Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

FICOVA GENIÁLNA STRATÉGIA KONTRA NEKONEČNÁ HLÚPOSŤ NÁRODA ALEBO PREČO FICO OPÄŤ BODUJE A S PREHĽADOM VYHRÁ VOĽBY V ROKU 2016  

Hoci to určite nebude mnohým po chuti. najmä z radov schizofrenickej opozície a húfu mimoparlamentných strán neschopných sa zjednotiť, ktorých každý líder je presvedčený o svojej výnimočnosti spasiť Slovensko, Robert Fico ich všetkých strčí do vrecka a má viac rozumu ako oni všetci dohromady.

V roku 2012 Ficovi a jeho Smeru - sociálnej mafii, zastupujúcej záujmy ponovembrovej  finančnej   oligarchie, vyšiel perfektne  strategický ťah kritiky rozhádanej opozície, ktorá padla na podpore záchrany Grécka  prijatím tzv. „Eurovalu“. Pred voľbami sa stratégia Smeru zamerala najmä na kritiku zachraňovania  Grékov, ktorí neplatili dane a žili si v pohodlí a blahobyte na úkor Eurozóny, chudobnými Slovákmi so žobráckymi mzdami a ešte žobráckejšími dôchodkami.  Táto stratégia a sľubované istoty zabrali a chudobní Slováci po voľbách  naleteli na prísľub istôt a rýchle zabudli nato, že „Euroval“ schválil namiesto opozície práve Ficov Smer.
Dnes Fico opäť exceluje a boduje na chaose aký si svojou politikou sama spôsobila EÚ inváziou imigrantov.  http://aktualne.atlas.sk/koniec-europskej-unie-fico-utecencov-nechce-nemcov-sa-neboji/slovensko/spolocnost/?utm_source=hp-centrum&utm_medium=box-spravodajstvo-aktualne&utm_campaign=hp  Kotleba už len  naháňa vietor a zúfalo sa snaží   na prisťahovalcoch naháňať aspoň nejaké politické body. Jeho ješitnosť a neúčasť na proteste proti islamizácii v Bratislave  12. septembra 2015 a neschopnosť otvoriť iné prioritné témy týkajúce sa ekonomiky a zahraničného smerovania Slovenska mu však veľké šance na úspech vo voľbách nedávajú.

Tak ako v roku 2012 aj teraz Fico zacítil príležitosť na tejto téme politický zabodovať v prospech strany Smer a udržať ju pri moci a zabezpečiť takto beztrestnosť všetkým politickým zločincom na ďalšie štyri roky.
Niet pochýb, že Ficovi to opäť vyjde a ak aj nezíska 83 kresiel v NR SR, má už v rezerve vhodného koaličného partnera v podobe Andreja Danka, ktorého zadlženej SNS záhadne raketovo stúpli preferencie a začala sa objavovať v tzv. prvoprúdových médiách.
Určite si Fico bude môcť vyberať aj medzi iným politickými prostitútmi a Andrej Danko a jeho Slovenská národná zrada nebude jediným adeptom na  koaličného partnera Smeru –Sociálna mafia, pretože určite sa nájde dosť iných  adeptov ako  napríklad Bugárov Most – Hid.

Za Ficom, ktorý je len bábkou veľmi silnej ekonomickej kliky, ktorá si rozparcelovala Slovensko medzi niekoľko vyvolených rodín, stojí silná ekonomická loby reprezentujúca novodobý korporatívny fašizmus, ktorá si v žiadnom prípade nenechá vziať moc, politický vplyv a čo je podstatné, nikdy nedovolí zrušiť zločineckú legislatívu, ktorá umožnila konkurzným a politickým mafiám získať moc ovládať politiku, políciu, prokuratúru a justíciu.

 Táto fašistická chunta má dokonalé zanalyzované, že žiadna opozičná strana tieto zločinecké zákony, ktoré umožnili rozkradnutie Slovenska a priviedli tretinu občanov na hranicu chudoby  meniť nebude  pretože sa na tomto systéme v minulosti sami podieľali a ide im len o to, aby sa dostali späť ku korytu, štátnym financiám a eurofondom

 SIS a Ministerstvo vnútra permanentne monitorujú a získavajú informácie o potencionálnej hrozbe, ktorá by mohla vzniknúť v prostredí  mimoparlamentných strán a preto  okamžite prijímajú adekvátne opatrenia na ich elimináciu.
Systému paradoxne vyhovujú tzv. „extrémistické strany“ ako Kotlebova ĽS NS a dokonca si ich „pestujú“ pretože sú zdrojom  pravidelne prideľovaných vysokých financií z rozpočtu pre kapitolu tzv. „boja proti extrémizmu“.  Banskobystrický župan Kotleba im v tom robí skvelého komparzistu a s týmom idiotov, ktorými sa obklopil a ktorí mu radia psychoinfantilné excesy ako napríklad vyvesenie čiernych zástav na výročie SNP, poskytuje systému presne to čo vyžaduje, teda dokonalý obraz neonacistickej a extrémistickej strany.  A pri tom to končí, pretože táto strana  systém nikdy neohrozí a proti korporatívnemu fašizmu otvorene nikdy nepôjde, pretože jej ide len o jeho výmenu za fašizmus národný a preto sa proti mafiám nikdy nepostaví, pretože ich bude sama potrebovať pre svoju budúcu existenciu.

 Experti zo SIS a MV SR majú veľmi dobré zmapovanú roztrieštenosť mimoparlamentných strán a staničiek a ich neschopnosť sa zjednotiť. K tejto plejáde  „samospasiteľov“ neustále pribúdajú ďalší jednak z radov ortodoxných marxistov a ľavičiarov v podobe Chmelárovho SNA  a jednak z radov vyhorených politických strán, či už je to ŠANCA, SKOK a viaceré ďalšie. Napriek tomu títo experti aktívne pracujú a efektívne pôsobia v záujmovom politickom spektre pomocou „Trojských koňov“ teda strán, ktoré sa zakladajú s cieleným zámerom eliminovať občiansku nespokojnosť  využívajúc bohaté skúsenosti bývalej  Štátnej bezpečnosti.

Názornou ukážkou umelo založenej strany pod falošnou vlajkou je strana  TIP, ktorý má nadštandardné  finančné krytie, vydáva na celom Slovensku vlastné noviny s názvom Naše Novinky a z blížiacimi sa voľbami začína byť čoraz viac kritická voči Smeru. Táto taktika Tipu financovaného s určitosťou priamo  Smerom sleduje jediný, cieľ zlákať na falošnú propagandu pod vlajkou „boja“ proti korupcii čo najviac najmä mladých ľudí a dať im alternatívu namiesto Kotlebu a iných pre Smer nežiaducich elementov. Tip nikdy ľudom nepovie skutočnú pravdu, že odstránenie korupcie bez odstránenia politickej mafie nie je možné!!!

Istý obyvateľ Banskej Bystrice prehliadol túto hru a upozornil na  podprahovú kampaň, ktorá ťaží  z problému imigrácie a ďalších a maskuje sa pod falošnými heslami o nesplnených sľuboch politikov. Po kliknutí na webovú stránku http://slovensko2016.sk/
ste však ako k jedinému riešeniu presmerovaný na propagandistický web strany TIP, ktorá sa zahalila do plášťa bojovníka proti korupcii.

Strana TIP sa však nikdy vo svojom propagandistickom plátku Naše novinky nezmienila ani slovom o skutočnej korupcii v Strane Smer, ktorej líder dodnes nevysvetlil svoje prepojenie s Interpolom v Nemecku hľadaným Aaronom Kedarom alias Fridrichom Kardošom, ani podivné prepojenia jeho manželky Svetlany.  TIP ani nemukol o pozadí „úspešného“ obchodníka s akciami na burze ministra Kaliňáka a ministra Počiatka, ktorí nadobudli majetok za podozrivých okolnosti a ani slovo o podozrení o účasti Slovenskej vlády na megapodvode na Taiwane, kde za účasti diplomata Michala Kováča ml. sa na burzu dostali akcie Slovenskej Chirany v hodnote 500 000 mil. USD, pričom Chirana už nevyvíja žiadne obchodné aktivity.

Ako upozornil tento človek z Banskej Bystrice Slovensko ma poslednú šancu sa oslobodiť, pretože sa psychologicky manipulujú mladšie ročníky čím sa má zavŕšiť ich rozklad cez tretí sektor a odporne hnijúci korporatívny fašizmus s falošnou maskou  demokracie. Ďalej upozorňuje na to, že Fico týmto  ďalším podvodom  napodobňuje Orbana  čím získa na svoju stranu ďalších voličov, ktorí nasadli na túto vlnu pričom si dobre zrátal, že ak by aj  prílev utečencov prestal, nemôže svojim  kategorickým odmietaním kvót nič pokaziť. Keby aj po voľbách slovo nedodržal ľuďom sa vysvetlí, že je to len preto lebo ho prevalcovala celá Európa a Amerikou  a väčšina mu to preto nebude vyčítať. No a k tomu má ešte  v zálohe práve tieto nastrčené strany ako TIP  takže  hrá veľmi dobrú partiu. Otázka už len znie, aký vysoký bude volebný výsledok Smeru.

K tomu možno dodať len toľko, že všetko nasvedčuje tomu, že výsledok volieb v roku 2016 je jasný už dnes, pretože sotva možno očakávať, že sa  lídri mimoparlamentných strán, na čele s Kotlebom začnú správať ako rozumní ľudia, ktorí pochopili, že ak nechcú kvôli svojmu egoizmu pochovať Slovensko, sú nútení spolupracovať.  Takže všetkým poctivým a obetavým členom ĽS NS a ďalších strán, ako aj celému Slovensku  možno popriať už teraz len úprimnú sústrasť, pretože skutočné príčiny postupnej likvidácie štátu a národa, ktorými sú členstvo v EÚ a NATO, Ficov Smer nikdy neodstráni, rovnako ako neochráni Slovensko pred domácou politickou mafiou. 

                                                                                                           Ondrej Klenn                                   

   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
             
Hlavná stránka