Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

OD MEČIARA KU KOTLEBOVI
(Urob Kotlebovi dobre, oserie ti plot) 2.
  

   

AJ TAKTO VYZERÁ KOTLEBOVA DVOJTVÁRNOSŤ, ZBABELOSŤ A FARIZEJSTVOText zverejnený na tomto transparente ktorým sa pred voľbami hrdila ĽS-NS a ktorý si privlastnila, bol mojim nápadom a podporu som našiel u žien zo Slovenskej pospolitosti a ĽS-NS a nie u Kotlebu, ktorý totiž ženami pohŕda a nepovažuje ich za rovnocenné. Tieto ženy na svoje náklady nechali vyrobiť aj ďalší transparent, ktorý bol taktiež mojim nápadom, s týmto textom – Likvidácia ženskosti = likvidácia rodiny = likvidácia národa. Pred voľbami v roku 2012 práve s týmito dvomi transparentmi, ktoré boli nosnou témou mítingu, ktorý je aj na internete, dotyčné ženy usporiadali pred voľbami protestný míting v Bratislave, kde svoju účasť prisľúbil aj Kotleba, no neprišiel. Videl som, ako boli sklamané, lebo rátali s jeho účasťou. Keď príde ten čas, tak vysvetlím, prečo v skutočnosti na ten míting neprišiel.  
Ľudová Strana - Naše Slovensko, Bratislava 29.02.2012

        Teraz nech ukáže ako mu záleží na Slovensku a jeho občanoch, nech teraz tieto dva transparenty jeho poslanci rozprestrú v parlamente a nech ich text Kotleba okomentuje. Pokiaľ tak neurobí, tak aj tí jeho najzaritejší a najfanatickejší priaznivci by mali pochopiť pravú tvár antinárodovca a antikresťana Kotlebu. Toto je len malá časť z toho, čo mu na mne prekážalo, ako aj tým, čo ho držia za gule.

Vladimír Pavlík


Z TÝCHTO PRÍHOVOROV  V. PAVLÍKA,  V MENE ĽUDOVEJ STRANY NAŠE SLOVENSKO, JE ZREJME PREČO MUSEL BYŤ ODSTRÁNENÝ  A NAHRADENÝ ODPADOM PSEUDONARDNIAROV A PROSPECHÁROV Z HZDS.


Ľudová strana Naše Slovensko, Detva 15.5.2010


Prejav Vladimíra Pavlíka (Turzovka, 29.8.2009)


Stretnutie v Považskej Bystrici 5.12.2010 na mieste kde komunisti zlikvidovali sochu Generála M.R. Štefánika


Ľudová strana Naše Slovensko, Veľký Krtíš 15.5.2010 - Vladimír Pavlík


Pochod proti systému, Prešov 1.5.2011 (2/4) - Vladimír Pavlík


Protestné zhromaždenie na námestí Ľudovíta Štúra 17. novembra 2011 v Bratislave


Nikdy nezabudneme na 9.3.2012 - Vladimír Pavlík


Vladimír Pavlík, 13.10.2012, Bratislava


Prejav V. Pavlika v budove RTVS


Vladimír Pavlík - Košice: Dokedy nám budú ubližovať?


VLADIMÍR PAVLÍK - PRÍHOVOR V NRSR 1.9.2013


Vladimír Pavlík Protest Bratislava 19.7.2014

Vystúpenie V. Pavlíka v Malackách 19.júna 2011
STV Bratislava 13.10.2012
Vystúpenia v. Pavlika-Šarišské Michaľany 6.8.2011
Šarišské Michaľany 30.jún 2012


   PRINT RSS
             
Hlavná stránka