Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

VÝZVA POSLANCOM NÁRODNEJ RADY SLOVENSKEJ REPUBLIKY NA PODANIE NÁVRHU, ABY SA SLOVENSKÁ REPUBLIKA PRIPOJILA K ROZHODNUTIU POĽSKA ODMIETNUŤ PRIJÍMAŤ UTEČENCOV  

Vážené poslankyne a  poslanci Národnej rady Slovenskej republiky, po atentátoch v Bruseli, ktoré si vyžiadali 31 mŕtvych  a 270 zranených sa stalo Poľsko  prvou krajinou v EÚ, ktorá jasne odmietla prijímanie utečencov v rámci prerozdeľovania migrantov v Európskej únii. Poľská premiérka Beata Szydlová vyhlásila a zdôraznila,  že je našou povinnosťou predovšetkým zaistiť bezpečnosť občanov. Zároveň vyzvala k odmietnutiu prijímať v Európe tisíce migrantov, ktorí sem prišli len preto, aby si vylepšili svoje životné podmienky. A medzi týmito migrantmi sú tiež teroristi, dodala.

Polish 'No' To Migrants: Move followed dead attacks in Brussels


Vyzývam preto  poslancov Ľudovej strany Naše Slovensko, ktorí išli do volieb s programom ochrániť Slovensko pred hrozbou  likvidácie našich kresťanských hodnôt islamskou násilnou kultúrou, proti ktorej sa bránili krížom a mečom naši predkovia  v časoch osmanskej expanzie, aby na prvej schôdzi NR SR, podali po dohode s poslaneckými klubmi strany Sme rodina, SAS, a OĽaNO  návrh, aby sa Slovensko pripojilo k rozhodnutiu Poľska  zastaviť politických teroristov- politikov EÚ, ktorí svojou trestuhodnou, zaslepenou a zradcovskou politikou ohrozujú životy vlastných občanov a likvidujú  všetky hodnoty na ktorých kedysi stála Európa.

Zároveň Vás vyzývam, aby všetky poslanecké kluby a poslanci, ktoré nechcú hazardovať s osudom Európy a osudom Slovenska, vyzvali koaličnú vládu na čele so Smerom –SD, aby pred občanmi deklarovala, že sľuby ochrániť Slovensko pre utečencami, dané pred voľbami a žaloba podaná proti povinným kvótam nebola len súčasťou politickej kampane dohodnutej s EÚ, ktorá bola načasovaná len do volieb. 

Zloženie vlády Slovenskej republiky a obsadenie postov ministra vnútra a ministra zahraničných vecí, totiž potvrdzujú, že Minister Kaliňák, sám podozrivý z trestnej činnosti súvisiacej s DPH a ďalšej, rovnako ako minister zahraničných vecí Lajčák, bývalý absolvent Moskovskej školy pre diplomatov, pod dohľadom KGB, na svojich postoch urobia všetko preto, aby sa naďalej zakrývali ekonomické zločiny a pokračovalo v proeurópskej, proamerickej a  proimigračnej politike, ktorá bezprostredne ohrozuje Slovensko.  Pokiaľ strana Smer – SD a jej predseda vlády, verejne, pred občanmi nevyhlási, že svoje sľuby dodrží, malo by byť Vašou povinnosťou iniciovať návrh na vyslovenie nedôvery ministrovi vnútra a ministrovi zahraničných vecí, keďže prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, absolútne zlyhal tým, že s ich nomináciou súhlasil.

Je potrebné si konečne uvedomiť, že skutočnými teroristami nie sú islamskí radikáli ale tí, ktorí ich stvorili a ktorí ich do Európy pustili ešte dávno pred vznikom Islamského štátu.  Pokiaľ týchto politických teroristov spoločne nezastavíme v celej Európe, sme zodpovední za všetky nevinné obete, ktoré títo politickí teroristi mali a  budú mať na svedomí.


Hlas Európy-zastavme politických teroristov!

Ak sa na Slovensku nenájdu politici, ktorí veci nazvú pravými menami,  tak ako  Viktor Orban vo  svojom príhovore k súčasnej situácii v Európe, budeme naďalej len otrokmi odsúdenými k živoreniu a postupnému zániku.Prejav Viktora Orbana k súčasnej situacii v Europe


kpt. Ladislav Dabač.
kptdabac@yandex.com


Odoslané: 25. 3. 2016

Klub ĽSNS

marian_kotleba@nrsr.sk 
martin_belusky@nrsr.sk 
ondrej_binder@nrsr.sk 
stanislav_drobny@nrsr.sk 
natalia_grausova@nrsr.sk 
jan_kecskes@nrsr.sk 
juraj_kolesar@nrsr.sk 
martin_kotleba@nrsr.sk 
peter_krupa@nrsr.sk 
stanislav_mizik@nrsr.sk 
jana_nehezova@nrsr.sk 
rastislav_schlosar@nrsr.sk 
milan_uhrik@nrsr.sk 

Klub SME RODINA

boris_kollar@nrsr.sk 
ludovit_goga@nrsr.sk 
peter_marcek@nrsr.sk 
martina_simkovicova@nrsr.sk
rastislav_holubek@nrsr.sk 
adriana_pcolinska@nrsr.sk 
peter_starchon@nrsr.sk 
milan_krajniak@nrsr.sk 
peter_pcolinsky@nrsr.sk 
petra_kristufkova@nrsr.sk 
zuzana_sebova@nrsr.sk 

klubsas@nrsr.sk

klubolano@nrsr.sk


Polsko rozhodlo! Je první zemí EU, která odmítne přijmout uprchlíky

24 / 03 / 2016

http://www.czechfreepress.cz/evropa/polsko-rozhodlo-je-prvni-zemi-eu-ktera-odmitne-prijmout-uprchliky.html

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/polsko-odmita-prijmout-uprchliky-jsou-mezi-nimi-teroriste-1404049728.html

HLAS EURÓPY-ZASTAVME POLITICKÝCH TERORISTOV A KOLABORANTOV!

Nad Európou sa zaťahujú  temné mraky. Európsky ľud bol úplne zradený svojimi elitami.  Rozsah tohto sprisahania je v ľudskej  histórii nevídaný. Naše vládnuce elity sa ukázali len ako skorumpovaní prisluhovač globálneho kapitalizmu. Títo vysoko postavení paraziti (Rotschildovci) Európanom ukradli ich živobytie, pôdu budúcnosť a hrdosť. Títo prostitúti korporátneho sveta vystavili Európu nekonečnému povyku brutálnych žobrákov a rýchle odopreli Európanom akúkoľvek možnosť brániť sa.

Stali sme sa bezmocnými, stratili sme kontrolu nad svojimi životmi, je nám na tomto svete odopierané miesto a náš duch upadá. To čo bolo kedysi naše nám bolo odobrané a odovzdané chamtivým votrelcom. To, čo sme kedysi zachovávali ako posvätné je teraz zosmiešňované a špinené arogantnými votrelcami. To, čo nám bolo blízke je zdegenerované ako niečo divné a hrozivé.

Po desaťročia boli Európania učení  k sebanenávisti a sebapohŕdaniu. Generácie Európanov boli vychovávané v domnienke, že bez nich by sa svet stal lepším miestom. Boli sme vychovávaní tak, aby sme cítili zdrcujúcu ťažobu viny bieleho človeka. Európanom je neustále pripomínane, že hriechy svojej civilizácie môžu splatiť jedine sebazničením.  Smrť Európy je dnes v móde. Zánik nášho pokroku, rozvrat tradičnej Európy ako cesta vpred. Ich lúpežná invázia proti Európe je označovaná len ako najnovší trend. Sebazničenie je jasným znakom intelektuálneho zmýšľania. Sme vyzývaní k oslave fyzického, intelektuálneho, kultúrneho  a duchovného kolapsu  našej civilizácie. Máme už tak vymyté mozgy, že si myslíme, že kolaps je nevyhnutný a že je prirodzené, že vymrieme a barbarské hordy pred našimi bránami zvíťazia.

Pod plášťom liberalizmu, humanizmu a demokracie boli Európania presvedčení, aby spáchali etnickú samovraždu. Rasa, ktorá dosiahla toľko vecí a toľko toho prežila, bola ošudená, aby vítala svoj vlastný pád a aby učinila dôležité opatrenia k tomu, aby sa stala cudzou na vlastnej pôde. Sme svedkami toho najbrutálnejšieho a najsurovejšieho sprisahania s históriou ľudstva. Sprisahania, ktoré má nahradiť európsky ľud. Systematické kampane k vyhladeniu Európanov z ich existencie.
A mimochodom, každý rok zomrie viac Nemcov, než koľko sa ich narodí. To je veľké „šťastie“  pretože „náckovia“ nie sú v robení potomkov dosť dobrí. Najskôr sociálne zdegenerovaní ľudia a potom sa vďaka mentálnej a fyzickej retardácii paralyzuje schopnosť ľudí vzdorovať. Otrávenie samotného biologického základu, kde kedysi vznikli všetky veľké činy minulosti, tak že na konci bude stádo oviec ľahšie vítať svoju smrť, na rozdiel od kedysi hrdej rasy, bojovníkov, remeselníkov,  bádateľov.

Ale ako sa naša situácia zhoršuje, tvrdosť reality života Európanov prinúti, aby otvorili oči. My im ukážeme! Nech celý svet vie, že Európania odmietajú zomrieť! Nech je každému na tejto planéte jasné, že Európania sa už nebudú ospravedlňovať a nebudú ustupovať! Pôjdeme ďalej než kedykoľvek  pred tým.


  
PRINT RSS

             
Hlavná stránka