Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

SATAN SA PRIHOVÁRA CEZ BERGOGLIA A MERKELOVÚ  

Zneuctenie pamiatky pátra Marca da Aviana a kráľa Sobieskeho, ktorí zachránili kresťanstvo v Európe pred zničením a baziliku Sv. Petra v Ríme pred premenou na mešitu

  
Európa potrebuje viacej utečencov z Afriky a Sýrie, prehlásil člen skupiny Bilderberg a šéf Goldman Sachs International

http://www.czechfreepress.cz/evropa/europa-potrebuje-viacej-utecencov-z-afriky-a-syrie-prehlasil-clen-skupiny-bilderberg-a-sef-goldman-sachs-international.html
Po stretnutí s pápežom Františkom (Bergogliom), šéf Goldman Sachs International a návštevník tajných stretnutí skupiny Bilderberg Peter Sutherland prehlásil, že európske krajiny neprijímajú svoj „spravodlivý podiel“ utečencov z afrických krajín a Sýrie.

Sutherland povedal rozhlasovej stanici RTE, že 240 000 imigrantov prúdiacich do Európy každý rok nie je ekonomickou záťažou pre krajiny, ako sú Nemecko a Spojené kráľovstvo.
masonry/peres-francisszek5.jpgVzápätí na to, „židovský“ Pápež Borgolio vyzval európske farnosti, aby prijali jednu rodinu utečencov.

http://www.teraz.sk/zahranicie/papez-vyzval-europske-farnosti-aby-prija/154229-clanok.htm
Bývalá členka FDJ pod dohľadom STASI Angela Merkelová otvorila cestu do Európy invázii moslimov dobrovoľne a bez boja. EÚ schválila miliardy na pomoc utečencom, pričom ešte nedávno riešila ako kardinálny problém katastrofálnu nezamestnanosť miliónov frustrovaných mladých ľudí v Európe bez zmysluplnej životnej perspektívy.

Vôbec neprekvapuje, že  týchto  európskych šialencov vedie  bývalý predseda vlády  Luxemburska J. C. Juncker, ktorého  dôvernou priateľkou a milenkou bola agentka komunistickej tajnej služby Stasi, Uta Felgner. Juncker sa politicky odpísal potom čo urobil z Luxemburska pračku špinavých peňazí  a poskytol medzinárodným bankstrom daňové úľavy. Možno práve  preto ho dosadili za šéfa EK s judášskym poslaním.    http://www.necenzurovane.net/10/ju.html

„Fatálne nepochopenie súčasnosti vzniká z neznalosti minulosti“
 Marck Block

11. 9. 1683 dosiahol Islam vrchol expanzie na Západ. 300 000 islamských vojakov pod vedením pašu Kara Mustafu dorazilo k múrom mesta prezývaného Zlaté jablko -Viedeň.
Cieľom pašu Kara Mustafu bolo doviesť vojsko do Ríma  a premeniť Baziliku sv. Petra na mešitu.
Jeho cieľ nebol nikdy dosiahnutý vďaka talianskemu mníchovi Marcovi da Aviania a a poľskému kráľovi Jánovi Sobieskemu.


Bitka o Viedeň
http://gloria.tv/media/ob25RXBTrJN

Bergoglio a Merkelová  znesvetili  všetky obete, ktoré 12. 9. 1683 zachránili kresťanskú Európu pred islamizáciou, vyplienením,  znásilneniami žien a ich otroctvom v háremoch.

Uvedomuje si mlčiaca a médiami manipulovaná väčšina, kto vlastne  sú a komu slúžia Bergoglio a Merkelová ?

Hanuka-franciszek-papaPope-john-paul-ii-western-wall_2Po ovládnutí Bank Of England  Rothschildovci preberajú  v roku 1823 vládu aj nad celosvetovými finančnými operáciami Katolíckej cirkvi. Mayer Amschel Rothschild prehlásil:
"Dajte mi možnosť vydávať a kontrolovať národné meny a bude mi jedno, kto robí zákony." Celá história tohto  chazarského rodu je presiaknutá krvou a vojnami. Žena   Mayera Amschela Rothschilda pred svojou smrťou  nonšalantne prehlásila: "Keby si moji synovia vojny nepriali, žiadne by neboli“.

Odvtedy je Vatikán a jeho banka plne v ich rukách  rozhodujú o tom, kto bude riadiť Rímskokatolícku cirkev.  Ján Pavol II., ktorého matka bola židovka, symbolicky vkladá lístok pri Múre nárekov v Jeruzaleme.  Po výmene konzervatívneho pápeža Benedikta XVI, ktorý nemal k otázke islamizácie žiaduci postoj, nebola žiadnou náhodou voľba kardinála Bergoglia, ktorý mal nadštandardné vzťahy so silnou židovskou loby v Argentíne a slobodomurársku lóžou B'nai B'rith.  V novembri 2012 Bergoglio spoločne so židovsko-slobodomurárskou lóžou Argentíny v Buenos Aires organizoval pietnu liturgiu obetiam „Krištáľovej noci“ z roku 1938.

Okrem toho zrejme asi ako jediný kardinál organizoval spoločne so židovskou synagógou oslavy židovského sviatku Chanuka. Po nástupe v roli pápeža ako prvé potvrdil vo veciach ekumenizmu a  medzináboženského dialógu Vaticanum II, že katolícke náboženstvo  a judaizmus sú spojené spoločnou duchovnou víziou, čo len potvrdzuje doktrínu „Novus Ordo“. Bergoglio  začal plniť svoje satanské poslanie dôsledne aj pri likvidácii posledných úbytkov tradičnej kresťanskej rodiny zrýchlením a zjednodušením anulovania cirkevných manželstiev a udeľovaním sviatostí amorálnym hriešnikom. http://hn.hnonline.sk/svet-120/necakany-krok-papeza-frantisek-zjednodusil-cirkevne-rozvody-904203

Symbolika tejto fotografie je viac ako výstižná. Stačí jedna fotka a človek je v obraze. Ak za pápežom, ktorý vyzýva Európu k prijímaniu islamských imigrantov stoja židia Rothschild a Kissinger, ide o predstaviteľov časti najmocnejších z mocných. Títo majú na svedomí všetko zlo tohto sveta. Títo majú na svedomí všetky farebné revolúcie, všetky prevraty, politické vraždy, všetky vojny. Títo stvorili NWO a smerujú čoraz bližšie k svojmu cieľu. Vďaka svojim zapredaným otrokom, ktorí slušným ľuďom vymývajú mozgy. Títo stvorili EU, aby mali svoje ovce pekne pokope a čoraz viac okliešťujú naše ľudské práva kým nás celkom nevysajú a nestaneme sa ich otrokmi. No najprv nás donútia vyvraždiť sa navzájom s moslimami. Títo sú stvoriteľmi všetkého zla a americkí politici sú ich otrokmi. Pre týchto kopú naši politici pre najbohatších ľudí na svete, pre ich banky, koncerny a korporácie. Áno vážení, pre týchto tu budeme vďaka našim politikom zomierať v bratovražednej vojne do ktorej nás čoraz viac tlačia. Slušní ľudia na celom svete spojme sa s Ruskom proti zlu!

Papež František oznámil, že je žid! A papežové před ním byli také!

http://eretz.cz/2014/03/sok-papez-frantisek-oznamil-zid-papezove-nim-byli-take/

https://www.youtube.com/watch?v=BkeaWNH2kCE

Kard
. Bergoglio celebruje  v židovskej jarmulke - Chanuka 2012

Angela Merkelová zradila Nemcov a nesie zodpovednosť za  ohrozenie celej Európy.

Pokiaľ mnohí nadávajú na slovenský národ, že je nesvojprávny pretože stále dookola volí tých istých politických zločincov a vlastizradcov, Nemci na tom nie sú o nič lepšie. Tak ako si Slováci volia bývalých komunistov, ktorí pozahadzovali stranícke preukazy, ako Fico či moskovský študent Lajčák, Nemci si opakovane volia bývalú členku komunistickej organizácie FDJ, pôvodom z bývalej Nemeckej demokratickej republiky Merkelovú. FDJ ako potvrdzuje uverejnená fotografia, mala úzke prepojenie s komunistickou tajnou políciu Stasi.
http://www.neopresse.com/politik/stasi-vergangenheit-merkel-alias-im-erika/

Stasi-Vergangenheit: Merkel alias IM ERIKA?

Von Wilhelm von Pax - Am 20. Nov. 2014 Kursierendes Bild soll Angela Merkel in der FDJ zeigen / public domain
Kursierendes Bild soll Angela Merkel in der FDJ zeigen / public domain
Wenn man über die Stasi-Vergangenheit deutscher Spitzenpolitiker spricht, betrifft dies zumeist Mitglieder der Linken, ehemals PDS, ehemals SED. Die konservative CDU hatte diesbezüglich bislang wenig zu befürchten. Vor allem nicht die Bundeskanzlerin Angela Merkel, der kaum jemand in der Öffentlichkeit zutraut, als Stasispitzel tätig gewesen zu sein. Was sie auch vehement bestreitet. Trotzdem brodelt im Internet die Gerüchteküche, in zahlreichen Blogs munkelt man von einer dubiosen „IM Erika“, als die Angela Merkel angeblich bezeichnet wurde und enthüllt merkwürdige Wendungen im früheren Leben der Kanzlerin. Doch was steckt dahinter?

Žeby boli Nemci už úplne zdegenerovaní potom čo vojaci Červenej armády znásilnili vyše 2 milióny žien a čo nestihli Rusi to vypomohli vojaci US Army, alebo to spôsobil príchod 5 mil. Turkov, ktorí nahradili nedostatok pracovnej sily po 2. sv. vojne?

Jedno je isté. Nemecko už  niekoľko krát  Európu katastrofálne rozvrátilo, naposledy národným socialistom Hitlerom, po ktorom ostali milióny strašných a zbytočných obetí. Potvrdzuje sa, že Nemecko sa nikdy nedokáže poučiť z vlastnej histórie a opäť chce svojou zaslepenosťou a nadradenosťou zničiť Európu tak ako ju už raz zničilo nacizmom. Dnes kvôli tomu už tretia generácia Nemcov  zo svojich daní permanentne odškodňuje večne neuspokojené obete holokaustu a Žida sú v Nemecku oslobodení od platenia daní zo mzdy, zatiaľ čo obete stalinských gulagov bývalý ZSSR nikdy neodškodnil, pričom to boli židovské banky z Ameriky a nemecká tajná služba, ktoré financovali boľševickú revolúciu v cárskom Rusku. Nebiť Hitlerovho šialenstva vytvoriť III. Ríšu, Stalin by nikdy nemohol kolonizovať bývalé Československo, ktoré dnes mohlo byť ekonomicky  na úrovni Rakúska.

Je ale len na nás či im to dovolíme. Ak sa Nemci nespamätajú a neobesia Merkelovú na kandeláber skôr ako stihne zdrhnúť do Izraela, mali by sme sa spamätať aspoň my na Slovensku a vo voľbách v roku 2016 nevoliť špiny zo Smeru, SNS,  KDH, SDKÚ, Siete, OĹaNO, NOVY, kadejakých Skokov, Šancí  a inej verbeže a škodcov Slovenska. Pretože dnes nás už Páter Marco da Aviana a poľský kráľ Sobiesky nezachráni a ak to neurobíme my sami naše deti nás budú preklínať.                                 V. K.


Ďalšie zdroje:

Synagoga Satanova

Agentka Stasi bola blízkou priateľkou Dzurindovho a Ficovho politického tútora

https://twitter.com/sowa/status/527659377952845826
Szatan przemawia przez Bergoglio na filmie do zielonoświątkowych sekciarzy słowami: ""wszyscy mamy Ducha Świętego... http://fb.me/1sQjQTcXj 

http://sowa2.quicksnake.net/Masonry/Paradoks-Brata-Bergoglio-20141005-SOWA-Magazyn-Europejski

http://sowa.quicksnake.org/Church-religion/Panteistyczne-szczytowanie-pokojowe-na-mod-Bergoglio-Skorka

http://sowa.quicksnake.org/Church-religion/Bergoglio-dopuci-si-przez-telefon-rozgrzeszenia-yjcego-w-grzechu-rozwodnika-do-komunii-w

New York - My Opinion: A Proper Perspective - The Pope And The Jewish People
http://www.vosizneias.com/165916/2014/05/27/new-york-my-opinion-a-proper-perspective-the-pope-and-the-jewish-people/

http://eretz.cz/2014/03/sok-papez-frantisek-oznamil-zid-papezove-nim-byli-take/

Bergoglio, Antychryst i  Panteista modli się za dusze islamstów w Afganistanie, żeby Pan Bóg w trójcy przenajświętszej jedyny przyjął zabitych muzułmanów do swojego pokoju:
  "...Niech wszechmogący Bóg, który zna po imieniu każdego z nich, przyjmie wszystkich do swego pokoju, a tym, co przeżyli, niech da siłę do dalszego życia przy wsparciu tych, którzy przybędą, by ulżyć ich cierpieniom...”.    http://sowa-magazyn.blogspot.de/2014/05/faszywa-blondynka-tymoszenko-przybya-do.html  
Habemus Bergoglio Antypapież Franciszek i soborowy kościół von MARIO DERKSEN   

Nečakaný krok pápeža. František zjednodušil cirkevné rozvody

http://hn.hnonline.sk/svet-120/necakany-krok-papeza-frantisek-zjednodusil-cirkevne-rozvody-904203

War Merkel in DDR-Propaganda verstrickt?

Die Merkel-Republik

Merkel vergleicht Eurozone mit Ostzone

Die Ära Merkel geht zu Ende

Európa potrebuje viacej utečencov z Afriky a Sýrie, prehlásil člen skupiny Bilderberg a šéf Goldman Sachs International

http://www.czechfreepress.cz/evropa/europa-potrebuje-viacej-utecencov-z-afriky-a-syrie-prehlasil-clen-skupiny-bilderberg-a-sef-goldman-sachs-international.html


   Print Friendly and PDF Necenzurovane RSS
             
Hlavná stránka