Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

ČO NEVEDIA, ČI NECHCÚ POCHOPIŤ ORTODOXNÍ ZLOČINCI A PROSTITÚTI Z VYSOKEJ POLITIKY O KOTLEBOVÝCH PRVOVOLIČOCH  

   
        

          Nepísaná dohoda medzi štátnou mocou a Kotlebom jednoznačne ukazuje, že obe strany sa vzájomne potrebujú. Štátna moc, mimovládky, tretí sektor, ľudskoprávne organizácie či kadejakí „experti“ typu JUDr. Daniela Mila, štedro dotovaní štátom a zahraničím, majú nepriateľa a Kotleba zadarmo reklamu. Nepochybujem že mimo štátnej moci sa tí ostatní, ktorých menujem v predchádzajúcej vete, v duchu modlili, aby sa Kotlebova strana dostala do parlamentu, lebo mnohí majú na tom založenú svoju živnosť.

          Keďže ich skryté túžby sa splnili, svoj boj po parlamentných voľbách museli niekoľkonásobne zintenzívniť, lebo to nie je žiadna sranda, keď v slovenskom parlamente sa zrazu objavili legálne zvolení fašisti, extrémisti, neonacisti, popierači holokaustu..., zdesenie nastalo vo svetovom židovstve a sionizme, ohrozený sa začal cítiť aj samotný Izrael, centrum EÚ, NATO..., no a začalo sa analyzovať, meditovať, ale aj tárať piate cez deviate zo strany viacerých expertov, ktorí si asi každé ráno namaľovali na pravú ruku číslo 5 a na ľavú číslo 9, aby mohli celý deň tárať piate cez deviate.

          A tak došlo aj ku skúmaniu zloženia Kotlebových voličov, kde sa s hrôzou zistilo, že hlas dotyčnej strane dalo veľké množstvo prvovoličov. Dotyčné hlavy nemohli pochopiť, čo sa vlastne stalo, až nakoniec dospeli k záveru, že prvým krokom obrátenia mladých voličov od ĽS-NS, bude hlboké pochopenie holokaustu, spojenej s návštevami, padali návrhy, že aj s povinnými, koncentračných táborov a múzeí holokaustu. Múdre hlavy totiž došli aj k záveru, že títo voliči sú z kategórie jednoduchých ľudí, pochádzajúcich či vyrastajúcich v jednoduchých rodinách s tým najnižším vzdelaním a sú ľahko ovplyvniteľní.

Aj jednoduchí a mladí ľudia vedia myslieť a podceňovať ich sa nevypláca

          Keďže som absolvoval 25-30 verejných vystúpení na mítingoch Slovenskej pospolitosti a ĽS-NS, pravidelne som s takýmito mladými ľuďmi prichádzal do styku, s mnohými takýmito jedincami komunikujem a vymieňam si názory, môžem zodpovedne povedať, že aj keď sú to jednoduchí ľudia, sú to ľudia ktorí majú nielen svoje túžby a predstavy, ale aj svoje neblahé skúsenosti s týmto zločineckým, zlodejským a mafiánsko gaunerským systémom. Už v detskom veku mali možnosť vidieť, ako tento režim ekonomicky, morálne a ľudsky ponížil a okradol ich rodičov – a oni, ako deti, tie následky tiež pocítili sami na sebe. Bieda, zúfalstvo, utrpenie a beznádej sa pre mnohých stali súčasťou ich života. TRPIA A NESÚ NÁSLEDKY ZA NIEČO – ČO NEUROBILI!!! Trpia za ekonomické zločiny politikov, finančných skupín, oligarchov, ministerských a úradníckych zbojníkov a zahraničia. Aj toto je fašizmus podľa § 421 Tr. zákona, lebo sú potláčané ich základné ľudské práva a slobody.

          Paradoxne ale, tento štát riadili a riadia ľudia, ktorí sa považujú za elitu s primeraním vzdelaním, lenže, dovolím si tvrdiť – a realita nepustí, čím je viac vzdelaný, čím má viac titulov, o to väčšie hovädo či krava, škodiace tomuto štátu. Absolvent dvoch vysokých škôl, ekonomickej a právnickej Ivan Šimko, bývalý minister obrany a vnútra pre Národnú obrodu z 8. 9. 2001 povedal: „STRETÁVAME SA S PRÍPADMI, KEĎ JE VEREJNE ZNÁME, KTO ROZKRADOL FIRMU, LEN AKOSI SA TO NEDÁ DOKÁZAŤ!!!“

          A takéto hovädá a kravy, či ich spolupáchatelia, ktorí dostali republiku do tohto politického, ekonomického a morálneho marazmu, teraz hľadajú riešenia, ako mladých ľudí dostať na tú „správnu“ cestu, teda, tú ich cestu. Keby sa nehrali na bohorovných – už len čakám, kedy príjmu zákon, že obsahy ich hrubých čriev sú aromatickejšie ako francúzske parfumy a miesto toho robili tak, ako im prikazuje ústavný sľub, ktorý stvrdili vlastným podpisom, tak Kotleba by nikdy nebol v dnešnej pozícii. Veď keď sa to tak zoberie, z reálneho hľadiska, on doteraz len hovorí o všeobecných veciach, asociálnych cigánskych parazitoch, no o skutočných nositeľoch zla, vrátane zločineckých vlád a parlamentov, či mafiách na vrchole pyramídy, oligarchoch a finančných skupinách, tam je v hlbokom predklone, pochcaný a posraný. Pred ich sídla doteraz nebol ani raz protestovať. Dokonca mlčí aj o masových vrahoch, ktorí cez drastické vykrádanie zdravotníctva majú každoročne na svedomí tisíce predčasne zomrelých občanov Slovenska – údajne z taktických dôvodov, lebo doteraz nedostal povolenie. Dokonca je pochcaný a posraný sa opýtať premiéra Fica, keďže tieto zločiny proti ľudskosti ohľadom drastického vykrádania zdravotníctva sa robili za jeho premiérovania, teda, nesie najväčšiu zodpovednosť, či sa necíti ako masový vrah?

Vladimír Pavlík   


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka