Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

OTVORENÝ LIST SLOVENSKÉHO OBČANA JOZEFA POTÚČKA PREZIDENTOVI SLOVENSKEJ REPUBLIKY A SLOVENSKÝM POSLANCOM V EURÓPSKOM PARLAMENTE  

Vážený pán prezident Slovenskej republiky, vážení predsedovia najväčších politických strán na Slovensku, vážení slovenskí poslanci v Európskom parlamente.
(poslané 7.3.2016, neskorý večer)

Parlamentné voľby 2016 sú za nami.
Výsledky ukázali pre väčšinu politikov jednu šokujúcu skutočnosť: do slovenského parlamentu vstupuje strana Mariána Kotlebu s tým, že ani ľavica a ani pravica nie sú schopní zostaviť takú vládu, aká bola v ich predstavách pred voľbami. Ukázali nám po voľbách v plnej nahote, akí sú jednotní a o čo im ide. Hrozia predčasné voľby, resp. dočasná úradnícka vláda. Otázka: Komu by toto vlastne vyhovovalo?
Všetci v tejto patovej situácii jednotne zvaľujú vinu na tých druhých, odmietajú svorne Kotlebu, predsa s obhajcami kléro-fašistického režimu z 2.svetovej vojny nemôžu spolupracovať. Bolo počuť aj razantnejšie slová o fašistoch a radikálnych extrémistoch v novom slovenskom parlamente a z Bruselu nám televízia zase ukázala nápis o tom, že Slovensko volilo nacistov, atď, atď.

Vopred upozorňujem, že ja neviem, čo presne zamýšľa pán Kotleba a ako bude jeho strana jednať v budúcnosti, to sa iba ukáže, pretože sú v parlamente noví. Takže nasledujúce slová nie sú vôbec jeho obhajobou, ale obžalobou adresovanou práve vám, politikom v tzv. štandardných stranách, ktorých skutky v parlamente a vo vláde už poznáme!

Ak platí v celom vesmíre zákon "čo zaseješ, budeš musieť zožať", tak vám, slovenskí mejnstrímoví politici, sa dôsledky vašich skutkov takisto musia iba vrátiť. A časť z nich sa vám vrátila už teraz. Dôsledky vidíme v chaose a vašej bezradnosti, pretože v ďalších, možno predčasných, parlamentných voľbách môže Kotlebova strana získať aj dvojnásobok, nakoľko mnohí, ktorí mu nedali hlas z obavy, že ich hlas prepadne, teraz už vedia, že prieskumy boli, slušne povedané, v Kotlebovom prípade úplne odtrhnuté od reality, samozrejme v jeho neprospech.

Takže vy, pro-euro-atlantickí politici, podrobne analyzujete a vyhodnocujete dôsledky, ale mali by ste sa bližšie pozrieť najprv do zrkadla Pravdy, priznať si vlastné chyby a skúmať príčiny vlastného zlyhania. Možno že vám pomôže nasledujúci zoznam chýb, ktorých ste sa dopustili :

PRVÁ najhlavnejšia CHYBA: Podcenili ste slovenských občanov.

DRUHÁ CHYBA: Nepostavili ste sa zásadovo a pravdivo k fašistickému protiústavnému prevratu na Ukrajine, ktorého iniciátori a sponzori sú už dnes veľmi dobre známi, naopak, mlčaním za aktívnej účasti hlavno-prúdových médií, ste vyjadrili minimálne tichú podporu šíreniu banderovského krvavého teroru na Ukrajine, pričom neboli Slováci informovaní z hlavných médií ani o prenasledovaní a genocíde páchanej na tých Ukrajincoch, ktorí nesúhlasili s militaristickou politikou zvonku dosadenej chunty. Neiniciovali ste sankcie voči tejto pučistickej bande ani vtedy, keď boli v Odese upálení zaživa desiatky nevinných obetí v lete 2014. A to všetko sa deje v Európe v 21. storočí, v našom susedstve – za vášho euro-atlantického taktického mlčania!

TRETIA CHYBA: Keď prostredníctvom humanitárneho bombardovania a otvorenej podpory teroristických organizácií na Blízkom východe a v Afrike nastal chaos postupne v Kosove, v Iraku, v Sýrii a v Lýbii, tiež ste mnohí boli politicky korektne ticho. Azda ste si aj tu mysleli, že celoeurópska cenzúra vám donekonečna pomôže zamlčať pravdu? Ešte si stále niektorí myslíte, že utečenecká tsunami, valiaca sa na Európu, vznikla teraz alebo minulý rok? Áno, dôsledky pociťujeme dnes, ale príčiny sú úplne inde. Je multi-kulti to pravé pre Európu?

Obranná aliancia NATO sa správa ako svetový žandár, pretože kam vstúpi noha vojaka NATO, tam sa začínajú vnútorné rozpory, rozvrat a dobre organizovaný chaos, pričom nositeľ Nobelovej ceny za mier – EU sa tomu nielen že prizerá, ale to aj aktívne podporuje. Politici, mysleli ste si aj v tejto veci, že Slováci sú na hlavu padnutí? Že informácie im do hlavy nalejete jedine vy, po vzore vašich totalitných predchodcov – cez poplatné a jednostranne cenzurované médiá? Pýtali ste sa občanov Slovenska, či chcú žiť v spoločnosti vojnových zločincov, pre ktorých 500 tisíc detských irackých obetí stálo za to, aby na základe vymysleného dôvodu vtrhli armády NATO na čele s USA do Iraku bez mandátu OSN a nastolili tam nefungujúcu západnú „demokraciu“?

ŠTVRTÁ CHYBA: Kto z vás, štandardných politikov, ste sa pýtali občanov Slovenska, či je im lepšie žiť v závislosti na milosti komisárov z EU bez vlastnej potravinovej sebestačnosti, alebo uživiť Slovensko iba vlastnou prácou? Ktorí z Vás ste mali odvahu pred voľbami 2016 otvoriť otázku tak utajovanej zmluvy TTIP medzi EU a USA, ktorá má byť v dohľadnej dobe podpísaná, kde ani europoslanci doteraz nemajú kompletné informácie o tom, čo sa na nás Európanov vlastne v zákulisí EU chystá? Prečo to utajovanie? Kde je tu transparentnosť?

Ak prichádzajú z mnohých strán podozrenia, že naplánovaná totalita a korporátny fašizmus ovládne naše stravovanie, ekonomiku, zdravie a životné prostredie, čiže záujmy nadnárodných korporácií by mali byť postavené nad záujmami národných štátov, vy nič?! Je vám snáď jedno, čo budete vy, vaši príbuzní a potomkovia mať v blízkej budúcnosti napr. na tanieri? Hovorí vám niečo pojem <genetické potraviny> a ich zničujúca škodlivosť pre naše zdravie? Ak nie, spýtajte sa vlastných občanov, väčšina z nich v tom má jasno! Ste v tejto veci v súlade s názorom občanov alebo opäť odtrhnutí od svojich voličov? Je TTIP výhodná pre Európu?

PIATA CHYBA: Kto z vás sa spýtal verejne občanov, či vôbec chcú akýkoľvek limit (v súčasnosti potrebná účasť 50%) pre platnosť ľudového hlasovania, referenda? Pohne aspoň trochu vaším svedomím skutočnosť, že minuloročné NEPLATNÉ referendum o rodine podporil väčší počet občanov, než bol počet voličov najsilnejšej strany v PLATNÝCH voľbách 2016? Všetci do jedného ste sa dostali tento rok do parlamentu s menším mandátom, než bola vôľa slovenských občanov v roku 2015 ohľadom rodiny! Dôjde pri referende k zrušeniu kvóra?

Štandardní slovenskí politici!

Boli ste vo svojej pravdo-láskarskej činnosti až do takej miery euro-atlanticky politicky korektní, že vám musel sám život ukázať realitu.
Alebo ste už zabudli na múdre porekadlo, že si najprv treba poupratovať pred vlastným prahom, aby ste až potom mohli poukazovať na špinu u tých druhých? A vy, ktorí sa hlásite ku kresťanským hodnotám, zabudli ste na slová Syna Božieho, že si treba najprv vybrať brvno vo vlastnom oku a až potom ukazovať na triesku v oku brata svojho?

Niektorí poukazujete na neprijateľných fašistov, neonacistov a extrémistov v novom slovenskom parlamente, ale zároveň – minimálne svojím pasívnym a alibistickým postojom – dávate najavo svoj tichý súhlas s tým, že napríklad ten banderovský fašizmus hneď za východnými hranicami Slovenska je pre vás zdá sa ten ľudský a prijateľný? Má to slovenský občan pochopiť tak, že v EU máme FAŠIZMUS NEPRIJATEĽNÝ – ten domáci, a na druhej strane FAŠIZMUS PRIJATEĽNÝ – humanitárny, euro-atlantický?

Hovoríte o pravicových radikáloch, a nevadia vám vojnoví zločinci , ktorí kam vstúpia, tam začínajú nepokoje, občianska vojna a nechávajú za sebou zničené hospodárstvo, množstvo obetí a milióny utečencov? Presne podľa známeho: Rozdeľuj a panuj!
Keby ste horeuvedené chyby neurobili, nedožili by ste sa šoku, že sa do slovenského parlamentu dostala strana Mariána Kotlebu. To vy ste ju tam nepriamo poslali! A hlavne by ste sa nedožili toho, že slovenská parlamentná strana okrem iného bude urýchlene iniciovať vystúpenie SR zo zločineckého paktu NATO a referendum za vystúpenie SR z Európskej únie. To je vaša práca, ľavo-praví súdruhovia!

Spamätajte sa, slovenskí politici! Vedzte, že dvojitý meter vedie do pekla!

Začnite sa už konečne zaujímať o vôľu slovenských občanov, ktorí sú veľmi trpezliví a dali vám opäť dôveru. Nesklamte ich, pretože aj v budúcich voľbách vám Slovensko predloží – nový účet! Hlas ľudu nech je vám bližší než pokyny zvonku! Žiadna vláda nikdy nedokázala vymeniť občanov, ale občania dokážu vymeniť vládu...

Majte na zreteli, že vaše skutky idú takisto za vami, takže je načase definitívne skoncovať s dlhoročnou zradou na vlastnom ľude! Vo vlastnom záujme.

Slovák vydrží veľa, je ako luk, dlho ohnutý, ale keď ho blesky hromu preberú a vzpriami sa, naplnia sa slová slovenskej hymny:
"Nad Tatrou sa blýska, hromy divo bijú, ….... Slováci ožijú!"

Jozef Potúček, občan Slovenskej republiky


  
PRINT RSS

             
Hlavná stránka