Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

OD MEČIARA KU KOTLEBOVI
(Urob Kotlebovi dobre, oserie ti plot) 3.
  

   

KOTLEBA ODIGNOROVAL LIST PANI SVITANOVEJ, ROVNAKO AKO NEMAL ZÁUJEM POMÔCŤ JEJ VNUKOVI LUKÁŠOVI OBVINENÉMU ZA ÚČASŤ NA MÍTINGU ĽSNS

Ako potvrdzuje list pani Márie Svitanovej z 31. marca 2016 s prosbou o pomoc, ktorý odoslala županovi Mariánovi Kotlebovi, ignorantstvo a nezáujem pomôcť obyčajným ľuďom sa začalo vzťahovať už aj na predsedu Kotleba –ĽSNS. Pokiaľ  táto hlboko veriaca žena verila, že Marián Kotleba si nájde čas, aby jej aspoň odpovedal, presvedčila sa, že novozvolený poslanec NR SR Marián Kotleba má už dnes iné priority ako márniť čas odpisovaním na listy obyčajných slovenských občanov. Pani Mária Svitanová má ešte v živej pamäti ako  bol Kotlebom  rovnako odignorovaný aj jej vnuk Lukáš Gemza, ktorý  bol sympatizantom Ľudovej strany Naše Slovensko a podporovateľom Mariána Kotlebu, o ktorom bol vtedy presvedčený, že sa odvahou postaví proti skorumpovanému a prehnitému systému. V máji 2010 sa zúčastnil predvolebného mítingu proti cigánskym extrémistom v Košiciach –Šaci, ktorý bol monitorovaný SIS a príslušníkmi odboru boja proti extrémizmu a kriminalite mládeže. Ako jediný bol obvinený z Podpory a propagácie skupín smerujúcich k potláčaniu základných práv a slobôd podľa § 422 ods. 1.Trestného zákona, k čomu poslúžila zámienka, že mal oblečenú mikinu s názvom Britskej skupiny Screwdriver, ktorú si legálne kúpil v obchode.  Lukáša  sklamal nezáujem Mariána Kotlebu a ĽSNS o poskytnutie právnej pomoci a podpory vo veci jeho nezákonného obvinenia, pretože vždy tvrdil, že mikinu riadne kúpil a jeho obvinenie je účelové s cieľom zdiskreditovať ĽSNS pred voľbami.  Pomohol mu však  nezávislý novinár Vladimír Pavlík a  nakoniec bol oslobodený. Pocit horkosti a sklamania z prístupu Mariána Kotlebu a nezáujmu očistiť ĽSNS od nálepky neonacizmu a fašizmu však v ňom ostal a rozhodol sa už nevrátiť zo zahraničia na Slovensko.

Podrobnosti o prípade a s ním súvisiacom únose sú uvedené v príspevku s názvom ÚNOS O KTOROM SA NESMELO VEDIEŤ A KTORÝ NEZAUJÍMAL ANI MARIÁNA KOTLEBU.

                                                                                                                                                    31.3.2016
Váž. Pán Ing. Kotleba,

volám sa Mária Svitanová rod. Labusová, SNP 34 Spišská Belá. Pán Kotleba, chcem Vám zaželať k Vášmu víťazstvu v parlamentných voľbách  všetko dobré, veľa zdravia a síl a dúfam, že budete presadzovať čo ste sľuboval pred voľbami  v prospech ľudí. Pán Kotleba, my sme sa stretli niekoľko krát, dala som Vám aj papiere zo Slovenských nezávislých súdov, ktoré ešte celkom nerozhodli od roku 1995.
Váž. Pán Kotleba  chcem Vás poprosiť a pripomenúť sa Vám, aby ste sa opýtal v parlamente na nás okradnutých  Labusovcov prvým ponovembrovým prezidentom  Michalom Kováčom s manželkou Emíliou. Z akých peňazí vytvoril na Slovensku „Gorilí“ maras, bodrel, svinstvo,  ktoré trvá dodnes. Keď boli 3x súdy Bratislava IV a 2x Krajským súdom   nevynesené žiadne právoplatné výsledky. No proste výsmech  z rod. Labusovej, nemôžeme sa dovolať spravodlivosti, keď sú naše  ľudské práva  pošliapané a lotor, zbojník, podvodník  z prezidentského paláca  má prím na Slovensku.
Prosím Vás opýtajte sa aj na diamantovú baňu v Juhoafrickej republike. Lebo tieto „Gorily“  zbohatli na nej a ešte v médiách cigánia a z ľudí robia  blboch, že neexistuje. Ale aj my a viac ľudí vie niečo iné!
Vážený pán Kotleba verím Vám, že sa v parlamente smelo, nebojácne opýtate na všetko, čo Slovensko trápi, držím Vám prsty aj celá moja rodina, veď nás dedičov po našom dedovi Valentínovi Labusovi žije na Slovensku okolo 400 možno aj viac.
Ešte raz Vám prajem veľa zdravia, síl a Božieho požehnania v pracovnom aj súkromnom živote.

S kresťanským pozdravom
Mária Svitanová
SNP 34
059 01 Spišská Belá

   PRINT RSS
             
Hlavná stránka