"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

KEĎ PREZIDENT KISKA NEMÁ PRÁVOMOCI – ALE JEHO OBČIANSKA STATOČNOSŤ A ČESŤ SÚ V PRDELI

          Jeho Prezidentské Blahorodie Kiska je zvláštny tvor. V predvolebnom prezidentskom boji sa nám prezentoval ako desaťhviezdičkový dobrodej, neochvejný bojovník za pravdu a spravodlivosť, v čom mal bohatú podporu mimovládok a americkej administratívy, až nakoniec väčšina osprostených a mediálne vymasírovaných Slovákov mu dala svoj hlas pred najvyššie postaveným bielym koňom po politickej línii v rámci EÚ, v službách zločineckej smeráckej mafie Robertom Ficom. Dnes už možno konštatovať, obrazne povedané, so štipkou smutného humoru, že najlepšou voľbou by bol trojročný dostihový kôň Konrád. 

          Ako prvý krok sa jeho Prezidentské Blahorodie rozhodlo očistiť či „očistiť“ slovenskú justíciu, patriacu do kategórie najsmradľavejšej žumpy, kde cca 70 % jej predstaviteľov patrí do kategórie tých najsmradľavejších vyvrheľov a odľudov, ktorí si svoju nezávislosť predstavujú asi tak, že sa môžu správať ako psychopaticko-sadistické a zločinecké tlupy, na ktoré neplatia žiadne zákony. Paradoxne pritom, táto žumpová verbež si ešte vsugerovala, že jej zločinecké a úchylné rozhodnutia by mali byť rešpektované.

          Hneď po zložení prezidentského sľubu, mimochodom, že bude prezidentom všetkých občanov, sa pustil do očisty či „očisty“ slovenskej justície. Jeho prvé kroky mi pripomínali terénneho kohúta Kokrhela, ktorého po päťročnej sexuálnej abstinencii hodili medzi stovku nadržaných sliepok. Za hlavného vinníka označil Štefana Harabina a z toho mu vysvitlo, že slovenskú justíciu treba ODHARABINIZOVAŤ. A robil to veľmi dôsledne, v spojení s predsedníčkou Najvyššieho súdu SR JUDr. Danielou Švecovou a predsedníčkou Súdnej rady SR JUDr. Janou Bajánkovou. Lenže je tu jeden problém: na najvyššom súde je až päť právoplatných rozsudkov, kde sa konštatuje, že firmy pána Kisku BOHATLI CEZ ÚŽERNÍCKE ÚROKY NA SLOVENSKÝCH OBČANOCH.  

          Jeho prezidentské Blahorodie sa s obľubou vyhovára, že na to, či na hento nemá právomoci. Tak si myslím, že aj keby mal právomoci na všetko možné, naďalej by bol pochcaný a posraný z konkurznej justičnej mafie, z konkurznej mafie Zoroslava Kollára, slovenský parlament by nikdy nenazval zločineckou a protislovenskou organizáciou, kde sa všetky ekonomické a kriminálne zločiny, zločiny proti ľudskosti, veškeré zapredanectvo a vlastizrada cez zákony realizovali. Ešte tu vidím jednu možnosť v jeho zmenu, pokiaľ by sa mu americká administratíva a mimovládky zložili na špeciálne pampersky.

Ako dopadla pani Svitanová, keď sa obrátila na premiéra a prezidenta ohľadom exprezidenta Michala Kováča, ktorý okradol jej rodinu?

          Pani Svitanová je dôchodkyňa, úprimne veriaca kresťanka, ktorá sa už roky domáha spravodlivosti, keď ich rodinu exprezident Michal Kováč podvodmi okradol o majetok. Jej kauza už bola podrobne prezentovaná na tejto stránke a teraz budú zverejnené štyri najnovšie autentické dokumenty, z toho dva rukou písané listy z januára a februára 2016 premiérovi a prezidentovi, ako aj odpovede z týchto dvoch inštitúcií.

Vladimír Pavlík

    List pani Svitanovej prezidentovi Andrejovi Kiskovi    

Odpoveď
Kancelárie prezidetna

 

    List pani Svitanovej predsedovi vlády R. Ficovi    

Odpoveď
Kancelárie predsedu vlády SR

 

   PRINT RSS
Hlavná stránka