"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

Kresťanská čistota a odvaha 76-ročnej Kristovej služobníčky Márie Svitanovej, v porovnaní s farizejmi na vysokých funkciách v Rímskokatolíckej Cirkvi

Listy Márie Svitanovej predstaviteľom RKCNaoko sa k Bohu hlásme, v skutočnosti Antikristovi slúžme!!! Tak rozmýšľam, koľko asi vysokých cirkevných hodnostárov patrí do tejto kategórie? Koľkí z nich stratili či nemajú rešpekt, strach a obavy pred samotným Nebeským Otcom? Ako je to možné, že na púťach či v kostoloch otvorene žehnajú Antikristovým plodom z ponovembrových vlád a parlamentov, arcizločincom, arcizlodejom, psychopaticko-sadistickým gaunerom, pričom viacerí z nich patria do kategórie masových vrahov, keď už 25 rokov drasticky, cynicky a vulgárne vykrádajú zdravotníctvo, kvôli čomu každoročne predčasne zomrie niekoľko tisíc nevinných slovenských občanov. Miesto toho, aby v kostoloch a na púťach v duchu učenia samotného Krista nahlas a zreteľne povedali – „von z tohto posvätného miesta služobníci diabla, Vy, ktorí cez ekonomiku a zločiny proti ľudskosti likvidujete vlastný národ, tu nie je pre Vás miesto.“ Realita nám ale ukazuje, že Cirkev je na strane týchto lotrov, teda, proti vlastnému národu.

Preto si pani Mária Svitanová, táto obyčajná žena, vrúcne veriaca kresťanka, už niekoľko rokov statočne a odhodlane bojuje s týmto politickým a cirkevným molochom, ako osamelý jedinec, zaslúži nielen našu úctu a obdiv, ale aj uverejnenie jej príbehu, na ktoré si netrúfa žiadne médium v zločineckom, zlodejskom, mafiánsko-gaunerskom, skorumpovanom a tzv. zvrchovanom Slovensku.
Súčasťou tohto článku sú aj rukou písané jej tri otvorené listy cirkevným hodnostárom, politikom a médiám, ktoré sú nosnou témou tohto článku.

Vladimír Pavlík

List M. Svitanovej z roku 2016
List M. Svitanovej z roku 2017
List M. Svitanovej z roku 2018

    Facebook


Hlavná stránka