Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Ing. Bobeková píše Robertovi Ficovi 

JUDr. Róbert Fico, premiér SR
Od:
danilaz@centrum.sk ‌
Komu:
<podatelna@vlada.gov.sk> 

                            Ing. Danka Bobeková, Astrová 1232/7, 905 01 Senica
  
JUDr. Róbert Fico 
Úrad vlády Slovenskej republiky
Odoslané emailom                                                                                         

                                                                                                    V Senici 1.12.2015  

Pán premiér,        
          boli ste v posledných parlamentných voľbách politikom, ktorému som ako jedinému v krúžku dala svoj volebný hlas. Bola som nevedomá, neinformovaná ako je dnes väčšina voličov. Tiež som neposudzovala politiku ako nadstavbu od ekonomickej základne, lebo by ma nikdy nenapadlo, že sa politika odvíja od základne, ktorá je systematicky ruinovaná a zruinovaná. A ak je ekonomická základňa zruinovaná, a to ona je, politická nadstavba fabuluje a snaží sa zakryť tento fakt. Prezidentských volieb som sa už nezúčastnila, vychádzajúc od tej ekonomickej základne a môjho samoštúdia MAFIOLÓGIE Slovenska. Práve prebieha ďalšia predvolebná a dezinformačná kampaň, v ktorej sa opäť mocichtiví usilujú o parlamentné posty. Toto sa ma až tak bytostne netýka, ja ako občan tejto krajiny už nikdy nedám môj hlas žiadnemu politikovi. Po novembri 1989, ovládla túto krajinu MAFIA a finančná oligarchia, ktorú nám sľúbil pán Vladimír Mečiar. To je jediný sľub, ktorý naplnil ako jediný politik. Tí ostatní v područí a službách mafie túto krajinu priviedli na okraj kolapsu, krajina je vykradnutá, z mnohých občanov bezdomovci, sociálne odkázaní, rodiny bez záujmu štátu, osamelé ženy s deťmi často na hranici biedy, chorí a bezmocní bez adekvátnych služieb vytunelovaného zdravotníctva, armády nezamestnaných so žobračenkou za verejnoprospešné práce. Inštitútom minimálnej mzdy sa ocitli budúci dôchodcovia v neistote svojich príjmov, sú ochudobnení o zabezpečenie v starobe a chorobe. Tí všetci už dnes žijú z almužny, oligarchovia a politici ale neschudobneli. Miera korupcie na Slovensku je vysoká, žijeme v neprávnej krajine, čo poznám nielen z Vášho výroku a výroku pána Harabina, ale z vlastne skúsenosti. 

          Je to dávno, čo som Vám popísala môj príbeh a priložila aj moje podanie na GP SR. Odpoveďou pre mňa bol fakt, že Vy nemôžete zasahovať. O tom ja ale veľmi pochybujem, keďže som presvedčená, že môžete zasahovať do všetkého. Môj ex zať Peter Sýkora je súčasťou konkurznej mafie JUDr. Zoroslava Kollára. Táto skupina ľudí cez konkurzy tunelovala nezákonným spôsobom naše obchodné spoločnosti, z portfólia takýchto firiem sponzorovali politikov. Zisky si odvádzali mimo účtovníctva týchto spoločností. Na základe takýchto nepravdivých ekonomických údajov rozhodujete o krajineKrajinu netunelovali mafiáni, oligarchovia a politici len cez konkurzy. Tunelovali ju cez reťazenia osôb a firiem, v ktorom využívali tzv. biele kone, fiktívne fakturácie dodávok a služieb, na základe nich odčerpávali DPH. Krajinu tunelovali cez fiktívne pohľadávky voči štátu, cez odčerpávanie rôznych fondov, cez vyrabovanie bánk úvermi, ktoré nesplácali, a na ceste tejto ponovembrovej rabovačky zavraždili, či uniesli, či inak zlikvidovali veľa svedkov zločinov. Nemohla som tušiť, v akej hierarchii mafie sa ocitol môj ex zať, pokiaľ som nenašla dokumenty v dome mojej dcéry a vnuka, o ktorý ju tiež okradla mafiánska zberba. Orgány činné v trestnom konaní dodnes nereagovali na moje podania, lebo napísať moje tvrdenia do zápisnice svedeckej je už v inej rovine. Ono totiž postaviť sa slovenskej mafii je isté rozhodnutie pre pomalú likvidačnú mafiánsku eutanáziu, ak štát nekoná proti Mafii, ale svojimi zložkami určenými na ochranu občana a jeho majetku skôr chráni zločincov a darebákov. Tí, čo sa postavia tunelárskemu manažmentu v obchodnej spoločnosti vyhadzujú z práce.
Prežila som si rovnako aj také rozhodnutie v mojom zamestnaní, keď som na rozkrádanie vodární upozornila Daniela Gemerana.

          Ministri tohto štátu, ktorí nezvládli svoje posty, aj mne spôsobili vážnu majetkovú a nemajetkovú ujmu rovnako, ako mojej rodine. Nepravdivosť údajov v účtovníctvach obchodných spoločností môjho ex zaťa som musela nákladne obstarať sama. Minister financií je teda k ničomu. Moje dôkazy následne neakceptoval odvolací KS v Bratislave, blízky JUDr. Zoroslavovi Kollárovi, teda je k ničomu aj minister Borec. Minister Kaliňák ani dva roky po trestnom oznámení za neplatenie výživného mojim ex zaťom ho nevie zadržať. Je rovnako k ničomu, ako tí dvaja predošlí. V úzkej reťazi s mafiou ale nič iné som očakávať od Vašich ministrov nemohla. Podnikateľské prostredie je sumár obchodných spoločností v OR SR, a ten je zdevastovaný. Biele kone, konkurzná mafia, reťazenie osôb a firiem v rozpore s príslušnými ekonomickými zákonmi pokračuje naďalej. Orgány činné v trestnom konaní sú nečinné, rovnako ako premiér, prezident tejto krajiny, lebo Vás občan vôbec nezaujíma.

          Nezaujímajú Vás ľudské osudy, nezaujímajú Vás obete zločinov, ak by to tak bolo, vrahovia by nechodili na slobode. OR SR je zdevastovaný práve tak, ako je zdevastované súdnictvo, polícia, prokuratúra a štátna správa, keď do nich prerástla korupcia v nebývalom rozsahu.  Môj ex zať Peter Sýkora patril medzi sponzorov príslušníkov SMERU, ale aj to bolo v mojom podaní na GP SR, keď financoval Basketbalový klub v Pezinku Martina Glváča a otca SMERU Fedora Flašíka. V mojom podaní je pred rokmi uvedené aj moje podozrenie, že pohľadávku voči Vodohospodárskej výstavbe treba preveriť. Tá pohľadávka však v čiastke viac ako 10 mil. eur opustila finančne túto krajinu. Vedeli ste o tom, kontaktovala som štatutárov Vodohospodárskych výstavby a mám o celej veci celkom jasno. Z tisícov dokumentov od rokov deväťdesiatych mám celkom jasno o tom, ako bola vykradnutá táto krajina a ako sa zrodili oligarchovia a zbohatlíci. Viem, som nepohodlná, lebo viem a viem preukázať, že Mafia prepojená na politikov riadi naše osudy. Pod policajnou ochranou nás Mafia likviduje, ekonomicky predovšetkým, a pomstí sa za nemlčanie. Ja sa ale musím brániť. A brániť aj moje deti v krajine, kde sú porušované základné ľudské práva, predovšetkým na dôstojný život. V tejto krajine sú ale naše životy dnes a denne v ohrození.

          Pán premiér, život v tejto krajine pre svedkov mafiánskych praktík a tunelovaní tejto krajiny je neúnosný. Ale aj zomrieť možno len raz. A vedzte, že Vám budem každý deň pripomínať tieto fakty. Aj ja mám, práve tak ako VY, môj fb účet. Ako jedinú možnosť vyjadriť svoj názor na stav v krajine, a chrániť svoje deti pred krvilačnou mafiou.

          Vy budete kupovať darčeky pod stromček svojim blízkym. Na taký luxus ja ale nemám, hoc som pracovala viac rokov ako VY. Ja budem čítať ale GORILU a dokumentovať z mojich dôkazov. To budú moje Vianoce. Ospravedlňujem sa, že nemám na ornamentový papier, ani na drahé poštovné. A vlastne, veď si Vás vôbec ako premiéra tejto krajiny nevážim. 
Napriek tomu Vám prajem krásne, v blahobyte a bohatstve prežité Vianoce.

Ing. Danka Bobeková, Astrová 1232/7, 90501 Senica


Odpoveď z Úradu vlády SR na podanie Danky Bobekovej premiérovi Ficovi

Týmto ďakujem za skorú reakciu JUDr. Róberta Fica na môj list a odpoveď, ktorú som obdržala emailom prikladám.
FW: JUDr. Róbert Fico, premiér SR
Od:
Rabara Kamil
Komu:
gpsr@genpro.gov.sk
Kópia:
danilaz@centrum.sk ‌
Dátum:
Včera 11:47

Vážený pán generálny prokurátor,
predsedovi vlády SR pánovi Robertovi Ficovi zaslala pani Danka Bobeková zo Senice emailové podanie, v ktorom poukazuje na nezákonné praktiky konkurznej mafie a na nečinnosť orgánov činných v trestnom konaní pri šetrení jej podaní.
Predmetné podanie si Vám dovoľujem zaslať ako vecne príslušnému orgánu na priame vybavenie. Súčasne si Vás dovoľujem požiadať o zaslanie spätnej informácie ohľadom vybavenia predmetného podania.
S úctou
JUDr. Mgr. Kamil Rábara

Oddelenie styku predsedu vlády s verejnosťou
Kancelária predsedu vlády SR
Úrad vlády Slovenskej republiky
Nám. Slobody 1
813 70 Bratislava
Tel.: +421 (2) 572 95 274
Fax.: +421 (2) 572 95 428

E-mail: kamil.rabara@vlada.gov.sk

   
Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka