Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

VÝZVA INICIATÍVY 2016-Bráňme demokratické princípy SR  

Marazmus politického systému, ktorý vznikol transformáciou bývalých komunistov, eštebákov a ich prisluhovačov po novembri 1989, prispel k tomu, že znechutenie spoločnosti  vynieslo na politický piedestál stranu Mariána Kotlebu, ktorý  má výnimočné šťastie na ľudí, ktorí mu v dobrej viere robia arbitrov a snažia sa ho očistiť od nálepky extrémizmu a fašizmu. Túto medvediu službu mu roky robil občiansky aktivista a signatár Charty 77 Vladimír Pavlík, ktorý sa za to dodnes nedočkal slovka poďakovania. Kde hľadať príčiny toho, že Marián Kotleba po zrušení strany Slovenská pospolitosť nikdy nemal skutočný záujem, aby  podporil návrhy Vladimíra Pavlíka  na obhajobu Slovenskej pospolitosti a očistení jej mena poukázaním na skutočných neoliberálnych fašistov z radov politikov a ich prisluhovačov z GP SR a NS SR, ktorí dohnali tisíce slovenských občanov k sociálnym samovraždám?  Pasivita ĽS NS pri v súčasnosti prebiehajúcej hysterickej kampani o údajnej hrozbe fašizmu, čo sa obzvlášť hodilo Róbertovi Ficovi a kolaborantom zo SNS,  Mostu-HID a Siete pri „záchrane“ Slovenska  zostavením novej vlády,  zákonite vyvoláva otázku prečo Mariánovi Kotlebovi nevadí, že ho systém démonizuje ako extrémistu a fašistu, ktorý sa hlási k 1. Slovenskému štátu a spochybňuje SNP?  Tak ako po zrušení strany Slovenská pospolitosť, ani po marcových voľbách  opäť zo strany Mariána Kotlebu absentuje jednoznačne vyhlásenie, ktoré by očistilo tentoraz ĽS NS od  nálepky fašizmu.  Marián Kotleba doposiaľ nereagoval ani na Otvorený list –výzvu kpt. Ladislava  Dabača, v ktorej mu bolo doporučené, aby oficiálne prehodnotil svoj postoj k 1. Slovenskému štátu a označil vyvesenie čiernej vlajky 29. augusta 2015 na budove BBSK za chybu. V tejto výzve mu bol predložený návrh ako sa brániť proti skutočným extrémistom a fašistom  zo strany politických zločincov a ako dostať ĽSNS z medzinárodnej izolácie, ktorá jej hrozí a to nielen zo Západu ale aj z Východu, čo by bolo pre Slovensko tragédiou.   Prial by som si, aby iniciátori výzvy 2016 a kresťanskí aktivisti nedopadli  po čase ako Vladimír Pavlík a mnohí iní, ktorých Marián Kotleba po voľbách v roku 2012 už nepotreboval a zo strany povyhadzoval len preto, lebo mu chceli v dobrej viere a nezištne pomôcť. Ak to Marián Kotleba opäť nepochopí,  len potvrdí, že mu vyhovuje naďalej hrať úlohu extrémistu a fašistu, pretože to momentálne prináša politické body a  systému dokonalé poslúži ako strašiak do najbližších volieb. Navyše už je za to aj dobre platený. Tento systém ho preto potrebuje a nebude mať záujem ĽS NS rušiť. Ak sa k tomu rozhodne, tak určite to nebude teraz ale pár mesiacov pred voľbami, aby mu zabránili založiť alebo prestupiť do inej politickej strany.
Otvorený list -výzva M. Kotlebovi
                                                                                  V. K.

-------- Original Message --------


Subject:

Fwd: Výzva

Date:

Sun, 20 Mar 2016 18:12:31 +0100

From:

Miroslav Šuňal <iniciativa2016@gmail.com>

To:

admin@pravdive.eu, administrator@novyparlament.sk, Redakcia Beo <redakcia.beo.sk@gmail.com>, Peter Bárdy <aktuality@aktuality.sk>, beo.sk@gmail.com, cas@cas.sk, Petr Černý <czechnewstv@gmail.com>, dopisy@lidovky.cz, domov@pravda.sk, domred@tasr.sk, Vladimir Stwora <editor@zvedavec.org>, extraplus@extraplus.sk, eremiasova@extraplus.sk, erik.mader@tasr.sk, erika.krcova@tasr.sk, hlavnespravy@hlavnespravy.sk, Ivo Hury <info@almanach.cz>, Pavel Horvat <info@svobodnenoviny.eu>, info@dsss.cz, idnes@idnes.cz, info@ceskatelevize.cz, Indymedia Tv <info@indymedia.sk>, Milan Janičina <janicina@gmail.com>, Jiří Woodman <prvopodstata@email.cz>, j.holoubek@parlamentnilisty.cz, j.polansky@parlamentnilisty.cz, Jozef Rydlo <sssu@orangemail.sk>, kultura@orangemail.sk, Spolok slovenských spisovateľov <literarny.tyzdennik@gmail.com>, LUMEN@lumen.sk, Mesačník ZEMaVEK <zemavek@zemavek.sk>, michal nitriansky <pn@sho.sk>, nazory@sme.sk, noviny@joj.sk, nsliskova@pravda.sk, Vladimir Pavlik <necenzurovane@yandex.com>, nwoo@nwoo.org, "WEBkomplex s.r.o." <strbik@webkomplex.sk>, Mea Patria <oz.mea.patria@gmail.com>, plus7dni@7plus.sk, plusjedenden@pluskari.sk, pravda@pravda.sk, protocol@rusemb.sk, redakcia@sme.sk, redakcia@fb-kultura.sk, redakce@almanach.cz, snnredakcia@matica.sk, sita@sita.sk, slovensko1993@yahoo.com, tasr@tasr.sk, teraz@tasr.sk, tvlux@tvlux.sk, ta3@ta3.com, Panslovanská únia <pan.slavic.union@gmail.com>, vsv@rtvs.sk, viera.juhaszova@sme.sk

 

---------- Správa poslaná ďalej ----------
Od: Miroslav Šuňal <iniciativa2016@gmail.com>
Dátum: 20. marca 2016, 18:06
Predmet: Výzva
Komu: Anton Selecký <magnificatslovakia@gmail.com>

Dobrý deň. Dovoľujeme si v prílohe poslať Výzvu Iniciatívy 2016.

Bráňme demokratické princípy SR

Výsledky demokratických volieb do NR SR ukázali, ako si mnohí politici, médiá
a najmä mimovládny sektor nectia princípy demokracie a štatút slobodných volieb. Neprekážajú im oligarchické strany, ba  ani politici prepojení na záujmové skupiny, ale prekáža im Ľudová strana Naše Slovensko, ktorá sa usiluje  demokratickým spôsobom presadiť národno-kresťanskú politiku. Dokonca niektorí aktivisti organizujú masové podávanie návrhov generálnemu prokurátorovi SR s cieľom zrušiť ĽS Naše Slovensko, čo považujeme za nebezpečný útok proti ústavným základom štátu.
Vyjadrujeme hlboké znepokojenie voči konaniu prezidenta republiky Andreja Kisku, ktorý zneužíva svoju funkciu na stupňovanie napätia v spoločnosti, nespája ju ale polarizuje. S poľutovaním konštatujeme, že doterajšie  vlády SR  podcenili mediálnu politiku, výsledkom čoho je vznik názorového geta ovládaného globálnymi hráčmi v neprospech Slovenskej republiky. Nemôžeme akceptovať takýto stav a vyzývame verejnosť brániť demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd garantovaný Ústavou SR.
Ďakujeme voličom ĽS Naše Slovensko, ktorí napriek zastrašovaniu a veľkej mediálnej manipulácií pred voľbami našli odvahu a volili stranu neskorumpovanú, neviazanú na nijakých oligarchov, slúžiacu národno-štátnym záujmom.
Bratislava 14.marca 2016

Výzvu občianskej Iniciatívy 2016 podporujú:

Signatári Iniciatívy 2016:

Mgr. Miroslav Šuňal, politológ
Ing. Eva Zelenayová, publicistka
ThDr.  Ján Košiar, katolícky kňaz
PhDr. Martin Lacko, PhD., historik
Ing. Marián Šuran, podnikateľ
Ing. Ján Litecký Šveda, projektant
MUDr. Natália Grausová, lekárka
Ladislav Nebus, dôchodca, obč. aktivista
Peter Kašarík, živnostník
Ing. Vladimír Zeman, živnostník
Mgr. Anton Čulen, učiteľ, katechéta
Ing. Emil Bednárik, administratívny pracovník
Ing. Jozef Mikuš, dôchodca, obč. aktivista
ThMgr. Ignác Juruš, katolícky kňaz

 

Výzvu podporujú:
Vladimír Gregor, spisovateľ, filozof, knihovník
Anton Selecký, kresťanský aktivista, publicista
Mgr. Slavomír Hromada, živnostník
Mgr. Jozef Krajčík - pedagóg
Teodor Križka, básnik, šéfredaktor časopisu Kultúra
Mgr. Zuzana Garelová, živnostníčka


Peter Peuker Mariánko si zabuchol dvere pred tými, ktorí mu na začiatku nezištne pomáhali, keď bol ešte off, usmerňovali, radili a pomáhali mu, aby nerobil to čo robí teraz, jeden krok v pred a dva kroky do zadu, možno to zvyšuje jeho kredit, ale to len do času !!! Mohol mať raz taký počet hlasov, ale on asi o to nestál a nestojí, preto je teraz obklopený, tým čo má !!!


  
PRINT RSS

             
Hlavná stránka