Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

KEBY NA SLOVENSKU VLÁDOL HNEDÝ MOR  


          Zvolenie ĽS-NS do parlamentu spôsobilo v zločineckej, skorumpovanej a mafiánsko-gaunerskej politickej scéne šok. Zrazu sa ukázalo, že štátna moc a jej prisluhujúce médiá, ako aj kadejaké spolky a mimovládky v zahraničných službách sú svojim spôsobom bezbranné a svojou propagandou a rétorikou im vlastne dvíhajú preferencie. Takže sa zvolila rétorika o fašizme a hnedom more, čo Vodcovi vyhovuje, keďže je nielen samoľúby narcis, ale aj jednoznačný vyznávač svojej pravdy či bludov. Jeho najväčší problém je v tom, že doteraz ani raz nepovedal o negatívach vojnového Slovenského štátu a prakticky mu vyhovuje, že hovoria o ňom ako o fašistovi.

Fotka Jaroslava Dudáša.

 LEN JA ZASTUPUJEM NA SLOVENSKU BOHA A NÁROD

           K nezvratným negatívam vojnového Slovenského štátu nepatrí len odsun Židov do koncentračných táborov, pričom cca 99 % z nich neboli ani bankári, ani úžerníci, ani krčmári... Boli to obyčajní ľudia s odlišným náboženstvom, zvykmi, tradíciami. Ale mimoriadne zavrhnutia hodné boli aj zločiny proti ľudskosti voči nežidom, teda slovenským občanom, zo strany špeciálnych kománd Pohotovostných oddielov Hlinkovej gardy. Vraždenie nevinných, či už samotných žien a detí, je to najodpornejšie v kategórii zločinov proti ľudskosti. TO, ŽE KOTLEBA TOTO NIKDY NEODSÚDIL LEN DOKAZUJE, ŽE S KATEGÓRIOU ČLOVEK NEMÁ NIČ SPOLOČNÉHO, ALE PLNÝM PRÁVOM PATRÍ MEDZI ĽUDSKÝ ODPAD. TOTO JE TOTIŽ FAŠIZMUS Z JEHO STRANY – A ON, PARADOXNE, JE NA TO HRDÝ, AJ KEĎ NIKOHO OSOBNE NEPRIPRAVIL O ŽIVOT. Jeho hra na národovca a kresťana, ochrancu a bojovníka za slovenský národ, je tou najodpornejšou a najzvrhlejšou hrou, ktorú tu hrá. A ešte jeden dodatok k jeho priaznivcom, ktorých možno rozdeliť do dvoch skupín. Tou prvou je drvivá väčšina ktorá v jeho mene uznáva len jeden jediný názor, ten jeho, ktorý je aj ich jedinou pravdou. Druhá skupina, hoci je vo veľkej menšine, ale je mimoriadne nebezpečná. Sú to karieristi šplhajúci sa po jeho chrbte, poznajúc jeho vlastnosti, pochlebujúc mu, dávajúc mu pocit jedinečnosti, neomylnosti, hoci vedia, že sa to nezakladá na pravde. Ale kariéra a osobný prospech sú pre nich prioritné.

          A teraz, aspoň podľa môjho názoru, uvediem niektoré, akože „porovnávajúce“ argumenty z obdobia vojnového Slovenského štátu v porovnaní so zločineckou, skorumpovanou a mafiánsko-gaunerskou ponovembrovou, TZV. zvrchovanou a svojbytnou Slovenskou republikou. Nebudem viesť polemiku o tom, či bolo alebo nebolo v tom období vyvezené do koncentračných táborov 60 000 Židov, ktorí tam našli smrť. Dovolím si tvrdiť, že od roku 1992 do roku 2015 malo Slovensko cez sociálne samovraždy alebo predčasnú smrť občanov kvôli vykrádaniu zdravotníctva cca 60 000 obetí. Samozrejme, že tu môže vzniknúť niekoľko protichodných otázok, napr., že tých cca 60 000 Židov bolo zavraždených, zatiaľ čo tých samovrahov či predčasne zomrelých nikto nezavraždil. Takže by som oponoval takouto otázkou: je nejaký rozdiel medzi vrahom a osobou, ktorá inú osobu doženie k sociálnej či ekonomickej samovražde, alebo tým že vykráda zdravotníctvo, chýbajú peniaze na plnohodnotnú starostlivosť, ktorá pri optimálnych podmienkach by dotyčnému predĺžila život? Samozrejme že ďalšou protiotázkou môže byť, že tých 60 000 židovských obetí bolo za štyri roky, zatiaľ čo tých ponovembrových bolo za 24 rokov? Mohol by som odpovedať nasledovným protiargumentom: vtedy sa jednalo o vojnové obdobie, teraz sa jedná o mierové a demokratické obdobie – a práve preto zločiny proti ľudskosti v tomto ponovembrovom období považujem za mnohonásobne zavrhnutia hodnejšie.  

          Teraz poďme ku kladom vládnutia hnedého moru v samotnom Nemecku a vojnovom Slovenskom štáte. Mali by šancu v týchto dvoch krajinách v tom období čo len vzniknúť kriminálne mafie, politické mafie, konkurzné mafie, organizované zločinecké skupiny sudca-exekútor, bytové mafie, úžernícke mafie, ktorí spoločne cez zločinecké zákony parlamentu pripravia ľudí o majetok, doženú ich k predčasnému siahnutiu na život, z niektorých urobia  biele kone, ako je to v ponovembrovom zločineckom, skorumpovanom, mafiánsko-gaunerskom, v TZV. svojbytnom a zvrchovanom Slovensku? Dokázal by Jozef Tiso a jeho vláda cudzine rozpredať to, čo vybudovali predošlé generácie, tak ako to je na Slovensku po novembri 1989? Dokázal by Jozef Tiso a jeho vláda z vlastného národa urobiť pre cudzinu lacnú pracovnú silu s ich neuveriteľnými ziskami? Umožňoval by Jozef Tiso a Hitler, ako aj ich vlády, aby sa zdravotníctvo tak brutálne vykrádalo, že kvôli tomu by predčasne zomierali ľudia ako je to v ponovembrovom Slovensku? Dokázali by Hitler a Tiso spoločne so svojimi vládami cez ekonomiku brániť ženám úmyselným nevytváraním podmienok na rodenie a výchovu detí, ako je to v ponovembrovom Slovensku?

          Nedá mi napr. uviesť jednu justičnú kauzu počas vlády hitlerovského fašizmu a nacizmu a dať to do súvislosti s Kotlebom, pokiaľ by mal takú moc, ako v tom období Hitler a Göring. Jedná sa o pamätný proces s bulharským komunistom Dimitrovom, ktorý bol  obvinený zo zapálenia Ríšskeho snemu a jeho odsúdenie si želali obaja títo najvyšší pohlavári. Lenže nacistická justícia dokázala prejaviť zmysel pre spravodlivosť, nezávislosť, objektivitu a umožnila mu, aby dokázal svoju nevinu. A tak rozmýšľam, ako by sa voči dotyčným sudcom zachoval Kotleba so svojou narcisnou bohorovnosťou, ješitnosťou, len s jeho jedinou pravdou, pokiaľ by bol na mieste Hitlera a Göringa? Rozpustil či zrušil by dotyčný senát, ako to urobil s predstavením toho breznianskeho divadla?

          Že sa jedná o cynického podliaka, ktorý sa nehanbí oháňať menom Andreja Hlinku či Winstona Churchilla,  svedčí aj nasledovné. Niekoľko ľudí ktorí s ním, či už minulosti spolupracovali, či boli na kandidátke, mali z toho problémy, no on sa takých ľudí nikdy nezastal, podľa sloganu „urob Kotlebovi dobre - osere ti plot“ a nikdy za  nich nezabojoval. Takto to urobil v prípade obžaloby Lukáša Gemzu na mítingu ĽS- NS. Za to , že Lukáš Gemza nezmyslené obvinenie za nosenie mikiny s názvom hudobnej skupiny označil ako provokáciu SIS a snahu o diskreditáciu ĽS-NS, čím sa stal je obhajcom, bol predsedníctvom ĽS-NS označený ako nasadený provokatér.  Oslobodzujúci rozsudok aj s odôvodnením je súčasťou tohto článku.

Najnovší príklad je pán Anton Čulen, ktorý bol na kandidátke tejto strany a potom čo zasiahla  hierarchia katolíckej cirkvi, na svoju občiansku angažovanosť doplatil stratou zamestnania.
Kotleba sa nezastal ani  mediálne známeho historika ÚPN Martina Lacku, po tom čo   sa stal obeťou skutočne neslýchanej hystérie mainstreamových médií. Je absurdné, ak médiá hyenisticky žiadajú brutálne personálne čistky len za schopnosť či skôr odvahu vyjadriť svoj (možno nesprávny) politický názor. Korunu všetkému nasadil denník Korzár, ktorý spustil absurdnú hystériu voči vedeniu Gymnázia na Šrobárovej ulici len preto, že si dovolili pozvať na besedu o 14. marci 1939 aj Martina Lacku. Martin Lacko bol len jedným zo štyroch historikov, navyše jeho odbornosť si nedovolí spochybniť žiaden z relevantných historikov. Besnenie novodobých inkvizítorov presiahlo akékoľvek rozumné hranice, keď "tento incident" mal dokonca riešiť riaditeľ odboru školstva Košického samosprávneho kraja.
Žiadne adekvátne vyhlásenie  ĽS-NS  nezaznelo ani v prípade kritiky speváčky Kristíny.
A Kotleba mlčí. Žiadna tlačovka, žiadne protestné vyhlásenie. Len on musí byť vo svojej paranoji neustále prenasledovaným, len jemu, VODCOVI, sa neustále blíži, lebo LEN ON SVOJE UTRPENIE POTREBUJE VYPOČÍTAVO PRENÁŠAŤ NA SVOJICH PRIAZNIVCOV, lebo len on potrebuje byť ľutovaný, takže sa nečudujem, prečo o pánovi Čulenovi a Lackovi  mlčí.  Politici formátu ako  Andrej Hlinka alebo Winston Churchil, ktorí ľudí so štátnickým nadhľadom zjednocovali a nie rozdeľovali,  by urobili všetko preto, aby sa zastali každého koho  perzekvujú za ich podporu.

 Pýtam sa, koľko čestných ľudí ešte doplatí na to, že Kotleba prijal úlohu „fašistu“? Na jednej strane píše listy Janukovičovi, podporuje politiku Ruskej federácie a pritom sa schizofrenicky hlási k Slovenskému štátu, ktorý považuje za najsvetlejšie obdobie našej histórie, pričom ignoruje, že tento štát ako spojenec Hitlera posielal na východný front proti slovanskému národu našich  vojakov? Takto sa nespráva žiadny líder  z tzv. „ultrapravicových“ strán, ktoré sú v parlamente v Maďarsku, Fínsku alebo Švédsku.

Zdá sa, že Kotleba sa s  úlohou fašistického strašiaka úplne stotožnil, čoho dôkazom je bezobsažné a politicky diletantské stanovisko podpredsedu ĽS-NS k výrokom prezidenta Kisku, ktorý Kotlebu nazval Fašistom.  Podľa ĽS-NS  je prezident SR nikto. Ak ĽS-NS chce,  aby ju akceptovali aj občania, ktorí ju nevolili a nechce byť pre týchto voličov fašistické nikto,  musí rovnako akceptovať, že aj prezidenta volili občania SR a nemôže byť preto nikto. O tomto je demokracia, ktorá dostala vo voľbách ĽS-NS do parlamentu.

Ak občania podľa skutkov prezidenta prídu na to, že ich oklamal, v budúcich voľbách ho už voliť nebudú a to isté sa môže stať aj  ĽS-NS.

Keby v ĽS-NS neboli poslušní poskokovia, ktorí nikdy neodporujú vodcovi a keby  im skutočne išlo o to, aby neboli všetci tí, ktorí podporujú ĽS-NS označovaní ako fašisti,  v tom prípade by v stanovisku k výrokom prezidenta poukázali na to, že prezidentovi Slovenskej republiky, ktorý sa oficiálne vrúcne zvítal s ukrajinským prezidentom Porošenkom,  neprekáža skutočný fašizmus v radoch ukrajinských nacionalistov, hlásiacich sa k odkazu Banderovcov, ktorí na Slovensku vraždili našich občanov.  Taktiež sa ho mali opýtať, prečo pri stretnutí s tureckým prezidentom krajinu, v ktorej sa likvidujú novinári a podporuje ISIS, označil ako ostrov slobody. Podobného vyhlásenia sa však od ĽS-NS pod Kotlebovým vedením asi sotva dočkáme.

Vladimír Pavlík


S príspevkom súvisiace:

Oslobodzujúci rozsudok v ktorého odôvodnení Lukáš Gemza označil obvinenie ako provokáciu a snahu o zdiskreditovanie ĽS NS.

 http://medzicas.sk/culenlsns-pride-o-pracu/
Prečo A. Čulen príde o prácu?

http://afinabul.blog.cz/1604/hon-na-carodejnice
Hon na čarodejnice

http://www.info.sk/sprava/91995/lsns-pan-kiska-je-pre-nas-nikto/ Podpredseda Ľudovej strany Naše Slovensko reagoval na Kiskovo vyhlásenie, že Kotleba je fašista.

  
PRINT RSS

             
Hlavná stránka