Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

BUDEME MAŤ OPÄŤ POLITICKÝCH VÄZŇOV ALEBO KONEČNE NOVELIZUJEME BOĽŠEVICKÚ LEGISLATÍVU?  


Ako som predpokladal, potom čo Kotleba prijal úlohu fackovacieho  panáka  a „fašistického“ strašiaka, začal sa hon  na kandidátov a podporovateľov ĽS-NS.  K Antonovi Čulenovi, ktorému zakázali vyučovať náboženstvo a historikovi  ÚPN Martinovi Lackovi, proti ktorému sa spustila masmediálna kampaň, najnovšie pribudlo predvolanie na políciu  kandidátov na poslancov za ĽS-NS Mariána Magáta a Mariána Mišúna pre údajné podozrenie z trestného činu tzv. extrémizmu za fotografiu pracujúcich väzňov s textom “Zatočíme s asociálmi a politickými zlodejmi, pošleme ich do pracovných táborov“, ktorá bola pred voľbami na sociálnej sieti.  Ako už avizovali  poplatné médiá,  sú podozriví z podpory a propagácie skupín smerujúcich k potlačeniu základných práv a slobôd a v  prípade dokázania viny im za spáchanie trestného činu extrémizmu hrozí trest odňatia slobody na štyri až osem rokov. 

 http://www.puchov.eu/nadejna-politicka-kariera-misuna-sa-moze-uz-coskoro-skoncit/

Predvolebný leták propagujúci vytvorenie pracovných táborovMarián Magát k tomu uviedol, že s prihliadnutím na zlodejstvá politikov, ktorí po roku 1989 ovládajú Slovensko je podľa neho  absolútne choré, aby mu dnes za nejaký obrázok, ktorý bol uverejnený na sociálnej sieti hrozilo až osem rokov basy.

 

 

 

 

 

Domnievam sa, že  v ĽS-NS  je nepísaným zákonom,  že vodca  hádže cez palubu ľudí, ktorých už nepotrebuje, potom čo splnili svoju úlohu a som presvedčený, že rovnako budú cez palubu hodení aj Magát a Mišúnom.  Ak sa tí budú pýtať prečo, odpoviem im týmto sloganom: „Nasleduj vodcu a nepýtaj sa čo môže on urobiť pre teba,  ale čo môžeš urobiť ty pre neho“!

Ako som zistil z dostupných zdrojov na internete a článku s názvom,  ÚNOS O KTOROM SA NESMELO VEDIEŤ A KTORÝ NEZAUJÍMAL ANI MARIÁNA KOTLEBU, ešte absurdnejšiemu obvineniu čelil  aj bývalý sympatizant ĽS-NS Lukáš Gemza, ktorého obvinili za to, že mal na predvolebnom mítingu ĽS-NS v Šaci mikinu s názvom britskej  hudobnej skupiny Skrewdriver.  Aj v tomto prípade média už vopred kuvikali, že mladému neonacistovi hrozí vysoký trest.   Po vydaní trestného rozkazu a odsudzujúceho rozsudku, bol po podaní odvolanie nakoniec oslobodený a keďže sa na neho všetci na Slovensku vykašľali, rozhodol sa odísť do zahraničia. 

Ako sa plytvá  s peniazmi daňových poplatníkov  na účelové znalecké posudky na objednávku dokazuje pribratie znalca  Mgr. Vojtech Karpátyho  PhD. Menovaný „znalec“  na extrémizmus si vyslúžil za svoju špinavú prácu funkciu riaditeľa gymnázia na Exnárovej 10 v Košiciach a členstvo vo výbore Matice Slovenskej. Otázky na ktoré mal vypracovať posudok sú uvedené v uznesení polície.Podobný postup možno očakávať aj v prípade Magáta a Mišúna, keďže na Slovensku sa vždy nájde dosť zapredancov a prisluhovačov,  bez ohľadu na režim aký je momentálne pri moci a je úplne jedno či je to fašizmus, komunizmus alebo novodobý korporatívny fašizmus.

K problematike   kontinuity totalitného práva  po novembri 1989 som sa podrobnejšie vyjadril v článku  uverejnenom na  http://necenzurovane.net/volby2016/volby30.html a opakujem, že ak by ponovembroví politici boli skutoční demokrati, zrušili by  všetky komunistické zákony týkajúce sa verbálnych prejavov tzv. extrémizmu vrátane  tzv. popierania holokaustu, čo je úplne bežné v USA alebo Veľkej Británii, kde je táto téma marginálnou záležitosťou,  dnes by tento problém na Slovensku neexistoval. Jediný slovenský politik Daniel Lipšic to   jednoznačne označil ako  potieranie slobody prejavu. 
https://www.youtube.com/watch?v=eGD38fXk4lo


            Aby sme opäť nezačali vyrábať politických väzňov, je najvyšší čas novelizovať  trestné činy tzv. extrémizmu a jasne definovať hranicu medzi  verbálnym prejavom a extrémistickým konaním a to bez rozdielu či  ide o fašizmus alebo  komunizmu.

            Mariánovi Magátovi a Mariánovi Mišúnovi, môžem  poradiť, aby sa s návrhom na novelizáciu týchto zákonov, tak aby nemohli byť zneužívané na politickú perzekúciu nežiaducich oponentov,  namiesto Kotlebu obrátili na Daniela Lipčica a poslancov so zdravým rozumom, ktorí nepodporujú žiadne formy potláčania slobody prejavu a názoru, bez ohľadu či s týmto názorom súhlasia. O tomto je totiž demokracia. Ináč to začne so zrušením divadelného predstavenia a skončí  perzekúciou a zatváraním.

Z pozície  Mariána Kotlebu, ktorý sa zhostil úlohy „fašistu“ v NR SR z vlastnej vôle, je totiž akýkoľvek návrh na novelu zákona vopred určený k neúspechu z dôvodu  absencie komunikácie a možnej spolupráce poslancov za   ĽS-NS s ostatnými klubmi a poslancami.

Ladislav Burdiga


http://www.cas.sk/clanok/343200/kotlebovcov-vysetruje-policia-ludi-chcu-posielat-do-pracovnych-taborov/
Kotlebovcov vyšetruje polícia: Ľudí chcú posielať do pracovných táborov!

https://www.facebook.com/myniesmeovce/#
Video o trestnom oznámení na Marián Mišún a Marian Magat, multikultúre, MATICE SLOVENSKEJ atd.
Marián Magát sa opäť vyjadril k vyšetrovaniu svojej osoby a ohlásil zámer kandidovať vo voľbách do VÚC! Verí, že ho podporí aj Kotlebova strana.

https://www.facebook.com/599828876826060/videos/719822761493337/
Mišún pred voľbami zverejnil na sociálnej sieti kontroverznú fotografiu a teraz je pre ňu podozrivý zo spáchania trestného činu extrémizmu.

 

  
PRINT RSS

             
Hlavná stránka