Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

PREČO NEVERÍM KOTLEBOVI
ROZHOVOR S VETERÁNOM PROTIKOMUNISTICKÉHO ODBOJA

   
Začiatkom mája sme na necenzurovaných stránkach informovali čitateľov  o podaní návrhu  bývalého politického väzňa a veterána protikomunistického odboja Františka Bednára  na novelu zákona o zvyšovaní veku odchodu do dôchodku, ktorý  predložil 150 poslancom NR SR, vrátane 14 poslancov poslaneckého klubu Kotleba-ĽSNS, z ktorých ani jeden neodpovedal.   Vtedy sme avizovali, že požiadame  Františka Bednár, aby nám povedal aký má názor na Mariána Kotlebu a jeho stranu.
Podrobnosti o tomto návrhu sú uvedené v príspevku  s názvom KOĽKÍ ZO 150 POSLANCOV NR SR SA SVOJÍM IGNORANTSTVOM A ZBABELÝM MLČANÍM STANÚ SPOLUPÁCHATEĽMI NA EKONOMICKOM HOLOKAUSTE VLASTNÝCH OBČANOV ZVYŠOVANÍM VEKU ODCHODU DO DÔCHODKU?  
Keďže sa  František Bednár v relácii Bez cenzúry s názvom „Od KDH po Kotleba ĽSNS a skupinu spojencov Izraela“ na Slobodnom vysielači tejto téme dosť podrobne venoval,   považovali sme za povinnosť oboznámiť našich čitateľov s niektorými jeho názormi aj touto formou.

Admin: Na Slobodnom vysielači ste vysvetľoval   čo má spoločné KDH s Kotlebovou ĽSNS a uviedol, že   KDH je obrovskou premárnenou šancou skutočne kresťanskej politickej strany, ktorú Slovensku potrebovalo po novembri 1989 a že máte vážne obavy, že sa premárnenou šancou stane aj strana Kotleba ĽSNS.  Prečo si to myslíte?

F. B.:  Hovoril som o pozadí  vzniku niektorých politických strán a hnutí po privatizačnom prevrate v roku 1989. Všetky mali totiž spoločné, že v nich mali vplyv bývalé nomenklatúrne štruktúry   a agenti ŠtB , VKR a KGB a výnimkou nebolo ani  Kresťanskodemokratické hnutie z ktorého sa postupne vyklonovala SDK neskôr SDKÚ Mikuláša Durindu, Nova Daniela Lipšica a nakoniec Sieť Radoslava Procházku.  Politickou kolískou všetkých  týchto menovaných bolo totiž KDH o čom sa hovorí  málo a ešte menej sa hovorí  o tom, že KDH z tohto dôvodu rovnako ako HZDS nesie  svoj podiel viny za  súčasnú mizérii v akej sa nachádza  ekonomicky nesvojprávne Slovensko 26 rokov po novembrovom prevrate.
Z KDH ako bývalej  supernovy už toho veľa neostalo.  Posledným veľkým treskom mal byť Danielom Lipšicom avizovaný prerod tejto vyhasínajúcej hviezdy aspoň na životaschopnú kométu, lenže s danajským darom, ktorý dostalo KDH do vienka  od Jána Čarnogurského už pri narodení v podobe lavírujúceho subjektu, ktorý nevie či je Jano alebo Jana, je to dosť ťažké. Čarom nechceného sa stalo, že KDH dostali na politické smetisko v marcových voľbách jeho vlastní voliči, ktorí volili Kotlebovu ĽSNS. Ako sa mi priznali viacerí kresťanskí aktivisti, práve tých  niekoľko stoviek  hlasov, ktoré KDH chýbali k 5 percentám dostal Kotleba.

Mariána Kotlebu, poznám  od roku 2006,v  roku 2011 som prijal jeho  ponuku kandidovať za ĽSNS  a keďže  ma po voľbách v roku 2012 zbavil  funkcie okresného koordinátora ĽSNS len za to, že som chcel spolu s inými okresnými koordinátormi zmeniť stanovy a takto rozšíriť členskú základňu, môžem sa preto kompetentne vyjadriť k jeho osobe.
Nechcem, aby sa to bralo  osobne, ide mi len o to, aby to  s Kotlebovou ĽSNS nedopadlo ako s KDH, pretože vždy bolo, je a bude  všetko v prvom rade o  dôvere a dodržaní slova.
A ja po určitých skúsenostiach hovorím, že Marián Kotleba podľa mňa nie je ten, kto drží slovo a na koho a dá spoľahnúť!

Admin: Vysvetlite bližšie prečo mu teda neveríte.

F.B.: Takže poďme od začiatku, v roku 2006 organizovalo združenie politických väzňov, ktorého som bol vtedy predsedom pietnu akciu pri pamätníku usmrtených na hraniciach v Kežmarku.  Ako zvyčajne pozvali sme všetky politické strany a medzi inými aj na odporúčanie nášho člena Vlada Pavlíka aj  dnes už zrušenú SP –NS. Na pietnej akcii sa zúčastnil Marián Kotleba s ktorým som sa vtedy spoznal. Združeniu tým vznikli obrovské problémy a dostalo sa do nemilosti pretože sa proti nám ihneď spustila v hlavných médiách kampaň s titulkami. „ V Kežmarku dostali priestor extrémisti“. V Poprade nám dokonca chceli zakázať pietnu spomienku pri Pamätníku obetiam okupácie 21. augusta 1968.  V roku  2011 mi dal Marián Kotleba  ponuku kandidovať za ĽSNS. Mal som vtedy dve podmienky:

-  aby ĽSNS prijala ako hlavný bod programu      presadenie   prešetrenia privatizačných   ekonomických zločinov a navrátenie     rozkradnutého majetku

-  a aby sa na mítingoch s verejnosťou nepoužíval pozdrav Na stráž! Teda, aby  otázku vysporiadania sa s obdobím 1. Slovenského  štátu a popravu prezidenta Tisa  riešili nezávislí historici a netraumatizovala sa tým spoločnosť. Stručne povedané, aby sme sa zaoberali súčasnosťou a budúcnosťou a nebazírovali na minulosti spred 70 rokov. 

 Marián Kotleba mi sľúbil, že ich splní. Už vtedy som ĽSNS upozorňoval, že môžu byť predčasné voľby a je potrebné prijať volebný program s hlavným bodom, ktorý by deklaroval, že  vysoká politika nesmie  byť najorganizovanejšou zločineckou profesiou ako navrhoval Vladimír Pavlík.  Došlo na moje slová  a predčasné voľby boli skutočne vyhlásené. V Banskej Bystrici som sa zúčastnil na tvorbe 10 bodového volebného programu s názvomDesatoro Ľudovej strany naše Slovensko na odstránenie následkov zločinov spáchaných politikmi po novembri 1989 a nastolenie sociálnej spravodlivosti,
kde som okrem tohto názvu a bodu č. 1, navrhol, aby poslanci za ĽSNS išli do volieb s návrhom  na 30% zníženie poslaneckého platu. Bod č. 1 o prešetrení privatizácie prijali, ale s návrhom na zníženie platov poslancov ma vysmiali s tým, že nebudú robiť zadarmo!  Keď bol následne  uverejnený volebný program na stránke ĽSNS, zistili sme s Vladom Pavlíkom, že bod. č. 1 ako  sme ho navrhovali do  programu nedali:   Znenie tohto bodu bolo: Za pomoci občanov dosiahneme, aby vysoká politika nebola najorganizovanejšou a najzločineckejšou profesiou. Politici musia  niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia a byť trestne stíhaní za zneužitie právomoci a to aj z nedbanlivosti. Prešetríme privatizáciu strategických podnikov, pôvod majetku finančných oligarchov  a rozkradnutý majetok navrátime do vlastníctva štátu.

Spoločne s Vladom Pavlíkom sme žiadali Mariána Kotlebu, aby nám vysvetlil prečo to do programu nedali. Povedal  nám, že to niektorí z ĽSNS považujú za utópiu.

Tu by som doplnil, že týmto sa len potvrdilo, že na Slovensku neexistuje žiadna politická strana za ktorou by nestal nejaký  ponovembrový zbohatlík alebo oligarcha väčšieho  či menšieho  formátu a ani ĽSNS nie je  výnimkou. Pre týchto ľudí je politika len biznis a ďalší spôsob ako získať vplyv a štátne zákazky.  Keďže skoro každý z týchto žralokov   prišiel k peniazom  pokútnym spôsobom  je vylúčené, aby podporovali stranu, ktorá by chcela prešetrovať privatizáciu, pôvod majetku oligarchov,  alebo konkurznú mafiu. To vysvetľuje prečo  Kotleba zmenil názor a bod. č. 1 označil za utópiu.  
Pýtam sa,  keď je to utópia, prečo majú všetci zlodeji a zbohatlíci, panický strach, z toho, že sa nájde politická strana, ktorá by to mala ako hlavný bod programu a ktorá by získala pre presadenie tohto programu aj podporu občanov?  A tiež sa pýtam, prečo hneď v zárodku každého kto sa otvorene postaví proti politickej a konkurznej mafii ihneď začnú spochybňovať a diskreditovať tak ako Pavlíka, Bobekovú či Bavolára? Odpoveď je jednoduchá, ak by na Slovensku existovala politická strana, ktorá nie je závislá na špinavých peniazoch grázlov, ktorí sa skrývajú v pozadí, existuje dostatok dôkazov a dokumentov o ekonomických zločinoch spáchaných po novembri 1989,  ktoré sú preukázateľne pokračovaním zločinov komunizmu a preto je našou  zákonnou povinnosťou  požiadať USA  a EÚ o súčinnosť a spoluprácu  pri odsúdení týchto zločinov, vrátane zablokovanie účtov páchateľov v zahraničných bankách. Ak to Západ odmietne a bude páchateľov kryť, stane sa spolupáchateľom   zločinov komunizmu a týmto máme plné právo podať medzinárodnú žalobu a následne  sa obrátiť na Ruskú federáciu a Čínu so žiadosťou o pomoc nakoľko USA a EÚ zakrývajú  zločiny komunizmu spáchané po novembri  1989 v Bývalom Československu, a  to by bol totálny výsmech politiky západu, pretože by sme sa obracali na  štáty, ktoré oni označujú ako komunistické a porušujúce ľudské práva. 
Tu by som pripomenul  operáciu KGB  Golgota, ktorú pripravoval  Generál KGB Michail Ljubimov a o ktorej sa vôbec nehovorí.  Rok 1989 a neskorší rozpad ZSSR  preto nebola žiadna náhoda.  Tento nepodarený plán KGB na  nahradenie  ekonomicky kolabujúceho socializmu  tým najdravejším a najbezohľadnejším kapitalizmom namiesto sociálne mierneho   kapitalizmu švédskeho  typu by si vyžadoval podrobnejšie vysvetlenie,  poviem len veľmi stručne o čo išlo. KGB  presadila zavedenie takého brutálneho  kapitalizmu –doslova krížovej cesty na Golgotu, že sa ľudia budú modliť, aby  voľby vyhrali komunisti.   Operácia skrachovala na tom, že  komunisti zistili  že je pre nich výhodnejšie stať sa kapitalistami  a navyše, že sa dá na tejto akcii KGB  perfektne zarobiť.  Všetci politici z novembra 1989 si preto museli byť  vedomí, že zavedenie tohto najhnusnejšieho  kapitalizmu  neunesú tisíce ľudí, ktorí skončia na ulici alebo spáchajú samovraždu. Máme preto plné morálne právo podať na nich žalobu medzinárodnému súdu v Haagu a obviniť ich zo spolupáchateľstva na operácii Golgota bez ohľadu na to, či to robili úmyselne alebo z nedbanlivosti,  Práve to sme chceli presadiť v programe ĽSNS.

Pri dobrej kampani a získaní podpory občanov by bolo  viac ako isté, že politickí zločinci by mali o reklamu postarané a keďže by sme ich obvinili z genocídy s fašistickými prvkami boli by po celom svete odsudzovaní podobne ako nacistickí zločinci a Kotlebova ĽSNS by sa tak zbavila nálepky fašizmu.  Tu by som ešte spomenul jeden krásny výrok môjho kolegu, ktorý povedal , že ak chcem znefunkčniť a zlikvidovať nejakú inštitúciu, stačí len dodržiavať zákony a nariadenia.  Zabávam sa ako začal dodržiavať zákony Štefan Harabín potom čo ho hodili cez palubu, a ihneď mal tento štát problém,  napríklad s inšpekciou MV SR, ktorá kontroluje samu seba. Ak by sa totiž začali dodržiavať zákony a všeobecná deklarácia ľudských práv OSN, či základná listina ľudských práv a slobôd, som presvedčený  že mnohí premiéri či ministri, súčasní alebo bývalí, dnes by určite skončili v base.

 S Vladom Pavlíkom sme Kotlebovi oznámili, že pokiaľ bod. č. 1 nebude vo volebnom programe, stiahneme svoju kandidatúru do volieb do NRSR. Pavlík kandidoval na treťom mieste, ja na piatom.
Po tejto našej hrozbe sa bod č. 1 nakoniec  do programu dostal v čiastočne oklieštenej podobe. Zámerne sa však v tomto desatore vynechala veta za pomoci občanov a prešetrenie pôvodu majetku finančných oligarchov.
 Už vtedy som sa zamýšľal nad tým, kto mal na Kotlebu taký vplyv, že nedodžal slovo, ktoré dal. A keďže mám bohaté skúsenosti s  podrazármi a konfidentmi z väzenia, ktorí by Vás predali za kus chleba, má pre mňa veľký význam životná múdrosť  Slovo robí chlapa.  Zažil som totiž podraz keď ma spoluväzeň, ktorý bol so mnou roky na cele udal v roku 1988 za prípravu na záškodníctvo vydávaním inštrukcii jednému väzňovi, ktorý mal byť prepustený na slobodu a mal prevádzať nátlakové akcie pomocou výbušnín na výrobnej a nevýrobnej sfére, ktorými mal donútiť režim, aby prepustil politických väzňov a umožnil im odchod na Západ. Tomuto konfidentovi za to sľúbili prepustenie zo zdravotných dôvodov a mne to vynieslo mesiac pred prevratom v roku 1989 ďalších  5,5 roka k 14 ročnému trestu navyše. Preto posudzujem ľudí podľa toho či dokážu dodržať slovo a dané sľuby.

  Ako som zistil v tom čase mal na Kotlebove rozhodnutia veľký vplyv podnikateľ v minulosti prepojený s HZDS Miroslav Belička, ktorý ho vtedy rozvážal v známom  luxusnom Hummri  so zebrovým zafarbením. Začiatkom roku 2012 bol  Kotleba zaskočený protestmi gorila, na ktorých sa nám neodporúčal zúčastňovať, čomu som vôbec nerozumel.

 Pred voľbami sa natáčal celovečerný film Zamatoví teroristi v ktorom som vystupoval v jednej časti ako organizátor prípravy atentátu na generálneho  tajomníka ÚV KSČ Gustáva Husáka a ideologického tajomníka Vasila Biľaka. Keď pôvodne tam režiséri chceli zakomponovať aj moju účasť v ĽSNS a natáčalo sa aj pred budovou NR SR kedy bol deň otvorených dverí a na jednom z protestov ĽSNS v Bratislave, Kotlebu to zaujalo a chcel  to využiť v predvolebnej kampani. Ako sa ale vtedy hovorilo Kotleba mieni a ľudia v pozadí resp. Belička mení a z použitia  tohto filmu v kampani nebolo nič.

Paradoxne natáčanie filmu s účasťou Kotlebu a ĽSNS prinieslo režisérom neskôr značné problémy a tieto pasáže sa nakoniec do filmu nedostali. Pri prezentácii tohto filmu, ktorý získal niekoľko zahraničných ocenení a na Slovensku ho premietali na druhom programe len v nočných hodinách, prvá otázka prítomných novinárov sa netýkala filmu ale toho či je pravdou, že som v roku 2012 kandidoval za ĽSNS. Vzápätí sa pustili média do režisérov a na webovom portáli www.jetotak.sk  vyšiel článok s názvom Zamatová podpora Kotlebovcov, hoci som v tom čase už bol z ĽS NS dávno vyhodený. Aj neskôr ma označovali ako extrémistu a dokonca bývalý Popradský primátor Danko o mne pred komunálnymi voľbami v roku 2014 verejne vyhlásil, že presadzujem  kotlebizáciu spoločnosti a nenávistný extrémizmus.

            Vrátim sa však k  voľbám v roku 2012. Už vôbec som vtedy nerozumel rozhodnutiu na podnet Beličku odmietnuť vo volebnej kampani zákonom stanovený čas v TV Markíza a TA 3 čo vtedy kritizovali viacerí členovia ĽSNS, a boli toho názoru, že ak tam nechcel ísť Kotleba mal tam pustiť aspoň Pavlíka alebo niekoho iného, čo by určite zlepšilo volebný výsledok ĽSNS , ktorý bol vtedy 1,58 %. ĽSNS už vtedy mala šancu získať minimálne peniaze za volebné hlasy, čo by ju posunulo ďalej a pri dobrej kampani vo voľbách v roku 2016 by bol jej volebný výsledok na úrovni minimálne 15 %. Po voľbách v roku 2012 kedy ĽSNS dosiahla v Poprade vyše 5% a v niektorých a obciach na Východnom Slovensku viac ako  16 %, sme podali návrh na zmenu stanov, aby sme získali nových členov a zároveň príjmy do pokladne ĽSNS z členských príspevkov pre  pokračovanie v komunálnych voľbách na celom Slovensku.  Keďže stanovy ĽSNS neumožňovali prijímanie členov okresnými organizáciami a o prijímaní členov rozhodovalo len predsedníctvo ĽSNS,  navrhli sme ich zmeniť tak,  aby prijímanie nových členov bolo v kompetencii okresných organizácii ako je to bežné v iných politických stranách.  Návrh stanov bol pokladaný ako som sa dozvedel za podrývanie autority vodcu a v marci som dostal od Mariána Kotlebu mail s týmto textom:

Po obdržaní tohto mailu som pochopil, že som dostal od   ĽS NS kopačky a som nežiaduci podobne ako Vladimír Pavlík, ktorý bol postupne na podnet Beličku eliminovaný len preto lebo sa pokúšal dať ĽSNS ľudský rozmer, ktorý je podľa mňa  pre obyčajných ľudí dôležitejší ako kresťanský a národný. Pretože bez ľudskosti k blížnemu nikdy nebudeme skutočnými kresťanmi ani skutočnými národu oddanými vlastencami 
S odstupom času preto analyzujem súvislosti a musím s poľutovaním konštatovať, že pokiaľ sa Marián Kotleba obklopil vyhorenými politikmi z HZDS, ktorí sa chcú cez ĽSNS opäť recyklovať do politiky ako Cuper či Zelenayová, ak v pozadí financovania ĽSNS je údajne  eštébak Vladimír Soták či iní, ktorých nebudem menovať, a ak  Kotleba nedokáže potlačiť svoje ego, nikdy sa nestane slovenským Hlinkom, ktorý zjednocuje, ale bude len pokračovať v chybách,  ktorých sa dopustilo KDH a stane sa len ďalším arogantným papalášom. 

 Po skúsenostiach s Kotlebom môžem povedať, že ĽSNS pod jeho vedením sotva bude mať ľudský rozmer  ako chcel Pavlík a sotva sa postaví proti politickej mafii ako som navrhoval ja. Ak sa mýlim budem veľmi rád keď niekto vyvedie z omylu. 

Bohužiaľ od Kotlebu na poste Župana som očakával, že napadne protiústavnú privatizáciu vody zahraničnou nadnárodnou spoločnosťou Veolia v Banskobystrickom kraji za ktorou stal súčasný prezident SFZ Kováčik, Ficov blízky priateľ, keďže podľa článku 4. Ústavy SR, nerastné bohatstvo, podzemné vody, prírodné liečivé zdroje a vodné toky sú vo vlastníctve Slovenskej republiky preto nesmú byť ani skryto privatizované. Bližšie podrobnosti na:
https://beo.sk/environmentalistika/387-privatizacia-vody-definitivny-koniec-nasej-slobody
PREČO SA ZBABELEC KOTLEBA A FALOŠNÝ POPULISTA FICO NIKDY NEOZVALI PROTI PROTIÚSTAVNEJ PRIVATIZÁCII VODY V BANSKOBYSTRICKOM KRAJI?   
Súčasne pasívne pôsobenie Kotleba - ĽSNS v NR SR a ignorovanie všetkých podnetov a výziev, ktoré poslanecký klub dostal  len potvrdzuje, že táto strana oligarchom neublíži, pretože sa naučila chytráčiť a   prijať pravidla hry tohto systému, veď sú za to už aj dobre platení z daní občanov a paradoxne už aj oni parazitujú na systéme. Jedine poslanecký asistent Marián Mišún sa vzdal časti mzdy. Neúčasť a zdržanie sa hlasovania poslancov za Kotleba -ĽSNS  v predvečer vraždy Róbetra Remiáša, ktorej vyšetreniu bránia Mečiarove amnestie, len potvrdilo vplyv ľudí v minulosti prepojených s HZDS. http://necenzurovane.net/mk/mk1.html

 S poľutovaním musím konštatovať, že Marián Kotleba považuje za samozrejmosť,  ak ho všetci bránia vlastným telom ako v Šarišských Michaľanoch pri zákroku Kaliňákovho MV, na druhej  strane je ľahostajný a chladný ak treba pomôcť iným, ako sa o tom presvedčil pri vykonštruovanom obvinení za účasť na predvolebnom mítingu ĽSNS v Košiciach Šaci Lukáš Gemza alebo Marián Magát pri zatknutí políciou na proteste v Prahe.  Keďže ma určite Kotlebovi priaznivci obvinia z osočovania, vyzval som  ho na verejnú diskusiu v relácii Bez cenzúry, kde by som sa ho okrem toho čo som povedal aj  rád opýtal prečo  poslanecký klub jeho strany ignoroval viacero výziev, napríklad aj výzvu kpt. Dabača, aby  poslanci Kotleba - ĽSNS podali návrh na zbavenie mlčanlivosti Mgr. Martina Bavolára, bývalého príslušníka SIS vo veci prepojenia politikov na organizovaný zločin, súčasne aj poskytnutie štatútu chráneného svedka.
 Prečo ignorovali podanie návrhu na prešetrenie informácii týkajúcich sa konkurznej mafie, vrážd bielych koní, ktoré sú publikované v Svedectve bývalej mafiánovej svokry a požiadavku, aby autorke tohto svedectva Ing. Dane Bobekovej, bol poskytnutý  štatút chráneného svedka.


Marian Kotleba s trnavským županom Tiborom Mikušom (v strede) a podnikateľom Vladimírom Sotákom. (Zdroj: TASR)
Registračné protokoly agentúrnych a operatívnych zväzkov Štátnej bezpečnostihttp://www.upn.gov.sk/regpro/vysledky-vyhladavania Vladimír Soták

http://foaf.sk/ludia/636594

Rád by som sa ho opýtal aj na to, prečo ani jeden z poslancov neodpovedal na môj podnet, aby bol podaný návrh na zmenu zákona o navyšovaní veku odchodu do dôchodku.
KDH pri vzniku prorokovali kariéru superstár, lebo si do vienka dalo dovtedy potláčanú ideu kresťanstva, ktorá sa postupom rokov totality stala ikonou demokracie podobne ako si dnes dala do vienka Kotleba ĽSNS princíp kresťanský, národný a sociálny. KDH skončilo preto, lebo nikdy nebolo kresťanské a chýbalo mu to hlavné - ľudskosť.  Či bude Kotlebová ĽSNS kresťanská, národná a sociálna ukáže čas.

Admin: Ako vidíte ďalšiu perspektívu a šance Kotlebovej strany priniesť pre Slovensku skutočnú a radikálnu zmenu, ktorú by pocítili aj slovenskí občania?

F.B.:  Kotleba ĽSNS okrem cigánov a všeobecných fráz o imigrantoch, vystúpení z NATO a EÚ nemá agendu. Jej volebný program  je len prázdny populizmus a amaterizmus nerealizovateľných tzv. rýchlych riešení, čo ľudia za nejaký čas sami zistia.  Najväčším Problémom tejto strany je, že nemá žiadny koaličný potenciál pre účasť vo vláde po ďalších voľbách, ktoré budú s veľkou pravdepodobnosťou predčasné.  Neschopnosť spolupracovať sa strane môže vypomstiť, pretože namýšľať si a čakať,  že táto strana bude vládnuť sama s jedným vodcom, je falošná ilúzia. Ak Kotlebová  ĽSNS nedokáže prekročiť svoj tieň a nebude schopná spolupracovať, stane sa len ďalšou zo strán parazitujúcich na systéme a z daní slovenských občanov, ktorí sa z prázdnych rečí nenajedia.
Problémom Kotlebu je, že vďaka agende 1. Slovenského štátu, nezáujmu „odfašizovať“ sa   a absencii osobností v strane, ktoré s touto agendou nemajú nič spoločné, je neprijateľný nielen pre Západ ale aj pre Ruskú federáciu, a hrozí, že v prípade ak by sa dostal k moci dostane Slovensko do izolácie ako Mečiar.

Nezabúdajme, že budúcnosť EÚ je neistá a ňou aj budúcnosť súčasnej vlády a celkovo tohto systému.  Kotlebovu  stranu, ak by bola reálnou hrozbou, môžu kedykoľvek zrušiť ako SP NS. V tom prípade bude potrebné vytvoriť  alternatívou aj pre voličov ĽSNS. Kotleba vyhral síce bitku ale nie vojnu.  Značná časť voličov ho volila z protestu proti systému a ak sa nájde iná alternatíva a Kotleba sklame, títo voliči ho viac voliť nebudú.
Ak by bol Kotleba skutočne hrozbou, na MV SR a SIS nie sú až tak blbí, žeby rušili Kotleba ĽSNS teraz alebo o rok.  Chytrákov ako Schlosár je u nich tiež dosť a ak to urobia, tak  v termíne  tesne pred podávaním kandidátnych listín do volieb, tak aby MK nestihol termín na presun svojich ľudí na kandidátku záložnej strany.  
Pre nich nie jej problém vydať rozsudok NS SR s dátumom  pred podávaním kandidátnych listín a poslať mu to neskôr,  aby nestihol vytiahnuť rezervnú stranu o ktorej vedia,  že ju ma zaregistrovanú.  Potom sa môže Kotleba spoločne s Cuperom už len tak sťažovať na ÚS SR a to mu bude platne ako padák v ponorke. Koľko z tých 200 000 voličov by vyšlo do ulíc?
Ja  osobne si  myslím, že systém  to ani nebude musieť urobiť pretože Kotleba sa prispôsobí a tak ako  oni proti politickej mafii nikdy nepôjde a z proticigánskej a ostatnej jeho  agendy si urobí len dobrý biznis, čo systém bude brať len ako nutné zlo podobne ako na Západe, kde podobné strany už roky v politike pôsobia bez možnosti systém ohroziť.  Skrátka psi brechajú ale karavána ide ďalej.


Ďakujem za rozhovor.


 https://www.youtube.com/watch?v=B2XFGP8mwow

Bez cenzúry 12.06.2016 od KDH po Kotleba ĽSNS a skupinu spojencov Izraela
https://soundcloud.com/slobodnyvysielac/slobodny-vysielac-bez-cenzury-54-2016-06-12?in=slobodnyvysielac/sets/bez-cenzury

Bez cenzúry 22.05.2016 od Zamatu k politickej mafii
https://soundcloud.com/slobodnyvysielac/bez-cenzury-2016-05-22-od-zamatu-k-politickej-mafii


Bez cenzúry 29.05.2016 Slovenskí komunistickí prezidenti - alebo od Kováča po Kisku 1. časť
https://soundcloud.com/slobodnyvysielac/bez-cenzury-2016-05-29-slovenski-komunisticki-prezidenti-alebo-od-kovaca-po-kisku


Bez cenzúry 05.06.2016 Slovenskí komunistickí prezidenti - alebo od Kováča po Kisku 2. časť
https://soundcloud.com/slobodnyvysielac/bez-cenzury-2016-06-05-slovenski-komunisticki-prezidenti-alebo-od-kovaca-po-kisku-2-cast
   PRINT RSS
             
Hlavná stránka