Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

VŠETCI ZA KOTLEBU, KOTLEBA SÁM ZA SEBA
  

   

          Prvá schôdza nového parlamentu v stredu 23. marca 2016, pútala neobyčajnú pozornosť domácich a zahraničných médií, sa začala nezvyčajne zostra. Na úvod vystúpil premiér Fico a ospravedlnil sa občanom za to, že v mene Smeru sa osem rokov tak drasticky vykrádalo zdravotníctvo, že aj v roku 2015 kvôli tomu predčasne zomrelo cca 3 000 nevinných ľudí. Bugár, Žitňanská, Šebej a spol. sa ospravedlňovali za sociálne samovraždy a tiež prosili občanov o odpustenie. Bolo zvolané mimoriadne grémium, kde sa koalícia dohodla s opozíciou, že v budove parlamentu sa umiestni pamätná tabuľa pre obete sociálnych samovrážd a obetí predčasne zomrelých kvôli vykrádaniu zdravotníctva. Taktiež si poslanci dávali záväzky že už nedovolia rozkrádať túto republiku, lebo tým trpia len radoví občania.

          Potom sa prihlásil o slovo Marian Kotleba. Hneď v úvode obvinil poslancov, prečo si vymýšľajú bludy o sociálnych samovraždách či obetiach vykrádaného zdravotníctva. Dôrazne sa ohradil proti tomu, že Slovensko vykrádajú oligarchovia, finančné skupiny, či samotní politici. Podľa neho najviac peňazí, ktoré Slovensku chýbajú, ide pre asociálnych cigánskych parazitov a na štvrtého podpredsedu parlamentu – a práve preto neostáva pre poctivých pracujúcich ľudí.

          Po jeho prejave nastalo v parlamente zdesenie a šok. Poslankyne na neho vrhali milujúce pohľady, keď si s obdivom šepkali, že doteraz nikto v histórii parlamentu nemal odvahu o tom hovoriť a začali vyjadrovať obavu, či za túto odvahu Vodca nezaplatí vlastným životom. Po skončení rozpravy sa okamžite vydali za ministrom Kaliňákom a žiadali ho, aby mu zabezpečil primeranú ochranu. Ten ich uistil, že mu bude pridelený obrnený transportér so štyrmi kukláčmi, ktorý ho bude pravidelne voziť z Banskej Bystrice do Bratislavy a späť.

          Toto jeho odvážne vystúpenie nemajúce obdobu v krátkej histórii slovenského parlamentu neušlo pozornosti renomovaným svetovým médiám. Pochvalné listy mu napísali aj zo Svetového židovstva, z Klubu svetového sionizmu a Nového svetového poriadku, pozadu neostali ani slovenskí oligarchovia, finančné skupiny, ako aj Zoroslav Kollár za konkurznú mafiu. Ďakovali mu, že vyvrátil bludy ktoré sa o nich šíria po Slovensku, že to oni vykrádajú krajinu a zároveň mu oznámili, že s ním počítajú ako so seberovným partnerom. Taktiež vedenie Smeru mu naznačilo, že keď budú potrebovať v parlamente 90 hlasov, že jeho klub zaberie.

Vladimír Pavlík            PRINT RSS
             
Hlavná stránka