Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

AKO FICO ZREALIZOVAL KOTLEBOVU IDEU A NÚTENÉ PRÁCE NA SLOVENSKU ZAVIEDOL  

Mnohí starostovia obcí s podvyživeným  rozpočtom a ľudia v hmotnej núdzi dnes preklínajú Mariána Kotlebu za jeho kampaň v duchu, „parazitom a asociálom zadarmo nič nedáme“ resp. paraziti a asociáli nesmú byť zvýhodňovaní na úkor slušných ľudí, ktorú mu elegantne prebral Smer-SD, rovnako ako súčasnú tému imigrantov. Paradoxne sa opäť potvrdilo, že Kotleba preukazuje v podstate svojím krikľúnstvom a posadnutosťou riešením tzv. rómskeho problému na ktorý ponúka svoje špeciálne a rýchle „buldozérové“ riešenia, Ficovmu Smeru medvediu službu a zdá sa, že sa obaja navzájom potrebujú.  

Takto  vďaka Kotlebovej nadpráci Smer schválil zákon o nútených prácach, (nazývajme ho „Zákon o nútených prácach pre gádžov“) aký v EÚ a vo svete nemá obdobu. Zatiaľ čo imigranti v Nemecku dostávajú vreckové na úrovní dôchodku väčšiny slovenských dôchodcov, dávka v hmotnej núdzi, ktorú predstavuje žobračenka vo výške niečo vyše 60 eur sa od júla 2014 musí odpracovať 32 hodinami tzv. verejnoprospešných prác, čo je v podstate len iný názov pre nútené práce, aké boli zavedené v čase socializmu vo väzniciach.

Po vypálení Krásnej hôrky sa Kotlebovi za pomoci jeho vtedajšieho  obchodného poradcu Beličku podarilo stať developerom a majiteľom pozemkov na ktorých stoja nelegálne postavené chatrče Rómov, čo bol asi jediný efekt humbuku, ktorý vtedy spustila Kotleba-strana v Kráľovohoľskom podhradí.


Od účinnosti tohto zákona  súčasná realita potvrdila, že tento zákon nepostihol cigánskych parazitov ako ich označuje Kotleba, ale naopak drvivú väčšinu gádžov, ktorí sú ochotní pracovať 32 hodín mesačne, aby dostali almužnu, ktorá sotva postačuje na prežitie. Jasne to vidieť v každom meste kde sa medzi VPP-čkármi nachádza Rómov ako šafránu. Takto musia gádžovia so sopľom v nose a zaťatými zubami, preklínajúc Kotlebu a Ficov Smer, za sychravého jesenného počasia  upratovať lístie a lopotiť ako voľakedy sedliaci na pánskom.

Vyše 250 000 Rómov v osadách má tento zákon totálne na háku, resp. prišli na to ako sa dá obchádzať. Ak je starostom Róm  verejnoprospešné práce sú evidované len na papieri pre prípad kontroly a ak je starostom gádžo, ktorý ani nemá toľko lopát, krompáčov, hrablí a fúrikov, koľko by malo byť Rómov, skončí to rovnako. Pre rozpočet obce je to strata a žiadny prínos, pretože platiť by trebalo aj koordinátora, resp. drába na dohliadanie týchto pracantov.  

Mesto Košice dnes začaloNajväčším výsmechom tohto zákona a jeho totálneho zlyhania v praxi je košické sídlisko Luník, kde od účinnosti „zákona o nútených prácach pre gádžov“  neboli schopní vypratať ani len odpadky a výkaly nieto ešte, aby pracovali na čistení  mesta.  80 000 eur za odvoz  1300 ton odpadu nakoniec muselo zaplatiť mesto z peňazí daňových poplatníkov z radov gádžov, ktorí zatiaľ poctivo odvádzajú dane a odvody do štátnej kasy a už tam chýbal s lopatou len Ján Čarnogurský.  Na otázku ako je to vôbec možné, vám však už neodpovie ani Fico ani  Kotleba.  Rovnako sa verejnosť nedozvie aké boli celkové náklady od účinnosti „Zákona o nútených prácach pre gádžov“  v porovnaní s jeho prínosom. Jednoducho povedané účtovnícky, aký je rozdiel medzi položkou výdaj a príjem.

Takže milí Slováci hurá na pánske a vo voľbách nezabudnite voliť Smer-SD a Kotleba stranu, oni vám určite ešte nejaký zákon šitý na mieru resp. vašu blbosť upletú.  Apropo ak si porovnáme koľko miliárd ročne zhrabnú politické skorumpované mafie, suma určená na riešenie tzv. rómskeho problému  z toho čo politici rozkradnú a zoberú na korupcii predstavuje možno len 2-3%. Ale to už je o niečom inom, pretože na to, aby sa niekto postavil proti zločincom v politike treba naozaj gule, to je o niečom inom ako o vykrikovaní o parazitoch a asociáloch.

Na stráž, súdruhovia bratia!

V. K.

http://www.topky.sk/gl/76154/231170/Odpad-na-Luniku-IX-zlikviduju-za-takmer-80-tisic

  
Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS

             
Hlavná stránka