Národ a každý jednotlivec, ktorý sa zmieri s tým, že bol okradnutý je nielen zbabelý ale najmä neskutočne hlúpy a zaslúži si otroctvo!
Hlavná stránka

Úbohá fraška zbabraná Generálnou prokuratúrou SR, ako divadlo pre naivných

https://twitter.com/VladimirPavlik1

https://vk.com/vlado.pavlik
 
Povedzme si na rovinu, že štátna moc, reprezentujúca zločinecké, mafiánsko-gaunerské a fašizoidné Slovensko, a Kotleba, sa vzájomne potrebujú. Pokiaľ sa odvolám na platný trestný zákon, tak fašizmus je tu definovaný ako podpora a propagácia hnutí, skupín, ktoré potláčajú najzákladnejšie slobody a ľudské práva. Vychádzajúc z tejto reality, je tu mnoho vecí postavených na hlavu, hlavne zo strany generálneho prokurátora, ktorý sa snažil preukázať, že ĽS-NS je strana fašistická, s návrhom na jej rozpustenie. Tak sa pýtajme, kde a ako ĽS-NS porušila najzákladnejšie práva a slobody konkrétnych občanov, napr. predčasným pripravením o život, protiprávnou stratou majetku, alebo použitie iného spôsobu potlačenia svojich práv a slobôd? Tu vidím len jeden prípad, ktorý sa týka rómskej komunity. V realite ĽS-NS splnila všetky predpoklady na jej rozpustenie, keďže dlhodobo boli a sú na tejto menšine potláčané Z ICH STRANY najzákladnejšie slobody a ľudské práva. Je dostatok dôvodov na tvrdenie, dokonca dajúce sa aj dôkazovo preukázať, že toto ĽS-NS robí dokonca s priamou, tichou či nepriamou podporou fašizoidných politických strán, ktoré boli a sú nielen súčasťou koalície, ale aj opozície. Fašizoidné politické strany, riadiace fašizoidnú Slovenskú republiku, podporili, umožnili, alebo sa nečinne prizerali, aby ĽS-NS presvedčili značnú časť občanov, že na Slovensku sú akýsi ASOCIÁLNI CIGÁNSKI PARAZITI, KTORÍ VYCICIAVAJÚ NÁŠ EKONOMICKÝ A SOCIÁLNY SYSTÉM, DOKONCA ŽE MAJÚ MNOŽSTVO VÝHOD, AKO SLUŠNÍ PRACUJÚCI ĽUDIA.

0dbočme od tejto témy, ku ktorej sa ešte vrátim, ale sa pýtajme, čo v skutočnosti spája vládnu moc na Slovensku a Kotlebu? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Šírenie kadejakých bludov a pseudoargumentov o asociálnych cigánskych parazitoch, kde cez tieto paranoidné bludy má prekryť EKONOMICKÉ ZLOČINY A ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI skutočných asociálnych parazitov z ponovembrových vlád, parlamentov, oligarchov, finančných skupín, konkurzných mafií a ich rôznych odnoží. Pričom, paradoxne, všetky tie príjmy a benefity ktoré táto rómska komunita dostane za jeden rok, sú cca 0,2 % z toho, teda tých dvoch-troch miliárd, čo tento zločinecký dobytok, tieto tlupy vyvrheľov, sadistov, psychopatov a masových vrahov ROZKRADNÚ KAŽDÝ ROK ZO ŠTÁTNEHO ROZPOČTU.

Samotný Kotleba nie je len úbohým arogantným narcisom, ale aj zbabelým protislovenským hovnom, odporným sluhom toho najväčšieho zla na Slovensku, pričom tieto vlastnosti si kompenzuje ako samozvaný najslovenskejší Slovák, najnárodnejší národovec, najkresťanskejší kresťan, táraním rôznych všeobecných bludov či vykrádaniu tém, o ktorých sa tu hovorí niekoľko rokov. Medzi jeho najzvrhlejšie úbohosti patrí napr. jeho kampaň o práve na život plodu pred počatím, pričom ani jedným jediným slovom sa nezmieni o zločinoch proti ľudskosti páchaných na nevinných občanoch Slovenska cez vykrádanie zdravotníctva, kde svojim mlčaním vlastne tieto zločiny PODPORUJE.

Kotleba v pozícii investora, ktorý dobrovoľne prebral na seba úlohu hromozvodu

Návrh generálneho prokurátora, ktorý musel Najvyšší súd SR zmietnuť zo stola prišiel do ďalšej fázy, kde financie na boj proti fašizmu a extrémizmu sa musia minimálne zdvojnásobiť nielen zo strany EÚ, ale aj zo strany štátu, pričom tu bude príležitosť rozšíriť rady týchto tzv. antifašistov aspoň o ďalšiu tisícovku, aj keď si netrúfam hodnotiť, či sa bude jednať o trvalý pracovný pomer, alebo o vedľajší. To bude záležať aj od samotného Kotlebu, ako sa dohodne so štátnou mocou, ako aj od jeho hlbokého kolaborantského predklonu. Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že práve s ním, už ako s partnerom, počítajú gauneri zo zločineckej smeráckej mafie, pričom rozhodnutie Najvyššieho súdu SR len potvrdilo, že bude v pozícii žiadanej nevesty medzi najsmradľavejšou politickou žumpou.
Alebo taký paradox, keď NATO verejne nazýva zločineckou organizáciou, pričom, pokiaľ mi je známe, tak NATO doteraz NEPRIPRAVILO na Slovensku predčasne o život ani jedného občana, na rozdiel zločineckého štátneho orgánu – SLOVENSKÝ PARLAMENT – kde cez zákony, ktoré sa tu zrealizovali a realizujú, kde do tejto zločineckej čeľade patrí aj Kotleba, každoročne predčasne pripravia o život tisíce nevinných občanov, hlavne aj pre mlčanie týchto 150-tich kusov zbabelej protislovenskej čeľade, keď sa nečinne prizerajú na vykrádanie zdravotníctva.

Neuveriteľne komicky vyznievalo aj Kotlebovo farizejské vyplakávanie, ako mu nielen médiá, ale aj facebook ubližujú, ako ich likvidujú. Mám dostatok dôvodov a dôkazov napísať nasledovné – na facebooku fungujú sliediace, udávajúce a blokujúce FAŠISTICKÉ KREATÚRY, verejne podporujúce bludy a klamstvá kotlebovcov ohľadom rómskej komunity, a pokiaľ človek preukáže, že sa to nezakladá na pravde, kotlebovské fašistické kreatúry Vám oznámia, že ste porušil zásady facebooku, čo sa mi už niekoľko krát stalo – dôkazy sú zverejnené na www.necenzurovane.net, s ďalšou 30 dňovou blokáciou.

Už by som sa ani nečudoval, keby Kotlebovi ako nádejnej neveste splnili jeho ďalší veľký sen. V spolupráci so Smerom, SNS, Mostom, pokiaľ sa dostane do parlamentu, Sme rodina, by vytvorili domobranu, ktorá by bránila Slovensko pred imigrantmi. Lenže tí sa nejako Slovensku vyhýbajú, tak potom by hľadali slovenských dobrovoľníkov, ktorých by prerobili na imigrantov. Ale teraz trochu vážnejšie. O bezcitnosti, bezcharakternosti, ako aj o nenávisti a pohŕdaniu k vlastnému národu zo strany Kotlebu svedčí aj ten fakt, že dokáže sa mimoriadne rozčúliť, roniť krokodílie slzy nad tým, čo všetko imigranti napáchali v Anglicku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, ALE ŽE NA SLOVENSKU SLOVÁCI PÁCHAJÚ ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI NA SAMOTNÝCH SLOVÁKOCH, TAM UŽ JE KOTLEBA POCHCANÝ A POSRANÝ.

Na akých fašistov by sa mal zamerať generálny prokurátor Čižnár?

Odpoveď je vcelku jednoduchá. Na tých fašistov, ktorí riadili a riadia tento štát, pričom z titulu svojich funkcií potláčajú najzákladnejšie práva a slobody vlastných spoluobčanov. Ak mám byť konkrétny, tak tu možno zaradiť všetky koaličné strany od roku 1990, vrátane premiérov, predsedov parlamentu. Lenže je tu ďalšia otázka, či je to možné, keď práve takýto fašisti rozhodujú o riadiacich pracovníkoch MV SR, GP SR, MS SR a SIS?

Vladimír Pavlík


   PRINT RSS

Hlavná stránka