úradu

Dátum narodenia: 5. 12. 1961
Titul: Ing.


VZDELANIE
1981 - 1985 Národohospodárska fakulta Ekonomickej univerzity, Bratislava


PROFESIONÁLNA KARIÉRA
1985 - 1987 CSOB banka, Bratislava
1987 - 1989 PZO Transakta, Bratislava
1989 - 1991 Agrokombinát Závada, Bratislava
1991 - 1996 SYCKO, s.r.o., Bratislava, majiteľ a generálny riaditeľ
1996 - 1998 ESPE HOME VIDEO, s.r.o., Bratislava, generálny riaditeľ
1999 - 2000 MZV a EZ SR, konzulárny odbor, referent
2000 – 2003 ZÚ India, vedúci konzulárneho oddelenia
2003 – 2005 MZV a EZ SR, riaditeľ teritoriálneho odboru pre Áziu a Pacifik (4TEO)
2005 – 2010 ZÚ Canberra, zástupca veľvyslanca
2010 – 2013 MZV a EZ SR, vedúci oddelenia pre Áziu na teritoriálnom odbore (6TEO)
2013 - vedúci Slovenského ekonomického a kultúrneho úradu v Taipei


ZNALOSŤ JAZYKOV
Anglicky, Nemecky

SLOVAK ECONOMIC AND CULTURAL OFFICE, TAIPEI

  • Country:Slovak Republic
  • Name:SLOVAK ECONOMIC AND CULTURAL OFFICE, TAIPEI
  • Address:Suite 1203, 12F, No. 333, Sec. 1, Keelung Rd., Taipei 11012, Taiwan, R.O.C.
  • Tel:8780-3231
  • Fax:2723-5096
  • Head of Mission:REPRESENTATIVE MR. MICHAL KOVAC
  • EMAIL:seco.taipei@mzv.sk

URL:http://www.mzv.sk/taipei


http://www.new0.net/

     

http://www.chinesedaily.com/focus_list.asp?no=c1383036.txt&lanmu=T04&readdate=6-27-2015http://history.n.yam.com/greatnews/politics/20140124/20140124073080.html


    Facebook


Hlavná stránka