Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

V MENE KOHO ŠÍRI EVA ZELENAYOVÁ DEMAGÓGIU, KLAMSTVÁ A NENÁVISŤ VOČI ČECHOM? 

 

          V mesačníku Svedectvo č. 02/2016 jeho šéfredaktorka Eva Zelenayová v článku Voľby sú vždy nádejou napísala aj toto – Benešov apetít podmaniť si Slovákov vrcholil jeho príchodom do Košíc v apríli 1945. Začal účtovať s každým reprezentantom prvej Slovenskej republiky nielen politickým, ale aj hospodárskym ako s vojnovým zločincom. Kto sa postavil na odpor, skončil na popravisku ako traja trenčianski gymnazisti, ale i mnoho ďalších slovenských vlastencov, prezidenta štátu nevynímajúc.

          Keďže mala na mysli troch trenčianskych gymnazistov Eduarda Tesára, Alberta Púčika a Antona Tunegu, ktorí boli popravení komunisticko-eštebáckymi vrahmi 20. februára 1951, pričom Edvard Beneš zomrel 3. septembra 1948, tak možno konštatovať, že tento článok patrí medzi publicistický hnoj, pričom, paradoxne, periodikum kde sa takéto bludy a dezinformácie publikujú, finančne dotuje štát cez zločineckú smerácku mafiu a priamo Kaliňákové ministerstvo vnútra v roku 2015 zabezpečilo financovanie tohto časopisu vydávaného PV ZPKO z dotácie vo výške 90 000 eur.
  Zoznam schválených žiadostí o poskytnutie dotácie a príspevku v roku 2015 podľa zákona č. 487 z 2013 Z. z. a zákona č. 526 z 2010 Z. z. (22,6 kB)

Politickí väzni  Zväz protikomunistického odboja                       Obchodná 52, Bratislava     IČO: 00679879

4.3.2015                 7.5.2015

90 000,00

§ 2 písm. e) a f) a § 3a                             zákona č. 526/2010 Z.z.

Financovanie zabezpečenia materiálno-technických
podmienok pri organizovaní pietnych spomienkových akcií,
publikačnú, edičnú,  dokumentačnú a  archivačnú činnosť,
mzdové výdavky, hospodársko-správne výdavky

Teraz si predstavme situáciu, že pokiaľ si toto prečítajú mladí ľudia, nepoznajúc históriu, aký si asi urobia názor na základe takýchto vedome napísaných bludov a dezinformácií? Ako prílohu tu prikladám podrobný dokument ohľadom týchto troch popravených študentov pod nadpisom – AKTUALNE: Mladí idealisti. Spomienka na popravených členov Bielej légie.

https://www.postoj.sk/1948/aktualne-mladi-idealisti-spomienka-na-popravenych-clenov-bielej-legie

 

Vladimír Pavlík

ODPAD SLOVENSKÉHO NÁRODA A SPOLUPÁCHATELIA A SCHVAĽOVATELIA ZLOČINOV HZDS SA VOTREL NA KANDIDÁTKU STRANY MARIÁNA KOTLEBU 

O úprimnosti  sľubov strany Kotleba Ľudová strana naše Slovensko potrestať zlodejov a navrátiť štátu rozkradnutý majetok sa dá vážene pochybovať, pretože je sotva možné, aby Marián Kotleba  nevedel nič o minulosti bývalých poslancov za HZDS Jána Cupera a Evy Zelenayovej.  Je mi úprimné ľúto poctivých členov tejto strany, ktorí do Kotlebu vkladajú svoje nádeje a som presvedčený, že  o to väčšie bude ich sklamanie keď zistia, že všetko boli len prázdne slová namiesto činov a do parlamentu sa chcú dostať resp. sa dostanú len ďalší  poberatelia poslaneckého platu a vyžieračí peňazí daňových poplatníkov. 

Ak si chce niekto  nahovárať, že exposlanci Mečiarovho HZDS na kandidátke tejto strany budú zárukou zmeny systému, tak klame sám seba.  Ospravedlňovať politiku HZDS, ktorá vytvorila  tzv. kapitálotvornú vrstvu z radov bývalej komunistickej nomenklatúry, príslušníkov a spolupracovníkov ŠtB a VKR prepojených s organizovaným zločinom a mafiou, zásluhou na vzniku samostatnej Slovenskej republiky, ktorú založili hlavne preto, aby v nej nikdy neplatil lustračný zákon a aby ju mohli ľahšie rozkradnúť, je ďalším falošným mýtom ako rozprávka o nežnej revolúcii a víťazstve pravdy a lásky nad lžou a nenávisťou. Práve k tejto zločineckej HZDS, ktorej sofistikovaným pokračovaním je politika  Smeru-SD, kde sa preskupili bývalí členovia HZDS, patrili Ján Cuper a Eva Zelenayová. 
Kde bolo národné cítenie Evy Zelenayovej, keď sa prepúšťali robotníci z vytunelovaných fabrík, vraždili biele kone, vybuchovali auta, unášali  ľudia a vraždili nežiaduci svedkovia ako Remiáš?  Kedy sa zastala obetí kapitálotvornej vrstvy z HZDS napríklad v Košických VSŽ kde vtedy bačoval Rezeš? Eva Zelenayová vtedy spievala Vivat Slovakia spolu s Mečiarom a jeho súkmeňovcami. Po odchode z politiky začala používať svoje meno za slobodna, aby ju obyčajní ľudia nepoznali a votrela sa do združenia politických väzňov v ktorom  sa stala redaktorkou časopisu Svedectvo, kde šíri nenávisť voči Čechom. Komunistickí zločinci z radov komunistickej strany, ktorí tvorili v tom čase väčšinu poslancov NR SR a a agenti ŠtB jej však nikdy neprekážali. 
Tak ako hyeny zacítia na kilometre zdochliny, ktorými sa živia, rovnako aj Eva Zelenayová a Ján Cuper zacítili príležitosť dostať so opäť do politiky cez stranu  Mariána Kotlebu.  Je veľkou škodou, že Kotleba sa zbavil  čestných ľudí, ktorí by mu poradili, aby sa prestal  držať  heslá:  hoci si zlodej a darebák nevadí,  hlavne, že sa hlásiš k národniarstvu. Dodávam, že jednu stranu, ktorá zmenila heslo Za boha a národ, za heslo Za Boha a peniaze,  sme tu už v parlamente mali. 

                                                           Ondrej Švec


https://kotlebaludovastrananaseslovensko.wordpress.com/2015/12/20/47-eva-zelenayova/

47. Eva Zelenayová

kotlebaludovastrananaseslovensko.wordpress.com
kotlebaludovastrananaseslovensko.wordpress.com

https://www.youtube.com/watch?v=JtcYLhZnHSA
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/kam-podeli-slavni-superstaristi-z-meciarovho-megahitu-vivat-slovakia.html

Kam sa podeli slávni superstaristi z Mečiarovho megahitu Vivat Slovakia?

Speváci: Zľava Sergej Kozlík, Eva Zelenayová, Karol Konárik, Alica Bieliková, Ivan Lexa,  Dušan Slobodník, Oľga Keltošová, Ján Cuper, Vladimír Mečiar, Augustín Marián Húska, Irena  Belohorská, Ján Ducký, Katarína Tóthová, Ivan Gašparovič, Jozef Zlocha, Jana Gantnerová.

Speváci: Zľava Sergej Kozlík, Eva Zelenayová, Karol Konárik, Alica Bieliková, Ivan Lexa, Dušan Slobodník, Oľga Keltošová, Ján Cuper, Vladimír Mečiar, Augustín Marián Húska, Irena Belohorská, Ján Ducký, Katarína Tóthová, Ivan Gašparovič, Jozef Zlocha, Jana Gantnerová.

http://www.sme.sk/c/2160972/poslankyna-hzds-eva-zelenayova-denne-cestuje-hromadnou-dopravou-a-citi-v-nej-podporu-bratislavcanov.html

Poslankyňa HZDS Eva Zelenayová denne cestuje hromadnou dopravou a cíti v nej podporu Bratislavčanov

 

  

             
Hlavná stránka