Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

POLICAJNÁ RAZIA NAKA NA MALÉ RYBY A IN TV JE LEN DYMOVOU CLONOU NA ODPÚTANIE POZORNOSTI OD PANAMA PAPERS, PENTY A ROBERTA FICA  

Policajné divadlo, v réžii Ficovho mafiánskeho ministra vnútra Kaliňáka, pre údajné daňové trestné činy, v ktorých hrá hlavnú úlohu Peter Puškár a ktoré zároveň poslúžilo na spochybnenie financovania novej tzv. nezávislej televízie INTV, sledovalo ako hlavný cieľ odpútanie pozornosti od najnovšieho škandálu daňových únikov známeho ako Panama Papers, ktorý smeruje aj k bývalej rodinnej firme R. Fica a jeho manželky.  

            Paradoxne poslanec NR SR Daniel Lipšic, v sobotných dialógoch 9. 4. 2016  predniesol požiadavku na vznik vyšetrovacích výborov NR SR a konštatoval, že na objasnenie všetkých korupčných káuz zametaných pod koberec stačí, vymeniť štyroch ľudí.  Generálneho prokurátora, špeciálneho prokurátora, policajného prezidenta a šéfa NAKA. O dva dni na to, už NAKA spustila bombastickú policajnú raziu vo veci, ktorá bola už dávno preležaná a v ktorej lietal  brat známej moderátorky, ktorý sa pri svojich podnikateľských aktivitách často pohyboval na príliš tenkom lade a nie je to prvá policajná razia v súvislosti s jeho osobou. Peter Puškár, nie je vôbec veľkou rybou, pretože jeho podnikateľská činnosť je len slabým čajovým odvarom proti takým esám ako je Kaliňák a Počiatek. Nejde len o súčasnú kauzu s DPH, v ktorej obaja lietajú ale aj o ich zázračné zbohatnutie o ktorom sa už viac krát v médiách písalo, počnúc kauzou vytunelovaného a konkurznou mafiou zlikvidovaného Kovošrotu na čo upozorňoval ešte v roku 2006 bývalý minister vnútra Palko. Robert Kaliňák na poste ministra vnútra je preto to isté ako keby namiesto Matky Terezy blahorečili za svätú porno-herečku Čičiolinu.

            Zatiaľ čo na Islande a Veľkej Británii občania vyšli do ulíc a žiadajú odstúpenie premiéra a predčasné voľby, resp. aspoň vyšetrenie ich účasti, na Slovensku  všetci svorne mlčia.

Mlčia zbabelí sráči z opozície, či už ide o jediného „čestného“ ministra vnútra v histórii SR Lipčica, komedianta Matoviča, „gorilobijcu“ a posledného križiaka Krajniaka alebo Kotlebu, ktorý ako dobrovoľný fašista z vlastnej vôle, zo strachu pred zrušením jeho strany, radšej stiahol chvost a rieši neškodné podružnosti ako hliadky v rýchlikoch, čím nič nepokazí a aspoň vyvolá zdanie, že chráni občanov proti cigánskym extrémistom.  Všetci menovaní spoločne držia hubu v kauze Panama Papers a  uniknutých dokumentov poukazujúcich na to, kto sa skrýval za schránkovými spoločnosťami, pričom  stopa vedie aj do bývalej spoločnosti premiéra Roberta Fica,  dnes už  nečinnej firmy Elwing Slovensko, ktorú v roku 2003 zakladal premiér Robert Fico a neskôr ju predal.  Medzinárodný škandál Panama Papers, len potvrdil to čo uvádzal Jozef Petrov  v súvislosti s kauzou Diamantová baňa v JAR o účasti Zuzany Herichovej a špecialistky na zakladanie schránkových firiem Svetlany Ficovej.  Herichová pôsobila aj vo firme Elwing Slovakia Štefana Jankoviča. Zaujímavosťou je, že túto firmu kedysi pod názvom R. F. Development vlastnil premiér Robert Fico a jeho manželka pôsobila v dozornej rade spoločnosti, ktorá celé roky porušovala zákon, ako uviedol týždenník Plus 7 dní ešte v roku 2007.  http://www.pluska.sk/plus7dni/zaujalo-nas/prepojeni.html Herichová založila aj firmu Braxton Invest, ktorej konateľkou bola Brenda Patricia Cocksedge – ako konateľka pôsobila tiež vo firme s rovnakou adresou, akú mala firma Interblue Group.

 Všetci poslanci NR SR za Kotleba stranu, ktorí dostali výzvu, aby  otvorili v NR SR, okrem tém aj otázku prepojenia R. Fica s  v Nemecku Interpolom hľadaným, dnes už nebohým Fridrichom Kardošom, alias Aaronom Kedarom, sa tak zľakli, že na výzvu zabudli odpovedať.  

 Mossack Fonseca na Slovensku zastupuje desiatky firiem a spoločností a stojí údajne aj za obchodmi, v ktorých sú verejné peniaze.   Podľa informácií, ku ktorým sa dostal denník SME, je firma Mossack Fonseca napríklad aj v pozadí pokusu o spoplatnenie parkovania v bratislavskej mestskej časti Rača a služby panamskej právnickej firmy využívajú tiež ľudia, ktorí sa snažia od mesta Michalovce, vysúdiť sedem miliónov eur podobne ako vďaka komplicovi M. Kočnera, skorumpovanému býv. generálnemu prokurátorovi Trnkovi, ktorý podal dovolanie a justičnej mafii, vysúdili 8 mil. eur v Martine. V tomto prípade ide o nevydarenú výstavbu parkovacieho domu. 
            Podľa novinárky Holcovej, ktorá sa v Českom centre investigatívnej žurnalistiky podieľa na skúmaní miliónov dokumentov o klientoch panamskej právnickej spoločnosti, v Panama Papers sú aj osoby a spoločnosti blízke finančnej skupine Penta.

            Takže slovenské ovečky a zbabelí sráči v NR SR, ktorí sa trasiete pred konkurznou mafiou prepojenou na slovenských politických zločincov o čo tu vlastne ide?

Finančná oligarchia, ktorá ovláda tento štát, nepripustí, aby padli jej figúrky a preto bolo potrebné raziou proti neškodným malým rybkám odpútať pozornosť od hlavy zločineckej hydry, ktorou je dnes Fico  a s ním spriahnutý  Kaliňák a jeho policajná mašinéria. Keby padol Fico, padne aj Smer-SD a potom by boli  ohrození aj oligarchovia.

            Prekliatím Slovenska po novembri 1989, po veľkom privatizačnom puči s názvom „Nežná revolúcia“, ktorý umožnil komunistom a ich prisluhovačom z ŠtB, VKR a KGB získať ekonomickú moc, sú vždy len peniaze. Tie sú dnes všade bez výnimky. Nahovárať si, že  na Slovensku existuje nejaká nezávislá politická strana a nezávislý Slobodný vysielač alebo nezávislá INTV je utópia. Najnovší slovenský spasiteľ Kotleba nie je výnimkou, čo sa o nejaký čas s určitosťou potvrdí.   Vždy za nim stál nejaký zbohatlík prepojený s HZDS, v minulosti to bol Belička, ktorého dnes vymenili iní.

Namýšľať si preto, že ĽS-NS pôjde proti konkurznej mafii je naivné. Z tohto dôvodu musel Kotleba „vyčistiť“ stranu od ľudí ako Pavlík, aby strana ostala „ídeovo čistá“, teda „proti-rómska“, ako hovorí Harabin „mafia- friendly“  a v súlade so stratégiou Odboru boja proti extrémizmu „pro-tisovská“.  Takto sa zaručí, že v NR SR bude len ďalším parazitom a izolovaným extrémom s ktorým nikto nebude spolupracovať. Potvrdzuje sa, že Kotleba túto úlohu  vďačne prijal a je si dobre vedomý, že nikdy premiérom a slovenským Hlinkom, ktorý zjednotí Slovákov o čom snívajú jeho voliči, nebude. Veď je dnes už za to dobre platený, čím sa mu splnil jeho sen.

            Žiaľ policajná razia tiež potvrdila, že  na Slovensku nemôže finančne prežiť žiadne nezávislé internetové rádio alebo televízia pretože  jednoducho príspevky poslucháčov na to nebudú stačiť. Preto pri sebalepšom zámere  poctivých ľudí zo Slobodného vysielača alebo INTV,  byť nezávislým od ľudí prepojených s konkurznou mafiou je nemožné a je vždy len otázkou času, kedy sa téma konkurznej mafie vo vysielaní eliminuje.

Potvrdilo sa to jednoznačne v prípade relácie „Bez cenzúry o mafii na Slovenku“, v ktorej vystupovala D. Bobeková a V. Pavlík, ktorá sa neobjavovala v archíve a na webovej stránke SV.    

Raziou v INTV, systém zabil dve rany jednou muchou. Odpútal pozornosť od Panama Papers a R. Fica a súčasne zdiskreditoval INTV a jej financovanie. To či INTV financuje Puškár alebo Kollár už nikoho zaujímať nebude a nemení to nič na podstate veci, že INTV  bude rovnako ako Kotleba „konkurzna mafia -friendly“.
Na záver konštatujem, že jedným z nezávislých zdrojov informácii, ostávajú naďalej  www.necenzirovane.net, ktoré nikto nefinancuje a ktoré preto mnohí nenávidia, spochybňujú, žiadajú ich zrušenie  a označujú ako zastarané  s mizerným dizajnom Pre mňa  však vždy bude podstatný obsah a nie obal.

Kornel Danis
Apríl 12. 2016
Ontario Kanada


http://www.pluska.sk/plus7dni/zaujalo-nas/prepojeni.html
http://aktualne.atlas.sk/slovensko/spolocnost/kauza-panama-papers-dalej-sokuje-zname-slovenky-boli-bielymi-konmi.html
https://dennikn.sk/minuta/426865/
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Aku-rolu-zohrava-v-kauze-Panamskych-dokumentov-premier-Fico-a-skupina-Penta-Budete-prekvapeni-266252
http://necenzurovane.net/kovac/kovac11.html

  
PRINT RSS

             
Hlavná stránka