Rodičia a starí rodičia, ktorí spoločne so zločincami a vlastizradcami z vysokej politiky umožnili, aby ich vlastné deti a vnuci boli okradnutí o budúcnosť vo vlastnej krajine, spoločne ich vyhnali a vyháňajú do cudziny, budúce generácie obrali o detstvo a budúcnosť, tvoria cca 70 % Slovákov, nemožno považovať za súčasť národa, ale len za plebejcov bez vlastného názoru, ktorí nikdy nemajú právo byť súčasťou tohto národa, lebo prispeli a prispievajú k jeho postupnej likvidácii.
Hlavná stránka

Po voľbách do VÚC prestáva byť Kotleba hrozbou pre systém korporatívneho neofašizmu na Slovensku a stáva sa už len súčasťou stratégie Smeru SD pre voľby v roku 2020  

   
Niet pochýb, že novembrové voľby do VÚC  boli  absolútnym zlyhaním Smeru-SD a Kotlebovej  ĽS NS. Tieto voľby  paradoxne  predznamenávajú  ich budúcu symbiózu pre najbližšie parlamentné voľby.  Fico si uvedomuje, že ak chce oddialiť  politický osud Smeru a nechce dopadnúť ako HZDS, jedinou záchranou je zabrániť výmene koalície vedenej Smerom za zlepenec SAS, OĽaNO, KDH, Sme rodina v spojení s niektorou s maďarských strán. Preto sa zásadne mení postoj Smeru-SD ku Kotlebovej strane, ktorej zrušenie  návrhom Generálneho prokurátora už prestáva byť v záujme Smeru, pretože po voľbách do VÚC  už Kotleba prestáva byť hrozbou.  Hrozbou sa stáva  pravicovo-liberálny zlepenec v podstate rovnako riadený finančnou oligarchiou z pozadia len v inej zostave. Oligarchia a jej finančné skupiny si rozdelili politické strany a prebieha medzi nimi len konkurenčný boj  pretože veľký biznis bez vládnych zákaziek nie je možný. Z tohto dôvodu je Kotlebova strana pre Smer potrebná na oslabenie, po voľbách do VÚC posilnenej opozície, ktorá si týmto  ľahšie pripraví pôdu pre získanie moci po parlamentných voľbách čo by bolo pre Smer politickou pohromou. Každý hlas odobratý zlepencu  ĽS NS je preto pre Smer potrebný.

Ak o tom niekto pochybuje  v nadchádzajúcich dvoch rokoch pred parlamentnými voľbami sa o tom určite   presvedčí. 

Po volebnou úspechu  Kotlebovej  ĽS NS v roku 2016  bolo veľa ľudí, medzi ktorými boli hlavne voliči protestujúci proti systému  korporatívneho fašizmu riadeného finančnou oligarchiou, ktorí uverili, že sa rodí nádej  tento systém ohroziť v čo už nikto neveril.  Marián Kotleba mal k tomu jedinečnú šancu a predpoklady. Okrem znechutených voličov sa mu podarilo získať aj časť predstaviteľov cirkvi a podnikateľov. Priznám sa aj ja sám som Kotlebovi krátko po voľbách veril, že sa dokáže postaviť proti systému a stane sa lídrom, ktorý dokáže spojiť všetky vlastenecké sily na Slovensku proti korporatívnemu neofašizmu. Moja nádej sa však zakrátko rozplynula po tom, čo Kotleba odignoroval moju výzvu s názvom  PRVÁ CELONÁRODNÁ VÝZVA K MOBILIZÁCII A ODPORU PROTI KORPORATÍVNEMU FAŠIZMU!, uverejnenú na stránke http://necenzurovane.net/volby2016/volby.html   a rovnako aj otvorený list odoslaný priamo jemu uverejnený na stránke http://necenzurovane.net/volby2016/volby29.html .

Po odstupe času som analyzoval kroky tejto strany v kontexte mojej výzvy, ktorú keby Kotleba akceptoval nemohol by ho systém onálepkovať ako extrémistu a fašistu, práve naopak, Kotleba by obvinil  všetky ponovembrové vlády a parlamenty zo zavedenia korporatívneho fašizmu na Slovensku, ktorý ma na svedomí tisíce obetí  z radov sociálnych samovrážd zo zúfalstva a biedy, alebo úmrtí v dôsledku rozkrádania financií v zdravotníctve, nehovoriac o rozkradnutom majetku štátu, ktorý sa presunul na súkromné účty vopred vybraných  zločincov z radov tzv. kapitálotvornej vrstvy. 

Existuje len jedno vysvetlenie, ktoré mi potvrdili viacerí ľudia z kruhov spravodajských služieb.  Marián Kotleba s dvoma vysokým školami je dosť inteligentný na to, aby pochopil, že tento systém nikdy nezmení a je nereálne presvedčiť slovenskú verejnosť po prehratej 2. sv. vojne, že najsvetlejšie obdobie našich dejín bol Slovenský štát v rokoch 1939-1945, ktorý bol spojencom nacistického Nemecka a vzorom pre mládež je Hlinková garda s pozdravom Na stráž! Táto spoločnosť bola totiž vyše 40 rokov vychovávaná na sovietskych filmoch a komunistickej propagande.  Marián Kotleba však pochopil, že sa na tom v spojení s bojom proti cigánskym parazitom a asociálom dá urobiť politická kariéra a s ňou spojený výnosný biznis.   Z uvedeného vyplýva logicky uzáver, že Kotleba sa stal fašistom z vlastnej vôle buď z vypočítavosti alebo po nepísanej tichej dohode so systémom. Obe strany z nej totiž majú profit.  

Týmto sa stal Kotleba najväčším zamestnávateľom  odboru  boja proti extrémizmu, celého aparátu  bojovníkov proti fašizmu a extrémizmu, mimovládok a na ďalších pijavíc prisatých na dotáciách z EÚ a MV SR.  Marián Kotleba by si od nich zaslúžil pamätnú tabuľu  s číslom 1488  alebo aspoň minimálne ďakovný list, pretože bez neho by prišli mnohí o prácu a výnosný kšeft.

Nikto ma nepresvedčí, že Marián Kotleba je ľudákom a sympatizantom Slovenského štátu z presvedčenia. Vyrastal totiž v klasickej socialisticky lojálnej  rodine. Otec bol vysokým dôstojníkom Československej ľudovej armády, matka pracovala na daňovom úrade a starý otec bol vedúcim Tuzexu. (Za socializmu obchod so zahraničným tovarom).

Marián Kotleba namiesto toho, aby sa postavil proti skutočným neofašistom vo vláde a parlamente sa vďačne zhostil role fašistu a fackovacieho panáka, čo ešte priklincoval šekmi na sumu 1488 eur, plne si uvedomujúc ako to proti jeho strane využijú.
 Týmto ho zároveň vyzývam, aby sa verejne vyjadril z ktorej chorej hlavy vzišiel  nápad rozdávať šeky na sumu 1488 eur!

Bohužiaľ po sklamaní z Kotlebu už neverím, že bude po neúspešných voľbách do VÚC schopný sebareflexie.  Pokiaľ tak neurobí,  čaká  ho rovnaký debakel aj v komunálnych voľbách a zrejme mu nepomôže ani zasvätenie Slovenska Sedembolestnej Panne Márii. Paradoxne v zahraničí nacionalistické strany dosahujú štandardne lepšie výsledky v regionálnych voľbách, čo má svoju logiku.  Ak  ĽS NS nedokázala osloviť občanov v regiónoch utešovať sa tým, že však mi im to vrátime  vo voľbách do NR SR je ješitné a detinské.
Ak je Kotleba skutočne bojovník proti systému za čo sa rád prezentuje, vyzývam ho, aby prestal chytráčiť  a zneužívať mnoho statočných a poctivých ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud Slovenska a v mene nich sa dištancoval od chýb, ktorých sa dopustil a jednoznačne vyjadril svoj postoj k fašizmu z čoho ho obviňujú.
Fašizmus nie je len  ideológia ale  aj fašistická prax. Paradoxne Kotleba je len sympatizant tejto ideológie pričom z fašizmu ho obviňujú tí, ktorí fašizmus  prevádzajú v praxi, z čoho ale Kotlebu nikto obviniť nemôže.

Do politického kabaretu chcú vstúpiť aj  ďalší  národní spasitelia, ako napríklad ku 4% -nej menšine inklinujúci predseda SHO, ktorý už zbiera podpisy pre registráciu politickej strany, ktorá ma konkurovať Kotlebovi.  Marián Kotleba je už dávno za vodou a neohrozí ho ani ďalšia strana, ktorá má plné ústa národných  buditeľov a vlastenectva, avšak mlčí o politických zločincoch prepojených s mafiou, zodpovedných za biedu slovenských občanov, proti ktorým by sa určite, Štúr či Štefánik  postavili. Kotlebovi stačí ak v parlamentných voľbách ešte uhrá na cigánskych parazitoch, vystúpení z NATO a EÚ nejakých 6-7 % a udrží sa aspoň v parlamente kde bude aj naďalej  len všeobecne tárať.  Svoju špinavú úlohu  zohrať úlohu fašistu už splnil a ostáva mu len pomôcť Smeru aspoň tým, že odoberie hlasy   pseudo-pravicovému zlepencu.         

Je mi ľúto všetkých, ktorí  Kotlebovi verili a naďalej slepo veria, ale neverím, že sa voľbami môže na Slovensku niečo zmeniť, pretože stále platí, že ak by voľby mohli niečo zmeniť už dávno by ich zakázali.  Ak by sa nejaká strana pokúsila  postaviť proti oligarchom, som presvedčený, že ak sa im ju nepodarí onálepkovať z fašizmu ako  ĽS NS,  pri súčasnom protiústavnom zákone o politických stranách túto stranu zlikviduje Ministerstvo vnútra riadené Kaliňákom, ktoré rozhoduje o likvidačných finančných pokutách. Podľa tohto scenára Fidess  v súčasnosti likviduje opozičnú stranu Jobbik v Maďarsku. 

História potvrdzuje, že národy ktorých príslušníci sú zbabelí a predajní za peniaze Penty, či Borisa Kollára, nie sú schopné postaviť sa na odpor ani keď im to umožňuje  článok 32. Ústavy  SR a ak tak urobia, tak až vtedy ak to urobia ich silnejší susedia. Skutočnú zmenu môže len priniesť veľký ekonomický otras, ktorý postihne celú Európu a prenesie sa aj na Slovensko.  Buďme preto pripravení a nenechajme sa nalákať Kaliňákovými zbraňovými amnestiami. Zločinci sa boja ozbrojených občanov a Slovenské národné povstanie II. určite príde.  Až sa tak stane, nedovoľme, aby sa na tribúny postavili a viedli nás ako novembri 1989 falošní proroci a agenti ŠtB.

kpt. Ladislav Dabač

kptdabac@yandex.com
 
   PRINT RSS
             
Hlavná stránka