Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

OTVORENÝ LIST – VÝZVA PREDSEDOVI ĽUDOVEJ STRANY NAŠE SLOVENSKO MARIANOVI KOTLEBOVI  

 

Vážený pán
Ing. Mgr.  Marian Kotleba
Predseda ĽSNS,
Predseda BBSK,
a poslanec NR  SR

 

marian.kotleba@bbsk.sk

 

 

                                                                                                          10. marec 2016

Vážený pán predseda Ľudovej strany Naše Slovensko, gratulujem Vám k volebnému výsledku, ktorý  Vám a 13 poslancom za ĽS NS  umožnil vstup do NR SR a tým aj možnosť získať poslaneckú imunitu a prístup k informáciám brannobezpečnostného charakteru.
Na druhej strane je mi ľúto, že ste moju Prvú celonárodnú výzvu k mobilizácii a odporu proti korporatívnemu fašizmu a zjednoteniu odignorovali rovnako ako všetky oslovené politické strany, ktorých zoznam je uverejnený na  http://necenzurovane.net/volby2016/volby.html .  
Napriek tomu, že marcové voľby vyhral SMER-SD,  stali sa symbolom prebudenia občanov a ich protestu. Volebný úspech ĽS NS však nebol dosiahnutý  programom Vašej strany ale frustráciou a sklamaním občanov z 26 ročného rozkrádania štátu a výkonu moci politickými stranami, ktoré sa zdiskreditovali. Najmä mladí ľudia, ktorí dosiahli vek 18 rokov a mohli voliť, ako formu protestu proti systému, ktorý im nevie zabezpečiť zmysluplnú perspektívu, volili ĽS NS ak nechceli, aby ich hlas prepadol voľbou jednej z množstva mimoparlamentných strán.

Osudový a historický vstup ĽS NS do parlamentu Vás teraz zaväzuje obrovskou zodpovednosťou voči všetkým , ktorí Vás volili v nádeji, že splníte ich očakávania a nebudete len ďalšími parazitmi priživujúcimi sa v NS SR za peniaze zbedačených a okradnutých slovenských občanov.  Prial by som si, aby Božia prozreteľnosť viedla Vaše kroky tak, aby ste  sa nenechal zaslepiť pýchou a túto dôveru nestratil a nesklamal nielen u Vašich voličov ale aj všetkých statočných a slušných občanov, ktorí si prajú zmenu systému v súlade s ľudskosťou, morálkou, solidaritou a  božím zákonom.
Vážený pán predseda ĽS NS, vedený dobrým zámerom, Vám predkladám úprimné odporúčania, rady a návrhy, a dovoľujem si Vás týmto otvoreným listom vyzvať, aby ste sa verejne vyjadril k týmto bodom:

 1. V súvislosti s medzinárodne podporovanou kampaňou a nátlakom na verejnosť a Generálnu prokuratúru SR a snahami zrušiť politickú stranu ĽS NS Vás vyzývam, aby ste vyvrátil  tvrdenia o podpore tzv. fašizmu a spochybňovania SNP ako aj  hodnoteniu 1. Slovenského štátu z čoho Vás obviňujú. Odporúčam Vám, aby ste verejne  oznámil, že ste prehodnotil Váš postoj k SNP a  vyvesenie čiernych vlajok 29. augusta 2015 na budove BBSK považujete za  chybu. Pre úplnosť dodávam, že Slovenský štát vznikol v prvom rade z vôle Hitlera a až potom z vôle slovenských občanov.  Tak ako sa dnes USA snažia dosiahnuť, aby sa Slovanské národy navzájom vraždili ako na Ukrajine, rovnako sa Hitlerovi podarilo poslať slovenských vojakov  proti  ruskému národu. Napriek tomu, že  Slovensko  v pokoji a v relatívnom blahobyte prečkalo hrôzy vojny, stálo na strane nacistického Nemecka, ktoré nesie zodpovednosť za milióny obetí, medzi ktorými boli aj vojaci, ktorí chceli organizovať SNP ako vojenskú akciu tak, aby skoordinovali postup s postupom Červenej armády. Strategický plán generálov Goliana a Viesta však zmarili komunisti, ktorí  vyvraždením vojenskej misie vyprovokovali predčasné začatie SNP,  za čo po zrade hlavní  organizátori SNP zaplatili svojimi životmi.

 2. K vášmu volebnému programu sa vyjadrujem samostatne aj s návrhom na zmenu niektorých bodov, ktoré sú nejasné a sporné. Prvý bod Vášho volebného programu zastaviť rozkrádanie a rozumne hospodáriť, keďže budete v opozícii, je sotva možno splniť. Časť tohto bodu týkajúcu sa prešetrenia privatizácie a navrátenia rozkradnutého majetku do vlastníctva štátu však ako poslanci chránení imunitou plniť môžete. Vaše vyjadrenia v televízii, kde ste sa vyjadril, že Vy na nikoho neútočíte a nechcete vyvolávať konflikty v NR SR a veríte, že emócie proti ĽS NS opadnú, predurčuje, že poslanci za ĽS NS budú len pasívne čakať kým sa politické strany navzájom nepožerú a pritom budú len  poberať poslanecký plat. Voliči Vám však nedali dôveru na to, aby ste zo seba nechali robiť fackovacieho panáka do ktorého kopú všetci zlodeji pod maskou antifašizmu. Vaše vyjadrenia sa dajú vysvetliť aj tak, že oligarchovia z finančných skupín a politická mafia môže pokojne spávať, pretože ĽS NS   nechce vyvolávať konflikty, chce len po tichu čakať kým neopadnú emócie, aby nedávala ďalšiu  zámienku na jej zrušenie. Namiesto pasivity však Vašou psou povinnosťou malo byť  jasné vyvrátenie obvinení a výzva k verejnosti, aby Vás  podporila. Vaše mlčanie a pasivita sa totiž dá vysvetliť aj ako priznanie  a tak ako budete čušať Vy, začnú aj Vaši voliči, ktorí sa k Vám zo strachu a obavy z masmediálnej propagandy prestanú hlásiť.  Prisluhovači korporatívneho fašizmu a politickí zločinci prepojení s mafiou,  totiž nemajú morálne právo obviňovať iných z fašizmu.
 3. Vyzývam Vás preto, aby ste v zmysle plnenia bodu č. 1, vášho programu, ako poslanci v NR SR po zložení sľubu otvorili tieto otázky a témy, ktoré doposiaľ nemal odvahu otvoriť ani jeden slovenský poslanec a politik:

  • podanie návrhu na zbavenie mlčanlivosti Mgr. Martina Bavolára, bývalého príslušníka SIS vo veci prepojenia politikov na organizovaný zločin, súčasne poskytnutie štatútu chráneného svedka
  • podanie návrhu na vytvorenie špeciálnej vyšetrovacej komisie, ktorá komplexne a súhrnne prešetrí všetky informácie týkajúce sa konkurznej mafie, vrážd bielych koní, ktoré sú publikované na webovej stránke http://necenzurovane.net/mafia/mafia1.htmlSvedectve bývalej mafiánovej svokry. Ako poradcu vyšetrovacej komisie navrhnúť Ing. Danu Bobekovú, ktorej je nevyhnutné zabezpečiť štatút chráneného svedka.
  • Podanie návrhu na vytvorenie špeciálnej vyšetrovacej komisie, ktorá zistí, prečo za 4 roky vlády Roberta Fica, nebola vyšetrená kauza Gorila. Z dôvodu podozrenia z trestného činu marenia spravodlivosti  je potrebné preveriť všetky podozrenia týkajúce sa Roberta  Fica, ktorý ako bývalý poslanec podnikal s  Fridrichom Kardošom, ktorého predstavoval pri  prezentácii štvormiliardového projektu  ako svojho zahraničného,  seriózneho nemecko-izraelského investora, pričom tento používal  dva  pasy  na mená Kardoš a Kedar. Mal za sebou kontroverznú minulosť a opletačky s Interpolom. Fridrich Kardoš sa za bývalého režimu vysťahoval do Izraela, kde prijal meno Aaron Kedar a údajne bol podozrivý z  vývozu miliárd korún zo Slovenska. Rovnako je povinnosťou komisie prešetriť podozrenie zo spoluúčasti  na zakladaní schránkových firiem v daňových rajoch, kde údajne medzi množstvom firiem figuruje aj Svetlana Ficova manželka Roberta Fica. V súvislosti s marením spravodlivosti je nevyhnutné prešetriť pôsobenie ministra vnútra Roberta Kaliňáka, ktorý sám prišiel k miliónom vďaka konkurznej mafii a vytunelovanému Kovoštrotu.
  • Vytvorenie špeciálnej vyšetrovacej komisie na vyšetrenie kauzy kúpy Diamantovej bane V JAR, ktorá je aj s množstvom dokumentov publikovaná na webovej stránke http://necenzurovane.net/diamantovabana/index.html.V spolupráci s Europolom je potrebné ako korunného svedka vypočuť pána Jozefa Petrova, žijúceho v Luxemburgu, ktorému je potrebné zabezpečiť ochranu vzhľadom na opakované pokusy o jeho likvidáciu.
  • podanie návrhu na vytvorenie špeciálnej vyšetrovacej komisie, ktorá vyšetrí účasť slovenského diplomat Michala Kováča na podvode na Taiwane  o ktorom sú podrobné informácie uvedené  na webovej stránke http://necenzurovane.net/kovac/kovac11.html
Toto sú len základné kroky smerujúce k obnoveniu zákonnosti a právneho štátu v Slovenskej republike. Po ktorých by mali  nasledovať návrhy na zmenu legislatívy vo veci novelizácie zákona o preukazovaní pôvodu majetku a trestnej zodpovednosti právnických osôb o čom sa zmienim v samostatnom návrhu na zmenu volebného bodu č. 1 strany ĽS NS.

3. Vážený pán predseda ĽS NS, v záujme spoločnej veci Vás vyzývam, aby ste  preukázal politický nadhľad hodný skutočného politika a ospravedlnil sa všetkým čestným a statočným členom ĽS NS, ktorí boli zo strany vyhodení kvôli svojím názorom  trojčlenným predsedníctvom ĽS NS po voľbách do NR SR v roku 2012 ako aj ľuďom, ktorí s ĽS NS ukončili spoluprácu kvôli autoritárstvu a kritike činnosti strany v tomto období. Jedná sa o:
Vladimíra Pavlíka, ktorý 6 rokov aktívne obhajoval SP a ĽS NS
Ota Volmana,
Kristínu Duračinskú,
Ing. Rudolfa Weissa
a ďalších

Pokiaľ 1. bod volebného programu ĽS NS nemá byť len prázdnym sľubom na oklamanie voličov  a chcete dokázať, že to myslíte skutočne úprimne, navrhujem Vám, aby ste za asistentov poslancov NR SR a poradcov  namiesto rodinných príslušníkov a trafikantov ĽS NS, vybrali a  túto funkciu ponúkli pánovi Vladimírovi Pavlíkovi a pani Dane Bobekovej, pretože akých budete mať poradcov, taký bude aj Váš obraz medzi ľuďmi o čom svedči obraz aký si vytvoril vďaka svojim poradcom prezident SR Andrej Kiska.   

Vážený pán predseda,  podrobne som si preštudoval 10 bodov volebného programu ĽS NS. Ak sa má Slovenská republika stať skutočne právnym štátom a nemá ísť len o výmenu ekonomického fašizmu za fašizmus národný, navrhujem Vám a dovoľujem si Vás požiadať, aby ste sa vyjadril či je ĽS NS ochotná akceptovať zmeny bodov č. 1., 2., 8 a 9.

1.  Zasadíme sa o  vrátenie rozkradnutého majetku do vlastníctva štátu a zastavíme ďalšie rozkrádanie štátu
Cestu k prosperite vidíme v rozumnom hospodárení a nie v neustálom zvyšovaní daní odvodov a predlžovaní veku odchodu do dôchodku.
Najväčším zločinom je spôsob akým prebehla po zmene systému v roku 1989 privatizácia štátnych podnikov  tzv. kapitálotvornou vrstvou-bývalou komunistickou nomenklatúrou, príslušníkmi a spolupracovníkmi  ŠTB a VKR prepojenými s organizovaným zločinom, čo je výsmechom obetiam stalinizmu a komunizmu akým by bola privatizácia všetkých nemeckých podnikov po 2. sv. vojne nacistami z NSDAP  a Gestapa.  Pokračovaním tejto politiky bola privatizácia   strategických podnikov a protiústavná privatizácia vody slovenskými politikmi v spojení s cudzou mocou. Slovensko týmto prišlo o majetok v nevyčísliteľnej hodnote! Za to dnes pykáme v podobe znižujúcej sa životnej úrovne - zamestnancov,  učiteľov, zdravotných sestier živnostníkov, aj malých  a stredných podnikateľov, ktorých situácia sa z roka na rok zhoršuje.   Z tohto dôvodu je našou morálnou povinnosťou zasadiť sa o vyhlásenie tohto rozkrádania za nepremlčateľný zločin na ktorý sa nevzťahuje retroaktivita a následne v súčinnosti  so svetovými mocnosťami a ich policajnými a spravodajskými službamina medzinárodnej úrovni presadiť zrušenie zákonov, ktoré to umožnili a prijatie účinného zákona o preukazovaní pôvodu majetku (súčasný je bezzubý) a zákona o trestnej zodpovednosti právnických osôb, čo zabezpečuje beztrestnosť a spoločenskú  nedotknuteľnosť osôb, ktoré po Novembri 1989 rozkradli majetok štátu a presunuli ho na svoje súkromné účty.  Rovnako je nevyhnutné  zrušiť zákony, ktoré umožnili beztrestné tunelovanie, likvidáciu spoločností  a vznik konkurznej  mafie. Odpolitizovanie prokuratúry, polície a justície  je nevyhnutné   pre vyšetrenie účasti politikov na kauzách, Diamantová baňa v JAR, Gorila  a iných.

2.  Systémovým riešením začneme riešiť tzv. „rómsky problém“

Ochránime ľudí pred stupňujúcou sa kriminalitou a cigánskym terorom.
Odstrihneme od peňazí všetky mimovládne organizácie, ktoré si urobili z rómskeho problému zárobkový podnik a peniaze zveríme cirkevným reholiam, ktoré majú u veriacich Rómov autoritu a  kde bude záruka, že peniaze nebudú zneužite.  Namiesto rýchlych populistických  „buldozérových riešení“  a pracovných táborov, čo by vyvolalo len zvýšenie kriminality a ohrozilo slovenských občanov, ktorí sa stávajú  v stále pribúdajúcich  regiónoch ohrozenou menšinou,  musíme  zrušiť obmedzenie  Bruselu, ktoré nám znemožňuje previesť reálne sčítanie obyvateľov cigánskeho etnika a počtu osád a  obnoviť štatistiky kriminality podľa etnika tak ako je tomu v USA.  Posilňovanie polície a represia je len odstraňovaním dôsledkov a nie príčin.  Jediným systémovým riešením je prevzatie praxe tzv.  čínskej politiky  kontroly a regulácie populácie v závislosti od zdrojov štátu, za čo Činu nikto neobviňuje z porušovania ľudských práv. Túto politiku chceme realizovať poskytovaním finančného príspevky ženám, ktoré sa dobrovoľne rozhodnú po 3-4 deťoch k sterilizácii. Pokiaľ tak neurobíme a EÚ nám bude aj naďalej zväzovať ryky pri riešení demografického problému v osadách, Slovensku bude hroziť v horizonte jednej generácie druhé Kosovo.

8. Jedine neutralita prinesie Slovensku ekonomickú prosperitu
Za pomoci občanov presadíme zrušenie kvóra pre referendum, ktoré musí byť pre politikov záväzné ako vo Švajčiarsku a potom vyhlásime referendum o vystúpení Slovenska z NATO a následne vznik armády podľa vzoru Švajčiarska.
Historické skúsenosti  potvrdili, že armáda v bývalom Československu nikdy nezasiahla. Nezasiahla po vyhlásení mobilizácie v roku 1938, po komunistickom puči v roku 1948, po okupácii v roku 1968 ani po prevrate 1989.  Obrana malého štátu akým je Slovenská republika podobne ako Švajčiarska nemá opodstatnenie, pretože veľmoci si nás rozdelili vždy podľa toho ako sa dohodli.  Keby bola bývalá ČSR neutrálnym štátom, Hitler by nemohol využiť jej výzbroj na napadnutie Poľska, Európy a býv. ZSSR. Rovnako by sa vojaci Slovenského štátu nestali spojencami nacistického Nemecka na východnom fronte.
Aj z týchto dôvodov nadväzujúc na odkaz    miliónov občanov, ktorý sa v roku 1968 zjednotili ako nikdy pred tým v histórii a  postavili za Alexandra Dubčeka  podpisom petície za vyhlásenie neutrality, považujeme za historickú chybu a zradu, že sa po novembri 1989 nenašiel ani jeden politik, ktorý našiel odvahu presadzovať neutralitu, čim sme premárnili šancu vydať sa cestou Švajčiarska. Táto zrada bola zavŕšená napriek vyhláseniu prezidenta Václava Havla, že už nikdy do žiadneho paktu nepôjdeme, vstupom Českej republiky a Slovenska do NATO a súhlasom s využitím nášho územia na prelety vojenských lietadiel NATO  pri tzv.  humanitárnom bombardovaní slovanského Srbska.  Sme preto presvedčení, že prosperitu nám môže zabezpečiť jedine nezúčastnenosť vo vojnových konfliktoch súčasťou NATO, ktoré prestalo byť organizáciou pôvodne založenou na obranu proti komunizmu. Nezúčastnenosťou Slovenskej republiky by sme sa stali mostom medzi Západom a Ruskou federáciou a Čínou na druhej strane, čo by nám prinieslo ekonomicky profit a dnes by sme neznášali  následky ekonomických  sankcii vyhlásených USA a EÚ proti Ruskej federácii. V súvislosti s vyhlásením referenda o vystúpení Slovenska z NATO a jeho neutralite chceme z úcty k Alexandrovi Dubčekovi obnoviť nezávislé vyšetrenie  autonehody   pre podozrenie z politicky motivovanej vraždy, pretože  Alexander Dubček by nikdy nesúhlasil s rozkradnutím Slovenska  po jeho rozdelení.  Skutočnosť, že vodičom bol bývalý príslušník ŠtB, trénovaný kaskadér, ktorý bol prítomný  v Tisovej vile pri likvidácii registračného zväzku ŠtB na V. Mečiara toto podozrenie len umocňuje.

9. Slovensko musí mať plán B pre prípad rozpadu EÚ
Na rozdiel od našich susedov Českej republiky, Maďarska a Poľska sa Slovensko ocitlo v pasci kvantitatívneho uvoľňovania – tlačenia nekrutých peňazí, ktoré sa raz skončí rovnako ako erurofondy a zároveň pripravilo sa o konkurencieschopnosť ovplyvňovaním kurzu meny.
Eurozóna a jednotlivé krajiny EÚ sú neudržateľne zadlžené, a preto je iba otázkou času, kedy sa rozpadnú. Poukázal na to neraz aj nemecký minister financií. Po ich rozpade vznikne priestor na úplne nové možnosti usporiadania vzťahov v riadení verejnej správy. Tieto možnosti môžu vzniknúť aj v prípade spojenia EÚ s Euroázijskou hospodárskou úniou s konečným cieľom vytvorenia spoločného bezpečnostného a hospodárskeho priestoru od Lisabonu až po Vladivostok. Za týchto okolností je nevyhnutné:

 • prijať ako alternatívnu menu Slovenskú korunu, ktorá   by vola v obehu paralelne s Eurom.
 • obnoviť spoluprácu Slovenska s Ruskom, Čínou  a Euroázijskou hospodárskou úniou s konečným cieľom vytvorenia spoločného bezpečnostného a hospodárskeho priestoru od Lisabonu až po Vladivostok.
 • Odmietnuť zmluvu TTIP medzi USA a EÚ.

Každé odkladanie týchto krokov bude mať pre ekonomiku katastrofálne dôsledky rovnako ako rozpad sovietskeho bloku v roku 1989, kedy sa  bývalé Československo utopilo  so socializmom ako posledné.

Vážený pán predseda, prial by som si, aby ste môj otvorený list prijal s nadhľadom a triezvym úsudkom. Rozhodnutie, či tento list bude akceptovať, alebo ho odignorujete je len na Vás a rovnako je len na Vás, či a ako sa vyjadríte k uvedeným trom bodom a návrhu na zmenu resp. doplnenie volebného programu ĽS NS.
Mne ide v prvom rade o vec a ak sa nestretnem s odozvou je mojou povinnosťou v záujme Slovenských občanov a ich budúcnosti hľadať politické strany, ktoré budú mať odvahu presadiť to čo navrhujem a dať do preambuly svojho volebného programu tento tohto znenia.

 (Názov politickej strany alebo hnutia)  ... je politickou stranou zaregistrovanou Ministerstvom vnútra SR, ktorá chce  zákonnou cestou obnoviť neutralitu a prosperitu Slovenska.  Keďže slovenská republika je nástupníckym štátom Československej republiky,  v súlade s  neplatnou Mníchovskou dohodou z roku 1938, strana ..........sa obráti na prezidenta Ruskej federácia so žiadosťou o podporu  uplatnenia  historicky daného nároku na územie Podkarpatskej Rusy.  .............. ako jediná strana, na medzinárodnej úrovni, presadzuje  prešetrenie ekonomických zločinov a vrážd spáchaných po novembri 1989, ich vyhlásenie za nepremlčateľný zločin a následne získanie späť  rozkradnutého majetku, ktorý tvorili celé generácie, z rúk  politických zločincov prepojených s organizovaným zločinom, pretože bez finančných prostriedkov žiadna strana nič nepresadí. Našim cieľom nie je výmena korporatívneho ekonomického fašizmu za fašizmus národný ale skutočná priama demokracia a prosperita

Boh Vám žehnaj!

kpt. Ladislav Dabač
kptdabac@yandex.com


Volebný program ĽSNS 2016Otvorený list - výzva poslancom poslaneckého klubu ĽSNS


VÝZVA POSLANCOM NÁRODNEJ RADY SLOVENSKEJ REPUBLIKY NA PODANIE NÁVRHU, ABY SA SLOVENSKÁ REPUBLIKA PRIPOJILA K ROZHODNUTIU POĽSKA ODMIETNUŤ PRIJÍMAŤ UTEČENCOV  
PRINT RSS

             
Hlavná stránka