Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

JEDNODUCHÉ VYSVETLENIE PREČO KSS NIKDY NEBUDE PREŠETROVAŤ PRIVATIZÁCIU 

Na  volebnom bilborde KSS  je  heslo:   Zlodejov zatvoriť, nie voliť!  Len naivný však tomu uverí a každého kto tomu neverí vyvediem z omylu. Komunistická strana nikdy nebude zatvárať zlodejov, pretože by sa tým totálne zdiskreditovala. Vysvetlenie je jednoduché.

  1. Po prvé, tak ako na Slovensku nikdy neboli skutoční kresťania, česť výnimkám, rovnako tu nikdy neboli ani skutoční  komunisti, pretože tých ako napr. Vladimíra Klementisa, obesili ich vlastní súkmeňovci .  Za komunistov sa totiž nemôžu považovať vypočítaví majitelia straníckych preukazov, ktoré po novembri 1989 väčšina z nich zahodila, aby sa mohla pretransformovať na tzv. kapitálotvornú vrstvu, ktorá ako prvá vďaka svojim konexiám privatizovala.
  2.  Po druhé, päť miliónové Slovensko je totiž jedna veľká rodina, v ktorej je skoro každý  s každým v nejakom príbuzenskom alebo priateľskom vzťahu a ak by KSS otvorila otázku privatizačného puču a presunu štátneho majetku na súkromné účty privatizérov, museli by zatvárať svojich otcov, matky, bratov, sestry, švagrov, švagriné, bratrancov, sesternice, kolegov, priateľov, bývalých spolustraníkov,  atď., pretože drvivú väčšiny týchto štátnych banditov tvorili bývalí súkmeňovci z komunistickej strany, ktorá sa transformovala na SDĽ, HZDS a nakoniec na SMER-SD.
Ak by KSS seriózne prešetrila proivatizáciu, bol by to jej definitívny koniec, pretože by zdiskreditovala a zlikvidovala samu seba!

http://necenzurovane.net/volby2016/volby22.html

Slová, sľuby a realita v mene KSS 

http://necenzurovane.net/15/vs13.html

NA MARGO KONŠPIRAČNÉHO BYTU Č. 3
Potopia Slováci aj Martina Bavolára?          

Profesor Staněk  diplomaticky nasmeroval a elegantne bagatelizoval všetky otázky moderátora o ekonomických zločinoch do stavu všeobecnej korupcie, aká je bežná viac či menej všade vo svete.  Takže podstatnú odpoveď  aký je rozdiel medzi rozkradnutými miliardami po novembri 1989 tzv. kapitálotvornou skupinou, ktorej krstnému otcovi a otcovi slovenskej štátnosti Vladimírovi Mečiarovi robil poradcu a zahraničnými pôžičkami sa poslucháč nedozvedel. Od profesora Staněka sa preto nikdy nedočkáme odpovede na otázku prečo komunisti po prevrate v Novembri  1989  ekonomicky zlikvidovali  a podviedli robotnícku triedu vďaka ktorej boli 40 rokov pri moci. 
Všetky privatizácie  štátnych podnikov, či družstiev prebehli podľa rovnakého scenára, aký by sotva bol možný vo Francúzsku alebo Nemecku. Namiesto toho, aby sa pri privatizácii spravodlivo vyplatil podiel, či už vo forme zamestnaneckých akcií alebo inou formou, pracujúcim, ktorí roky vytvárali majetok podniku, miliardy alebo milióny  sa dostali do rúk manažmentu  z radov komunistickej nomenklatúry, ktorá sa infiltrovala do novovznikajúcich politických strán a  celý majetok  si títo ekonomickí zločinci  medzi sebou rozdelili. Takto napríklad  táto podľa Staněka tzv. „kapitálotvorná vrstva“, ktorá sa neraz prepojila s organizovaným zločinom ako v prípade Tatravagónky, kde sa jej majitelia navzájom vyvraždili, ovládla najväčšie podniky ako VSŽ v Košiciach a množstvo ďalších, ktoré doslova vytunelovala a majetok si presunula na svoje súkromné účty. Ak podnik nebol schopný ekonomicky existovať alebo bol účelovo privodený do úpadku, následne vstúpili do hry konkurzné mafie a právnicky gangstri - tzv. likvidátori podnikov a družstiev, aby sa nič z toho  čo zostalo nedostalo do rúk  prepustených zamestnancov, ktorí skončili na ulici. To čo začalo HZDS sofistikovane dokončil Smer-SD. Rovnako sa nič poslucháč od Staněka nedozvedel o obetiach tejto „kapitálotvornej vrstvy“, ktoré si zo zúfalstva siahli na život alebo skončili v biede.

https://disqus.com/by/disqus_Sw7cBZWYKc/

Milí ľavičiari a marxisti, dezorientovaný antikomunistický bijec V. K. Vám odkazuje, že žiaľ Vaši súkmeňovci z KSČ a KSS po novembri 1989 totálne zhovadili socializmus nehovoriac už o komunizme. Pýtam sa Vás prečo KSS stále blbne s Husákom a Stalinom a nevysvetlí ako je možné, že drží hubu ak príde reč na to, že práve komunisti podrazili robotníkov po novembri 1989...

...Už len doplňujem, že KSS a jej klony nepôjdu nikdy do dôsledkov tejto zrady, pretože ak by sa títo zločinci postavili pred občiansky tribunál, museli by priznať, že sú to z 90% bývalí súkmeňovci z KSČ, ŠtB a VKR. Ukážte mi jedinú politickú stranu, ktorá ma v programe zrušenie privatizácie, zhabanie rozkradnutého majetku privatizérov a rozdelenie tohto zbytku okradnutým bývalým zamestnancom sprivatizovaných podnikov a družstiev.

Dokonca aj veľký vodca Kotleba toto označil za utópiu a odmietol návrh na zníženie platov poslancov NR SR, pričom zbabelo čuší a pustil do gatí vo svojom rodnom kraji, v ktorom sa oligarcha a Ficov osobný priateľ, Ján Kováčik, v rozpore s ústavou, podieľal na privatizácii  vody, ktorá je dnes drahšia ako ropa a o jej cene budú rozhodovať nadnárodné korporácii zo zahraničia.  Veď načo by si vodca pálil prsty s politickou a konkurznou mafiou,  keď je jednoduchšie naháňať politické body a oblbovať národ s cigáňmi a imigrantmi a podstatné je dostať sa k peniazom za volebné hlasy resp. platu poslanca a potom štyri roky tárať v parlamente.
 

Takže najprv si urobte analýzu a potom obviňujte z dezorientácie a antikomunizmu. Veď dnešná KSS ako nástupnická strana KSČ nevie urobiť poriadok ani s majetkom KSČ, ktorý si nechala ukradnúť korytármi a zlodejmi z SDĽ, v ktorej bol aj Vami vyškolený učeň Robko Fico. Takže mi neostáva nič iné len konštatovať, že ak sa o Slovákoch hovorí , že sú národom zlodejov, komunisti boli vždy tí najväčší. Česť výnimkám.
V.K.

KSS nasadila na kandidátku bývalého podpredsedu DR Fondu národného majetku (FNM)!

Je až neuveriteľné, ako blízko ku sebe môžu mať ľudia z prostredia privatizácie a predstavitelia KSS. Napriek tomu, že KSS hovorí o prešetrovaní privatizácie a hovorí o nej ako o podvode storočia, fakty napovedajú niečomu inému.

Na kandidátke sa objavuje meno bývalého podpredsedu DR Fondu národného majetku (FNM) z doby vedenia tejto organizácie pánom Ľudom Kaníkom (Navrhla ho tam SDĽ). Niekedy sa oplatí sledovať facebook a človek sa toho veľa dozvie. Súdruh Vladimír Chlebo je našťastie s poradovým číslom 72 rovnako nezvoliteľným kandidátom do NR SR ako všetkých ostatných 148 kandidátov tejto strany. 

Ak si pozrieme minulosť tohoto komunistu kandidujúceho do NR SR, zistíme, že pôsobil v dozorných radách podnikov pre ktoré výpis z OR SR musí zaradiť až tri strany! Podniká aj sám a za život prestriedal veľa pozícií. Zaujímavé je aj jeho pôsobenie v SOPK (Slovenskej obchodnej a priemyselnej komore). Zastával tam pozíciu predsedu RK SOPK v Košiciach. Táto organizácia podnikateľov je krásnou ukážkou, ako to kandidáti KSS myslia s prehodnotením privatizácie či s budovaním národného majetku. Mimochodom, v samotnom predstavenstve SOPK evidujeme mená ako Oszkár Világi, Jozef Tkáč, Jozef Brhel a iné.

http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Chlebo&MENO=Vladim%EDr&SID=0&T=f0&R=on

V minulosti písal o súdruhovi Vladimírovi napríklad aj Trend. Informácie boli o privatizácii Lodenice v Komárne. Zaujímavé čítanie. A čo na to dôchodcovia v KSS?

  

             
Hlavná stránka