Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

POLITICI, MÉDIÁ, MIMOVLÁDKY, KOTLEBA...  

 

          Politické a mediálne šialenstvo ktoré sa začalo po voľbách, ktoré dostali ĽS-NS do parlamentu, opätovne ukázalo, že Kotleba a štátna moc sa vzájomne potrebujú. Nemusí byť o tom žiadna zmluva o spolupráci, ale to čo sa teraz deje, to len dokladuje. Štát potrebuje nepriateľa a Kotleba ochotne túto rolu dlhodobo prijíma. Zarobia na tom obaja. V boji proti extrémizmu sa totiž točia neuveriteľné peniaze na ktorých sa priživuje množstvo parazitných darmožráčov z mimovládok, ako aj kadejakých bojovníkov-aktivistov proti extrémizmu, neonacizmu, rasizmu, intolerancii, xenofóbii, popieraní holokaustu – no a Kotleba a jeho podporovatelia, sú pre nich vďačnými objektmi.

          Verejne nazývať Kotlebu fašistom je totálny blud a dezinformácia, ktorá svedčí o úbohosti tých, ktorý toto prezentujú. Samozrejme že ON je nadmieru spokojný, lebo mu to pridáva stále viac a viac priaznivcov, preto ani proti tomuto nejako dôrazne neprotestuje, radšej to prenecháva na svoje, názorovo jednostranne zamerané ovečky. Keď sa ale odrazím od § 421 Podpora a propagácia skupín smerujúcich k potlačeniu základných práv a slobôd, tak na základe reality a preukázaných dôkazov vyplýva, že fašistické strany boli vlastne všetky koaličné politické strany. Tu treba pripomenúť, že Kotleba nikoho nedohnal k sociálnej samovražde, nikoho nepripravil o majetok, teda, neporušil práva a slobody žiadneho občana na Slovensku, na rozdiel od ponovembrových fašistických koaličných strán. Keď to rozmením na drobné, tak voliči týchto strán podporili a propagovali skupiny, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smerujú k potláčaniu základných práv a slobôd občanov – a ja doplním, cez zločinecké zákony, za týmto účelom nimi vypracované.

Moje prvé podozrenie

          Pre spoluprácu s vtedajšou SP - Národná strana ma presvedčil človek, ktorý bol jeden zo zakladateľov a po jeho chrbte sa Kotleba šplhal, tak ako sa šplhal po chrbte ľudí s výnimočnými organizačnými schopnosťami, ktoré si potom on prakticky prisvojoval. Spomínam si na to mediálne šialenstvo, čo nakoniec viedlo k rozpusteniu tohto subjektu. Začalo sa to návrhom parazitného darmožráča JUDr. Danila Mila, v tom období šéfa spolku Ľudia proti rasizmu, toho času prisatého na štátnom rozpočte v akomsi protiextrémistickom spolku na MV SR. Ten napísal akýsi pamflet ctihodnému donovi Dobroslavovi Trnkovi, známemu násilníkovi a vydieračovi, keď bol na funkcii Hlavného vojenského prokurátora. Z titulu svojej vtedajšej funkcie sa vyhrážal vyšetrovateľke, ktorá zobrala do väzby jeho priateľa za týranie vlastnej manželky.

          Ctihodný don Dobroslav Trnka vypracoval návrh na rozpustenie SP-NS a Najvyšší súd SR pod vedením ortodoxnej neoboľševičky, predsedníčky senátu JUDr. Idy Hanzelovej sa s ním stotožnil a tento subjekt rozpustil. Na strane 3 tohto rozsudku sa píše aj toto – Podľa § 2 zákona strana nesmie svojimi stanovami, svojim programom alebo svojou činnosťou porušovať Ústavu Slovenskej republiky, ústavné zákony, zákony a medzinárodné zmluvy.

          Z uvedenej dikcie zákona vyplýva, že generálny prokurátor môže vždy, ak dospeje k záveru, že strana porušuje svojimi stanovami, svojim programom alebo činnosťou ústavu, zákony alebo medzinárodné zmluvy, podať návrh na jej rozpustenie. Ide o návrh, KTORÉHO PODANIE NIE JE PODMIENENÉ ŽIADNOU PRÁVNOU SKUTOČNOSŤOU, OKREM VLASTNÉHO UVÁŽENIA GENERÁLNEHO PROKURÁTORA o dôvodnosti jeho podania.

          Po tomto rozpustení SP-NS som preukázal dostatok dôkazov, že Danielovi Milovi, Dobroslavovi Trnkovi ani Ide Hanzelovej neprekážajú fašistické kreatúry z vysokej politiky, ktoré už v tom období mali na svedomí tisíce obetí nevinných občanov, 5-6 krát som navrhoval protest pred GP SR a NS SR, kde som hodlal vystúpiť, no Kotleba to vždy zahral dostratena. Vtedy prvý raz vzniklo vo mne podozrenie, že ON nemá záujem o toto, skôr mu ako jedincovi vyhovuje tento stav mlčania a nebránenia sa a akože, ubližovania jeho osobe. A postupne som sa presviedčal, o čo mu v skutočnosti ide. Že existuje akási nepísaná dohoda, že on a štátna moc sa vzájomne potrebujú.

          Aj keď Slovenská pospolitosť – Národná strana bola pravidelne osočovaná, drvivú väčšinu jej členov som považoval za skutočných národovcov a vlastencov, lebo vybočiť z radu nalinkovaného štátnou mocou znamenalo nielen pre nich pomstu z tejto strany, ale aj zo strany kadejakých mimovládok, či domácich alebo zahraničných ľudskoprávnych organizácií. Jeden z najväčších dojmov, na ktorý sa nedá zabudnúť, boli mladé dievčatá či mladé ženy pôsobiace v SP – NS. Spomínam si na rôzne diskusie v médiách, kde ich autori nedokázali pochopiť, citujem, „nechápem, ako takéto pekné kočky tam môžu pôsobiť.“ Nikdy nezabudnem na míting poriadaný týmito ženami v Bratislave na Námestí SNP cca 2 týždne pred voľbami v roku 2012, kde za svoje vlastné peniaze nechali vyrobiť tri transparenty, kde na jednom bol takýto text – LIKVIDÁCIA ŽENSKOSTI = LIKVIDÁCIA RODINY = LIKVIDÁCII NÁRODA. Tieto ženy dokázali pochopiť, že sú omnoho vážnejšie priority, ako priority hlásané Kotlebom. Možno aj to bol jeden z dôvodov, prečo na tento míting neprišiel, hoci účasť prisľúbil, no nemohol prežrieť, že nebol poriadaný ním samotným. 

          Taktiež sa nedá zabudnúť na prvý míting poriadaný Oskarom Dobrovodským v Bratislave, ktorý Kotleba odignoroval. Stretnutie sme mali pred železničnou stanicou – a jediné čo médiá zaujímalo, citujem, „kde je Kotleba, prečo tu nie je Kotleba, príde Kotleba?“

          Keď som videl tie mimoriadne manévre toho množstva policajtov, kukláčov či ťažkoodencov pred každým mítingom ktorý sa konal v jeho mene, zo začiatku som nechápal, prečo také manévre, prečo také policajné a mediálne šialenstvo. Veď dovtedy sa NIKDY nestalo, aby dotyčný míting sa skončil výtržnosťami, aby Kotlebovi priaznivci sa znižovali k takým úbohostiam, aby chodili rušiť či provokovať mítingy svojich ideologických oponentov, ako to na rozdiel od nich robili oni samotní. Teraz už chápem, aké peniaze sa tam točili, a koľko z tých peňazí sa dalo ešte uliať do súkromných vreciek a Kotleba na oplátku mal zadarmo o reklamu postarané a mnoho ľudí to vnímalo tak, ako sa mu veľmi ubližuje.

Dostal sa do štádia, kde sa považuje za spasiteľa národa, že len ON je vyvolený, že len ON to dokáže, dokonca že len ON je národ a že kritika jeho osoby je kritikou národa

          Keď som sledoval tie jeho veľkohubé nereálne a nesplniteľné heslá pred týmito voľbami, už začínam pochybovať o jeho realite. Dokonca sa prikláňam k názoru, že ON tým svojim bludom uveril, že sa považuje za vyvoleného, čo si už dokonca osvojili aj jeho ortodoxní priaznivci, že jedine ON všetko vyrieši, že jedine ON vyvedie Slovensko a jeho občanov z krízy a z tohto marazmu. Cez heslá na bilbordoch, tlačovkách a mítingoch nám oznamuje ako so všetkými zlodejmi zatočí, nechá sa oslavovať ako budúci premiér, a vôbec mu neprekáža, že jeho nereálne sľuby sa nedajú plniť, ktovie, na koho sa bude potom vyhovárať.   

          Svoje neplnenie sľubov sa bude snažiť prenášať do svojho vlastného ohrozenia, lebo Vodcovia jeho typu potrebujú byť v neustálom ohrození a toto ohrozenie prenášať na národ. Snažia sa občanom vsugerovať, že ICH OHROZENIE SA DOTÝKA OHROZENIA SAMOTNÉHO NÁRODA – A LEN ONI – A ŽIADNI INÍ, NÁROD NEUCHRÁNIA.

Veľkohubý zbabelec a dodatočný kresťan

          Všimnime si, prosím, tú najzákladnejšiu vec. Slova „mafia“ sa bojí ako čert kríža a vyhýba sa mu. Zásadne nehovorí o konkrétnych zločincoch  z vysokej politiky, mafiánoch na vrchole pyramídy, oligarchoch, nikdy verejne nepovedal a nedoložil, že MV SR a GP SR sú často krát v pozícii zločineckých organizácii. Keby ako dodatočný kresťan mal len trochu rešpektu pred Bohom, tak by sa verejne ospravedlnil rómskemu etniku za výraz „asociálni rómski paraziti“, kde občanom natlačil do hláv také bludy, že toto etnikum najviac parazituje na našich daniach, že sú pre Slovensko tým najväčším ekonomickým nebezpečenstvom. Pritom je dostatočne známe, že celoročné príspevky na toto etnikum sú cca 0,4-0,6 % z tých každoročne rozkradnutých 2-3 miliárd eur zo štátneho rozpočtu. Napriek tomuto všetkému ale v jednom s ním musím súhlasiť, že štát vedome podporuje neprispôsobivé rómske etnikum pri okrádaní, lúpežnom prepadávaní, drobnej či závažnej kriminalite voči majorite.

          Na základe tohto všetkého si myslím, že by sa Marian Kotleba mal verejne ospravedlniť rómskemu etniku týmito slovami: Verejne prosím o prepáčenie a odpustenie rómske etnikum, že ho dlhodobo nazývam ako asociálnych rómskych parazitov, čím som dal mnohým občanom návod k verejnej nenávisti tohto etnika. Urobil som to zo zbabelosti a pre svoj osobný prospech, otvorene hovoriť o skutočných asociálnych parazitoch z ponovembrových vlád, parlamentov, mafií na vrchole pyramídy, finančných skupín, oligarchov a ďalších pijavíc z ich kruhov. Práve cez tieto bludy a klamstvá som získal množstvo podporných hlasov. Týmto verejným ospravedlnením chcem dokázať, že môj vzťah k Bohu a ku kresťanstvu beriem úprimne a vážne.

Vladimír Pavlík          


  
PRINT RSS

             
Hlavná stránka