Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Slová, sľuby a realita v mene KSS 

 

Hoci v strane Smer je ten najzvrhlejší, najsmradľavejší a najzločineckejší odpad komunistickej verbeže spred novembra 1989, človek by si myslel, že v tej obrodenej KSS už to tiež funguje trochu ináč. Ale podľa toho čo tu teraz zverejním, s najväčšou pravdepodobnosťou zločinecko-zlodejské a psychopaticko-sadistické smerácke mafiánske tlupy majú KSS pod kontrolou. Mám tiež taký dojem, aj keď vedia, že sa do parlamentu nedostanú, súc si vedomí, že aj ich prepadnuté hlasy podporia tento najsmradľavejší odpad v histórii slovenského národa. Ide o to, že nejakým zvláštnym spôsobom, sa do KSS dostali ľudia z prostredia bývalej VOS. Možno si privyrábajú na dôchodku? Ťažko povedať. Hlavne dve mená "smrdia".

Kandidátka nimi doslova puká! 

Zaujímavosti kandidátky sú naozaj k popukaniu. Už Topky (bulvárny plátok) informovali o kandidátovi za KSS ktorý sa prezentuje na gay zoznamke, viď tu: http://www.topky.sk/cl/1000877/1515897/Predvolebny-skandal--Kandidat-za-KSS-chce-prerazit-aj-s-FOTO-na-gay-zoznamke

Potom prasklo, že KSS zatajila skutočné povolanie jednej kandidátky s číslom 11. Ona nie je právnička (vlastne hej , ale zaujímavá je jej akreditácia). Ona je exekútorka, čo v ponímaní KSS vyzerá ako groteska. Takže strana ktorá sa oháňa bojom proti exekúcii a tieto považuje za zločin, má na kandidátke exekútorku označenú ako "právnička". Je to pani Hurtišová a prikladám pár fotiek. Ona totiž na internete vzbudila veľký humor a začali sa šíriť prerobené volebné letáky KSS s Husákom, kde užívatelia menili text aby poukazovali na exekútorku.

Na tento fakt poukázal užívatel facebooku Ján Zmeko, známy komentovaním politických strán a rôznych udalostí. No a v prílohe posielam, ako mu kandidátka do NR SR za KSS, exekútorka, odpovedala. V minulom roku dokonca kandidovala na post primátorky vo svojom meste. To čo prišlo boli hlúpe urážky a vyhrážanie sa žalobou zo strany exekútorky.
http://www.exekutor.sk/ponukyNIM/NHM0285.htm 
http://www.exekutor.sk/ponukyNIM/NHM0287.htm 
http://www.teraz.sk/komunalne-volby/hurtisova-vzdala-kandidatury-primator/105661-clanok.html 
http://wemoveinvestment.sk/wp-content/uploads/2015/11/Oznamenie-o-drazbe-Kore%C5%88.doc

 

Poďme ale ku prepojeniu medzi KSS a MO SR

Ing. Peter Palko, kandidát za KSS s číslom 10. Najskôr člen Smeru, následne sa politicky angažuje v KSS.
http://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/291830-v-trencine-kandiduje-na-zupana-za-kss-clen-smeru/ 
Zaujímavé sú jeho podnikateľské aktivity. Obzvlášť Skláreň CLARA. Vlastníci už zaniknutej spoločnosti: Sklárne CLARA Utekáč s.r.o. :
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=9292&SID=6&P=1 
Zopár informácií o podniku si človek ľahko nájde na internete:
http://hn.hnonline.sk/sklaren-clara-utekac-vo-finale-ozivenia-51577
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/relax/z-vychyrenej-sklarne-utekaci-su-ruiny-znicila-ju-privatizacia.html 
Podstatné meno zo spoluvlastníkov hore uvedenej spoločnosti je Pavol Čupka.
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/byvaly-pivovarnik-cupka-snazi-vzkriesit-hzds-smeru-predpoveda-rozpad.html
http://korzar.sme.sk/c/4695909/soumen-cupka-ma-na-stene-meciara-na-zemi-medveda.html 
Tento kandidát do NR SR za KSS sa prezentuje ako ľavicový intelektuál.
Takže za KSS kandiduje človek podnikajúci s privatizérom z doby Mečiara? Človek ktorý musel mať previerky, lebo bol na vysokých pozíciách v Armáde SR. Konkrétne mal na starosti Územnú vojenskú správu v Trenčíne a bol aj riaditeľom Leteckých opravovní v Trenčíne. Na oboch miestach sa musel zoznamovať s prísne tajnými informáciami. Je toto normálne?

Ďalšie mimoriadne zaujímavé meno na kandidátke KSS je číslo 16, pán Bašista.

Nevieme, či je spojenie medzi Palkom a Bašistom náhoda, ale obe mená spája na kandidátke KSS podstatná vec. Ministerstvo obrany Slovenskej republiky! Zatiaľ čo pán Palko bol riaditeľom Leteckých opravovní a Územnej Vojenskej správy v Trenčíne, pán Bašista podniká v obore kde dostáva zákazky priamo od spomínanej štátnej inštitúcie. 
5% z 2.796.610 USD! Také odmeny dostáva kandidát za KSS od Ministerstva obrany SR? 
https://www.google.sk/url 
https://www2.uvo.gov.sk/evestnik/-/vestnik/save/319047.pdf;jsessionid=0E6FACA12E46F1C4C52CFB57401955CA 
http://otvorenezmluvy.sk/documents/115436-uia-bratislava-ver-mi-s-r-o-zod-c-2011-151 
http://www.zisk.sk/vestnik/201513000198/zmluva-obchodny-vestnik-ver-mi-s-r-o-presov-ministerstvo-obrany-slovenskej-republiky 
http://orsr.sk/vypis.asp?ID=4669&SID=8&P=1 

Po uvedení týchto informácií je jasné, že to KSS s ukončením exekúcií, vystúpením z NATO a bojom proti Smeru SD nemyslí asi až tak vážne! 

Zachytil som aj zaujímavý názor na facebooku. O konkrétnych zákazkách jeden človek napísal nasledovný názor. V jednej z hore uvedených linkov na zmluvy medzi spoločnosťou VER-mi s.r.o. a MO SR sa dozviete, že štát zaplatil za 190 kompletov viest, teda ich repas, sumu skoro 75 000 Eur! 

Teda to je náklad cca 400 Eur/ks. Prečo ich nekupuje MO SR každý rok rovno nové??? Nefinancuje sa takto zo štátneho rozpočtu niečo iné ako repas viest? Keďže ministrom obrany je jedna z hláv zločineckej smeráckej mafie Martin Glváč, odkojený génmi svojho deda – arizátora, ktorý arizoval za vojnového Slovenského štátu židovský obchod, ale jeho vnuk Martin ako jedna z hláv zločineckej smeráckej mafie už arizoval a arizuje naprieč celým Slovenskom. Preto sa ani nečudujem, že jeho dedo je taký populárny v horúcom pekle tými najzvrhlejšími fašistickými zločincami, ktorí často hovoria – „KEBY SME VTEDY MALI GÉNY TVOJHO VNUKA MARTINA, TO BY SME INÁČ ARIZOVALI.“ A povráva sa, že v horúcom pekle, až jeho telo opustí zločinecko-zlodejská duša, bude mať isté miesto pri Hitlerovi, Himlerovi, Heydrichovi, Göringovi a im podobným.
http://www.municak.sk/nepriestrelne-vesty-kirasa-l 
Vesta používaná sa dá zaobstarať za menšiu sumu, prikladám jeden konkrétny link:
http://www.armypoint.cz/vesta-ochranna-pancerova-proti-strelam-kirasa-l/d-91777/ 

Vladimír Pavlík

  
Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka