Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

PRETRANSFORMOVANÉ PONOVEMBROVÉ ŠTB  

   
Zdá sa, že tento národ  trpí chronickou stratou pamäte, bez ohľadu na zmenu režimu či vlády. 
 • Po transformácii komunistov a ich eštebáckej zberby na komunistických kapitalistov sa stal Vladimír Pavlík nepriateľkou osobou aj pre zbožňovateľov otca štátnosti a zakladateľa štátneho terorizmu a mafie Vladimíra Mečiara, ktorý na neho podal žalobu.
 • Následne ho začali okydávať a posielať na psychiatriu   stúpenci experimentov korporatívneho fašizmu  a nevyhnutných ekonomických reforiem  Dzurindu a Mikloša, ktorí ich prevádzali pod maskou demokracie na vlastnom národe.
 • Potom štafetu prevzal Ficov Smer-sociálna mafia, ktorý Mečiarov štátny banditizmus vylepšil do sofistikovanej  mafiánsky uhladenej podoby, ktorú národu predložil  ako istoty a jeho ochranu.
 • No a napokon sa k okydávaniu Vladimíra Pavlíka pridali aj zbožňovatelia a obdivovatelia najnovšieho spasiteľa a vodcu Kotlebu, pretože si  ho Vladimír Pavlík dovolil kritizovať. Tí ho už najnovšie označili ako západom plateného agenta a stúpenca  Václava Havla.
 • Čo majú spoločné všetci tí, ktorí neznesú pravdu a ktorí ho preto nenávidia? Ignorujú fakty a namiesto toho, aby predložili protiargumenty, dokážu len zbabelo klamať a urážať, tak ako v poslednom prípade fanatickej obdivovateľky Kotlebu. Vladimír Pavlík v skutočnosti ako redaktor Necenzurovaných novín žaloval vtedajšieho prezidenta ČSFR Václava Havla za to, že nazval tieto noviny stokou lží a nenávistí ako potvrdzuje článok z Necenzurovaných novín z roku 1995 s názvom Kauza Pavlík - Havel, spor, v němž byla vyslechnuta pouze jedna strana  
  admin

  PRETRANSFORMOVANÉ PONOVEMBROVÉ ŠTB

            Začínam mať dojem, že toľko udavačskej verbeže ktorá funguje na internete a na facebooku, tak v počtoch tejto špinavej profesie predstihli aj tú prednovembrovú, dokonca nielen v zákernosti, ale aj sofistikovanosti. Čo sa týka mojej osoby, už som sa dočítal, že som bol nielen konfident ŠtB, ale dokonca že nejaký môj rodinný príslušník patril do vraždiaceho komanda Pohotovostných oddielov Hlinkových gárd. Ba dokonca, ako to predviedol jeden úbožiak v istom rádiu - vysielači, ktorý tam bohorovne tvrdil, že ma financuje mafia.

            Na adresu takýchto úbožiakov môžem povedať, že na rozdiel od nich, ja sa za svoju minulosť nemusím hanbiť. V jednom zo zväzkov uchovaných ohľadom mojej osoby, majúci okolo 100 strán, sa možno dočítať, koľko ľudí ma udávalo, no nielen to. Teraz predkladám prísne tajnú správu vedenú ŠtB na osobu Vladimíra Gregora, ktorý publikuje aj na www.necenzurovane.net, kde mi je taktiež venovaná primeraná pozornosť – a pokiaľ si prečítate stranu číslo 2, tak zistíte, pokiaľ máte skúsenosti, tak metódy ŠtB a SIS, ako aj kadejakých ponovembrových udavačov sa vôbec nezmenili. Paradoxne táto zbabelá a kolaborantská protislovenská verbež sa dnes hrá na najslovenskejších Slovákov a s obľubou kádruje tých, ktorí nemajú ich zbabelú kolaborantskú minulosť. 

  Vladimír Pavlík

   

  http://www.upn.gov.sk/regpro/index.php
  Zväzky osôb, ktoré neboli vedomými spolupracovníkmi, alebo boli priamo obeťami a objektami o ktoré sa zaujímala ŠtB sú v protokoloch označené značkami:

  PO – spis preverovanej osoby
  SZ alebo S - signálny zväzok
  NO – spis nepriateľskej osoby
  D - spis dôverníka
  KTS – spis kandidáta tajnej spolupráce
  KA – zväzok kandidáta na agenta
  KI – zväzok kandidáta na informátora
  Tieto osoby neboli spolupracovníkmi ŠtB!!!

  http://www.upn.gov.sk/regpro/vysledky-vyhladavania
  priezvisko   meno        dátum narodenia         krycie meno kategória    registračné číslo séria            kraj           poznámka      
  Pavlík         Vladimír     10.09.1948 VLADO     preverovaná osoba     12187          I                 Banská Bystrica          zobraz stranu
  Pavlík         Vladimír     10.09.1948 Betonár     preverovaná osoba     37791         II                 Bratislava                   zobraz stranu

     PRINT RSS
               
  Hlavná stránka