"...hlboko s Vami nesúhlasím, urobím však všetko pre to, aby ste mohol svoj názor slobodne hlásať" - Voltaire
Politici musia strpieť akékoľvek názory občanov - Inak tam nepatria!
Hlavná stránka

SLOVENSKÁ REPUBLIKA POD VEDENÍM SMERU-SOCIÁLNA MAFIA SA STÁVA ŠTÁTOM, KTORÝ OFICIALNE KRYJE ZLOČINCOV DIPLOMATICKOU IMUNITOU

Dňa 31. augusta 2015  všetky slovenské mainstremové média na čele s pseudoverejnoprávnou RTVS oficiálne potvrdili, že sú neoddeliteľnou súčasťou zločineckého systému, ktorý zavládol na Slovensku po vzniku samostatnej SR.  Nástupníctvo po  politicko-zločineckej organizovanej skupine HZDS úspešne za pomoci  „ovčanov“ prevzal  Smer –Sociálna mafia, vedená najvyššie postaveným bielym koňom Róbertom Ficom a jeho mafiánskymi ministrami Kaliňákom, Počiatkom, Glváčom a Lajčákom.  Na Taiwane zatknutý megapodvodník LO podľa najnovších informácii prehovoril a ako sa vraví v snahe zachrániť si krupón hodil do placu Michala Kováča  a vládu SR, takže ďalší priebeh vyšetrovania bude určite ešte zaujímavý ako potvrdzujú viaceré Taiwanské noviny, ktoré o kauze informujú. http://www.appledaily.com.tw/realtimenews/article/new/20150829/680508/ a je z nich viac ako zrejme, že bez Kováča a Vlády SR, ktorí si získali dôveru investorov by tento megapodvod nebol nikdy možný, pretože Američania nie sú diletanti, ktorí pustia na burzu a umožnia obchodovať s akciami hocijakému pokútnemu obchodníkovi s búrskymi orieškami alebo ovčím syrom.

O úspešnom obchodovaní s akciami by vedel určite viac povedať minister vnútra Kaliňák, ktorého meno sa objavuje na vládnej stránke medzi organizátormi  návrhu na prijatie študentov z Taiwanu, ktorý je bližšie uvedený v predošlej časti a nie je vylúčený ani jeho možný súvis s aktivitami Michala Kováča ml.


https://tw.news.yahoo.com/video

Na rozdiel od RTVS a SME Taiwanská prokuratúra sa začína seriózne zaoberať aj  kauzou Technopol, pretože existuje dôvodné podozrenie, že Michala Kováča na tento podvod najali podobne ako v kauze Technopol.  Práve z tohto dôvodu Michal Kováč údajne  odmieta prísť na výsluch  na čo  má podľa diplomatickej imunity právo.  V Závere  článku uverejnenom na  stránke http://news.ltn.com.tw/news/society/breakingnews/1427228  sa uvádza, že  slovenská strana bola  vyzvaná na uvoľnenie Michala Kováča kvôli vyšetrovaniu z funkcie.

RTVS, TV Markiza a TA3, ktoré sa stali prostitútkami politických stráín a finančných oligarchov, ignorujúc medzinárodné vyšetrovanie burzového megapodvodu, v ktorom sa opäť tak ako v kauze Technopol stal hlavným protagonistom syn exprezidenta Michal Kováč ml. a o ktorom informuje väčšina sveta, spustili pri príležitosti 20. výročia tzv. „únosu“, v tom čase Interpolom žiadaného a podozrivého z podvodu Michala Kováča ml., unisono emotívne tirády o obrovskej krivde, ktorá sa stala Kováčovej rodine.  Ani slovo o výsledku vyšetrovanie kauzy Technopol, ktorej vyšetreniu zabránila nemeckej prokuratúre práve diplomatická imunita mladého Kováča a samozrejme ani slovo o megapodvode na Taiwane v ktorom čoraz viac lieta práve šéf Slovenského ekonomického  a kultúrneho úradu v Taipei Michal Kováč, ktorý v spolupráci s organizovanou zločineckou skupinou zo slovenskej Chirany, bez aktívnej obchodnej činnosti, dokázal vyrobiť  špičkovú svetovú firmu so zdravotníckym materiálom kooperujúcu s ázijskou spoločnosťou Zodic, ktorej akcie sa za podivnej pasivity a nečinnosti  amerických úradov dostali na svetovú burzu. Výsledok na seba nenechal dlho čakať. Po zatknutí 14 člennej skupiny podvodníkov na čele s pánom LO ziskuchtivým majiteľom akcii ostali len oči pre plač. 

Rovnaké vymývanie mozgov spustil aj denník SME, ako potvrdzuje jeho článok s názvom Advokát Michala Kováča ml.: Odpočúvali nás, sledovali, poliali mi auto benzínom a podpálili http://www.sme.sk/c/7984425/advokat-michala-kovaca-ml-odpocuvali-nas-sledovali-poliali-mi-auto-benzinom-a-podpalili.html#ixzz3kFYlyQjm v ktorom vyplakáva dôverník ŠtB a podľa sociálnej siete http://foaf.sk/ludia/598193  multipodnikateľ  a člen dozorných rád JUDr. Ján Havlát.

Ministerstvo zahraničných veci po vedením bývalého moskovského „rozviedčika  “, dnes vo farbách EÚ Lajčáka,  začalo „zatĺkať“ ako sa len dalo. V každom normálnom štáte by bol podozrivý odvolaný z funkcie a zbavený imunity, aby sa umožnilo riadne vyšetrovanie. Pomaly ale isto začína podvod na Taiwane presakovať a zasahovať aj do  najvyšších kruhov vlády Slovenskej republiky, čo stále viac potvrdzuje, že Kováča nemôžu zbaviť imunity len preto, aby si nepustil hubu na špacír.

Jedine v zločineckom štáte, akým sa stala Slovenská republika, je možné, aby sa diplomatom stala osoba podozrivá z podvodu a aby takejto osobe Národný bezpečnostný úrad (NBÚ) vydal  previerku. Existuje totiž podozrenie, že Michal Kováč ani neprešiel bezpečnostnou previerkou a že sa porušuje  medzinárodný protokol o diplomacii, keďže  sa stal diplomatom nezákonne, berúc v úvahu  či sa za  zahladzujúci trest považuje aj amnestia a udelenie milosti jeho   vlastným otcom.

  Z oficiálnej  Správy o stave a výsledkoch ekonomickej diplomacie za rok 2012 sa dá totiž zistiť, že s podvodníckou spoločnosťou Zodic prebiehali čulé kontakty, ktoré by mali byť predmetom záujmu SIS a NKÚ. Sotva však možno predpokladať, že sa nájde na Slovensku v radoch opozície niekto odvážny, kto požiada v zmysle infozákona Vládu SR a  Ministerstvo zahraničných veci  o poskytnutie informácii o bližších podrobnostiach a osude tzv. rozšírených investícií v SR   dnes  z podvodu vyšetrovanej spoločnosti  ZODIC Light World Tech., Inc. a  Delta Electronics.

Z tejto správy je mimoriadne zaujímavá časť v ktorej sa uvádza:

Ambíciou ministerstva je vytvoriť zásobník investičných projektov, ktoré iniciovali alebo do realizácie ktorých boli zapojené ZÚ a monitorovať ich priebeh a vplyv na prijímané opatrenia vládou Slovenskej republiky na zvýšenie rastu a zamestnanosti. Realizované, príp. rozpracované projekty v roku 2012 sú uvedené v prílohe 1. Medzi najaktívnejšie ZÚ v oblasti podpory investičných projektov patria ZÚ Kyjev, Jakarta, Belehrad, Moskva, Brusel, Kodaň, Berlín, Hanoj a Podgorica, do investičných projektov bolo zapojených aj ďalších 28 ZÚ -  Abuja, Atény, Bern, Buenos Aires, Bukurešť, Canberra, Dillí, Haag, Helsinki, Kuvajt, Ľubľana, Madrid, Mexiko, Minsk, Nairobi, Ottawa, Peking, Praha, Riga, Rím, Soul, Štokholm, Taipei, Tel Aviv, Tirana, Tokio a Varšava a generálny konzulát v Mníchove.

http://hsr.rokovania.sk/5509812013-red1/

Správa o stave a výsledkoch ekonomickej diplomacie za rok 2012
15


Číslo materiálu:

550.981/2013-RED1

Rezort:

ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR

Rezortné číslo:

 

Predkladateľ:

podpredseda vlády a minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR

Podnet:

 

Stav rokovania:

 

Výsledok rokovania:

 

Obsah:

Stanovisko:

Z vysielania Slovenského rozhlasu sa slovenskí plebejci a poddaní okrem toho, že je potrebné na večné veky ľutovať ukrivdeného Michala Kováča tiež dozvedeli, že vláda podniká účinné kroky proti pravicovým extrémistom, ktorí sa snažia pre svoje politické ambície zneužiť strach občanov z tisícov imigrantov z Afriky, ktorým bývalí kolonizátori z Európy  vybombardovali ich domáce krajiny a teraz sa rozhodli natlačiť do už aj bez nich preplnenej Európy.  Takže propaganda a vymývanie mozgov  réžii Smeru –Sociálna mafia funguje na 100%. 

Alex Bondarčuk


   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
Hlavná stránka